Bale sylwestrowe - jakie były?

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):a moze by ktoś napisał cos o Zielonym zakątku, o Szczawinie, augustyniaku itp. bo nudzi mnie juz temat hubusa

Gość

04-01-2008, 14:24
#1
a moze by ktoś napisał cos o Zielonym zakątku, o Szczawinie, augustyniaku itp. bo nudzi mnie juz temat hubusa
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

04-01-2008, 14:45
#2
{usmiech}
Gość napisał(a):zgadzam się z powyzszym....a może teraz coś pochwalimy{usmiech}przecież nie chodzi tylko o to aby wytykac to co złe.pozdrawiam i życze dobrych wrażeń sylwestrowych na przyszłych balach{mruga}

Gość

04-01-2008, 14:51
#3
zgadzam się z powyzszym....a może teraz coś pochwalimy{usmiech}przecież nie chodzi tylko o to aby wytykac to co złe.pozdrawiam i życze dobrych wrażeń sylwestrowych na przyszłych balach{mruga}
Gość napisał(a):ludzie ale mi was zal 129.35.231.1 ci ktorzy piszą z tego IP 3 negatywne komentarze to napewnno konkurencja ktora nie moze sie pogodzic ze nie miala zajetych wszystkich stolikow na sylwestra?nie wiem ale na pewno konkurencja.  pozdrawiam

Gość

04-01-2008, 15:51
#4
ludzie ale mi was zal 129.35.231.1 ci ktorzy piszą z tego IP 3 negatywne komentarze to napewnno konkurencja ktora nie moze sie pogodzic ze nie miala zajetych wszystkich stolikow na sylwestra?nie wiem ale na pewno konkurencja.  pozdrawiam
Gość napisał(a):w Kasynie nie kradno{!}co wy od niego chcecie{!}{?} w hubusie to kradno! pijaki i złodzieje{!} bo wszyscy pijaki to złodzieje{!} {zly}

Gość

04-01-2008, 17:07
#5
w Kasynie nie kradno{!}co wy od niego chcecie{!}{?} w hubusie to kradno! pijaki i złodzieje{!} bo wszyscy pijaki to złodzieje{!} {zly}
Gość napisał(a):Sorki w Enigmie kradno nie w hubusie{diabelek}

Gość

04-01-2008, 17:43
#6
Sorki w Enigmie kradno nie w hubusie{diabelek}
Gość napisał(a):Nie wiem o co chodzi z tą uczciwością w Kasynie, ale ja tam bawiłem się  superowo, zasługa to zespołu który mnie bawił do białego rana /w rzeczywistości i w przenośni \"białego\"jeżeli chodzi o komfort to z początku denerwowało mnie obijanie się o tańczących ale dobór repertuaru przez zespół pozwolił mnie przytulić się do partnerki. jdzonko smakowite i szybciutko podane, kielich szampana i powitanie wspólne odliczanie do nowego roku.No kierownictwo kasyna powinno postarać się o więcej miejsca i zakupić trochę fajnych świtełek przecież to nieduży wydatek.Czekamy na bale karnawałowe / to do kierownictwa/{zakochany}

Gość

04-01-2008, 17:51
#7
Nie wiem o co chodzi z tą uczciwością w Kasynie, ale ja tam bawiłem się  superowo, zasługa to zespołu który mnie bawił do białego rana /w rzeczywistości i w przenośni \"białego\"jeżeli chodzi o komfort to z początku denerwowało mnie obijanie się o tańczących ale dobór repertuaru przez zespół pozwolił mnie przytulić się do partnerki. jdzonko smakowite i szybciutko podane, kielich szampana i powitanie wspólne odliczanie do nowego roku.No kierownictwo kasyna powinno postarać się o więcej miejsca i zakupić trochę fajnych świtełek przecież to nieduży wydatek.Czekamy na bale karnawałowe / to do kierownictwa/{zakochany}
Gość napisał(a):ja bawiłam sie ze znajomymi w niezapominajce na wojciechowicach i wszystko było OK{ok}począwszy od towarzystwa poprzez jedzenie, osługę która była naprawde miła i widac było ze sie staraja żeby było wszystko w jak najlepszym porządku,zespół który grał był tez w porządku {ok}fakt było troche mało miejsca na parkiecie ale wg mnie jeżeli ktoś chce sie bawic to bawić sie bedzie{usmiech}ja bawiłam sie do 5 rano i nie żałuję{mruga}polecam gorąco ten lokal{ok}{!}{!}{!}

Gość

04-01-2008, 18:07
#8
ja bawiłam sie ze znajomymi w niezapominajce na wojciechowicach i wszystko było OK{ok}począwszy od towarzystwa poprzez jedzenie, osługę która była naprawde miła i widac było ze sie staraja żeby było wszystko w jak najlepszym porządku,zespół który grał był tez w porządku {ok}fakt było troche mało miejsca na parkiecie ale wg mnie jeżeli ktoś chce sie bawic to bawić sie bedzie{usmiech}ja bawiłam sie do 5 rano i nie żałuję{mruga}polecam gorąco ten lokal{ok}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):ja bawiłem sie w hubusie i moim zdaniem było super. jedyne do czego mam zastrzeżenia to zespół. a ten kto mówi że wszystko było do bani tylko zespół ok widać nie był tam tak naprawde, a pozatym wiekszość negatywów jest pisana z tego samego komputera a więc panowie troszke kultury obowiązuje również w biznesie.

Gość

04-01-2008, 20:12
#9
ja bawiłem sie w hubusie i moim zdaniem było super. jedyne do czego mam zastrzeżenia to zespół. a ten kto mówi że wszystko było do bani tylko zespół ok widać nie był tam tak naprawde, a pozatym wiekszość negatywów jest pisana z tego samego komputera a więc panowie troszke kultury obowiązuje również w biznesie.
Gość napisał(a):{co}{co}{co}{co}{co}{co}

Gość

04-01-2008, 20:27
#10
{co}{co}{co}{co}{co}{co}
Gość napisał(a):Tegoroczny sylwester to gorący temat....{!}{!}{!}{!}

Gość

04-01-2008, 20:29
#11
Tegoroczny sylwester to gorący temat....{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):{mruga}

Gość

04-01-2008, 21:54
#12
{mruga}
Gość napisał(a):\" Byłam jedną z ofiar sylwestra nad narwią.Dla chcących zaspokoić swoją ciekawość jak było, napiszę kilka słów w skrócie.Nie tak jak powinno! Poczynając od szczątkowej, mało dziarskiej obsługi, wystroju sali-skromniś, pani zarządzająca- bez komentarza, z resztą czytałam juz wcześniej o niej gdzieś tu na forum swego czasu.Na sylwestra w rastauracji nad Narwią zabierz mopa! Parkiet mokr, łatwo stracić zęby. Widać obsłgę zaskoczyła pogoda. Trochę ich rozumiem, też sie nie spodziewałam sniegu i pluchy:PA co do jedzenia - w miarę. Tylko strasznie długo trzeba było na nie czekaćMyślę, że za taką samą kwotę lepiej bawili się ludzie w skansenie kultury ostrołęckij- Kasynie:), ah tam przynajmniej mają polt w dekoracji sali (chociaż są nie uczciwi, ale to juz INNA bajka, na INNĄ okazję)\"a my chcieliśmy się tu wybrać na sylwestra...{zdziwko}

Gość

04-01-2008, 23:32
#13
\" Byłam jedną z ofiar sylwestra nad narwią.Dla chcących zaspokoić swoją ciekawość jak było, napiszę kilka słów w skrócie.Nie tak jak powinno! Poczynając od szczątkowej, mało dziarskiej obsługi, wystroju sali-skromniś, pani zarządzająca- bez komentarza, z resztą czytałam juz wcześniej o niej gdzieś tu na forum swego czasu.Na sylwestra w rastauracji nad Narwią zabierz mopa! Parkiet mokr, łatwo stracić zęby. Widać obsłgę zaskoczyła pogoda. Trochę ich rozumiem, też sie nie spodziewałam sniegu i pluchy:PA co do jedzenia - w miarę. Tylko strasznie długo trzeba było na nie czekaćMyślę, że za taką samą kwotę lepiej bawili się ludzie w skansenie kultury ostrołęckij- Kasynie:), ah tam przynajmniej mają polt w dekoracji sali (chociaż są nie uczciwi, ale to juz INNA bajka, na INNĄ okazję)\"a my chcieliśmy się tu wybrać na sylwestra...{zdziwko}
Gość napisał(a):Witam!Byłam w Zielonym Zakątku. Super było. Jechałam bryczką super wyznaczoną i oświetloną dróżką. Poza tym fajna kapela. Tylko nie pamietam nazwy (jakoś Teks... - nie pamietam) Jedzonko smaczne. Jedyne co mi utkwiło drażniącego w pamieci to, że długo czekaliśmy na pierwszy ciepły posiłek. Reszta super.

Gość

05-01-2008, 12:30
#14
Witam!Byłam w Zielonym Zakątku. Super było. Jechałam bryczką super wyznaczoną i oświetloną dróżką. Poza tym fajna kapela. Tylko nie pamietam nazwy (jakoś Teks... - nie pamietam) Jedzonko smaczne. Jedyne co mi utkwiło drażniącego w pamieci to, że długo czekaliśmy na pierwszy ciepły posiłek. Reszta super.
Gość napisał(a):a ja siedzialam w domu i teraz nie musze narzekac..{diabelek}

Gość

05-01-2008, 14:50
#15
a ja siedzialam w domu i teraz nie musze narzekac..{diabelek}
Gość napisał(a):obejrzałbym jakieś fotki z sylwestra, moze redakcja by tak zrobiła cos takiego.???napewno byłoby milej zobaczyc niz tylko poczytac

Gość

05-01-2008, 15:29
#16
obejrzałbym jakieś fotki z sylwestra, moze redakcja by tak zrobiła cos takiego.???napewno byłoby milej zobaczyc niz tylko poczytac
centy napisał(a):Bardzo ciekawy pomysł jeśli dostalibyśmy takie zdjęcia to owszem, chetnie pokażemy jak gdzie sie bawiono.:){ok}

centy

Wpisów: 1
Dołączył: 05.01.2008
05-01-2008, 15:43
#17
Bardzo ciekawy pomysł jeśli dostalibyśmy takie zdjęcia to owszem, chetnie pokażemy jak gdzie sie bawiono.:){ok}
Gość napisał(a):WitajcieBylam na Sylwku w HUBUSIE ogolnie bylo fajnie :)))-jedzonko pyszniutkie-zespól ok{mruga}-szybka obsługa (pomimo duzej liczby gości na sali) -BARDZO ŁADNA SALA ZARÓWNO TANECZNA JAK I BANKIETOWA -bardzo mila obsługa wady :- właściciel nie przywitał gości {smutny}- zespól nie informował nas o ciepłych posiłkach chyba nie zgrał sie z kierownikami-brak informowania gości o czasie pozostałym do północy -mizerny pokaz sztucznych ogni-a ogólnie za duuuuzzzzo ludzi Uważam że należy wszystkie wady i niedociągnięcia wybaczyć właścicielowi gdyż zrobił tak duża impreske pierwszy raz. Człowiek uczy sie na swoich błędach {usmiech}POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE DO ZOBACZENIA ZA ROK W TAKIM SAMYM TOWARZYSTWIE

Gość

05-01-2008, 18:21
#18
WitajcieBylam na Sylwku w HUBUSIE ogolnie bylo fajnie :)))-jedzonko pyszniutkie-zespól ok{mruga}-szybka obsługa (pomimo duzej liczby gości na sali) -BARDZO ŁADNA SALA ZARÓWNO TANECZNA JAK I BANKIETOWA -bardzo mila obsługa wady :- właściciel nie przywitał gości {smutny}- zespól nie informował nas o ciepłych posiłkach chyba nie zgrał sie z kierownikami-brak informowania gości o czasie pozostałym do północy -mizerny pokaz sztucznych ogni-a ogólnie za duuuuzzzzo ludzi Uważam że należy wszystkie wady i niedociągnięcia wybaczyć właścicielowi gdyż zrobił tak duża impreske pierwszy raz. Człowiek uczy sie na swoich błędach {usmiech}POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE DO ZOBACZENIA ZA ROK W TAKIM SAMYM TOWARZYSTWIE
Gość napisał(a):Sylwester w Hubusie to najgorsza impreza karnawałowa na jakiej miałem nieprzyjemność być.Dziadostwo-od jedzenia do muzyki.Aha i nie jestem z konkurencji.

Gość

07-01-2008, 13:03
#19
Sylwester w Hubusie to najgorsza impreza karnawałowa na jakiej miałem nieprzyjemność być.Dziadostwo-od jedzenia do muzyki.Aha i nie jestem z konkurencji.
Gość napisał(a):trzeba było jechać do Gołębiewskiego zapłacić 3,5tyś i nie narzekać że stoliki były za wysokie, że ktoś was nie powitał, albo obsługa nie skakała przy was jak byście byli jedyna osobą na balu!

Gość

08-01-2008, 08:44
#20
trzeba było jechać do Gołębiewskiego zapłacić 3,5tyś i nie narzekać że stoliki były za wysokie, że ktoś was nie powitał, albo obsługa nie skakała przy was jak byście byli jedyna osobą na balu!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów