Jakiego producenta mebli kuchennych polecacie w Ostrołęce?

Założony przez neon03
strony: 1 2 3 4 5 dalej
neon03 napisał(a):Witam niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki, kupiłam mieszkanie i postanowiłam zrobić sobie kuchnie i szafę wnękową na zamówienie a że nie jestem z stąd to proszę poradźcie mi jaka firma robi meble dobrze i solidnie a zarazem niedrogo?  

neon03

Wpisów: 7
Dołączył: 02.09.2010
10-11-2010, 09:33
#1
Witam niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki, kupiłam mieszkanie i postanowiłam zrobić sobie kuchnie i szafę wnękową na zamówienie a że nie jestem z stąd to proszę poradźcie mi jaka firma robi meble dobrze i solidnie a zarazem niedrogo?  
Gość napisał(a):dobrze-kiernozek, niedrogo: ...

Gość

10-11-2010, 10:08
#2
dobrze-kiernozek, niedrogo: ...
Gość napisał(a):.....no nie wiem czy kierozek !!!!- może kiedyś dobrze,jak miał biuro na gorbatowa,potem się sporo zmieniło- ale czy niedrogo szczerze wątpie.....

Gość

10-11-2010, 11:09
#3
.....no nie wiem czy kierozek !!!!- może kiedyś dobrze,jak miał biuro na gorbatowa,potem się sporo zmieniło- ale czy niedrogo szczerze wątpie.....
Gość napisał(a):Sylwester Grabowski z Kadzidła. Mam szafę i kuchnię. Jestem bardzo zadowolona

Gość

10-11-2010, 11:36
#4
Sylwester Grabowski z Kadzidła. Mam szafę i kuchnię. Jestem bardzo zadowolona
Gość napisał(a):Mi robiła firma Mark z handlowca przy rynku. Miła i fachowa obsługa {ok} a co ważne terminowi a propozycja projektu mebli odrazu mi się spodobała, poza tym jedni z tańszych w Ostrołęce . Polecam.{usmiech}  

Gość

10-11-2010, 12:02
#5
Mi robiła firma Mark z handlowca przy rynku. Miła i fachowa obsługa {ok} a co ważne terminowi a propozycja projektu mebli odrazu mi się spodobała, poza tym jedni z tańszych w Ostrołęce . Polecam.{usmiech}  
Gość napisał(a):http://www.fado-meble.pl/ Mam szafe a kuchnie tez mam zamiar zamówić. Meble robią w Tobolicach wiec są cały czas dostępni.

Gość

10-11-2010, 12:04
#6
http://www.fado-meble.pl/ Mam szafe a kuchnie tez mam zamiar zamówić. Meble robią w Tobolicach wiec są cały czas dostępni.
Gość napisał(a):Ja szczerze polecam firmę Alaska. Swoje biuro mają przy ulicy Piłsudskiego. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja, no i mebelki też baaardzo mi się podobają.  

Gość

10-11-2010, 14:01
#7
Ja szczerze polecam firmę Alaska. Swoje biuro mają przy ulicy Piłsudskiego. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja, no i mebelki też baaardzo mi się podobają.  
neon03 napisał(a):{zakochany}

neon03

Wpisów: 7
Dołączył: 02.09.2010
18-11-2010, 10:02
#8
{zakochany}
Gość napisał(a):Ja polecam AKCENT siedziba za klasztorem. Cena, jakość i terminowość. Polecam Leszek  

Gość

21-11-2010, 09:36
#9
Ja polecam AKCENT siedziba za klasztorem. Cena, jakość i terminowość. Polecam Leszek  
Gość napisał(a):Polecam Akcent na Kościuszki - ceny standardowe, bardzo dokładnie wykonane meble, terminowość, fachowa obsługa. Same plusy. Polecam.

Gość

21-11-2010, 16:31
#10
Polecam Akcent na Kościuszki - ceny standardowe, bardzo dokładnie wykonane meble, terminowość, fachowa obsługa. Same plusy. Polecam.
Gość napisał(a):Firma MARK na ul. Gorbatowa najlepsza polecam {ok}

Gość

21-11-2010, 16:51
#11
Firma MARK na ul. Gorbatowa najlepsza polecam {ok}
Gość napisał(a):SYLWEK GRABOWSKI Z KADZIDŁA NIE POLECAM. NIE RZETELNY, BESZCZELNY OSZUST

Gość

19-03-2011, 10:24
#12
SYLWEK GRABOWSKI Z KADZIDŁA NIE POLECAM. NIE RZETELNY, BESZCZELNY OSZUST
Gość napisał(a):FIRMA "AKCENT".ROBIŁEM U NICH KUCHNIE I KORYTARZ.DOBRZE ZROBIONE NIEDROGO I NA CZAS

Gość

19-03-2011, 20:53
#13
FIRMA "AKCENT".ROBIŁEM U NICH KUCHNIE I KORYTARZ.DOBRZE ZROBIONE NIEDROGO I NA CZAS
Gość napisał(a):FIRMA "AKCENT".ROBIŁEM U NICH KUCHNIE I KORYTARZ.DOBRZE ZROBIONE NIEDROGO I NA CZAS

Gość

19-03-2011, 20:53
#14
FIRMA "AKCENT".ROBIŁEM U NICH KUCHNIE I KORYTARZ.DOBRZE ZROBIONE NIEDROGO I NA CZAS
Gość napisał(a):Piszemy NIERZETELNY,BEZCZELNY-słabo się robi od tych błędów ortograficznych!!!!!Co wolno Wojewodzie......

Gość

19-03-2011, 23:23
#15
Piszemy NIERZETELNY,BEZCZELNY-słabo się robi od tych błędów ortograficznych!!!!!Co wolno Wojewodzie......
Evril napisał(a):Ja polecam Akcent. Robiłam kuchnię i szafę wnękową. Bez najmniejszych zarzutów. Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. ;)

Evril

Wpisów: 10
Dołączył: 25.08.2006
04-04-2011, 14:14
#16
Ja polecam Akcent. Robiłam kuchnię i szafę wnękową. Bez najmniejszych zarzutów. Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty. ;)
Gość napisał(a):Chyba w Nasiadkach jest ktoś spoko.

Gość

10-05-2011, 14:22
#17
Chyba w Nasiadkach jest ktoś spoko.
Gość napisał(a):W Handlowcu jest nowa firma Darex. W piątek montowali mi mebelki kuchenne w Wa-wie jestem bardzo zadowolona, bo super wykonanie i cena przystępna. Bałam się na początku zaryzykować bo to nowa firma, ale pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w tej branży jak się okazało i nie żałuję decyzji:) POLECAM  

Gość

13-06-2011, 00:58
#18
W Handlowcu jest nowa firma Darex. W piątek montowali mi mebelki kuchenne w Wa-wie jestem bardzo zadowolona, bo super wykonanie i cena przystępna. Bałam się na początku zaryzykować bo to nowa firma, ale pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w tej branży jak się okazało i nie żałuję decyzji:) POLECAM  
Gość napisał(a):Ja polecam firmę Olver

Gość

13-06-2011, 10:27
#19
Ja polecam firmę Olver
Gość napisał(a):Pan Borkowski z Nakieł o./ Olszewa Borek. Jestem zadowolony robia dobre i niedrogie meble.

Gość

13-06-2011, 11:29
#20
Pan Borkowski z Nakieł o./ Olszewa Borek. Jestem zadowolony robia dobre i niedrogie meble.

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów