Cafe Fusy

Założony przez hermann_g
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Słuchaj nie ma problemu byłyśmy we dwie i kawa to cappucino okropna jak tylko bede przechodziła obok Twojego lokalu to wejde i powiem ze ta kawa to mi nie smakowała. Jeśli chodzi o klimat nie mam nic do zarzucenia, tak jak obsługa też miła i sympatyczna ale jeśli chodzi o kawe to musicie popracować nad nią. Pozdrawiam

Gość

26-12-2007, 20:09
#1
Słuchaj nie ma problemu byłyśmy we dwie i kawa to cappucino okropna jak tylko bede przechodziła obok Twojego lokalu to wejde i powiem ze ta kawa to mi nie smakowała. Jeśli chodzi o klimat nie mam nic do zarzucenia, tak jak obsługa też miła i sympatyczna ale jeśli chodzi o kawe to musicie popracować nad nią. Pozdrawiam
hermann_g napisał(a):pewnie masz racje to nie pierwsze schody i dziwne zbiegi okolicznosci od otwarcia Fusow, ale pominmy ten temat a w zamien \"niech zyje uczciwa konkurencja\" tylko ciekawe czemu w tym miescie jej nie ma??

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
27-12-2007, 03:05
#2
pewnie masz racje to nie pierwsze schody i dziwne zbiegi okolicznosci od otwarcia Fusow, ale pominmy ten temat a w zamien \"niech zyje uczciwa konkurencja\" tylko ciekawe czemu w tym miescie jej nie ma??
hermann_g napisał(a):zapraszam bo jestem strasznie ciekaw jak wedlug ciebie wyglada cappucino,

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
27-12-2007, 03:50
#3
zapraszam bo jestem strasznie ciekaw jak wedlug ciebie wyglada cappucino,
FUN napisał(a):jest całkiem sympatycznie.

FUN

Wpisów: 4
Dołączył: 23.10.2007
08-01-2008, 18:50
#4
jest całkiem sympatycznie.
Gość napisał(a):Długo nie będzie w Oce \"zdrowej konkurencji\". \"to MNIASTO kurpiowskie-MNIASTO\"A lokal, atmosfera, i obsługa naprawdę miła jak dla mnie - po prostu rzecz gustu. Mi się podobało i będę tam chadzać częściej.

Gość

08-01-2008, 19:05
#5
Długo nie będzie w Oce \"zdrowej konkurencji\". \"to MNIASTO kurpiowskie-MNIASTO\"A lokal, atmosfera, i obsługa naprawdę miła jak dla mnie - po prostu rzecz gustu. Mi się podobało i będę tam chadzać częściej.
Gość napisał(a):a co mniasto ci sie nie podoba to wyjedz stąd. a pan z Cafe Fusy to poprostu lubi prowadzic forum sam ze sobą, i to jest niezdrowe wręcz chore- w takich wypadkach proponuje psychiatrę.

Gość

09-01-2008, 07:37
#6
a co mniasto ci sie nie podoba to wyjedz stąd. a pan z Cafe Fusy to poprostu lubi prowadzic forum sam ze sobą, i to jest niezdrowe wręcz chore- w takich wypadkach proponuje psychiatrę.
hermann_g napisał(a):po pierwsze jak nie wiesz o czym pisac to sie nie odzywaj i nie obrazaj, ja swoje posty podpisuje w przeciwienstwie do ciebie,po drugie czytajac takie posty jak twoje tylko potwierdza sie to co pisalem wczesniej

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
09-01-2008, 22:22
#7
po pierwsze jak nie wiesz o czym pisac to sie nie odzywaj i nie obrazaj, ja swoje posty podpisuje w przeciwienstwie do ciebie,po drugie czytajac takie posty jak twoje tylko potwierdza sie to co pisalem wczesniej
Gość napisał(a):ja nikogo nie obrazam śmieszny człowieczku, tylko widze ze ten post na forum nie ma sęsu, rozmawiasz tu sam ze sobą jak to nie fajnie jest u ciebie w knajpie. dlatego prosze admina ousuniecie idotycznego tematu

Gość

10-01-2008, 10:30
#8
ja nikogo nie obrazam śmieszny człowieczku, tylko widze ze ten post na forum nie ma sęsu, rozmawiasz tu sam ze sobą jak to nie fajnie jest u ciebie w knajpie. dlatego prosze admina ousuniecie idotycznego tematu
Gość napisał(a):na plus: bardzo dobre desery i czekolada, na minus: za jasno w środku przez co brakuje klimatu. pozdrawiam i napewno przyjde tam ponownie

Gość

10-01-2008, 15:32
#9
na plus: bardzo dobre desery i czekolada, na minus: za jasno w środku przez co brakuje klimatu. pozdrawiam i napewno przyjde tam ponownie
Gość napisał(a):Z tym, że za jasno, to prawda. Z tego powodu wolę Kafeterię. Ale Fusom trzeba przyznać, że smakowite napoje ma :)

Gość

10-01-2008, 17:31
#10
Z tym, że za jasno, to prawda. Z tego powodu wolę Kafeterię. Ale Fusom trzeba przyznać, że smakowite napoje ma :)
hermann_g napisał(a):swiatlo a dokladnie zarowki zostaly zmienione z przyjsciem nowego roku wiec jak cos zapraszam na ponowne odwiedziny  {mruga}

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
10-01-2008, 23:47
#11
swiatlo a dokladnie zarowki zostaly zmienione z przyjsciem nowego roku wiec jak cos zapraszam na ponowne odwiedziny  {mruga}
Gość napisał(a):No sorry przecież właściciel nie rozmawia sam ze sobą więc o co Ci chodzi{?} Ja osobiście jeszcze nie byłam, ale może wkrótce się wybiorę {mruga} Niestety ceny są trochę wysokie jak dla biednej maturzystki {smutny}

Gość

11-01-2008, 20:49
#12
No sorry przecież właściciel nie rozmawia sam ze sobą więc o co Ci chodzi{?} Ja osobiście jeszcze nie byłam, ale może wkrótce się wybiorę {mruga} Niestety ceny są trochę wysokie jak dla biednej maturzystki {smutny}
hermann_g napisał(a):co do tego czepiania sie to dluzsza historia a zaczelo sie jak poszla informacja ze powstaja Cafe Fusy doklanie bylo to na gronie nie bede zaglebial sie kto to mowil bo szkoda mi czasu na takie *****lya ja zapraszam na odwiedziny zawsze mozna bedzie pogadac o cenach :)

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
11-01-2008, 21:35
#13
co do tego czepiania sie to dluzsza historia a zaczelo sie jak poszla informacja ze powstaja Cafe Fusy doklanie bylo to na gronie nie bede zaglebial sie kto to mowil bo szkoda mi czasu na takie *****lya ja zapraszam na odwiedziny zawsze mozna bedzie pogadac o cenach :)
hermann_g napisał(a):Zapraszam jutro do Kawiarni Cafe Fusy w nieco innych godzinach od 10:00 – do… ostatniego klienta. W tym wyjątkowym dniu wyjątkowe menu ;)

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
13-02-2008, 22:07
#14
Zapraszam jutro do Kawiarni Cafe Fusy w nieco innych godzinach od 10:00 – do… ostatniego klienta. W tym wyjątkowym dniu wyjątkowe menu ;)
Gość napisał(a):Kurde szkoda, że na stronie Cafe Fusy nie ma zdjęć lokalu wewnątrz {smutny} Chciałabym zobaczyć wystrój, zanim się tam wybiorę. Trudno. Mam nadzieję, że wstawicie fotki.

Gość

14-02-2008, 18:25
#15
Kurde szkoda, że na stronie Cafe Fusy nie ma zdjęć lokalu wewnątrz {smutny} Chciałabym zobaczyć wystrój, zanim się tam wybiorę. Trudno. Mam nadzieję, że wstawicie fotki.
Gość napisał(a):boże koleś ależ jestes beznadziejny, szkoda cie ale widać ze nikt tam nie chodzi bo wypisujesz tu ciągle sam do siebie. a w twoim lokaliku byłem i naprawede znam conajmniej 2 kafrterie gdzie jest naprawde klimat i powiem ci ze nie są to cafe fusy. byłem nie polecam!!nuda i dłużyzna

Gość

14-02-2008, 19:11
#16
boże koleś ależ jestes beznadziejny, szkoda cie ale widać ze nikt tam nie chodzi bo wypisujesz tu ciągle sam do siebie. a w twoim lokaliku byłem i naprawede znam conajmniej 2 kafrterie gdzie jest naprawde klimat i powiem ci ze nie są to cafe fusy. byłem nie polecam!!nuda i dłużyzna
Gość napisał(a):Ludzie o co jest z wami- jak sie nie podoba to po co tam chodzicie, po co zaglądacie na to forum, po co interesujecie sie tym tematem. Jeśli uważacie że lepiej jest u konkurencji to chodźcie dorabiać konkurencje. Klienci chodzą tam gdzie im lepiej.... jedni tu drudzy tam i o to chodzi.

Gość

14-02-2008, 20:29
#17
Ludzie o co jest z wami- jak sie nie podoba to po co tam chodzicie, po co zaglądacie na to forum, po co interesujecie sie tym tematem. Jeśli uważacie że lepiej jest u konkurencji to chodźcie dorabiać konkurencje. Klienci chodzą tam gdzie im lepiej.... jedni tu drudzy tam i o to chodzi.
hermann_g napisał(a):widzisz ja kafeterie znam tylko jedna i nie slyszalem o 2 kafeterii w ostrolece a sam tez tam bylem 28 grudnia 2007 roku i powiem spoko ladnie ale co z tego, to co jest podawane nie odpowiada mi w ogole (probowalem 3 rzeczy, shake cappucino, mrozona czekolada, zabajona czekolada wisniowka) i drogo do tego jak smakuje!! bylem w art-cafe i poznalem wlasciciela bardzo fajny czlowiek :) I podzielam zdanie przedmowcy komu sie nie podoba nie musi do mnie przychodzic, tylko szkoda ze pisze z \"goscia\"co do zdjec na stronie, to na chwile obecna nie bedzie nowych, ale zapraszam do zobaczenia na zywo miejsca a nie na zdjeciach :)

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
14-02-2008, 23:30
#18
widzisz ja kafeterie znam tylko jedna i nie slyszalem o 2 kafeterii w ostrolece a sam tez tam bylem 28 grudnia 2007 roku i powiem spoko ladnie ale co z tego, to co jest podawane nie odpowiada mi w ogole (probowalem 3 rzeczy, shake cappucino, mrozona czekolada, zabajona czekolada wisniowka) i drogo do tego jak smakuje!! bylem w art-cafe i poznalem wlasciciela bardzo fajny czlowiek :) I podzielam zdanie przedmowcy komu sie nie podoba nie musi do mnie przychodzic, tylko szkoda ze pisze z \"goscia\"co do zdjec na stronie, to na chwile obecna nie bedzie nowych, ale zapraszam do zobaczenia na zywo miejsca a nie na zdjeciach :)
Gość napisał(a):pocaluj mnie w pupe{diabelek}_________________________________[color=#ff000 0]Ostrzeżenie od moderatora, posty nie związane z tematem będą usuwane [/color]

Gość

15-02-2008, 11:56
#19
pocaluj mnie w pupe{diabelek}_________________________________[color=#ff000 0]Ostrzeżenie od moderatora, posty nie związane z tematem będą usuwane [/color]
Gość napisał(a):Herman, zgodze się, czekolada z wiśniówką jest paskudna. W ogóle gorąca czekolada w kafeterii jest niesmaczna.

Gość

15-02-2008, 15:15
#20
Herman, zgodze się, czekolada z wiśniówką jest paskudna. W ogóle gorąca czekolada w kafeterii jest niesmaczna.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów