Czego brakuje wam w Ostrołęce?

Założony przez karolinka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Do selekcji to gównizy nie wpuszczać bo będzie po lokalu

Gość

03-12-2007, 20:50
#1
Do selekcji to gównizy nie wpuszczać bo będzie po lokalu
Gość napisał(a):tz selekcja polaga na tym ze jak wpada koleś pijany w dresie to nie wejdzie. albo poprostu niespodoba sie selekcjonerowi. no chyba ze zdobył gdzies karte klubową.

Gość

06-12-2007, 09:13
#2
tz selekcja polaga na tym ze jak wpada koleś pijany w dresie to nie wejdzie. albo poprostu niespodoba sie selekcjonerowi. no chyba ze zdobył gdzies karte klubową.
Gość napisał(a):a co powiecie na bar w stylu arabskim, szisza w fajkach wodnych kanapy podłogowe niskie, i klimat w tym stylu??

Gość

07-12-2007, 08:25
#3
a co powiecie na bar w stylu arabskim, szisza w fajkach wodnych kanapy podłogowe niskie, i klimat w tym stylu??
Gość napisał(a):super nareszcie mogałabym pobawic sie w gronie wyselekcjonaowanych  chłopców. i bez gówniarzy

Gość

07-12-2007, 08:32
#4
super nareszcie mogałabym pobawic sie w gronie wyselekcjonaowanych  chłopców. i bez gówniarzy
hermann_g napisał(a):restauracji z orginalnym jedzeniem

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
17-12-2007, 23:42
#5
restauracji z orginalnym jedzeniem
Gość napisał(a):Truck-Drive. Słyszałem dużo dobrego. Ale o cenach również :)

Gość

18-12-2007, 08:49
#6
Truck-Drive. Słyszałem dużo dobrego. Ale o cenach również :)
Gość napisał(a):Bar w stylu arabskim to świetny pomysł. Uwielbiamy szisze wodną i taki klimacik

Gość

18-12-2007, 18:26
#7
Bar w stylu arabskim to świetny pomysł. Uwielbiamy szisze wodną i taki klimacik
freestyleONA napisał(a):[quote=]a co powiecie na bar w stylu arabskim, szisza w fajkach wodnych kanapy podłogowe niskie, i klimat w tym stylu??[/quote]- Super sprawa.. W Grecji się z tym spotkałam.. klimat nieprzecietny.. Ojoj.. niech się ktoś za to bierze, bo to lux interes..- kręgielnia? - dla ludzi, którzy wolą coś ze sobą zrobić..- basen - nowyyyy.. miał być.. miał..- H&M- Mango- Orsayhmm...Duża dykoteka na poziomie - taka, gdzie będzie trzeba ubrać się schludnie - ,,szelesty\'\' odpadają -gdzie muzyka będzie dla każdego.. z klimatem

freestyleONA

Wpisów: 6
Dołączył: 07.06.2007
19-12-2007, 08:17
#8
[quote=]a co powiecie na bar w stylu arabskim, szisza w fajkach wodnych kanapy podłogowe niskie, i klimat w tym stylu??[/quote]- Super sprawa.. W Grecji się z tym spotkałam.. klimat nieprzecietny.. Ojoj.. niech się ktoś za to bierze, bo to lux interes..- kręgielnia? - dla ludzi, którzy wolą coś ze sobą zrobić..- basen - nowyyyy.. miał być.. miał..- H&M- Mango- Orsayhmm...Duża dykoteka na poziomie - taka, gdzie będzie trzeba ubrać się schludnie - ,,szelesty\'\' odpadają -gdzie muzyka będzie dla każdego.. z klimatem
hermann_g napisał(a):club, lokal, miejsce gdzie moga odbywac sie koncerty

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
20-12-2007, 00:00
#9
club, lokal, miejsce gdzie moga odbywac sie koncerty
Gość napisał(a):a ja wam mówię, że kościołów mamy za mało!!! {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

22-01-2008, 14:18
#10
a ja wam mówię, że kościołów mamy za mało!!! {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):SKLEPU EZOTERYCZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

23-01-2008, 22:11
#11
SKLEPU EZOTERYCZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):mi brakuje jeziora

Gość

23-01-2008, 23:22
#12
mi brakuje jeziora
Gość napisał(a):Mi brakuje czego mi brakiuje w ostrolece hm... pracy :)

Gość

05-02-2008, 10:22
#13
Mi brakuje czego mi brakiuje w ostrolece hm... pracy :)
Gość napisał(a):Głupi temat forum{dobani}

Gość

05-02-2008, 11:08
#14
Głupi temat forum{dobani}
Gość napisał(a):pracy bo nie ma za co chodzić na rozrywki{!}

Gość

05-02-2008, 17:02
#15
pracy bo nie ma za co chodzić na rozrywki{!}
Gość napisał(a):oczywiscie H&M {usmiech} reserwd,itp.....pracyyyyyyyyyyyyyy, ale nie takiej w stylu NOVUM{smutny}{zly}salonu gierteatru............tylko kto by w nim gral{co}fajowej plazy.......niby cos robia.........{co}parkingow{!}{!}{!}

Gość

06-02-2008, 11:18
#16
oczywiscie H&M {usmiech} reserwd,itp.....pracyyyyyyyyyyyyyy, ale nie takiej w stylu NOVUM{smutny}{zly}salonu gierteatru............tylko kto by w nim gral{co}fajowej plazy.......niby cos robia.........{co}parkingow{!}{!}{!}
Stewie napisał(a):Mc Donald\'s by się przydał! może go nam w końcu zbudują. tam ponoć teraz nieźle płacą {mruga}

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
07-02-2008, 17:15
#17
Mc Donald\'s by się przydał! może go nam w końcu zbudują. tam ponoć teraz nieźle płacą {mruga}
Gość napisał(a):Moim zdaniem brakuje ludzi niemarudzących i nienarzekających wiecznie {dobani}Mi bardzo brakuje knajpy \"koncertowej\", ale znając ostrołęczan, to każdy bilet kosztujący więcej niż 5 zł wywołałby falę oburzenia, że za drogo, i że w sumie to nawet za darmo by im sie nie chciało... To jest niestety Ostrołęka...

Gość

07-02-2008, 18:12
#18
Moim zdaniem brakuje ludzi niemarudzących i nienarzekających wiecznie {dobani}Mi bardzo brakuje knajpy \"koncertowej\", ale znając ostrołęczan, to każdy bilet kosztujący więcej niż 5 zł wywołałby falę oburzenia, że za drogo, i że w sumie to nawet za darmo by im sie nie chciało... To jest niestety Ostrołęka...
Gość napisał(a):Ostrołeka jest miastem wojewodzkim prawda??To dlaczego nie ma burdelu

Gość

08-02-2008, 18:12
#19
Ostrołeka jest miastem wojewodzkim prawda??To dlaczego nie ma burdelu
Gość napisał(a):Jeżeli ci go brak, to załóż.

Gość

09-02-2008, 16:32
#20
Jeżeli ci go brak, to załóż.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów