Cafe Fusy

Założony przez hermann_g
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):herman piszesz o zdrowej konkurencji z tego co zaopserwowałem na gronie.net to Ty kiedys tam zaczoles reklamowac sie na gronie kafeterii i oczerniales  jezeli dobrze pamietam pisales cos o oszukiwaniu na kawie:) tak tak ale pewnie to nie byles TY! albo masz rozdwojenie jazni raz jestes super i w ogole deser bananowy wychodzi Ci pyszny a raz jestes ... no wlasnie jaki? aha i to pisal Adam zaden tam wlasciciel jakiej kolwiek kawiarni w ostrolece zeby nie bylo ze jakis anonim:)

Gość

26-03-2008, 23:31
#1
herman piszesz o zdrowej konkurencji z tego co zaopserwowałem na gronie.net to Ty kiedys tam zaczoles reklamowac sie na gronie kafeterii i oczerniales  jezeli dobrze pamietam pisales cos o oszukiwaniu na kawie:) tak tak ale pewnie to nie byles TY! albo masz rozdwojenie jazni raz jestes super i w ogole deser bananowy wychodzi Ci pyszny a raz jestes ... no wlasnie jaki? aha i to pisal Adam zaden tam wlasciciel jakiej kolwiek kawiarni w ostrolece zeby nie bylo ze jakis anonim:)
Gość napisał(a):Herman,przecież nikt nie wyrażał negatywnych opinii na twój temat,tylko ktoś wyraził swoje zdanie na temat zbierania stempelków.Ja uważam,że miał do tego całkowite prawo a ty jeśli prowadzisz takie forum musisz liczyć się z tym,że będą tutaj różnego rodzaju wpisy,nie tylko tych,którzy będą się zachwycać.Trochę pokory i moja dobra rada-wyluzuj,bo atakując nie zyskujesz zwolenników.Iza.

Gość

27-03-2008, 10:22
#2
Herman,przecież nikt nie wyrażał negatywnych opinii na twój temat,tylko ktoś wyraził swoje zdanie na temat zbierania stempelków.Ja uważam,że miał do tego całkowite prawo a ty jeśli prowadzisz takie forum musisz liczyć się z tym,że będą tutaj różnego rodzaju wpisy,nie tylko tych,którzy będą się zachwycać.Trochę pokory i moja dobra rada-wyluzuj,bo atakując nie zyskujesz zwolenników.Iza.
Gość napisał(a):Aha i jeszcze jedno,Adam,który pisze wyżej niestety ma rację.Ja też pamiętam co pisałeś na gronie i kogo tam atakowałeś.Iza.

Gość

27-03-2008, 10:25
#3
Aha i jeszcze jedno,Adam,który pisze wyżej niestety ma rację.Ja też pamiętam co pisałeś na gronie i kogo tam atakowałeś.Iza.
Gość napisał(a):Widzę, że spora część użytkowników grona przybyła tu po ostatnich postach jakie się tam pojawiły tylko po to, aby trochę powrzucać od siebie...Na gronie Kafeterii, owszem, pojawiło się zaproszenie do Fusów (temat http://grono.net/forum/topic/1591467/0/) ale nikt tam nikogo nie oczerniał, więc skąd te bezpodstawne zarzuty? Ktoś inny próbuje tu oczerniać kłamiąc. Tyle w temacie

Gość

27-03-2008, 10:33
#4
Widzę, że spora część użytkowników grona przybyła tu po ostatnich postach jakie się tam pojawiły tylko po to, aby trochę powrzucać od siebie...Na gronie Kafeterii, owszem, pojawiło się zaproszenie do Fusów (temat http://grono.net/forum/topic/1591467/0/) ale nikt tam nikogo nie oczerniał, więc skąd te bezpodstawne zarzuty? Ktoś inny próbuje tu oczerniać kłamiąc. Tyle w temacie
Gość napisał(a):Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.

Gość

27-03-2008, 11:54
#5
Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.
hermann_g napisał(a):Ok. jeśli ktoś krzyczy to znaczy ze jest to wyrażanie swojej opinii na dany temat, a jeśli ja pisze cos w obronie to znaczy ze nie potrafię przyjąć krytyki, fajnie. Mam zwinąć uszy  i napisać TAK zrobiłem źle ze udostępniłem karty stałego klienta sprowadziłem zło bo chce dać cos za darmo, przeczytaj raz jeszcze i zobacz ze to nie tylko ja pisałem postyA co do grona zapraszam tam ludzi którzy cha się wypowiedzieć a nie przenosi rozmowę, na 2 forum, tam jest syn właścicielki Kafeterii i będzie całokształt rozmowy a nie wybrane zdania.  „IZO”, „ADAMIE

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
27-03-2008, 12:19
#6
Ok. jeśli ktoś krzyczy to znaczy ze jest to wyrażanie swojej opinii na dany temat, a jeśli ja pisze cos w obronie to znaczy ze nie potrafię przyjąć krytyki, fajnie. Mam zwinąć uszy  i napisać TAK zrobiłem źle ze udostępniłem karty stałego klienta sprowadziłem zło bo chce dać cos za darmo, przeczytaj raz jeszcze i zobacz ze to nie tylko ja pisałem postyA co do grona zapraszam tam ludzi którzy cha się wypowiedzieć a nie przenosi rozmowę, na 2 forum, tam jest syn właścicielki Kafeterii i będzie całokształt rozmowy a nie wybrane zdania.  „IZO”, „ADAMIE
hermann_g napisał(a):[quote=]Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.[/quote]nie ma co kultura !!

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
27-03-2008, 12:32
#7
[quote=]Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.[/quote]nie ma co kultura !!
Gość napisał(a):Widzę,że napisałeś też coś do mnie,dzięki.Chcę zadać ci proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi,czy po tym jak na forum kafeterii reklamowałeś się,do czego miałeś prawo,chociaż wątpię aby właścicielom się to podobało - nie napisałeś później,że w Kafeterii kombinują z kawą? A potem nastąpił odzew właściciela,który w niezbyt elegancki sposób zwrócił ci uwagę,zacząłeś z tej dyskusji wycofywac się.Bardzo jestem ciekawa co mi odpowiesz,czy będziesz na tyle cyniczny aby zaprzeczyć?Iza.

Gość

27-03-2008, 15:08
#8
Widzę,że napisałeś też coś do mnie,dzięki.Chcę zadać ci proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi,czy po tym jak na forum kafeterii reklamowałeś się,do czego miałeś prawo,chociaż wątpię aby właścicielom się to podobało - nie napisałeś później,że w Kafeterii kombinują z kawą? A potem nastąpił odzew właściciela,który w niezbyt elegancki sposób zwrócił ci uwagę,zacząłeś z tej dyskusji wycofywac się.Bardzo jestem ciekawa co mi odpowiesz,czy będziesz na tyle cyniczny aby zaprzeczyć?Iza.
hermann_g napisał(a):jak zapewne widziałaś na tym gronie rozmawiałem głownie z moderatorem tego grona nikomu nie ubliżałem a wręcz przeciwnie moderatorka zachowała sie jak najbardziej kulturalnie w przeciwieństwie do innych ludzi.poza tym przeczytaj ostatniego posta na gronie skoro ciągle podpierasz sie gronem czemu na nim nie piszesz, bo tu można pisać z gościa ?? Zróbmy inaczej, pomogę ci.GRONO -dzisiaj 12:16\"Ok. przepraszam faktycznie pojawił się temat fusów, tak jak na 15 innych gronach tematycznych moja wina nie pamiętałem, P∂и Z. pokazał klasę i doszedł prawdy.Pojawiła się reklama Kafeterii na Fusach wiec jesteśmy kwita, ja afery z tego nie robię i nie usuwam postów.Młody Lewandowiak a z tobą chętnie spotkam się i chciałbym skończyć raz na zawsze temat przepychanki Fusów i Kafeterii, twoja mama prowadzi herbaciarnie i w tym się specjalizujecie a ja mam kawiarnie i staram się w tym być dobry, a przepychanki które trwają już rok są nudne i dziecinne.Chcecie znaleźć sobie nowego wroga to wybór w Ostrołęce jest duży, a ze już niedługo pojawi się galeria a co za tym idzie pewnie sieci jak Coffee Heaven, czy Daily Cafe bo Ostrołęka kwalifikuje się do tego gdyż ma powyżej 50tys mieszkańców wiec będziecie mogli się przypiąć do jednego z nich.\"http://grono.net/forum/post/show/158483991/

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
27-03-2008, 17:08
#9
jak zapewne widziałaś na tym gronie rozmawiałem głownie z moderatorem tego grona nikomu nie ubliżałem a wręcz przeciwnie moderatorka zachowała sie jak najbardziej kulturalnie w przeciwieństwie do innych ludzi.poza tym przeczytaj ostatniego posta na gronie skoro ciągle podpierasz sie gronem czemu na nim nie piszesz, bo tu można pisać z gościa ?? Zróbmy inaczej, pomogę ci.GRONO -dzisiaj 12:16\"Ok. przepraszam faktycznie pojawił się temat fusów, tak jak na 15 innych gronach tematycznych moja wina nie pamiętałem, P∂и Z. pokazał klasę i doszedł prawdy.Pojawiła się reklama Kafeterii na Fusach wiec jesteśmy kwita, ja afery z tego nie robię i nie usuwam postów.Młody Lewandowiak a z tobą chętnie spotkam się i chciałbym skończyć raz na zawsze temat przepychanki Fusów i Kafeterii, twoja mama prowadzi herbaciarnie i w tym się specjalizujecie a ja mam kawiarnie i staram się w tym być dobry, a przepychanki które trwają już rok są nudne i dziecinne.Chcecie znaleźć sobie nowego wroga to wybór w Ostrołęce jest duży, a ze już niedługo pojawi się galeria a co za tym idzie pewnie sieci jak Coffee Heaven, czy Daily Cafe bo Ostrołęka kwalifikuje się do tego gdyż ma powyżej 50tys mieszkańców wiec będziecie mogli się przypiąć do jednego z nich.\"http://grono.net/forum/post/show/158483991/
Gość napisał(a):Myślałam,że na jednym wpisie skończę,ale ciągle jestem prowokowana do nowych wypowiedzi.Herman ty masz szczególny dar odwracania kota ogonem i z agresora robisz z siebie ofiarę.Trochę wyjaśnienia dla osób znających twoją \"prawdę\".Otóż faktem jest,że reklamowałeś się na forum Kafeterii nie raz co już samo w sobie było nieeleganckie,ale tego było ci mało,więc w bardzo prymitywny sposób zaatakowałeś Kafeterię,że coś tam kombinują z kawą,następny fakt.Tutaj w końcu nastąpiła odpowiedź właściciela po czym zacząłeś się wycofywać.Pewnie myślałeś że możesz bezkarnie sobie wypisywać wszelkie bzdury na ich temat,więc nie dziw się teraz,że pewnie nie pałają zbytnią sympatią do ciebie.Piszesz,że byłeś w Kafeterii i coś ci tam nie smakowało.Szczerze wątpię,że mógłbyś tam być,coś mi się wydaje,że po tym co  o tym miejscu pisałeś,właściciel nie potraktowałby cię z należytm szacunkiem i chyba nie byłbyś na tyle odważny,pewnie byli twoi znajomi.W tym oto kontekście słowa o zdrowej konkurencji w twoich ustach brzmią zupełnie niewiarygodnie.Ty w każdym zdaniu próbujesz zdyskredytować Kafeterię a przecież to dzięki nim przypuszczam,że zawdzięczasz choćby iluś tam klientów,gdyż ludzie przychodzili do miejsca,niewiedząc,że to jest już co innego,m.in. i ja tam trafiłam.Po za tym nazywasz to miejsce herbaciarnią co może być mylące dla ludzi nie znających tego miejsca gdyż co prawda jest tam ok. 60-ciu rodzajów herbat,ale jest też ok. 30-stu propozycji podania kawy,są przecież alkohole,ciasta,czekolady,lody,więc sam widzisz,że trudno nazwać to tylko herbaciarnią.Myślę,że zdajesz sobie z tego sprawę i dlatego popadli w twoją niełaskę.Ufff,za to co tu napisałam powinni mi coś postawić.

Gość

29-03-2008, 13:36
#10
Myślałam,że na jednym wpisie skończę,ale ciągle jestem prowokowana do nowych wypowiedzi.Herman ty masz szczególny dar odwracania kota ogonem i z agresora robisz z siebie ofiarę.Trochę wyjaśnienia dla osób znających twoją \"prawdę\".Otóż faktem jest,że reklamowałeś się na forum Kafeterii nie raz co już samo w sobie było nieeleganckie,ale tego było ci mało,więc w bardzo prymitywny sposób zaatakowałeś Kafeterię,że coś tam kombinują z kawą,następny fakt.Tutaj w końcu nastąpiła odpowiedź właściciela po czym zacząłeś się wycofywać.Pewnie myślałeś że możesz bezkarnie sobie wypisywać wszelkie bzdury na ich temat,więc nie dziw się teraz,że pewnie nie pałają zbytnią sympatią do ciebie.Piszesz,że byłeś w Kafeterii i coś ci tam nie smakowało.Szczerze wątpię,że mógłbyś tam być,coś mi się wydaje,że po tym co  o tym miejscu pisałeś,właściciel nie potraktowałby cię z należytm szacunkiem i chyba nie byłbyś na tyle odważny,pewnie byli twoi znajomi.W tym oto kontekście słowa o zdrowej konkurencji w twoich ustach brzmią zupełnie niewiarygodnie.Ty w każdym zdaniu próbujesz zdyskredytować Kafeterię a przecież to dzięki nim przypuszczam,że zawdzięczasz choćby iluś tam klientów,gdyż ludzie przychodzili do miejsca,niewiedząc,że to jest już co innego,m.in. i ja tam trafiłam.Po za tym nazywasz to miejsce herbaciarnią co może być mylące dla ludzi nie znających tego miejsca gdyż co prawda jest tam ok. 60-ciu rodzajów herbat,ale jest też ok. 30-stu propozycji podania kawy,są przecież alkohole,ciasta,czekolady,lody,więc sam widzisz,że trudno nazwać to tylko herbaciarnią.Myślę,że zdajesz sobie z tego sprawę i dlatego popadli w twoją niełaskę.Ufff,za to co tu napisałam powinni mi coś postawić.
hermann_g napisał(a):Izo powiem ci bardziej dosadnie odpi*rdol sie :D masz coś do mnie zapraszam na Berńardynska 3, takie głupie podjazdy i prowokacje możesz robić w swoim przedszkolu do którego pewnie chodzisz, temat kafeterii jest skończony i nie będę sie wypowiadał

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
29-03-2008, 20:40
#11
Izo powiem ci bardziej dosadnie odpi*rdol sie :D masz coś do mnie zapraszam na Berńardynska 3, takie głupie podjazdy i prowokacje możesz robić w swoim przedszkolu do którego pewnie chodzisz, temat kafeterii jest skończony i nie będę sie wypowiadał
Gość napisał(a):Tam gdzie kończą się argumenty zaczynają się wulgaryzmy - oto moja puenta.OK ja też kończę ten temat,za zaproszenie dzięki...z przyjemnością nie skorzystam.Iza.

Gość

29-03-2008, 21:44
#12
Tam gdzie kończą się argumenty zaczynają się wulgaryzmy - oto moja puenta.OK ja też kończę ten temat,za zaproszenie dzięki...z przyjemnością nie skorzystam.Iza.
Gość napisał(a):Ja dodam jako osoba postronna - kafeteria z fusami przegrywa jakością . Gorąca czekolada jest w kafeterii chyba najgorsza w mieście. Kiedyś wygrywała wystrojem, teraz już nie...I jeszcze jeden fakt. Tylko w kafeterii spotalkiśmy się z tym, że \"urocza\" właścicielka wypraszała osoby z sof (byliśmy w połowie napojów), żeby zrobić miejsce innym! To szczyt chamstwa. Po takiej dwukrotnej akcji nasza grupka już tam na pewno nie zagości.

Gość

29-03-2008, 23:51
#13
Ja dodam jako osoba postronna - kafeteria z fusami przegrywa jakością . Gorąca czekolada jest w kafeterii chyba najgorsza w mieście. Kiedyś wygrywała wystrojem, teraz już nie...I jeszcze jeden fakt. Tylko w kafeterii spotalkiśmy się z tym, że \"urocza\" właścicielka wypraszała osoby z sof (byliśmy w połowie napojów), żeby zrobić miejsce innym! To szczyt chamstwa. Po takiej dwukrotnej akcji nasza grupka już tam na pewno nie zagości.
Gość napisał(a):a co do czekolady to bardzo dziwne bo ja lepszej nigdy nie pilam nigdy a bylam w dziesiatkach lokalach podajacych czekolade do wystroju nie bede sie wypowadac bo nie bylam w fusach {usmiech} pozdrawiam

Gość

30-03-2008, 12:49
#14
a co do czekolady to bardzo dziwne bo ja lepszej nigdy nie pilam nigdy a bylam w dziesiatkach lokalach podajacych czekolade do wystroju nie bede sie wypowadac bo nie bylam w fusach {usmiech} pozdrawiam
Gość napisał(a):Osoba \"postronna\" ma zupełną rację,Kafeteria jest zupełnie do bani i nic tam nie jest dobre i w ogóle wszystko do kitu,tylko jakoś nie mogę zrozumieć czemu akurat tam często jest ciężko ze znalezieniem wolnego miejsca pomimo dużej sali?Ludzie w naszym mieście widać lubią niedobre rzeczy i tą okropną czekoladę,bo jak nie zarezerwujesz miejsca to musisz obyć się smakiem najlepszej czekolady.

Gość

30-03-2008, 14:13
#15
Osoba \"postronna\" ma zupełną rację,Kafeteria jest zupełnie do bani i nic tam nie jest dobre i w ogóle wszystko do kitu,tylko jakoś nie mogę zrozumieć czemu akurat tam często jest ciężko ze znalezieniem wolnego miejsca pomimo dużej sali?Ludzie w naszym mieście widać lubią niedobre rzeczy i tą okropną czekoladę,bo jak nie zarezerwujesz miejsca to musisz obyć się smakiem najlepszej czekolady.
Gość napisał(a):Chyba \" w dziesiątkach lokali\", a nie \"dziesiątkach lokalach\".Smak czekolady, to jedno (bo jednemu może spakować, innemu nie), a chamstwo to drugie. Polecam ci jednak spróbowanie gorącej czekolady prawdziwej a nie z proszku. Może odwiedzasz złe lokale? Wizyta w renomowanej pijalni czekolady powinna rozwiać twoje wątpliwości.POmińmy czekoladę, bo to mało istotna kwestia. Mówisz, że K jest zapchana - dokładnie, ale tylko przy weekendach (taka jak każdy inny lokal). Ale w żadnym innym właściciel nie przeganiał klientów !!! Nie uważasz, że takie zachowanie jest mało kulturalne? O czym to świadczy? Na pewno nie o kulturze, a o $$ w oczach. Przyszli nowi - będzie kasa{dobani} Takie zachowanie jednak nie przysparza im klientów, a zła fama niesie się po mieście.

Gość

30-03-2008, 16:09
#16
Chyba \" w dziesiątkach lokali\", a nie \"dziesiątkach lokalach\".Smak czekolady, to jedno (bo jednemu może spakować, innemu nie), a chamstwo to drugie. Polecam ci jednak spróbowanie gorącej czekolady prawdziwej a nie z proszku. Może odwiedzasz złe lokale? Wizyta w renomowanej pijalni czekolady powinna rozwiać twoje wątpliwości.POmińmy czekoladę, bo to mało istotna kwestia. Mówisz, że K jest zapchana - dokładnie, ale tylko przy weekendach (taka jak każdy inny lokal). Ale w żadnym innym właściciel nie przeganiał klientów !!! Nie uważasz, że takie zachowanie jest mało kulturalne? O czym to świadczy? Na pewno nie o kulturze, a o $$ w oczach. Przyszli nowi - będzie kasa{dobani} Takie zachowanie jednak nie przysparza im klientów, a zła fama niesie się po mieście.
hermann_g napisał(a):Serdecznie zapraszam na „Czekoladowy weekend w Cafe Fusy”  w dniach 4-5-6 kwiecień gorąca czekolada, czekolada z lodami, nowe rodzaje czekoladowych ciast, shake czekoladowy, przez te 3 dni w niższych cenach. Zapraszam.W trakcie weekendu promocja nie obejmuje promocji, przy zakupie napojów czekoladowych w niższych cenach nie ma możliwości otrzymania pieczątek na „Karcie Stałego Klienta”.

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
01-04-2008, 22:56
#17
Serdecznie zapraszam na „Czekoladowy weekend w Cafe Fusy”  w dniach 4-5-6 kwiecień gorąca czekolada, czekolada z lodami, nowe rodzaje czekoladowych ciast, shake czekoladowy, przez te 3 dni w niższych cenach. Zapraszam.W trakcie weekendu promocja nie obejmuje promocji, przy zakupie napojów czekoladowych w niższych cenach nie ma możliwości otrzymania pieczątek na „Karcie Stałego Klienta”.
Gość napisał(a):Po tych waszych konfliktach i wypowiedziach na temat fusów jestem pewna,że tam nie pójdę.Andrzej,jeśli chcesz coś więcej osiągnąć to nie w taki sposób.Robisz to co lubisz,co zawsze chciałeś robić,wiesz,że to ma związek z relacjami jakie masz z ludzmi.A tu niestety,nie pokazałeś się z dobrej strony.Spodziewam się że i mnie zaatakujesz.Trudno.Przemyśl to.Zdecydowałeś się na biznes,powinieneś wiedziec co co jest asertywność.Pozdrawiam

Gość

10-04-2008, 11:07
#18
Po tych waszych konfliktach i wypowiedziach na temat fusów jestem pewna,że tam nie pójdę.Andrzej,jeśli chcesz coś więcej osiągnąć to nie w taki sposób.Robisz to co lubisz,co zawsze chciałeś robić,wiesz,że to ma związek z relacjami jakie masz z ludzmi.A tu niestety,nie pokazałeś się z dobrej strony.Spodziewam się że i mnie zaatakujesz.Trudno.Przemyśl to.Zdecydowałeś się na biznes,powinieneś wiedziec co co jest asertywność.Pozdrawiam
hermann_g napisał(a):widzisz najgorsze jest to ze widzisz jedna stronę, zdania wyrwane z kontekstu, faktycznie dla człowieka który nie wie co sie dzieje nie wygląda to za dobrze, ale wybacz nie będzie nikt pluł mi w twarz mówiąc ze to deszcz, temat kłótni skończony, a za co ja mam ciebie atakować, albo choćby kim ty jesteś to nie wiem

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
10-04-2008, 12:49
#19
widzisz najgorsze jest to ze widzisz jedna stronę, zdania wyrwane z kontekstu, faktycznie dla człowieka który nie wie co sie dzieje nie wygląda to za dobrze, ale wybacz nie będzie nikt pluł mi w twarz mówiąc ze to deszcz, temat kłótni skończony, a za co ja mam ciebie atakować, albo choćby kim ty jesteś to nie wiem
Gość napisał(a):widzę to co najbardziej rzuca się w oczy.Bronisz się atakując.Niech sobie gadają! Rób swoje,nie poddawaj się,wez pod uwagę tez krytykę.Piszę bo nie mogę się powstrzymać.Dobrze szło na początku a potem coś minęło się z celem.Co nas nie zabije...

Gość

10-04-2008, 15:55
#20
widzę to co najbardziej rzuca się w oczy.Bronisz się atakując.Niech sobie gadają! Rób swoje,nie poddawaj się,wez pod uwagę tez krytykę.Piszę bo nie mogę się powstrzymać.Dobrze szło na początku a potem coś minęło się z celem.Co nas nie zabije...

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów