Cafe Fusy

Założony przez hermann_g
strony: wstecz 1 2 3 4 5
Gość napisał(a):A wogóle o czym gadka, Herman nie stać cie na reklame tylko tu sie wypluwasz bo za darmo. Idz i daj reklame do tygodnika. Takie tanie sposoby są nieskuteczne bo niektore komentarze są negatywne i zrobiły  wiel złego marce twojego biznesu. Promowanie sie na forum internetowym to nie najlepszy sposób na rozgłos bo narazie mam obraz twojego lokalu  i ciebie z tego forum-i nie wypada on najlepiej

Gość

10-04-2008, 17:07
#1
A wogóle o czym gadka, Herman nie stać cie na reklame tylko tu sie wypluwasz bo za darmo. Idz i daj reklame do tygodnika. Takie tanie sposoby są nieskuteczne bo niektore komentarze są negatywne i zrobiły  wiel złego marce twojego biznesu. Promowanie sie na forum internetowym to nie najlepszy sposób na rozgłos bo narazie mam obraz twojego lokalu  i ciebie z tego forum-i nie wypada on najlepiej
Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą w stu procentach. Nie byłam w lokalu ale po odpowiedziach właściciela wcale nie chcę tam iść. Z tych komentarzy i sposobie reklamowania się niestety nie wychodzi Pan w moich oczach za miłego właściciela.

Gość

12-04-2008, 18:28
#2
Zgadzam się z przedmówcą w stu procentach. Nie byłam w lokalu ale po odpowiedziach właściciela wcale nie chcę tam iść. Z tych komentarzy i sposobie reklamowania się niestety nie wychodzi Pan w moich oczach za miłego właściciela.

strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów