Cafe Fusy

Założony przez hermann_g
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):i co Wam z tego wszystkiego?! jak 6 marca spadnie na nas satelita! {jezyk} :D_______________________________________________________[co lor=#ff0000]Ostrzeżenie od moderatora, posty nie związane z tematem będą usuwane [/color]

Gość

15-02-2008, 17:38
#1
i co Wam z tego wszystkiego?! jak 6 marca spadnie na nas satelita! {jezyk} :D_______________________________________________________[co lor=#ff0000]Ostrzeżenie od moderatora, posty nie związane z tematem będą usuwane [/color]
Gość napisał(a):ha - i co z tą satelitą? - można dalej rozkminiać o czekoladach, kawach itp;D {jezyk}

Gość

19-02-2008, 07:43
#2
ha - i co z tą satelitą? - można dalej rozkminiać o czekoladach, kawach itp;D {jezyk}
Gość napisał(a):no i dalej nie ma zdjęć lokalu na stronie www. Menu też nie ma ;/ y...

Gość

07-03-2008, 16:57
#3
no i dalej nie ma zdjęć lokalu na stronie www. Menu też nie ma ;/ y...
hermann_g napisał(a):Zapraszam do Cafe Fusy 8 marca dla wszystkich Pań pachnąca niespodzianka, a ze w ten dzień wypadają pierwsze urodziny wiec specjalne menu w specjalnych cenach.Zapraszam,co do menu przyznam sie ze zapomnialem :P i postaram sie to naprawic, a jesli chodzi o zdjecie na chwile obecna nie planujemy nowych, za to zapraszamy do kawiarni

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
07-03-2008, 17:34
#4
Zapraszam do Cafe Fusy 8 marca dla wszystkich Pań pachnąca niespodzianka, a ze w ten dzień wypadają pierwsze urodziny wiec specjalne menu w specjalnych cenach.Zapraszam,co do menu przyznam sie ze zapomnialem :P i postaram sie to naprawic, a jesli chodzi o zdjecie na chwile obecna nie planujemy nowych, za to zapraszamy do kawiarni
elwirs2 napisał(a):bardzo fajny pomysł z otwarciem takiego lokalu,widać że lubisz to co robisz,kiedyś się wybiorę na ciacho,kawy nie piję,pozdrawiam!Elwira

elwirs2

Wpisów: 1
Dołączył: 10.03.2008
10-03-2008, 11:54
#5
bardzo fajny pomysł z otwarciem takiego lokalu,widać że lubisz to co robisz,kiedyś się wybiorę na ciacho,kawy nie piję,pozdrawiam!Elwira
hermann_g napisał(a):to zawsze moje marzenie było i udało sie w końcu je ziścić :) i miło mi ze są ludzie którzy potrafią to zauważyć Informacja dla ludzi lubiących gorącą czekoladę i kawę pod każda postacią, przy zamówieniu jednego lub drugiego napoju otrzyma taka osoba kartę stałego klienta, na której jest 9 miejsc na pieczątki które można zdobyć kupując kawy lub czekolady po otrzymaniu 9 pieczątek karta upoważnia do otrzymania jednej wybranej rzeczy z karty menu za darmo (promocja nie dotyczy napojów alkoholowych).Pozdrawiam i zapraszam

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
12-03-2008, 23:33
#6
to zawsze moje marzenie było i udało sie w końcu je ziścić :) i miło mi ze są ludzie którzy potrafią to zauważyć Informacja dla ludzi lubiących gorącą czekoladę i kawę pod każda postacią, przy zamówieniu jednego lub drugiego napoju otrzyma taka osoba kartę stałego klienta, na której jest 9 miejsc na pieczątki które można zdobyć kupując kawy lub czekolady po otrzymaniu 9 pieczątek karta upoważnia do otrzymania jednej wybranej rzeczy z karty menu za darmo (promocja nie dotyczy napojów alkoholowych).Pozdrawiam i zapraszam
Gość napisał(a):Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki.

Gość

15-03-2008, 22:11
#7
Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki.
Gość napisał(a):[quote]Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki.[/quote]A jak dla mnie to jesteś dzieckiem neostrady...Gadasz jak połamany... co mają jakieś twoje dochody do karty stałego klienta? No i niby jak sobie wyobrażasz kartę stałego klienta? Gdybyś był dorosły to wiedziałbyś, że właśnie w ten sposób realizuje się je w kawiarniach drogie dziecko. Biegnij do mamusi i się wypłacz, że ktoś ci proponuje kartę...

Gość

15-03-2008, 23:45
#8
[quote]Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki.[/quote]A jak dla mnie to jesteś dzieckiem neostrady...Gadasz jak połamany... co mają jakieś twoje dochody do karty stałego klienta? No i niby jak sobie wyobrażasz kartę stałego klienta? Gdybyś był dorosły to wiedziałbyś, że właśnie w ten sposób realizuje się je w kawiarniach drogie dziecko. Biegnij do mamusi i się wypłacz, że ktoś ci proponuje kartę...
Gość napisał(a):heh to kiedy będzie to menu? ;p

Gość

16-03-2008, 17:05
#9
heh to kiedy będzie to menu? ;p
Gość napisał(a):Koleś wyżej fajnie napisał,głupio trochę będzie wyglądać jak ktoś zechce podstemplować mi jakąś karteczkę nie wiem czy nie posikam się ze szczescia

Gość

16-03-2008, 20:53
#10
Koleś wyżej fajnie napisał,głupio trochę będzie wyglądać jak ktoś zechce podstemplować mi jakąś karteczkę nie wiem czy nie posikam się ze szczescia
Gość napisał(a):Przejdź się do Coffee Heaven czy Daily Cafe... tak się to realizuje... Boże co za małomiasteczkowość...

Gość

16-03-2008, 22:15
#11
Przejdź się do Coffee Heaven czy Daily Cafe... tak się to realizuje... Boże co za małomiasteczkowość...
hermann_g napisał(a):karta nie zobowiązuje do tego aby każda wizyta kończyła sie podbijaniem karty jeśli ktoś \"osiąga jakieś dochody\" i nie życzy sobie nic za darmo może odmówić karty albo ja wyrzucić, oddać komuś innemu itd. i fakt w dużych miastach gdzie są kawiarnie ludzie jakoś nie wstydzą sie chodzić po pieczątki a w metropolii Ostrołęka to wstyd, lol

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
16-03-2008, 23:10
#12
karta nie zobowiązuje do tego aby każda wizyta kończyła sie podbijaniem karty jeśli ktoś \"osiąga jakieś dochody\" i nie życzy sobie nic za darmo może odmówić karty albo ja wyrzucić, oddać komuś innemu itd. i fakt w dużych miastach gdzie są kawiarnie ludzie jakoś nie wstydzą sie chodzić po pieczątki a w metropolii Ostrołęka to wstyd, lol
Gość napisał(a):ten kolega od ZENADY to chyba nalezy do wiesniakow nowobogackich co sie zaczeli wstydzic swojego pochodzenia...co zlego w promocjach ? ja bardzo dobrze zarabiam i jak jest okazja 10% taniej albo glupie picie za frajer dostac to sie na to pisze

Gość

16-03-2008, 23:28
#13
ten kolega od ZENADY to chyba nalezy do wiesniakow nowobogackich co sie zaczeli wstydzic swojego pochodzenia...co zlego w promocjach ? ja bardzo dobrze zarabiam i jak jest okazja 10% taniej albo glupie picie za frajer dostac to sie na to pisze
Gość napisał(a):Jest karta nie dobrze. Nie ma też nie dobrze. Ludzie się nie mają czego czepiać, to się byle gó_na łapią ;/

Gość

18-03-2008, 16:44
#14
Jest karta nie dobrze. Nie ma też nie dobrze. Ludzie się nie mają czego czepiać, to się byle gó_na łapią ;/
hermann_g napisał(a):Witam, w poniedziałek 24 marca Cafe Fusy otwarte od godziny 16:00, ZAPRASZAM

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
23-03-2008, 23:48
#15
Witam, w poniedziałek 24 marca Cafe Fusy otwarte od godziny 16:00, ZAPRASZAM
Gość napisał(a):Jakoś nie mogę się wybrać na to ciacho,śledzę z ciekawości o co też tym razem przyczepią się Hermana.zauważyłam,że niektórzy czytają posty i piszą tylko po to żeby się przyczepić i ponarzekać...jak my to lubimy! A takie kafeterie są właśnie po to,żeby iść,wyluzować się,uśmiechnąć do bliskiej osoby i...właśnie.Ciekawa jestem czy w lokalu jest jakaś muzyczka i jaka.To ważne jest,bynajmniej dla mnie.Niech ktoś wypowie się na ten temat.A jak ma zamiar \"zjechać\"to niech zjeżdża ale z forum.Bez urazy.pa {mruga}

Gość

24-03-2008, 15:49
#16
Jakoś nie mogę się wybrać na to ciacho,śledzę z ciekawości o co też tym razem przyczepią się Hermana.zauważyłam,że niektórzy czytają posty i piszą tylko po to żeby się przyczepić i ponarzekać...jak my to lubimy! A takie kafeterie są właśnie po to,żeby iść,wyluzować się,uśmiechnąć do bliskiej osoby i...właśnie.Ciekawa jestem czy w lokalu jest jakaś muzyczka i jaka.To ważne jest,bynajmniej dla mnie.Niech ktoś wypowie się na ten temat.A jak ma zamiar \"zjechać\"to niech zjeżdża ale z forum.Bez urazy.pa {mruga}
Gość napisał(a):Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki..............KTOŚ MA CHYBA KOMPLEKSY{diabelek}

Gość

24-03-2008, 17:17
#17
Nie no żenada,trochę przekombinowałeś z tą \"kartą stałego klienta\".Jestem osobą dorosłą,mającą swoje własne dochody i jak ty to sobie wyobrażasz,że będąc z dziewczyną,koleżanką lub z kolegą podstawiam grzecznie karteczkę do podstemplowania żeby przy którejś wizycie dostać coś za friko a jeszcze może mam grzecznie stanąć w kolejce po stempelek...żenada,żenada.Karta stałego klienta nie na tym polega,mam wrażenie że straciłeś klienta,nie chcę zeby ktoś mi proponował kartkę na której mam zbierać stempelki..............KTOŚ MA CHYBA KOMPLEKSY{diabelek}
Gość napisał(a):Ależ poj...ne tutaj towarzystwo. Widzę ze  nie mozna szczerze wyrazic swojej opinii...chociaż nie,można,tylko opinia ta musi być pozytywna inaczej można zostać,np. nowobogackim wieśniakiem.Nieładnie.

Gość

25-03-2008, 16:53
#18
Ależ poj...ne tutaj towarzystwo. Widzę ze  nie mozna szczerze wyrazic swojej opinii...chociaż nie,można,tylko opinia ta musi być pozytywna inaczej można zostać,np. nowobogackim wieśniakiem.Nieładnie.
Gość napisał(a):a gdzie dokładniej jest ta ulica Bernardyńska? bo nie mam pojęcie gdzie to jest............

Gość

25-03-2008, 17:40
#19
a gdzie dokładniej jest ta ulica Bernardyńska? bo nie mam pojęcie gdzie to jest............
hermann_g napisał(a):[quote=]Ależ poj...ne tutaj towarzystwo. Widzę ze  nie mozna szczerze wyrazic swojej opinii...chociaż nie,można,tylko opinia ta musi być pozytywna inaczej można zostać,np. nowobogackim wieśniakiem.Nieładnie.[/quote]tu nie chodzi o negatywne opinie na mój temat, chodzi o sam fakt jaki zaistniał, czy jak pójdziesz do wspomnianego wyżej Coffee Heaven, Green Coffee czy Daily Cafe tez będziesz uważał/ła że to jest ŻENADA jak pani poda ci kartę stałego klienta?? powiesz jej  ze osiągasz pewne dochody i to wstyd stać w kolejce po stempelek. Wcale nie dziwie się postom które sie pod tym pojawiły.[quote=]a gdzie dokładniej jest ta ulica Bernardyńska? bo nie mam pojęcie gdzie to jest............[/quote]a co do ulicy bernardyńskiej na deptaku masz apteke po prawej stronie jak idziesz do bema, za apteka masz ulice do klasztoru i to jest bernardynska

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
26-03-2008, 15:20
#20
[quote=]Ależ poj...ne tutaj towarzystwo. Widzę ze  nie mozna szczerze wyrazic swojej opinii...chociaż nie,można,tylko opinia ta musi być pozytywna inaczej można zostać,np. nowobogackim wieśniakiem.Nieładnie.[/quote]tu nie chodzi o negatywne opinie na mój temat, chodzi o sam fakt jaki zaistniał, czy jak pójdziesz do wspomnianego wyżej Coffee Heaven, Green Coffee czy Daily Cafe tez będziesz uważał/ła że to jest ŻENADA jak pani poda ci kartę stałego klienta?? powiesz jej  ze osiągasz pewne dochody i to wstyd stać w kolejce po stempelek. Wcale nie dziwie się postom które sie pod tym pojawiły.[quote=]a gdzie dokładniej jest ta ulica Bernardyńska? bo nie mam pojęcie gdzie to jest............[/quote]a co do ulicy bernardyńskiej na deptaku masz apteke po prawej stronie jak idziesz do bema, za apteka masz ulice do klasztoru i to jest bernardynska

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów