Czego brakuje wam w Ostrołęce?

Założony przez karolinka
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
karolinka napisał(a):Witam, Czego brakuje Wam w Ostrołęce. Jakich sklepów jakiego typu rozrywek itp?? Dzieki za info

karolinka

Wpisów: 1
Dołączył: 10.08.2007
10-08-2007, 10:45
#1
Witam, Czego brakuje Wam w Ostrołęce. Jakich sklepów jakiego typu rozrywek itp?? Dzieki za info
Gość napisał(a):{usmiech}{zakochany}H&M by sie przydał!!!!!!!!!{ok},terranova:)i kręgielnia!!!{tak}

Gość

10-08-2007, 14:02
#2
{usmiech}{zakochany}H&M by sie przydał!!!!!!!!!{ok},terranova:)i kręgielnia!!!{tak}
Gość napisał(a):myślę, że zdecydowanie za mało mamy kościolów {diabelek}

Gość

10-08-2007, 19:31
#3
myślę, że zdecydowanie za mało mamy kościolów {diabelek}
Gość napisał(a):Uuuuuu! Spalę się za to w piekle! {diabelek}

Gość

17-08-2007, 17:20
#4
Uuuuuu! Spalę się za to w piekle! {diabelek}
Gość napisał(a):centrum handlowego... prawdziwego. ;/ {zly}

Gość

17-08-2007, 22:17
#5
centrum handlowego... prawdziwego. ;/ {zly}
Mała Mi napisał(a):W Ostrołęce brakuje wg mnie kręgielni i jakiejś fajnej knajpki,gdzie można coś dobrego zjeść i wypić piwko.Chodzi mi tu o knajpkę z klimatem,cichą i przytulną,gdzie można sobie spokojnie pogadać.Uważam też,że przydałby się mały park w okolicach osiedla centrum.

Mała Mi

Wpisów: 2
Dołączył: 23.07.2007
18-09-2007, 13:06
#6
W Ostrołęce brakuje wg mnie kręgielni i jakiejś fajnej knajpki,gdzie można coś dobrego zjeść i wypić piwko.Chodzi mi tu o knajpkę z klimatem,cichą i przytulną,gdzie można sobie spokojnie pogadać.Uważam też,że przydałby się mały park w okolicach osiedla centrum.
Gość napisał(a):Masz racje. Tylko jak na razie tylko jedna rzecz z tego wszystkiego będzie na pewno.Art. Cafe - otworzy sie juz niedługo na Hallera pod bankiem.Nie jestem właścicielem :)

Gość

18-09-2007, 13:49
#7
Masz racje. Tylko jak na razie tylko jedna rzecz z tego wszystkiego będzie na pewno.Art. Cafe - otworzy sie juz niedługo na Hallera pod bankiem.Nie jestem właścicielem :)
Gość napisał(a):Czego brakuje- wielu rzeczy, ale na przykład nie ma gdzie zjeść, dobrze i niedrogo. Nie ma hipermarketów, ani galerii handlowych. A propos kręgielni miała być w tej części OCK, która została sprzedana jak się nie mylę obecna Gośka jest w części kręgielni.

Gość

18-09-2007, 21:18
#8
Czego brakuje- wielu rzeczy, ale na przykład nie ma gdzie zjeść, dobrze i niedrogo. Nie ma hipermarketów, ani galerii handlowych. A propos kręgielni miała być w tej części OCK, która została sprzedana jak się nie mylę obecna Gośka jest w części kręgielni.
Gość napisał(a):Najbardziej brakuje pracy poza tym cala Ostrołeka jest do bani dlatego z  uciekłem{jezyk}

Gość

19-09-2007, 17:30
#9
Najbardziej brakuje pracy poza tym cala Ostrołeka jest do bani dlatego z  uciekłem{jezyk}
Gość napisał(a):C&A H&M BATA RESERVED EMPIK ZA MAłO MAMY SUPREMARKETóW{diabelek} JAK NARAZIE TYLE{usmiech}

Gość

19-09-2007, 17:57
#10
C&A H&M BATA RESERVED EMPIK ZA MAłO MAMY SUPREMARKETóW{diabelek} JAK NARAZIE TYLE{usmiech}
Gość napisał(a):[b][color=#ff0000][/color][size=18][/size]Trudne pytanie... bo znajdzie się tego naprawdę dużo... Przede wszytkim centrum handlowego tj. CH Arkadia w Warszawie, które uwielbiam. {mruga} Po drugie fajnych clubów grających nie tylko techno, trance, house, disco polo. {mruga} Po trzecie...  dobrego 'żarcia'... coś w stylu sieci restauracji Sphinx. {mruga} Po trzecie... chyba najważniejszej rzeczy pod słońcem... TEATRU!! {usmiech} <--- dlatego kocham naszą stolicę... {mruga}. No i brakuje oczywiście klimatu... {smutny}... Brakuje także 'ludzi'.{tak} Pozdrawiam.

Gość

19-09-2007, 18:29
#11
[b][color=#ff0000][/color][size=18][/size]Trudne pytanie... bo znajdzie się tego naprawdę dużo... Przede wszytkim centrum handlowego tj. CH Arkadia w Warszawie, które uwielbiam. {mruga} Po drugie fajnych clubów grających nie tylko techno, trance, house, disco polo. {mruga} Po trzecie...  dobrego 'żarcia'... coś w stylu sieci restauracji Sphinx. {mruga} Po trzecie... chyba najważniejszej rzeczy pod słońcem... TEATRU!! {usmiech} <--- dlatego kocham naszą stolicę... {mruga}. No i brakuje oczywiście klimatu... {smutny}... Brakuje także 'ludzi'.{tak} Pozdrawiam.
Gość napisał(a):domu publicznego z murzynkami{jezyk}

Gość

21-09-2007, 09:44
#12
domu publicznego z murzynkami{jezyk}
Gość napisał(a):niom

Gość

21-09-2007, 13:06
#13
niom
Sut napisał(a):ja chce makdonald kfc burger king (albo nie bo niema), ja chce donera blizej mojej chaty, darmowego clevera, darmowego piwa itd.

Sut

Wpisów: 1
Dołączył: 22.09.2007
22-09-2007, 01:46
#14
ja chce makdonald kfc burger king (albo nie bo niema), ja chce donera blizej mojej chaty, darmowego clevera, darmowego piwa itd.
Gość napisał(a):HEHE wszystkie propozycje są super.1. miał być McDonald i jakoś do dziś go nie ma2.Centrum handlowego tez nie mamy niby wchodzą mniejsze odpowiedniki warszawskich hipermarketów (Lidl MarcoPolo Billa Plus)ale żeby odwiedzić je wszystkie to trzeba przedreptać całe miasto.3.nie ma fajnej niedrogiej restauracyjki właśnie typu McDonlad czy KFC4.W naszym mieście robią coraz gorze ciasto do pizzy kiedyś było grubsze i puszyste. a dziś nawet w jednej pizzeri robią kwadratowe pizze.

Gość

22-09-2007, 13:47
#15
HEHE wszystkie propozycje są super.1. miał być McDonald i jakoś do dziś go nie ma2.Centrum handlowego tez nie mamy niby wchodzą mniejsze odpowiedniki warszawskich hipermarketów (Lidl MarcoPolo Billa Plus)ale żeby odwiedzić je wszystkie to trzeba przedreptać całe miasto.3.nie ma fajnej niedrogiej restauracyjki właśnie typu McDonlad czy KFC4.W naszym mieście robią coraz gorze ciasto do pizzy kiedyś było grubsze i puszyste. a dziś nawet w jednej pizzeri robią kwadratowe pizze.
Gość napisał(a):najbardziej brakuje porządnych dziewcząt {gafa}

Gość

23-09-2007, 20:03
#16
najbardziej brakuje porządnych dziewcząt {gafa}
Gość napisał(a):test

Gość

24-09-2007, 11:46
#17
test
Gość napisał(a):oj {diabelek}

Gość

26-09-2007, 17:30
#18
oj {diabelek}
Gość napisał(a):witam chce otworzyć club w oce, tylko nie wiem jeszcze w jakiej inwencji, przedewszyskim chce zrobić lokal dla normalnych nie agresywnych ludzi z rządzą zabawy. na początku chciałem zrobić selekcje przed wejsciem - co o tym myslicie??{co}

Gość

02-12-2007, 22:29
#19
witam chce otworzyć club w oce, tylko nie wiem jeszcze w jakiej inwencji, przedewszyskim chce zrobić lokal dla normalnych nie agresywnych ludzi z rządzą zabawy. na początku chciałem zrobić selekcje przed wejsciem - co o tym myslicie??{co}
Gość napisał(a):myślę ze dobrze postanowił byś gdybyś stworzył coś takiego {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

03-12-2007, 16:21
#20
myślę ze dobrze postanowił byś gdybyś stworzył coś takiego {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów