Cafe Fusy

Założony przez hermann_g
strony: 1 2 3 4 5 dalej
hermann_g napisał(a):zapraszam do Kawiarni "Cafe Fusy" na ul Bernardynskiej 3 (ul znajduje sie przy deptaku,a dokladnie za apteka pierwsza w prawo do klasztoru)ciekaw jestem waszych opinii o nowym miejscu w ostrolece, co jest za i co przeciw  

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
24-06-2007, 01:16
#1
zapraszam do Kawiarni "Cafe Fusy" na ul Bernardynskiej 3 (ul znajduje sie przy deptaku,a dokladnie za apteka pierwsza w prawo do klasztoru)ciekaw jestem waszych opinii o nowym miejscu w ostrolece, co jest za i co przeciw  
hermann_g napisał(a):29.06 Cafe Fusy otwarte do godziny 17:3030.06  zamknięte01.07 zamknięteZa trudności PRZEPRASZAMY ale w dniu 30 czerwca o godzinie 19.00 bierzemy ślub

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
29-06-2007, 16:13
#2
29.06 Cafe Fusy otwarte do godziny 17:3030.06  zamknięte01.07 zamknięteZa trudności PRZEPRASZAMY ale w dniu 30 czerwca o godzinie 19.00 bierzemy ślub
Gość napisał(a):zapraszamy do Fusow na wino wszystkich milosnikow tego trunku od kilku dni otworzylismy nowy etap naszej kawiarni i mozna napic sie u nas wina z kilku ciekawych zakatkow swiata no i zapraszam do wpisow {usmiech}

Gość

15-07-2007, 01:30
#3
zapraszamy do Fusow na wino wszystkich milosnikow tego trunku od kilku dni otworzylismy nowy etap naszej kawiarni i mozna napic sie u nas wina z kilku ciekawych zakatkow swiata no i zapraszam do wpisow {usmiech}
hermann_g napisał(a):post wyzej to ja, tak dla wyjasnienia

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
15-07-2007, 01:31
#4
post wyzej to ja, tak dla wyjasnienia
Gość napisał(a):witambardzo miła alternatywa dla Kafeterii, choć niestety z nią na razie przegrywa.. :( trunki pyszne-probowailsmy, jednak wystroj odrobine ascetyczny.. ;) czy planujecie w przyszlosci jakies udoskonalenia..?pozdrawiamps.bardzo sie cieszę, że w Oce powstaje grupa ciekawych, tematycznych knajp, w ktorych nie zasmiardnie się od dymu papierosowego :)

Gość

15-07-2007, 10:18
#5
witambardzo miła alternatywa dla Kafeterii, choć niestety z nią na razie przegrywa.. :( trunki pyszne-probowailsmy, jednak wystroj odrobine ascetyczny.. ;) czy planujecie w przyszlosci jakies udoskonalenia..?pozdrawiamps.bardzo sie cieszę, że w Oce powstaje grupa ciekawych, tematycznych knajp, w ktorych nie zasmiardnie się od dymu papierosowego :)
hermann_g napisał(a):co do zmian to moge powiedziec ze od wczoraj zmienily sie swiatla w glownej salii teraz Fusy wygladaja zupelnie inaczej, a od 25 lipca (mam taka nadzieje, bo firma ze starogardu szczecinskiego powoli zaczyna dzialac mi na nerwy wyrobi sie) zapraszam na zupelnie inny taras przed kawiarnia, wiec caly czas staramy sie zmieniac i udoskonalac. {usmiech}

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
15-07-2007, 11:13
#6
co do zmian to moge powiedziec ze od wczoraj zmienily sie swiatla w glownej salii teraz Fusy wygladaja zupelnie inaczej, a od 25 lipca (mam taka nadzieje, bo firma ze starogardu szczecinskiego powoli zaczyna dzialac mi na nerwy wyrobi sie) zapraszam na zupelnie inny taras przed kawiarnia, wiec caly czas staramy sie zmieniac i udoskonalac. {usmiech}
Gość napisał(a):wiec bylam, zobaczylam i  moge powiedziec ze jest na prawde fajnie. duzy pozytyw{ok} ale wygrywa panacotta, mistrzostwo swiata:)pozdro

Gość

09-08-2007, 22:07
#7
wiec bylam, zobaczylam i  moge powiedziec ze jest na prawde fajnie. duzy pozytyw{ok} ale wygrywa panacotta, mistrzostwo swiata:)pozdro
hermann_g napisał(a):http://www.cafefusy.pl/czekam na sugestie co chcielibyscie jeszcze miec na stronie to co jest teraz to tylko zarys pozdrawiam

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
28-10-2007, 22:10
#8
http://www.cafefusy.pl/czekam na sugestie co chcielibyscie jeszcze miec na stronie to co jest teraz to tylko zarys pozdrawiam
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o wino to świetny pomysł. Mozna zorganizować kiedyś święto wina z człowiekiem, ktory będzie mógł trochę poopowiadać o winie, jego historii oraz tradycji.  Oczywiście piląc wino nie należy zapominać o otwarciu butelki min. 1 h wcześniej (w przypadku win czerwonych) no i oczywiście odpowiednich kieliszkach. {usmiech}

Gość

31-10-2007, 14:56
#9
Jeżeli chodzi o wino to świetny pomysł. Mozna zorganizować kiedyś święto wina z człowiekiem, ktory będzie mógł trochę poopowiadać o winie, jego historii oraz tradycji.  Oczywiście piląc wino nie należy zapominać o otwarciu butelki min. 1 h wcześniej (w przypadku win czerwonych) no i oczywiście odpowiednich kieliszkach. {usmiech}
Gość napisał(a):To chyba jedyne miejsce w Oce gdzie w lato można kupić gofry, a ja uwielbiam gofry. Więc nie zawiedźcie mnie.

Gość

31-10-2007, 18:26
#10
To chyba jedyne miejsce w Oce gdzie w lato można kupić gofry, a ja uwielbiam gofry. Więc nie zawiedźcie mnie.
hermann_g napisał(a):w dniu 11 listopada kawiarnia czynna jak w kazdy dzien powszedni czyli od 12 do ostatniego klienta zapraszam :)

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
11-11-2007, 01:18
#11
w dniu 11 listopada kawiarnia czynna jak w kazdy dzien powszedni czyli od 12 do ostatniego klienta zapraszam :)
hermann_g napisał(a):Zapraszam 6 grudnia do Cafe Fusy dla kazdego goscia upominek ;)

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
04-12-2007, 01:53
#12
Zapraszam 6 grudnia do Cafe Fusy dla kazdego goscia upominek ;)
Gość napisał(a):{usmiech} {usmiech}jesteśmy Oboje z Narzeczona zachwyceni lokalem, których mało w Ostrołęce. Atmosfere na 5 i jeszcze pyszniejsze ciasto jak od Nas duże 5+. Szanowni właściciele jak sami wiecie zawsze się zanjdą i tacy którym nigdy nie dogodzi. Gorące Pozdrowionka dla Was Gołąbki A+A. JM & Ł

Gość

05-12-2007, 20:38
#13
{usmiech} {usmiech}jesteśmy Oboje z Narzeczona zachwyceni lokalem, których mało w Ostrołęce. Atmosfere na 5 i jeszcze pyszniejsze ciasto jak od Nas duże 5+. Szanowni właściciele jak sami wiecie zawsze się zanjdą i tacy którym nigdy nie dogodzi. Gorące Pozdrowionka dla Was Gołąbki A+A. JM & Ł
Gość napisał(a):Dopiero dzis sie tam wybralem z kolezanka mimo, ze wczesniej juz zauwazyłem reklame dosc duzych rozmiarow mowie o bilbordach na miescie. {diabelek}{diabelek}{diabelek}Diabelski pomysl z otwarciem takiego lokalu tego wlasnie brakuje w tym zbrukanym miescie. W Olsztynie takie miejsca sa na codzien w O-ce tego brakowalo.Obiecuje odwiedzac Panstwa lokal czesciej. A popieram Forumowicza wyzej szarlotka na 5.I zachecam do wizyty tych, którzy tam jeszcze nie byli. Lokal jest OK{ok}

Gość

06-12-2007, 16:29
#14
Dopiero dzis sie tam wybralem z kolezanka mimo, ze wczesniej juz zauwazyłem reklame dosc duzych rozmiarow mowie o bilbordach na miescie. {diabelek}{diabelek}{diabelek}Diabelski pomysl z otwarciem takiego lokalu tego wlasnie brakuje w tym zbrukanym miescie. W Olsztynie takie miejsca sa na codzien w O-ce tego brakowalo.Obiecuje odwiedzac Panstwa lokal czesciej. A popieram Forumowicza wyzej szarlotka na 5.I zachecam do wizyty tych, którzy tam jeszcze nie byli. Lokal jest OK{ok}
euro-speed napisał(a):Bardzo Fajny Lokalik usytuowany z boku. Milusi atmosferka jeszcze milsi Właściciele. Gorąco zachecam do odwiedzin, ale więcej reklamy w Eterze gdyż gdyby nie bilbordy na mieście to nawet bym niewiedziała że taki Lokal jest w Ostrołęce.Zachęcam do wizyty tych, którzy jeszcze tam nie byli. Polecam czekoladę z bitą śmietaną i lodami oraz pyszne ciasta.Powodzenia i jeszcze większej rzeszy klientów.

euro-speed

Wpisów: 4
Dołączył: 06.12.2007
07-12-2007, 16:22
#15
Bardzo Fajny Lokalik usytuowany z boku. Milusi atmosferka jeszcze milsi Właściciele. Gorąco zachecam do odwiedzin, ale więcej reklamy w Eterze gdyż gdyby nie bilbordy na mieście to nawet bym niewiedziała że taki Lokal jest w Ostrołęce.Zachęcam do wizyty tych, którzy jeszcze tam nie byli. Polecam czekoladę z bitą śmietaną i lodami oraz pyszne ciasta.Powodzenia i jeszcze większej rzeszy klientów.
hermann_g napisał(a):witamCafe Fusy w okresie swiat Bozego Narodzenia otwarte w godzinach:25.12.2007 od 16:00 do ostatniego klienta 26.12.2007 od 14:00 do ostatniego klienta pragne zlozyc najserdeczniejsze zyczenia zdrowych spokojnych i rodzinnych Świąt pozdrawia

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
24-12-2007, 22:31
#16
witamCafe Fusy w okresie swiat Bozego Narodzenia otwarte w godzinach:25.12.2007 od 16:00 do ostatniego klienta 26.12.2007 od 14:00 do ostatniego klienta pragne zlozyc najserdeczniejsze zyczenia zdrowych spokojnych i rodzinnych Świąt pozdrawia
Gość napisał(a):juz raz tam byłem ***nia jest, bez klimatu

Gość

25-12-2007, 11:31
#17
juz raz tam byłem ***nia jest, bez klimatu
Gość napisał(a):Żadna rewelacja byłam raz i więcej nie wróce kawa taka sobie. Jak kto co lubi

Gość

25-12-2007, 23:37
#18
Żadna rewelacja byłam raz i więcej nie wróce kawa taka sobie. Jak kto co lubi
hermann_g napisał(a):co do klimatu to powiedz nastepny raz kiedy bedziesz i zalatwie lakies panny na rurach moze dumna ostroleka znajdzie wreszcie klimat a ty nie bedziesz mowil ze jest ***nia poza tym pisze sie to przez \"ch\"a co do kawy jaka piles ze nie smakowala??, milo mi poznac smakosza kawy tylko szkoda ze nie twarza w twarz !!

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
26-12-2007, 14:11
#19
co do klimatu to powiedz nastepny raz kiedy bedziesz i zalatwie lakies panny na rurach moze dumna ostroleka znajdzie wreszcie klimat a ty nie bedziesz mowil ze jest ***nia poza tym pisze sie to przez \"ch\"a co do kawy jaka piles ze nie smakowala??, milo mi poznac smakosza kawy tylko szkoda ze nie twarza w twarz !!
Gość napisał(a):Nie ma co przejmować się postami anonimów... konkurencja nie śpi... ale takie zabawy są godne przedszkolaków...

Gość

26-12-2007, 19:51
#20
Nie ma co przejmować się postami anonimów... konkurencja nie śpi... ale takie zabawy są godne przedszkolaków...

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów