Co otworzyć w Ostrołęce?:)

Założony przez rajwa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Też jestem za H&M :) i jak piszą moim poprzednicy uważam, iż jest to znakomity pomysł

Gość

11-03-2008, 22:49
#1
Też jestem za H&M :) i jak piszą moim poprzednicy uważam, iż jest to znakomity pomysł
Gość napisał(a):EMPIK otwórz i lody GRYCAN!

Gość

16-03-2008, 17:02
#2
EMPIK otwórz i lody GRYCAN!
Gość napisał(a):moderator tego forum w sam raz na ten temat, jak narazie sam plajtuje!

Gość

20-03-2008, 15:42
#3
moderator tego forum w sam raz na ten temat, jak narazie sam plajtuje!
kasia123 napisał(a):EMPiK popieram... przydalby sie

kasia123

Wpisów: 4
Dołączył: 26.03.2008
26-03-2008, 21:41
#4
EMPiK popieram... przydalby sie
agraFka napisał(a):No i o w tym złego ,że autorka postu nas się pyta, może chce spełnić oczekiwania mieszkańców Ostrołęki. Ma dziewczyna wkład i chęć do pracy, więc dlaczego mamy jej nie podpowiedzieć co by się w ostrołęce przydało? Oczywiście jestem zdania ,że kebabów jest za dużo, tak naprawdę nie ma tu miejsca aby posiedzieć ze znajomymi i coś zjeść, bo kebeby to małe klitki,że najwyżej 3 stoliki wchodzą, a nasze bary typu cafe brawo czy lodziarnia(choć to nie bar) zawsze są przepełnione. Szczerze mówiąc przydałby się Mc donald\'s, taka dziura jak Łomża Mc donald\'sa ma, a wielka ostrołęka uzbrojona tylko w mądrzących się ludzi-nie! Napewno pół miasta by się tam \"żywiło\" bo jeszcze się na świecie nie zdarzyło aby ludzie przestali jeść fast foody.{tak} H&M fajnie jakby było ale to byłby kolejny sklep z ciuchami, których i tak tu jest mnóstwo

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
16-04-2008, 13:49
#5
No i o w tym złego ,że autorka postu nas się pyta, może chce spełnić oczekiwania mieszkańców Ostrołęki. Ma dziewczyna wkład i chęć do pracy, więc dlaczego mamy jej nie podpowiedzieć co by się w ostrołęce przydało? Oczywiście jestem zdania ,że kebabów jest za dużo, tak naprawdę nie ma tu miejsca aby posiedzieć ze znajomymi i coś zjeść, bo kebeby to małe klitki,że najwyżej 3 stoliki wchodzą, a nasze bary typu cafe brawo czy lodziarnia(choć to nie bar) zawsze są przepełnione. Szczerze mówiąc przydałby się Mc donald\'s, taka dziura jak Łomża Mc donald\'sa ma, a wielka ostrołęka uzbrojona tylko w mądrzących się ludzi-nie! Napewno pół miasta by się tam \"żywiło\" bo jeszcze się na świecie nie zdarzyło aby ludzie przestali jeść fast foody.{tak} H&M fajnie jakby było ale to byłby kolejny sklep z ciuchami, których i tak tu jest mnóstwo
agraFka napisał(a):Tak naprawdę to przydałaby się prawdziwa galeria handlowa z kręgielnią. Ale nasi kochani radni nie dbają o wizytówkę miasta tylko o interesy paru drobnych handowców. Przecież oni wszyscy mogą mieć swoje lokum w nowej galerii,a nie trzeba latać z jęzorem do pasa pa całym mieście żeby kupić 1 głupią bluzkę, która będzie mi się podobać, bo wszystkie sklepy rozsiane są po mieście jak mrówki, a lepiej jakby były w 1 miejscu+ parking podziemny, bo teraz znaleźć miejsce do parkowania to jak wygrać w totka. Myślcie trochę urzędnicy, niech Ostrołęka nie jest gorsza od Wawy, jak chcą inwestorzy stawiać galerię to im pomóżcie, a nie tylko schody robicie, co wy myślicie ,że Ostrołęka to jakiś Nowy York, że inwestorzy będą was błagać na kolanach, że w naszym cuuuuuuudownym mieście inwestować,i  pragną i sikają w majtki,żeby tylko ostrołęka się zgodziła, no bo to przecież manhatan ... phiii{dobani}

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
16-04-2008, 13:58
#6
Tak naprawdę to przydałaby się prawdziwa galeria handlowa z kręgielnią. Ale nasi kochani radni nie dbają o wizytówkę miasta tylko o interesy paru drobnych handowców. Przecież oni wszyscy mogą mieć swoje lokum w nowej galerii,a nie trzeba latać z jęzorem do pasa pa całym mieście żeby kupić 1 głupią bluzkę, która będzie mi się podobać, bo wszystkie sklepy rozsiane są po mieście jak mrówki, a lepiej jakby były w 1 miejscu+ parking podziemny, bo teraz znaleźć miejsce do parkowania to jak wygrać w totka. Myślcie trochę urzędnicy, niech Ostrołęka nie jest gorsza od Wawy, jak chcą inwestorzy stawiać galerię to im pomóżcie, a nie tylko schody robicie, co wy myślicie ,że Ostrołęka to jakiś Nowy York, że inwestorzy będą was błagać na kolanach, że w naszym cuuuuuuudownym mieście inwestować,i  pragną i sikają w majtki,żeby tylko ostrołęka się zgodziła, no bo to przecież manhatan ... phiii{dobani}
Gość napisał(a):a co powiecie na sklep terrarystyczny???????????????{usmiech}

Gość

04-03-2009, 19:44
#7
a co powiecie na sklep terrarystyczny???????????????{usmiech}
Gość napisał(a):szalet miejski{jezyk}

Gość

04-03-2009, 21:25
#8
szalet miejski{jezyk}
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=9][/size]Salon masażu erotycznego. Niestety w Ostrołęce nie ma. Trzeba do Łomży jeździć{diabelek}

Gość

04-03-2009, 22:15
#9
[color=#ff0000][/color][size=9][/size]Salon masażu erotycznego. Niestety w Ostrołęce nie ma. Trzeba do Łomży jeździć{diabelek}
Gość napisał(a):Ja chciałem otworzyć H&M w ostrołęce ale ilość mieszkańców jest zbyt mała żeby mógł powstać taki sklep Tak że nici z tego To nie na nasz ostrołęcki ryneki Ludzie zbyt wybredni

Gość

05-03-2009, 15:57
#10
Ja chciałem otworzyć H&M w ostrołęce ale ilość mieszkańców jest zbyt mała żeby mógł powstać taki sklep Tak że nici z tego To nie na nasz ostrołęcki ryneki Ludzie zbyt wybredni
Gość napisał(a):C&a i H&M przydał się galeria handlowa{ok}

Gość

05-03-2009, 18:56
#11
C&a i H&M przydał się galeria handlowa{ok}
Gość napisał(a):Kolej do Łomży, Białegostoku.

Gość

05-03-2009, 19:44
#12
Kolej do Łomży, Białegostoku.
Gość napisał(a):[quote=Gość][color=#ff0000][/color][size=9][/size]Salon masażu erotycznego. Niestety w Ostrołęce nie ma. Trzeba do Łomży jeździć{diabelek}[/quote]Jak to nie ma? Na granicznej jest przecież burdel tzn club nocny {jezyk} Słyszalem ze sa tam niezłe dziewczyny napewno zrobią dobry masaż i nie tylko... poza tym jest BASEN!!!  Dokładnie znajduje się on za następna brama za wjazdem do hurtowni BOS przy ul. Granicznej

Gość

11-03-2009, 18:22
#13
[quote=Gość][color=#ff0000][/color][size=9][/size]Salon masażu erotycznego. Niestety w Ostrołęce nie ma. Trzeba do Łomży jeździć{diabelek}[/quote]Jak to nie ma? Na granicznej jest przecież burdel tzn club nocny {jezyk} Słyszalem ze sa tam niezłe dziewczyny napewno zrobią dobry masaż i nie tylko... poza tym jest BASEN!!!  Dokładnie znajduje się on za następna brama za wjazdem do hurtowni BOS przy ul. Granicznej
Gość napisał(a):[quote=Gość]H&M albo Zara, ew. New Yorker. ZGADZAM SIĘ :) Albo Empik by się przydał .. KFC lub Mc Donald's Albo nowy Basen do starego już nie chcą ludzie chodzić .. fuuCoś może żeby posiedzieć ze znajomymi tylko większe pomieszczenie i więcej atrakcji bilard, kręgielnia ..

Gość

11-03-2009, 22:04
#14
[quote=Gość]H&M albo Zara, ew. New Yorker. ZGADZAM SIĘ :) Albo Empik by się przydał .. KFC lub Mc Donald's Albo nowy Basen do starego już nie chcą ludzie chodzić .. fuuCoś może żeby posiedzieć ze znajomymi tylko większe pomieszczenie i więcej atrakcji bilard, kręgielnia ..
Gość napisał(a):[quote=Gość]H&M albo Zara, ew. New Yorker. ZGADZAM SIĘ :) Albo Empik by się przydał .. KFC lub Mc Donald's Albo nowy Basen do starego już nie chcą ludzie chodzić .. fuuCoś może żeby posiedzieć ze znajomymi tylko większe pomieszczenie i więcej atrakcji bilard, kręgielnia ..

Gość

11-03-2009, 22:04
#15
[quote=Gość]H&M albo Zara, ew. New Yorker. ZGADZAM SIĘ :) Albo Empik by się przydał .. KFC lub Mc Donald's Albo nowy Basen do starego już nie chcą ludzie chodzić .. fuuCoś może żeby posiedzieć ze znajomymi tylko większe pomieszczenie i więcej atrakcji bilard, kręgielnia ..
Gość napisał(a):Empik myśli o Ostrołęce więc mamy szanse :D

Gość

11-03-2009, 22:05
#16
Empik myśli o Ostrołęce więc mamy szanse :D
Gość napisał(a):Moja podpowiedz :H&M , Mc'Donald, Timari , Empik, Joko-Art.Powodzenia :)

Gość

12-03-2009, 19:32
#17
Moja podpowiedz :H&M , Mc'Donald, Timari , Empik, Joko-Art.Powodzenia :)
Gość napisał(a):Błagam zróbcie sklep C&A{smutny}

Gość

12-03-2009, 20:09
#18
Błagam zróbcie sklep C&A{smutny}
Gość napisał(a):pytasz co otworzyć???OTWÓRZ OCZY!!!to miasto umiera

Gość

12-03-2009, 20:40
#19
pytasz co otworzyć???OTWÓRZ OCZY!!!to miasto umiera
Gość napisał(a):Restaurację SPHINKS - byłem w takich w kilku miastach. Są naprawdę przystępne cenowo i bardzo smaczne.

Gość

12-03-2009, 21:50
#20
Restaurację SPHINKS - byłem w takich w kilku miastach. Są naprawdę przystępne cenowo i bardzo smaczne.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów