Wybory samorządowe 2010

Założony przez centy79
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Lukasz_Kulik napisał(a):[quote=Gość]Szanowny kandydacie, napisałem dość jednoznacznie - nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]. Dziwię się, że nie potrafisz mojego wyboru zwyczajnie i po ludzku uszanować.Chętnie podejmę wyzwanie i odpowiem, jeśli w końcu przestaniesz stosować uniki i wprost odpowiesz na moje pytanie. Ponowię je:Czy jest chociaż jedna namacalna (zaznaczam namacalna) rzecz, jaką stworzyłeś, na której napisane byłoby "Ostrołęka". Może to być jakieś wydawnictwo książkowe, współorganizacja imprezy, sponsorning koncertu, zdjęcie, obraz, wiersz, piosenka... wszystko jedno co.Jeśli tak, to co to jest, jeśli nie, proszę o odpowiedź, że nie. Unikanie odpowiedzi jest dziecinne, zasłanianie się retoryką to już czysta demagogia. Tym bardziej, że to pan zaprosił do zadawania pytań, nie ja. [/quote]Szanowny Kandydacie,Spór ten jest bezsensowny, jak to stwierdzili przedmówcy {usmiech}1) "nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]" - pozytywnej w stosunku do siebie - NIE - negatywna w stosunku do mnie - TAK, wie Pan, zasady trzeba stosować zawsze, a nie wtedy kiedy nam wygodnie.2) "unikanie odpowiedzi" i "namacalna rzecz" -  Przepraszam, ale albo Pan nie rozumie, albo Pan nie rozumie {usmiech} Pytał Pan o "wydawnictwo książkowe, współorganizacja imprezy, sponsorning koncertu, zdjęcie, obraz, wiersz, piosenka" a ja podałem odnośnik do filmu o Ostrołęce, a Pan mi znowu zadaje to samo pytanie. To juz Monty Python.Pozdrawiam - Łukasz KulikPS. Radzę dokładnie czytać co napisałem, nie będzie trzeba pytań powtarzać. Ale skoro Pan chce coś namacalnego, to proponuję zapytać Przewodniczących Rad Osiedli Wojciechowice, Hallera, Łazek albo Bursztynowe.

Lukasz_Kulik

Wpisów: 18
Dołączył: 07.11.2010
13-11-2010, 19:53
#1
[quote=Gość]Szanowny kandydacie, napisałem dość jednoznacznie - nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]. Dziwię się, że nie potrafisz mojego wyboru zwyczajnie i po ludzku uszanować.Chętnie podejmę wyzwanie i odpowiem, jeśli w końcu przestaniesz stosować uniki i wprost odpowiesz na moje pytanie. Ponowię je:Czy jest chociaż jedna namacalna (zaznaczam namacalna) rzecz, jaką stworzyłeś, na której napisane byłoby "Ostrołęka". Może to być jakieś wydawnictwo książkowe, współorganizacja imprezy, sponsorning koncertu, zdjęcie, obraz, wiersz, piosenka... wszystko jedno co.Jeśli tak, to co to jest, jeśli nie, proszę o odpowiedź, że nie. Unikanie odpowiedzi jest dziecinne, zasłanianie się retoryką to już czysta demagogia. Tym bardziej, że to pan zaprosił do zadawania pytań, nie ja. [/quote]Szanowny Kandydacie,Spór ten jest bezsensowny, jak to stwierdzili przedmówcy {usmiech}1) "nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]" - pozytywnej w stosunku do siebie - NIE - negatywna w stosunku do mnie - TAK, wie Pan, zasady trzeba stosować zawsze, a nie wtedy kiedy nam wygodnie.2) "unikanie odpowiedzi" i "namacalna rzecz" -  Przepraszam, ale albo Pan nie rozumie, albo Pan nie rozumie {usmiech} Pytał Pan o "wydawnictwo książkowe, współorganizacja imprezy, sponsorning koncertu, zdjęcie, obraz, wiersz, piosenka" a ja podałem odnośnik do filmu o Ostrołęce, a Pan mi znowu zadaje to samo pytanie. To juz Monty Python.Pozdrawiam - Łukasz KulikPS. Radzę dokładnie czytać co napisałem, nie będzie trzeba pytań powtarzać. Ale skoro Pan chce coś namacalnego, to proponuję zapytać Przewodniczących Rad Osiedli Wojciechowice, Hallera, Łazek albo Bursztynowe.
Gość napisał(a):[quote=Lukasz_Kulik]1) "nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]" - pozytywnej w stosunku do siebie - NIE - negatywna w stosunku do mnie - TAK, wie Pan, zasady trzeba stosować zawsze, a nie wtedy kiedy nam wygodnie. [/quote]Jeśli zadawanie pytań (o które pan sam zresztą prosił) jest dla pana kampanią negatywną, to rzeczywiście spór jest bezsensowny. {usmiech}A film - chociaż o panu - nie jest przecież pana autorstwa, więc ponowienie pytania było jak najbardziej aktualne.{usmiech}

Gość

13-11-2010, 20:45
#2
[quote=Lukasz_Kulik]1) "nie zamierzam prowadzić kampanii [u]w internecie[/u]" - pozytywnej w stosunku do siebie - NIE - negatywna w stosunku do mnie - TAK, wie Pan, zasady trzeba stosować zawsze, a nie wtedy kiedy nam wygodnie. [/quote]Jeśli zadawanie pytań (o które pan sam zresztą prosił) jest dla pana kampanią negatywną, to rzeczywiście spór jest bezsensowny. {usmiech}A film - chociaż o panu - nie jest przecież pana autorstwa, więc ponowienie pytania było jak najbardziej aktualne.{usmiech}
Gość napisał(a):PS. Swoją drogą to ciekawe, że moje pytanie uznał pan za "kampanię negatywną".Była to przecież znakomita okazja by się swoimi osiągnięciami pochwalić.{mruga}Ale proszę być spokojnym, więcej pytań nie będzie. Rozmowa (nie wiem doprawdy gdzie tu spór) faktycznie jest jałowa i bezsensowna.pozdrawiam {usmiech}

Gość

13-11-2010, 20:51
#3
PS. Swoją drogą to ciekawe, że moje pytanie uznał pan za "kampanię negatywną".Była to przecież znakomita okazja by się swoimi osiągnięciami pochwalić.{mruga}Ale proszę być spokojnym, więcej pytań nie będzie. Rozmowa (nie wiem doprawdy gdzie tu spór) faktycznie jest jałowa i bezsensowna.pozdrawiam {usmiech}
kris napisał(a):Popieram przedmówcę - film jest raczej o Panu. Ale nie o tym chciałem... prawdopodobnie będę na Pana głosował - jesteśmy w takim samym wieku, podoba mi się Pana program i Pańskie poglądy.Mam jednak prośbę... Proszę napisać coś o sobie - jakie są Pańskie pasje, zainteresowania.Tego na Pańskiej stronie nie znalazłem niestety.Pozdrawiam

kris

Wpisów: 10
Dołączył: 19.11.2009
13-11-2010, 21:01
#4
Popieram przedmówcę - film jest raczej o Panu. Ale nie o tym chciałem... prawdopodobnie będę na Pana głosował - jesteśmy w takim samym wieku, podoba mi się Pana program i Pańskie poglądy.Mam jednak prośbę... Proszę napisać coś o sobie - jakie są Pańskie pasje, zainteresowania.Tego na Pańskiej stronie nie znalazłem niestety.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Prezydent KOTOWSKIdo sejmiku MAMĄTOWa na radnego niech bedzie Łukasz Kulik, mlody niech sie rozwija

Gość

14-11-2010, 11:19
#5
Prezydent KOTOWSKIdo sejmiku MAMĄTOWa na radnego niech bedzie Łukasz Kulik, mlody niech sie rozwija
Gość napisał(a):co zostało zrobione dla osiedla Wojciechowice? Wyskoczyłam jak filip z konopii, wiem. Ja na razie widzę, że tam nic się nie dzieje, a jedynie cały syf z tego miasta próbują wepchnąć właśnie na te osiedle..ps. ja zagłosuję na Pana Kulika - przyda się w tym naszym mieście powiew świeżości i młodości.. I bardzo imponuje mi kampania w Internecie - coś nowego, coś innego - praktycznie jak rozmowa. Kto z nas może zapytać o cokolwiek któregoś kandydata? Nikt, bo nie ma żadnego kontaktu do nich.. Podejrzewam, że połowa bałaby się konfrontacji na forum internetowym, a ci co się nie boją - plus za odwagę. To ważna cecha polityka. Który z kandydatów znajduje czas aby odpowiadać na pytania - te głupie i te całkiem poważne? Miło mi, że ktoś poświęca swój czas na coś więcej niż wtykanie ulotek w drzwi, poświęca go na rozmowę z obywatelem Ostrołęki.ps.2. To nie chyba będzie komplement, ale na tym zdjęciu wygląda Pan jak Tomasz Karolak {gafa}

Gość

14-11-2010, 14:52
#6
co zostało zrobione dla osiedla Wojciechowice? Wyskoczyłam jak filip z konopii, wiem. Ja na razie widzę, że tam nic się nie dzieje, a jedynie cały syf z tego miasta próbują wepchnąć właśnie na te osiedle..ps. ja zagłosuję na Pana Kulika - przyda się w tym naszym mieście powiew świeżości i młodości.. I bardzo imponuje mi kampania w Internecie - coś nowego, coś innego - praktycznie jak rozmowa. Kto z nas może zapytać o cokolwiek któregoś kandydata? Nikt, bo nie ma żadnego kontaktu do nich.. Podejrzewam, że połowa bałaby się konfrontacji na forum internetowym, a ci co się nie boją - plus za odwagę. To ważna cecha polityka. Który z kandydatów znajduje czas aby odpowiadać na pytania - te głupie i te całkiem poważne? Miło mi, że ktoś poświęca swój czas na coś więcej niż wtykanie ulotek w drzwi, poświęca go na rozmowę z obywatelem Ostrołęki.ps.2. To nie chyba będzie komplement, ale na tym zdjęciu wygląda Pan jak Tomasz Karolak {gafa}
Gość napisał(a):Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?

Gość

15-11-2010, 02:34
#7
Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?
Gość napisał(a):Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?

Gość

15-11-2010, 02:34
#8
Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?
Gość napisał(a):Panie Łukaszu, pogoń pan kota z ratusza :D

Gość

15-11-2010, 10:57
#9
Panie Łukaszu, pogoń pan kota z ratusza :D
Lukasz_Kulik napisał(a):Witam,Po odpowiedź na pytania kim jestem, skąd pochodzę i jakie mam wykształcenie zapraszam na moją stronę pod adresem [url]www.lukaszkulik.pl[/url] - zakładka O mnie.Pozdrawiam Serdecznie - Łukasz Kulik  

Lukasz_Kulik

Wpisów: 18
Dołączył: 07.11.2010
15-11-2010, 14:28
#10
Witam,Po odpowiedź na pytania kim jestem, skąd pochodzę i jakie mam wykształcenie zapraszam na moją stronę pod adresem [url]www.lukaszkulik.pl[/url] - zakładka O mnie.Pozdrawiam Serdecznie - Łukasz Kulik  
Gość napisał(a):No dobrze Łukaszu. A powiedz, gdzie będziesz 'namawiał' na głosowanie na swoją osobę? Gdzie można będzie Cię spotkać?

Gość

15-11-2010, 17:51
#11
No dobrze Łukaszu. A powiedz, gdzie będziesz 'namawiał' na głosowanie na swoją osobę? Gdzie można będzie Cię spotkać?
Gość napisał(a):Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?

Gość

15-11-2010, 22:56
#12
Panie Łukaszu.... Co kierowało Pana w wyborze osób występujących w filmiku na Pana stronie?
Gość napisał(a):Ludzie, pytacie ciągle gdzie Kulik będzie miał spotkania, a przecież na stronie www.lukaszkulik.pl jest harmonogram spotkań z mieszkancami Ostrołęki, tych spotkań jest całe mnóstwo (przynajmniej w porównaniu z innymi kandydatami którzy ich w ogóle nie mają)P.S. Łukasz Kulik spotyka się z wyborcami, a reszta? Boi się czy co?

Gość

15-11-2010, 23:06
#13
Ludzie, pytacie ciągle gdzie Kulik będzie miał spotkania, a przecież na stronie www.lukaszkulik.pl jest harmonogram spotkań z mieszkancami Ostrołęki, tych spotkań jest całe mnóstwo (przynajmniej w porównaniu z innymi kandydatami którzy ich w ogóle nie mają)P.S. Łukasz Kulik spotyka się z wyborcami, a reszta? Boi się czy co?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ludzie, pytacie ciągle gdzie Kulik będzie miał spotkania, a przecież na stronie www.lukaszkulik.pl jest harmonogram spotkań z mieszkancami Ostrołęki, tych spotkań jest całe mnóstwo (przynajmniej w porównaniu z innymi kandydatami którzy ich w ogóle nie mają)P.S. Łukasz Kulik spotyka się z wyborcami, a reszta? Boi się czy co? [/quote]W którym miejscu widzisz ten harmonogram?

Gość

16-11-2010, 06:24
#14
[quote=Gość]Ludzie, pytacie ciągle gdzie Kulik będzie miał spotkania, a przecież na stronie www.lukaszkulik.pl jest harmonogram spotkań z mieszkancami Ostrołęki, tych spotkań jest całe mnóstwo (przynajmniej w porównaniu z innymi kandydatami którzy ich w ogóle nie mają)P.S. Łukasz Kulik spotyka się z wyborcami, a reszta? Boi się czy co? [/quote]W którym miejscu widzisz ten harmonogram?
Gość napisał(a):Pan Kotowski przez 4 lata był świetnym Prezydentem. Ostrołęczan nie interesuje skąd się wzięły pieniądze na tak wiele inwestycji, bo to już problem samej władzy. Ważne, że mamy dużo inwestycji w mieście - Aqua Park, Galeria Alius, Orliki, nowe i bezpieczne place zabaw, drogi (m. in. ul. Korczaka), budowa nowej siedziby WSAP, modernizacja Gimnazjum nr. 2 i innych szkół, otwarcie Szpitala, plan budowy Komendy Policji i wiele, wiele innych.Drodzy Ostrołęczanie!Mało Wam jeszcze? Prezydent Kotowski zrobił przez te 4 lata kupę roboty. Jeżeli damy Mu kolejne 4 lata, to w 2014 roku Ostrołęka będzie wyglądać przepięknie!Szanowny Panie Łukaszu Kulik!Jest Pan bardzo sympatycznym człowiekiem ale myślę, że fotel prezydenta jest dla najlepszych i zasłużonych ostrołęckich polityków. Z całym szacunkiem, ale ja jakoś Pana nie kojarzę, aby udzielał się Pan w Ostrołęce. Możliwe, że zagłosuję na Pana, ale na stanowisko radnego. Prezydentem powinien zostać zdecydowanie ponownie Pan Kotowski.

Gość

16-11-2010, 10:44
#15
Pan Kotowski przez 4 lata był świetnym Prezydentem. Ostrołęczan nie interesuje skąd się wzięły pieniądze na tak wiele inwestycji, bo to już problem samej władzy. Ważne, że mamy dużo inwestycji w mieście - Aqua Park, Galeria Alius, Orliki, nowe i bezpieczne place zabaw, drogi (m. in. ul. Korczaka), budowa nowej siedziby WSAP, modernizacja Gimnazjum nr. 2 i innych szkół, otwarcie Szpitala, plan budowy Komendy Policji i wiele, wiele innych.Drodzy Ostrołęczanie!Mało Wam jeszcze? Prezydent Kotowski zrobił przez te 4 lata kupę roboty. Jeżeli damy Mu kolejne 4 lata, to w 2014 roku Ostrołęka będzie wyglądać przepięknie!Szanowny Panie Łukaszu Kulik!Jest Pan bardzo sympatycznym człowiekiem ale myślę, że fotel prezydenta jest dla najlepszych i zasłużonych ostrołęckich polityków. Z całym szacunkiem, ale ja jakoś Pana nie kojarzę, aby udzielał się Pan w Ostrołęce. Możliwe, że zagłosuję na Pana, ale na stanowisko radnego. Prezydentem powinien zostać zdecydowanie ponownie Pan Kotowski.
Gość napisał(a):Drogi przedmówco! Skąd możesz wiedzieć jakim Prezydentem będzie Łukasz Kulik, skoro jeszcze nigdy nim nie był?? Czy to, że p. Kotowski zrobił tyle w ciągu ostatniego roku dla miasta ma oznaczać, że fotel prezydenta powinien być Mu przypisany dożywotnio?? Bo tak? Skąd wiesz co zrobią inni?? Skąd ta pewność, że byliby gorsi?Każdy ma szansę na wygraną i na pokazanie się z jak najlepszej strony, prawda? Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  

Gość

16-11-2010, 11:17
#16
Drogi przedmówco! Skąd możesz wiedzieć jakim Prezydentem będzie Łukasz Kulik, skoro jeszcze nigdy nim nie był?? Czy to, że p. Kotowski zrobił tyle w ciągu ostatniego roku dla miasta ma oznaczać, że fotel prezydenta powinien być Mu przypisany dożywotnio?? Bo tak? Skąd wiesz co zrobią inni?? Skąd ta pewność, że byliby gorsi?Każdy ma szansę na wygraną i na pokazanie się z jak najlepszej strony, prawda? Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]Wiesz... może na początek daj szansę któremuś z kandydatów, żeby pozarządzał twoją pensją przez pół roku. Czemu chcesz ryzykować pieniądze należące do wspólnoty wszystkich mieszkańców dając je komuś, kto jest absolutnie niewiarygodny. Niech jakikolwiek kandydat najpierw zapracuje na szacunek ludzi, dostanie się do Rady, posiedzi ze dwie kadencje, ZROZUMIE jak się zarządza miastem a potem... może pomyśleć o prezydenturze.Zielonym eksperymentatorom ze średnim wykształceniem mówię stanowcze NIE!

Gość

16-11-2010, 13:12
#17
[quote=Gość]Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]Wiesz... może na początek daj szansę któremuś z kandydatów, żeby pozarządzał twoją pensją przez pół roku. Czemu chcesz ryzykować pieniądze należące do wspólnoty wszystkich mieszkańców dając je komuś, kto jest absolutnie niewiarygodny. Niech jakikolwiek kandydat najpierw zapracuje na szacunek ludzi, dostanie się do Rady, posiedzi ze dwie kadencje, ZROZUMIE jak się zarządza miastem a potem... może pomyśleć o prezydenturze.Zielonym eksperymentatorom ze średnim wykształceniem mówię stanowcze NIE!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Skąd wiesz co zrobią inni?? Skąd ta pewność, że byliby gorsi?Każdy ma szansę na wygraną i na pokazanie się z jak najlepszej strony, prawda? Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]No wybacz kolego, ale obsadzanie na fotel prezydenta niezaufanego człowieka jest hazardem. Polityka to nie hazard. Ja nie piszę się na to, żeby obsadzać człowieka na prezydenta aby go "sprawdzić". Sprawdzić to ty sobie możesz w Pokera Texas Hold'em a nie w polityce!

Gość

16-11-2010, 13:50
#18
[quote=Gość]Skąd wiesz co zrobią inni?? Skąd ta pewność, że byliby gorsi?Każdy ma szansę na wygraną i na pokazanie się z jak najlepszej strony, prawda? Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]No wybacz kolego, ale obsadzanie na fotel prezydenta niezaufanego człowieka jest hazardem. Polityka to nie hazard. Ja nie piszę się na to, żeby obsadzać człowieka na prezydenta aby go "sprawdzić". Sprawdzić to ty sobie możesz w Pokera Texas Hold'em a nie w polityce!
Gość napisał(a):no ok, a skąd wiesz, że ja ufam obecnemu Prezydentowi? Czy jesteś pewien, że ufają Mu np. mieszkańcy osiedla Leśne słuchając od kilkunastu miesięcy obietnic, że Krex zostanie przeniesiony?? - bo ja szczerze wątpie.. Nie wrzucaj wszytskich jak leci do jednego worka pisząc, że dla wszytskich byłoby lepiej.. bo.. bo co? Może mi się nie podoba obecna władza?? Mam prawo do własnej opinii, czyż nie? Proszę nie narzucać mi swojego zdania..p. Kotowski też był kiedyś niewiarygodny dla mieszkańców.. każdy kiedyś tam zaczynał swoją karierę w polityce... Ja nie mówię stanowczego NIE obecnej władzy, ale mam małe "ale" do jednej rzeczy, na którą obecny Prezydent miał wpływ, a która baardzo nagmatwała mi w życiu.. Mnijesza o to :/

Gość

16-11-2010, 14:02
#19
no ok, a skąd wiesz, że ja ufam obecnemu Prezydentowi? Czy jesteś pewien, że ufają Mu np. mieszkańcy osiedla Leśne słuchając od kilkunastu miesięcy obietnic, że Krex zostanie przeniesiony?? - bo ja szczerze wątpie.. Nie wrzucaj wszytskich jak leci do jednego worka pisząc, że dla wszytskich byłoby lepiej.. bo.. bo co? Może mi się nie podoba obecna władza?? Mam prawo do własnej opinii, czyż nie? Proszę nie narzucać mi swojego zdania..p. Kotowski też był kiedyś niewiarygodny dla mieszkańców.. każdy kiedyś tam zaczynał swoją karierę w polityce... Ja nie mówię stanowczego NIE obecnej władzy, ale mam małe "ale" do jednej rzeczy, na którą obecny Prezydent miał wpływ, a która baardzo nagmatwała mi w życiu.. Mnijesza o to :/
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]Wiesz... może na początek daj szansę któremuś z kandydatów, żeby pozarządzał twoją pensją przez pół roku. Czemu chcesz ryzykować pieniądze należące do wspólnoty wszystkich mieszkańców dając je komuś, kto jest absolutnie niewiarygodny. Niech jakikolwiek kandydat najpierw zapracuje na szacunek ludzi, dostanie się do Rady, posiedzi ze dwie kadencje, ZROZUMIE jak się zarządza miastem a potem... może pomyśleć o prezydenturze.Zielonym eksperymentatorom ze średnim wykształceniem mówię stanowcze NIE! [/quote]z mojej pensji to nie byłoby czym zarządzać.. najniższa krajowa na pół to marne pieniądze i wątpie aby ktokowliek miał na to jakiś wpływ.. No ni, dopiero zaczynam karierę zawodową, młoda jestem :]

Gość

16-11-2010, 14:03
#20
[quote=Gość][quote=Gość]Trzeba dać szansę innym kandydatom, dopiero wtedy - jak już porównamy rządy kilku - będzie można wystawić opinię, który był najlepszy..  [/quote]Wiesz... może na początek daj szansę któremuś z kandydatów, żeby pozarządzał twoją pensją przez pół roku. Czemu chcesz ryzykować pieniądze należące do wspólnoty wszystkich mieszkańców dając je komuś, kto jest absolutnie niewiarygodny. Niech jakikolwiek kandydat najpierw zapracuje na szacunek ludzi, dostanie się do Rady, posiedzi ze dwie kadencje, ZROZUMIE jak się zarządza miastem a potem... może pomyśleć o prezydenturze.Zielonym eksperymentatorom ze średnim wykształceniem mówię stanowcze NIE! [/quote]z mojej pensji to nie byłoby czym zarządzać.. najniższa krajowa na pół to marne pieniądze i wątpie aby ktokowliek miał na to jakiś wpływ.. No ni, dopiero zaczynam karierę zawodową, młoda jestem :]

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów