Czego brakuje wam w Ostrołęce?

Założony przez karolinka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):a ja bym chciała restaurację \'sphinx\' <- {ok}

Gość

07-03-2008, 16:54
#1
a ja bym chciała restaurację \'sphinx\' <- {ok}
P1jawa napisał(a):Ojj Empik by się przydał - trochę kultury do tego naszego miasteczka {mruga}

P1jawa

Wpisów: 2
Dołączył: 15.03.2008
15-03-2008, 00:24
#2
Ojj Empik by się przydał - trochę kultury do tego naszego miasteczka {mruga}
Gość napisał(a):podobno ma byc w tej nowej galerii

Gość

15-03-2008, 08:24
#3
podobno ma byc w tej nowej galerii
Gość napisał(a):ja chcę empik i lody grycan ;p

Gość

16-03-2008, 17:00
#4
ja chcę empik i lody grycan ;p
Gość napisał(a):W tym mieście brakuje przede wszystkim normalnych i życzliwych ludzi. Brakuje również kultury...po prostu obraz nedzy i rozpaczy. To jest miasto zawistnych koksów, dla których jedyną formą wybicia się jest dać komuś w mordę. Kurpsie...he he

Gość

17-03-2008, 16:12
#5
W tym mieście brakuje przede wszystkim normalnych i życzliwych ludzi. Brakuje również kultury...po prostu obraz nedzy i rozpaczy. To jest miasto zawistnych koksów, dla których jedyną formą wybicia się jest dać komuś w mordę. Kurpsie...he he
Gość napisał(a):brakuje ludzi, którzy poza krytyką, robią coś dla miasta :)

Gość

18-03-2008, 16:31
#6
brakuje ludzi, którzy poza krytyką, robią coś dla miasta :)
Gość napisał(a):Brakuje fajnego miejsca do posiedzenia z przyjaciółmi.

Gość

20-03-2008, 07:25
#7
Brakuje fajnego miejsca do posiedzenia z przyjaciółmi.
Gość napisał(a):brakuje szisza baru. a to fajna sprawa. inwestycja niewielka, a popularnosc takiego miejsca gwarantowana. i to moze łączyć miejsce do spotkan z przyjaciolmi, jakas forma klubu czy miejsca gdzie moga odbywac sie wydarzenia kulturalne.generalnie wszystko tam mozna umiescic :) łącznie z witrynką z biżuterią czy innymi duperelami hand-made. widziałam takie cos w bytomiu :) a w warszawie podobno jest tego mnóstwo i szisza świetnie się sprzedaje :)tak, tak SZISZA BAR :D

Gość

22-04-2008, 18:20
#8
brakuje szisza baru. a to fajna sprawa. inwestycja niewielka, a popularnosc takiego miejsca gwarantowana. i to moze łączyć miejsce do spotkan z przyjaciolmi, jakas forma klubu czy miejsca gdzie moga odbywac sie wydarzenia kulturalne.generalnie wszystko tam mozna umiescic :) łącznie z witrynką z biżuterią czy innymi duperelami hand-made. widziałam takie cos w bytomiu :) a w warszawie podobno jest tego mnóstwo i szisza świetnie się sprzedaje :)tak, tak SZISZA BAR :D
Gość napisał(a):CH Arkadia w Warszawie. najwiekszy kicz w miście. komu to się podoba? chyba tylko tym paniusiom co w szpilkach latają po sklepikach kupując butki w promocji -60% za 350zł albo nowe preparaty na jędrny tyłkek lub odchudzanie.

Gość

14-06-2008, 12:01
#9
CH Arkadia w Warszawie. najwiekszy kicz w miście. komu to się podoba? chyba tylko tym paniusiom co w szpilkach latają po sklepikach kupując butki w promocji -60% za 350zł albo nowe preparaty na jędrny tyłkek lub odchudzanie.
Gość napisał(a):a mi brakuje restauracji - hawajskiej i meksykanskiej - {mruga}mniam

Gość

15-06-2008, 11:57
#10
a mi brakuje restauracji - hawajskiej i meksykanskiej - {mruga}mniam
Gość napisał(a):brakuje ludzi , którzy są w stanie realnie patrzeć na otaczający ich świat i Myśleć , tego mi brakuje .

Gość

15-06-2008, 22:39
#11
brakuje ludzi , którzy są w stanie realnie patrzeć na otaczający ich świat i Myśleć , tego mi brakuje .
Gość napisał(a):mi brakuje kręgelni,aqa parku,h&m

Gość

16-06-2008, 17:45
#12
mi brakuje kręgelni,aqa parku,h&m
Gość napisał(a):w tym mieście brakuje przedszkoli

Gość

12-07-2008, 09:56
#13
w tym mieście brakuje przedszkoli
Gość napisał(a):A gdyby tak powstał lokalik z orientalnym klimatem krajów arabskich??{co} Jak sądzicie, cieszyłby się popularnością??

Gość

05-08-2008, 18:15
#14
A gdyby tak powstał lokalik z orientalnym klimatem krajów arabskich??{co} Jak sądzicie, cieszyłby się popularnością??
Gość napisał(a):napewno by sie nie cieszyl bo nasze wiesniaki chodza tylko do markowych lokali wiec plajta murowana, sam przeciesz widzisz jakie marki ludzie by chetnie widzieli.

Gość

05-08-2008, 18:22
#15
napewno by sie nie cieszyl bo nasze wiesniaki chodza tylko do markowych lokali wiec plajta murowana, sam przeciesz widzisz jakie marki ludzie by chetnie widzieli.
Gość napisał(a):hmmm ale oferta raczej nie jest kierowana do tego typu klienteli {usmiech}

Gość

05-08-2008, 18:25
#16
hmmm ale oferta raczej nie jest kierowana do tego typu klienteli {usmiech}
Gość napisał(a):[b]McDonaldsa brakuje, teatru, [/u]knajpy/lokalu na koncerty[/u], więcej kapel można by wtedy zaprosić i może coś by w mieścinie drgnęło; poza tym brakuje pracy i osób, które przeczytają te wszystkie posty i zorganizują to, co potrzebne miastu {diabelek} [/b]

Gość

05-08-2008, 18:48
#17
[b]McDonaldsa brakuje, teatru, [/u]knajpy/lokalu na koncerty[/u], więcej kapel można by wtedy zaprosić i może coś by w mieścinie drgnęło; poza tym brakuje pracy i osób, które przeczytają te wszystkie posty i zorganizują to, co potrzebne miastu {diabelek} [/b]
Gość napisał(a):w tym mieście tak naprawdę nie ma gdzie pójść z przyjaciółmi, spędzić miło wieczór i nie oglądać podpitych nastolatków, w wielu istniejących brak poziomu, nie mówiąc już o selekcji a raczej jej braku, dlatego warto myślę stworzyć pub/klub z klimatem innym od wszystkich

Gość

05-08-2008, 18:56
#18
w tym mieście tak naprawdę nie ma gdzie pójść z przyjaciółmi, spędzić miło wieczór i nie oglądać podpitych nastolatków, w wielu istniejących brak poziomu, nie mówiąc już o selekcji a raczej jej braku, dlatego warto myślę stworzyć pub/klub z klimatem innym od wszystkich
Gość napisał(a):tu wszystkiego brakuje i dobrze{chytry}

Gość

05-08-2008, 20:22
#19
tu wszystkiego brakuje i dobrze{chytry}
Gość napisał(a):takie miłe miejsce do posiedzenia podobno jest w mieście,gdzies w oklicach ulicy Gołebiej,jeszcze nie byłam,tylko słyszałam.

Gość

05-08-2008, 21:10
#20
takie miłe miejsce do posiedzenia podobno jest w mieście,gdzies w oklicach ulicy Gołebiej,jeszcze nie byłam,tylko słyszałam.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów