Czego brakuje wam w Ostrołęce?

Założony przez karolinka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Zgadzam sie co do kregielni. Ale mysle ze bedzie w nowym centrum handlowym ktore powstanie za x lat na "łąkach" kolo Gorbatowa. Swoją drogą ciekawe czy ten pomysł wogule wypali. Miejmy nadzieję ze tak. A co do ludzi ktorym brakuje kulturalnego zachwowania w naszym miescie wybierzcie sie na pare tygodni do warszawy. Jak dostaniecie przez łeb lską od starszej pani ktorej nie ustapiliscie miejsca w autobusie nawet przez zagapienie to wtedy docenicie zachowanie ostrołęczan.

Gość

01-09-2008, 14:37
#1
Zgadzam sie co do kregielni. Ale mysle ze bedzie w nowym centrum handlowym ktore powstanie za x lat na "łąkach" kolo Gorbatowa. Swoją drogą ciekawe czy ten pomysł wogule wypali. Miejmy nadzieję ze tak. A co do ludzi ktorym brakuje kulturalnego zachwowania w naszym miescie wybierzcie sie na pare tygodni do warszawy. Jak dostaniecie przez łeb lską od starszej pani ktorej nie ustapiliscie miejsca w autobusie nawet przez zagapienie to wtedy docenicie zachowanie ostrołęczan.
ketonal napisał(a):[quote=]takie miłe miejsce do posiedzenia podobno jest w mieście,gdzies w oklicach ulicy Gołebiej,jeszcze nie byłam,tylko słyszałam.[/quote]Jest taki lokal, nazywa się fantazja, idealny na wieczory z przyjaciółmi{jezyk}Braków nie odczuwam, lecz nadmiar...Idiotycznych internautów którzy potrafią tylko narzekać...Starujcie w kolejnych wyborach, stawiajcie puby parki baseny i lokale..To wszystko robi tylko człowiek...Gorąco polecam do myślenia patrząc na niektóre wypowiedzi...

ketonal

Wpisów: 1
Dołączył: 12.07.2007
02-09-2008, 22:30
#2
[quote=]takie miłe miejsce do posiedzenia podobno jest w mieście,gdzies w oklicach ulicy Gołebiej,jeszcze nie byłam,tylko słyszałam.[/quote]Jest taki lokal, nazywa się fantazja, idealny na wieczory z przyjaciółmi{jezyk}Braków nie odczuwam, lecz nadmiar...Idiotycznych internautów którzy potrafią tylko narzekać...Starujcie w kolejnych wyborach, stawiajcie puby parki baseny i lokale..To wszystko robi tylko człowiek...Gorąco polecam do myślenia patrząc na niektóre wypowiedzi...
Gość napisał(a):Jestem za selekcja ale przedewszystkim wiekowa od21lat ,{usmiech}a o innej mozna pomyslec w trakcie ,oczywiście club bez twarzowgo na wejściu{diabelek}

Gość

03-09-2008, 10:59
#3
Jestem za selekcja ale przedewszystkim wiekowa od21lat ,{usmiech}a o innej mozna pomyslec w trakcie ,oczywiście club bez twarzowgo na wejściu{diabelek}
Gość napisał(a):mnie brakuje teatru muzycznego, wiem wiem za małe miasto ale skoro pytacie to odpowiadam :)a poki co to brakuje mi dobrych filmów w naszym kinie, wiem ze to nie wina osób pracujących w kinie bo wiadomo liczy sie kasa i to na co najwiecej ludzi pójdzie do kina ale szkoda ze tak malo dobrego kina

Gość

29-09-2008, 19:37
#4
mnie brakuje teatru muzycznego, wiem wiem za małe miasto ale skoro pytacie to odpowiadam :)a poki co to brakuje mi dobrych filmów w naszym kinie, wiem ze to nie wina osób pracujących w kinie bo wiadomo liczy sie kasa i to na co najwiecej ludzi pójdzie do kina ale szkoda ze tak malo dobrego kina
Gość napisał(a):[quote=karolinka]Witam, Czego brakuje Wam w Ostrołęce. Jakich sklepów jakiego typu rozrywek itp?? Dzieki za info[/quote]Mi osobiście brakuje sklepu z akcesoriami na motor - oczywiście kiedy z mężem szukaliśmy takiego to znaleźliśmy sklepy ze skuterami, a przecież nie o to chodzi.[b]Chcieliśmy kupić ubrania na motor, buty - więc po to trzeba było jechać do Warszawy.- w Ostrołęce to nawet porządnego kasku nie można kupić - chyba,że na rower{gafa}Szkoda, bo gdyby był taki sklep to w sesonie myślę, że zarobiłby niezłą sumkę.

Gość

13-08-2009, 02:09
#5
[quote=karolinka]Witam, Czego brakuje Wam w Ostrołęce. Jakich sklepów jakiego typu rozrywek itp?? Dzieki za info[/quote]Mi osobiście brakuje sklepu z akcesoriami na motor - oczywiście kiedy z mężem szukaliśmy takiego to znaleźliśmy sklepy ze skuterami, a przecież nie o to chodzi.[b]Chcieliśmy kupić ubrania na motor, buty - więc po to trzeba było jechać do Warszawy.- w Ostrołęce to nawet porządnego kasku nie można kupić - chyba,że na rower{gafa}Szkoda, bo gdyby był taki sklep to w sesonie myślę, że zarobiłby niezłą sumkę.
Gość napisał(a):{ok}

Gość

13-08-2009, 02:21
#6
{ok}
Gość napisał(a):[b]Brak[/b] jest przede wszystkim [b]ludzi[/b] którzy będą korzystać z nowo powstających inwestycji. Co z tego że powstanie to lub tamto niewielu jest takich co pozwolą na utrzymanie się. Ostrołęczanie uwielbiają łażenie po sklepach i oglądanie, zwłaszcza po markowych bo wtedy wiedzą co jest na topie ale i tak nie kupią bo za co (brak pracy) a o rozrywkach kulturalnych nie wspomnę bo poco i komu się chce (Ostrołęka to miasto ćpunów i koksiarzy) a ci których stać lub mają chęci i potrzebę są tak znikome ilości że się po prostu nie opłaci (większość inwestycji w tym mieście chyli się ku upadkowi lub egzystuje na jego granicy).

Gość

15-08-2009, 13:24
#7
[b]Brak[/b] jest przede wszystkim [b]ludzi[/b] którzy będą korzystać z nowo powstających inwestycji. Co z tego że powstanie to lub tamto niewielu jest takich co pozwolą na utrzymanie się. Ostrołęczanie uwielbiają łażenie po sklepach i oglądanie, zwłaszcza po markowych bo wtedy wiedzą co jest na topie ale i tak nie kupią bo za co (brak pracy) a o rozrywkach kulturalnych nie wspomnę bo poco i komu się chce (Ostrołęka to miasto ćpunów i koksiarzy) a ci których stać lub mają chęci i potrzebę są tak znikome ilości że się po prostu nie opłaci (większość inwestycji w tym mieście chyli się ku upadkowi lub egzystuje na jego granicy).
Gość napisał(a):[quote=][b]Brak[/b] jest przede wszystkim [b]ludzi[/b] którzy będą korzystać z nowo powstających inwestycji. Co z tego że powstanie to lub tamto niewielu jest takich co pozwolą na utrzymanie się. Ostrołęczanie uwielbiają łażenie po sklepach i oglądanie, zwłaszcza po markowych bo wtedy wiedzą co jest na topie ale i tak nie kupią bo za co (brak pracy) a o rozrywkach kulturalnych nie wspomnę bo poco i komu się chce (Ostrołęka to miasto ćpunów i koksiarzy) a ci których stać lub mają chęci i potrzebę są tak znikome ilości że się po prostu nie opłaci (większość inwestycji w tym mieście chyli się ku upadkowi lub egzystuje na jego granicy).[/quote]ciężko mi się zgodzić z tą wypowiedzią

Gość

15-08-2009, 21:49
#8
[quote=][b]Brak[/b] jest przede wszystkim [b]ludzi[/b] którzy będą korzystać z nowo powstających inwestycji. Co z tego że powstanie to lub tamto niewielu jest takich co pozwolą na utrzymanie się. Ostrołęczanie uwielbiają łażenie po sklepach i oglądanie, zwłaszcza po markowych bo wtedy wiedzą co jest na topie ale i tak nie kupią bo za co (brak pracy) a o rozrywkach kulturalnych nie wspomnę bo poco i komu się chce (Ostrołęka to miasto ćpunów i koksiarzy) a ci których stać lub mają chęci i potrzebę są tak znikome ilości że się po prostu nie opłaci (większość inwestycji w tym mieście chyli się ku upadkowi lub egzystuje na jego granicy).[/quote]ciężko mi się zgodzić z tą wypowiedzią
Gość napisał(a):W Ostrołęce brakuje porządnych dziewczyn{smutny}

Gość

15-08-2009, 23:45
#9
W Ostrołęce brakuje porządnych dziewczyn{smutny}
Gość napisał(a):[quote=]W Ostrołęce brakuje porządnych dziewczyn{smutny}[/quote]{zdziwko}jak to nie ma - trzeba poszukać{wstyd}

Gość

16-08-2009, 00:06
#10
[quote=]W Ostrołęce brakuje porządnych dziewczyn{smutny}[/quote]{zdziwko}jak to nie ma - trzeba poszukać{wstyd}
Gość napisał(a):brakuje dobrych fryzjerow i exkluzywnego salonu.{ok}

Gość

09-09-2009, 15:34
#11
brakuje dobrych fryzjerow i exkluzywnego salonu.{ok}
Gość napisał(a):Brakuje stołu do snookera.

Gość

13-09-2009, 11:47
#12
Brakuje stołu do snookera.
Gość napisał(a):brakuje aptek i kebabow hahhaahaha a na powaznie to brka kultury w ostrolece

Gość

13-09-2009, 15:56
#13
brakuje aptek i kebabow hahhaahaha a na powaznie to brka kultury w ostrolece
Gość napisał(a):EMPIK EMPIK EMPIK !!!

Gość

13-09-2009, 20:40
#14
EMPIK EMPIK EMPIK !!!
Gość napisał(a):EMPIK EMPIK EMPIK !!!

Gość

13-09-2009, 20:40
#15
EMPIK EMPIK EMPIK !!!
Gość napisał(a):Murzynek i azjatek w naszych agencjach{zakochany}

Gość

04-10-2009, 13:16
#16
Murzynek i azjatek w naszych agencjach{zakochany}
Gość napisał(a):imprezek hiphopowych{ok}

Gość

04-10-2009, 13:16
#17
imprezek hiphopowych{ok}
Gość napisał(a):asortymentu w sklepach odzieżowych!  a nie tylko małe rozmiary spodnie za krótkie albo za długie a przede wszystkim to ceny są za wysokie! piękną sukienkę elegancka w mango,zarze, bershce można kupić za 150 zł a w ostrołęce w zwykłych sklepikach są po 200zł  a jeszcze za mało jest parkingów i bibliotek

Gość

04-10-2009, 15:58
#18
asortymentu w sklepach odzieżowych!  a nie tylko małe rozmiary spodnie za krótkie albo za długie a przede wszystkim to ceny są za wysokie! piękną sukienkę elegancka w mango,zarze, bershce można kupić za 150 zł a w ostrołęce w zwykłych sklepikach są po 200zł  a jeszcze za mało jest parkingów i bibliotek
Gość napisał(a):EMPIK TAK EMPIK

Gość

04-10-2009, 18:02
#19
EMPIK TAK EMPIK
Gość napisał(a):Pracy, pracy, pracy, pracy  - ta Polska to żenada, sami skorumpowani ludzie!!!!!

Gość

21-04-2010, 11:30
#20
Pracy, pracy, pracy, pracy  - ta Polska to żenada, sami skorumpowani ludzie!!!!!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów