Bale sylwestrowe - jakie były?

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Ja niestety siedziałam w domku {mruga}, bawiłam się super i z tegoco tu czytam nie mam czego żałować. A gdzie mieści się ten Hubus {co}

Gość

03-01-2008, 08:57
#1
Ja niestety siedziałam w domku {mruga}, bawiłam się super i z tegoco tu czytam nie mam czego żałować. A gdzie mieści się ten Hubus {co}
Gość napisał(a):Hubus- na ulicy warszawskiej.......

Gość

03-01-2008, 09:37
#2
Hubus- na ulicy warszawskiej.......
Gość napisał(a): Wszyscy którzy wypowiadaja się na temat Hubusa to prawda. Żadna rewelacja za tą kwotę, jedzenie jako takie a przy tym organizacja żadna. I te dwie sale..przechodzenie z jednej na drugą to nie najlepszy pomysł, siedzieliśmy jak na stołówce. A telebim był śmieszny i dla osób siedzących z tyłu widocznosc była kiepska. Nikomu nie plecamy i po raz drugi tam nie pójdziemy! Pozdrawiam gwiazda

Gość

03-01-2008, 09:42
#3
Wszyscy którzy wypowiadaja się na temat Hubusa to prawda. Żadna rewelacja za tą kwotę, jedzenie jako takie a przy tym organizacja żadna. I te dwie sale..przechodzenie z jednej na drugą to nie najlepszy pomysł, siedzieliśmy jak na stołówce. A telebim był śmieszny i dla osób siedzących z tyłu widocznosc była kiepska. Nikomu nie plecamy i po raz drugi tam nie pójdziemy! Pozdrawiam gwiazda
Gość napisał(a):Ja bawiłem sie w Niezapominajce było {ok}{ok} same plusy, zespół dobrze prowdził bal bawilismy sie do 6.30 nad ranem.

Gość

03-01-2008, 10:18
#4
Ja bawiłem sie w Niezapominajce było {ok}{ok} same plusy, zespół dobrze prowdził bal bawilismy sie do 6.30 nad ranem.
Gość napisał(a):Rownież bawilismy sie w niezapominajce, ale nie wszystko nam sie podobalo, po pierwsze bylo zdecydowanie za ciasno zarowno przy stolach jak i na parkiecie, jesli wszyscy na raz poszli by tanczyc to bylaby istna masakra, widac ze skupili sie organizatorzy na ilosci nie jakosci, jedzenie bylo dobre, zespol w miare.

Gość

03-01-2008, 11:50
#5
Rownież bawilismy sie w niezapominajce, ale nie wszystko nam sie podobalo, po pierwsze bylo zdecydowanie za ciasno zarowno przy stolach jak i na parkiecie, jesli wszyscy na raz poszli by tanczyc to bylaby istna masakra, widac ze skupili sie organizatorzy na ilosci nie jakosci, jedzenie bylo dobre, zespol w miare.
Gość napisał(a):prosiłbym osobę z ip. 129.35.231.1 o powstrzymanie juz komentarzy na temat Hubusa, nie musisz pisac tego  samego co godzine. widać ze jestes z konkurencji.

Gość

03-01-2008, 16:51
#6
prosiłbym osobę z ip. 129.35.231.1 o powstrzymanie juz komentarzy na temat Hubusa, nie musisz pisac tego  samego co godzine. widać ze jestes z konkurencji.
Gość napisał(a):ale negatywy na temat hubusa sa takze i innych IP, czyzby tak Wielki Zajazd byłby az tak Okropny

Gość

03-01-2008, 17:15
#7
ale negatywy na temat hubusa sa takze i innych IP, czyzby tak Wielki Zajazd byłby az tak Okropny
Gość napisał(a):Cytat.. \"a czy ktoś był na Sylwku w nowej sali \"Kwadrans\"? \"Owszem {usmiech} miałem przyjemność się tam bawić :) bardzo udana impreza. Wszystko na najwyższym poziomie{ok} pełen prefesionalizm! Zespół bardzo dobrze zabawiał gości i informował o gorących daniach itp (odliczanie do północy) bardzo mi sie podobało ! pozdrawiam.

Gość

03-01-2008, 17:40
#8
Cytat.. \"a czy ktoś był na Sylwku w nowej sali \"Kwadrans\"? \"Owszem {usmiech} miałem przyjemność się tam bawić :) bardzo udana impreza. Wszystko na najwyższym poziomie{ok} pełen prefesionalizm! Zespół bardzo dobrze zabawiał gości i informował o gorących daniach itp (odliczanie do północy) bardzo mi sie podobało ! pozdrawiam.
Gość napisał(a):Wiedziałem ze tak będzie, Żenada! wieszanie psów na konkurencje!Ludzie inteligentni i mądrzy czytając te komentarze widza ze firma Kwadrans usiłuje zniszczyć Hubus.Formułowanie zdań, stylistyka pisania zdradza ze pisze to jedna osoba.Pozdrawiam ludzi z wysokim ilorazem inteligencji.

Gość

03-01-2008, 18:19
#9
Wiedziałem ze tak będzie, Żenada! wieszanie psów na konkurencje!Ludzie inteligentni i mądrzy czytając te komentarze widza ze firma Kwadrans usiłuje zniszczyć Hubus.Formułowanie zdań, stylistyka pisania zdradza ze pisze to jedna osoba.Pozdrawiam ludzi z wysokim ilorazem inteligencji.
Gość napisał(a):A osoba o IP 88.220.188.201 widać że jest z Hubusa i ciężko jest się przyznać że nie macie pojęcia o organizowaniu takich imprez!!! Niestety to prawda że kiepsko zorganizowaliście całą imprezę a raczej nie zorganizowaliście!

Gość

03-01-2008, 18:20
#10
A osoba o IP 88.220.188.201 widać że jest z Hubusa i ciężko jest się przyznać że nie macie pojęcia o organizowaniu takich imprez!!! Niestety to prawda że kiepsko zorganizowaliście całą imprezę a raczej nie zorganizowaliście!
Gość napisał(a):IP 88.220.188.201   ma prawie każdy użytkownik Ynetu. taj jak by jeszcze jakiś laik pytał.{chytry}

Gość

03-01-2008, 18:42
#11
IP 88.220.188.201   ma prawie każdy użytkownik Ynetu. taj jak by jeszcze jakiś laik pytał.{chytry}
Gość napisał(a):Ej weźcie naprawdę tak źle było??? Mój brat ma mieć tam komunie. po tych waszych komentarzach to aż się boje:D {jezyk}

Gość

03-01-2008, 20:15
#12
Ej weźcie naprawdę tak źle było??? Mój brat ma mieć tam komunie. po tych waszych komentarzach to aż się boje:D {jezyk}
Gość napisał(a):Byłam równiez na sylwestrze w Hubusie i nie bylo tak zle jak to inni pisza. A zreszta nie inni tylko ciagle pisze JEDNA osoba ktora widac ze chce pogorszyc opinie Zajazdu. Jedzenie i zespol bylo ok {ok}{ok} jedynie nie podobalo mi sie przywitanie gosci i Nowego roku {dobani}

Gość

03-01-2008, 21:09
#13
Byłam równiez na sylwestrze w Hubusie i nie bylo tak zle jak to inni pisza. A zreszta nie inni tylko ciagle pisze JEDNA osoba ktora widac ze chce pogorszyc opinie Zajazdu. Jedzenie i zespol bylo ok {ok}{ok} jedynie nie podobalo mi sie przywitanie gosci i Nowego roku {dobani}
Gość napisał(a):Witajcie,Bylem na Sylwku w Hubusie :) nie zgodze sie z opiniami ludzi ze bylo to czyste dno JA BAWILEM SIE SUPER NAPRAWDE BYLO EKSTRA :)) POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z HUBUSA mam nadzieje do zobaczenia za rok na Sylwku !!!!!!!!! BUZKA

Gość

03-01-2008, 21:28
#14
Witajcie,Bylem na Sylwku w Hubusie :) nie zgodze sie z opiniami ludzi ze bylo to czyste dno JA BAWILEM SIE SUPER NAPRAWDE BYLO EKSTRA :)) POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z HUBUSA mam nadzieje do zobaczenia za rok na Sylwku !!!!!!!!! BUZKA
Gość napisał(a):CzlowieQ byles w HUBUSIE ze opisujesz takie glupoty na Forum?Stary chyba Ci  sie pokrecilo...Super impreza i 100%Organizacji...jedzenie super a A obsluga EXTRA..:d...Wiec jezeli macie wypisywac takie glupoty to lepiej Zatrzymajcie to dla siebie bo widocznie chcesz Tylko zaszkodzic Ale Ci nie wychodzi.,...Impra Byla wyczesana..i Zatrzymaj dla siebie zbedne komentarze....HUBUS RZADZI:D  ...jak nie byles TO SPrawdzcie sami a nie...i nie sluchajcie TYch Beznadziejnych Komentarzy... PZDR...{ok}{ok}{usmiech}{!}

Gość

03-01-2008, 21:34
#15
CzlowieQ byles w HUBUSIE ze opisujesz takie glupoty na Forum?Stary chyba Ci  sie pokrecilo...Super impreza i 100%Organizacji...jedzenie super a A obsluga EXTRA..:d...Wiec jezeli macie wypisywac takie glupoty to lepiej Zatrzymajcie to dla siebie bo widocznie chcesz Tylko zaszkodzic Ale Ci nie wychodzi.,...Impra Byla wyczesana..i Zatrzymaj dla siebie zbedne komentarze....HUBUS RZADZI:D  ...jak nie byles TO SPrawdzcie sami a nie...i nie sluchajcie TYch Beznadziejnych Komentarzy... PZDR...{ok}{ok}{usmiech}{!}
Gość napisał(a):Rownierz potwierdzam...Super impraza...Kelnerzy Witala Gosci zanim Weszli Na Sale...:D CoOl Impreza POZDRAWIAM HUBUS I PRACOWNIKOW...bylo BoSkO...Rezerwuje Miejsce za Rok  PZDR{wstyd}{ok}

Gość

03-01-2008, 21:37
#16
Rownierz potwierdzam...Super impraza...Kelnerzy Witala Gosci zanim Weszli Na Sale...:D CoOl Impreza POZDRAWIAM HUBUS I PRACOWNIKOW...bylo BoSkO...Rezerwuje Miejsce za Rok  PZDR{wstyd}{ok}
Gość napisał(a):A my tam żesmy mia\\ły balet jakich mało. Nachlalim sie (z reszt a to codzienność). Wstep zrobilismy 30 grudnia. jedna juz o 22 padla na ryj, reszta zaraz po niej. po przebudzeniu sie znowu sie zaczelo, tylko miejsce zmienilismy. Tu tez troche popilim i pojechali dalej w to samo miejsce. zesmy znowu ryje zachlali... a ze nam sie to miejsce znudzilo to pojechalismy w te poprzednie i po drodze w samochodzie znowu byla impreza, nawet przyznam ze lepsza niz w chalupie. po dotarciu na miejsce znowu pilismy z resztą jak przez cał a droge. Wsadzilkismy zimne ognie w duza maskotke i sobie pilismy, az tu nagle ja jedyna bo reszta oczy w dupie miala, zobaczylam wiekszy plomien niz w innych zimnych ogniach. Po dluzszym namysle postanowilam oznajmic im iz w domu jest pozar. Wtedy inna kolezanka pomogla mi doniesc ta maskotke pod prysznic i ja ugasic. A ze byla prawie polnoc to musialym szybko leciec pod blok zeby zachlac ryj szampanem i puscic petardy. wylano mi na leb najwiecej poniewaz nie uciekalam bo za bardzo nie zwracalam uwagi na to co sie dzieje na mojej glowie, gdyz bylam zafascynowana tancem i spiewaniem z towarzyszką tej imprezy jak i kazdej innej. gdy spostrzeglam ze cieknie mi browar ze lba tanczylam dalej. zeby nie bylo to wszystko dalej bylo pod blokiem. po godzinie udalismy sie z powrotem do chalupy zbey znowu zachlac ryje, choc nawet na moment nie przestalismy. okazalo sie ze ejden przybysz z daleka zarzygal nam kran po czym postanowil zdrzemnąć się tuz przed samym wejsciem do windy. duzo tego wiec odpowiem w skrocie: pislismy, tanczylismy i tak do dnia dzisiejszego, ale dzis juz mniej bosmy w ostatnim czasie tak sie zachlali ze juz wiecej nie mozxemy. dosc niby mamy, ale dalej to samo. Boze czy to alkoholizm?? niee raczej nie, przeciez to tylko sylwester

Gość

03-01-2008, 22:08
#17
A my tam żesmy mia\\ły balet jakich mało. Nachlalim sie (z reszt a to codzienność). Wstep zrobilismy 30 grudnia. jedna juz o 22 padla na ryj, reszta zaraz po niej. po przebudzeniu sie znowu sie zaczelo, tylko miejsce zmienilismy. Tu tez troche popilim i pojechali dalej w to samo miejsce. zesmy znowu ryje zachlali... a ze nam sie to miejsce znudzilo to pojechalismy w te poprzednie i po drodze w samochodzie znowu byla impreza, nawet przyznam ze lepsza niz w chalupie. po dotarciu na miejsce znowu pilismy z resztą jak przez cał a droge. Wsadzilkismy zimne ognie w duza maskotke i sobie pilismy, az tu nagle ja jedyna bo reszta oczy w dupie miala, zobaczylam wiekszy plomien niz w innych zimnych ogniach. Po dluzszym namysle postanowilam oznajmic im iz w domu jest pozar. Wtedy inna kolezanka pomogla mi doniesc ta maskotke pod prysznic i ja ugasic. A ze byla prawie polnoc to musialym szybko leciec pod blok zeby zachlac ryj szampanem i puscic petardy. wylano mi na leb najwiecej poniewaz nie uciekalam bo za bardzo nie zwracalam uwagi na to co sie dzieje na mojej glowie, gdyz bylam zafascynowana tancem i spiewaniem z towarzyszką tej imprezy jak i kazdej innej. gdy spostrzeglam ze cieknie mi browar ze lba tanczylam dalej. zeby nie bylo to wszystko dalej bylo pod blokiem. po godzinie udalismy sie z powrotem do chalupy zbey znowu zachlac ryje, choc nawet na moment nie przestalismy. okazalo sie ze ejden przybysz z daleka zarzygal nam kran po czym postanowil zdrzemnąć się tuz przed samym wejsciem do windy. duzo tego wiec odpowiem w skrocie: pislismy, tanczylismy i tak do dnia dzisiejszego, ale dzis juz mniej bosmy w ostatnim czasie tak sie zachlali ze juz wiecej nie mozxemy. dosc niby mamy, ale dalej to samo. Boze czy to alkoholizm?? niee raczej nie, przeciez to tylko sylwester
Gość napisał(a):A jak bylo nad narwia?

Gość

04-01-2008, 00:13
#18
A jak bylo nad narwia?
Gość napisał(a):Niestety co do Hubusa Popieram{!}{!}{!} Oby właściciel wyciągnoł odpowiednie wnioski{!} Ale ja już nie zaryzykuje{!} Wszystko wyżej wymienione potwierdzam{!} Może stanę w obronie zespołu bo mi sie podobało jak grali a ze nie było  zgrania miedzy nimi a obsługą{?} Hm to chyba kwestia obsługi oni mieli zabawiać gości na parkiecie i im to wychodziło {!}(aha i kto wymyślił takie kieliszki do wódki{?}{?}{?})

Gość

04-01-2008, 02:18
#19
Niestety co do Hubusa Popieram{!}{!}{!} Oby właściciel wyciągnoł odpowiednie wnioski{!} Ale ja już nie zaryzykuje{!} Wszystko wyżej wymienione potwierdzam{!} Może stanę w obronie zespołu bo mi sie podobało jak grali a ze nie było  zgrania miedzy nimi a obsługą{?} Hm to chyba kwestia obsługi oni mieli zabawiać gości na parkiecie i im to wychodziło {!}(aha i kto wymyślił takie kieliszki do wódki{?}{?}{?})
Gość napisał(a):Byłam jedną z ofiar sylwestra nad narwią.{mruga}Dla chcących zaspokoić swoją ciekawość jak było, napiszę kilka słów w skrócie.Nie tak jak powinno! Poczynając od szczątkowej, mało dziarskiej obsługi, wystroju sali-skromniś, pani zarządzająca- bez komentarza, z resztą czytałam juz wcześniej o niej gdzieś tu na forum swego czasu. Na sylwestra w rastauracji nad Narwią zabierz mopa! Parkiet mokr, łatwo stracić zęby. Widać obsłgę zaskoczyła pogoda. Trochę ich rozumiem, też sie nie spodziewałam sniegu i pluchy:PA co do jedzenia - w miarę. Tylko strasznie długo trzeba było na nie czekać{nie}Myślę, że za taką samą kwotę lepiej bawili się ludzie w skansenie kultury ostrołęckij- Kasynie:), ah{wstyd} tam przynajmniej mają polt w dekoracji sali{usmiech} (chociaż są nie uczciwi, ale to juz INNA bajka, na INNĄ okazję)

Gość

04-01-2008, 14:23
#20
Byłam jedną z ofiar sylwestra nad narwią.{mruga}Dla chcących zaspokoić swoją ciekawość jak było, napiszę kilka słów w skrócie.Nie tak jak powinno! Poczynając od szczątkowej, mało dziarskiej obsługi, wystroju sali-skromniś, pani zarządzająca- bez komentarza, z resztą czytałam juz wcześniej o niej gdzieś tu na forum swego czasu. Na sylwestra w rastauracji nad Narwią zabierz mopa! Parkiet mokr, łatwo stracić zęby. Widać obsłgę zaskoczyła pogoda. Trochę ich rozumiem, też sie nie spodziewałam sniegu i pluchy:PA co do jedzenia - w miarę. Tylko strasznie długo trzeba było na nie czekać{nie}Myślę, że za taką samą kwotę lepiej bawili się ludzie w skansenie kultury ostrołęckij- Kasynie:), ah{wstyd} tam przynajmniej mają polt w dekoracji sali{usmiech} (chociaż są nie uczciwi, ale to juz INNA bajka, na INNĄ okazję)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów