Punkty Przedszkolne - Opinie

Założony przez pelikan
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):legalna konkurencja nadaje smak i inspiracje do działania firmy handlowo-usługowe to zadna konkurencja dla placówek prywatnych ale oświatowych!!!!

Gość

18-01-2012, 18:43
#1
legalna konkurencja nadaje smak i inspiracje do działania firmy handlowo-usługowe to zadna konkurencja dla placówek prywatnych ale oświatowych!!!!
Gość napisał(a):to nie przedszkole niestety

Gość

18-01-2012, 18:45
#2
to nie przedszkole niestety
Gość napisał(a):ponizej podaje link gdzie można sprawdzić czy klub malucha to legalna placówka http://www.ostroleka.pl/dokumenty/rejestr_zlobki_kluby_dziec iece20111216.pdf

Gość

04-02-2012, 20:17
#3
ponizej podaje link gdzie można sprawdzić czy klub malucha to legalna placówka http://www.ostroleka.pl/dokumenty/rejestr_zlobki_kluby_dziec iece20111216.pdf
Gość napisał(a):Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" w świetle nowej ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3 spełnia wszystkie wymagania i jest wpisany do rejestru żłobków miasta Ostrołęka pod nr: 3/k/2012totalna kpina, sprawdżcie jak firma handlowa próbuje mydlić oczy http://www.ostroleka.pl/bip/index.php?id=ewidencja&ewidencja =SSO.rejestr_zlobkow

Gość

04-02-2012, 20:28
#4
Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" w świetle nowej ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3 spełnia wszystkie wymagania i jest wpisany do rejestru żłobków miasta Ostrołęka pod nr: 3/k/2012totalna kpina, sprawdżcie jak firma handlowa próbuje mydlić oczy http://www.ostroleka.pl/bip/index.php?id=ewidencja&ewidencja =SSO.rejestr_zlobkow
Gość napisał(a):Przed pisaniem bzdur radzę udać się po informację do Urzędu Miasta.

Gość

04-02-2012, 21:09
#5
Przed pisaniem bzdur radzę udać się po informację do Urzędu Miasta.
Gość napisał(a):ps) tekst wyżej jest do Pani z Jasia i Małgosi

Gość

04-02-2012, 21:12
#6
ps) tekst wyżej jest do Pani z Jasia i Małgosi
Gość napisał(a):Nawiazując do rozmów na temat ofert ostrołęckich prywatnych przedszkoli, zastanawia mnie fakt kto opiekuje się Naszymi dziećmi w Akademii Maluchów? Nauczycielki czy sprzątaczki? Widząc jak panie przedszkolanki myją okna, byłam wstrząśnięta. Kto w tym czasie zajmuje się dziećmi???{smutny}{zly}

Gość

20-03-2012, 20:56
#7
Nawiazując do rozmów na temat ofert ostrołęckich prywatnych przedszkoli, zastanawia mnie fakt kto opiekuje się Naszymi dziećmi w Akademii Maluchów? Nauczycielki czy sprzątaczki? Widząc jak panie przedszkolanki myją okna, byłam wstrząśnięta. Kto w tym czasie zajmuje się dziećmi???{smutny}{zly}
Gość napisał(a):Brawo!ja rownież nie mogłam w to uwierzyć!to ma być prywatne przedszkole?tyle,że ja jako matka ocieram ze zdumienia oczy i jedynie co mogę to napisać co o tym myślę na forum-a co maja poczać panie nauczycielki?współczuję!Pani dyrektor powinna zastanowić sie jaką opinie wystawia swojej placówce!Jestem ciocią jednego z maluszków,jako osoba z zewnątrz mam wiele uwag lecz nie chcę nakręcać maszyny zwanej OPINIA!..jestem zszokowana!

Gość

22-03-2012, 19:46
#8
Brawo!ja rownież nie mogłam w to uwierzyć!to ma być prywatne przedszkole?tyle,że ja jako matka ocieram ze zdumienia oczy i jedynie co mogę to napisać co o tym myślę na forum-a co maja poczać panie nauczycielki?współczuję!Pani dyrektor powinna zastanowić sie jaką opinie wystawia swojej placówce!Jestem ciocią jednego z maluszków,jako osoba z zewnątrz mam wiele uwag lecz nie chcę nakręcać maszyny zwanej OPINIA!..jestem zszokowana!
Gość napisał(a):nauczyceiel w prywatnym to tylko formalnośc jak to u prywaciarza jestes spzrataczka, opiekunka, nauczycielka, lekarzem itd.. takie realja pracy u prywaciarza... a nie mowa o wypłacie.. {zly}

Gość

24-03-2012, 09:07
#9
nauczyceiel w prywatnym to tylko formalnośc jak to u prywaciarza jestes spzrataczka, opiekunka, nauczycielka, lekarzem itd.. takie realja pracy u prywaciarza... a nie mowa o wypłacie.. {zly}
Gość napisał(a):Narzekacie Państwo na to, że zmieniają się nauczycielki w prywatnych punktach przedszkolnych? Nic dziwnego w tym nie ma - bo nikt nie chce pracować na proponowanych przez nie warunkach.  

Gość

27-04-2012, 13:59
#10
Narzekacie Państwo na to, że zmieniają się nauczycielki w prywatnych punktach przedszkolnych? Nic dziwnego w tym nie ma - bo nikt nie chce pracować na proponowanych przez nie warunkach.  
Gość napisał(a):Narzekacie Państwo na to, że zmieniają się nauczycielki w prywatnych punktach przedszkolnych? Nic dziwnego w tym nie ma - bo nikt nie chce pracować na proponowanych przez nie warunkach.  

Gość

27-04-2012, 14:00
#11
Narzekacie Państwo na to, że zmieniają się nauczycielki w prywatnych punktach przedszkolnych? Nic dziwnego w tym nie ma - bo nikt nie chce pracować na proponowanych przez nie warunkach.  
Gość napisał(a):Drodzy Państwo, a czy wiecie ile wynosi czesne w Bajkowej Akademii Brzdąca, w Akademii Maluchów i w Kangurku?

Gość

19-07-2012, 13:53
#12
Drodzy Państwo, a czy wiecie ile wynosi czesne w Bajkowej Akademii Brzdąca, w Akademii Maluchów i w Kangurku?
Gość napisał(a):czesne w akademii malucha to 450 zł

Gość

07-09-2012, 20:40
#13
czesne w akademii malucha to 450 zł
Gość napisał(a):ja mam córke w akademii malucha i czesne wynosi 400zł a nie 450zł ...

Gość

18-09-2012, 21:26
#14
ja mam córke w akademii malucha i czesne wynosi 400zł a nie 450zł ...
Gość napisał(a):W Akademii Maluchów czesne wynosi 400zł, a w grupie anglojęzycznej którą BARDZO  polecam kosztuje 450zł.Polecam{usmiech}

Gość

27-01-2013, 19:28
#15
W Akademii Maluchów czesne wynosi 400zł, a w grupie anglojęzycznej którą BARDZO  polecam kosztuje 450zł.Polecam{usmiech}
Gość napisał(a):Dziecko mojej siostry uczęszcza do Jasia i Małgosi {smutny}. Dziecko panicznie nie chce chodzić do przedszkola, jak rano trzyma się kurczowo nogi matki to nauczycielka patrzy i nie pomoże zagadując dziecko, próbując je zabawić tylko stoi i czeka... Dziecko skarży się notorycznie, że pani na niego krzyczy. Tyle się mówi teraz o tych pseudoprzedszkolach, że powiem szczerze obawiam się bardzo... Szukamy prywatnej opiekunki...

Gość

14-02-2013, 11:26
#16
Dziecko mojej siostry uczęszcza do Jasia i Małgosi {smutny}. Dziecko panicznie nie chce chodzić do przedszkola, jak rano trzyma się kurczowo nogi matki to nauczycielka patrzy i nie pomoże zagadując dziecko, próbując je zabawić tylko stoi i czeka... Dziecko skarży się notorycznie, że pani na niego krzyczy. Tyle się mówi teraz o tych pseudoprzedszkolach, że powiem szczerze obawiam się bardzo... Szukamy prywatnej opiekunki...
Gość napisał(a):a ile lat ma dziecko?

Gość

17-02-2013, 18:31
#17
a ile lat ma dziecko?
Gość napisał(a):poszukuje pracy jako opiekunki

Gość

17-02-2013, 19:05
#18
poszukuje pracy jako opiekunki
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziecko mojej siostry uczęszcza do Jasia i Małgosi {smutny}. Dziecko panicznie nie chce chodzić do przedszkola, jak rano trzyma się kurczowo nogi matki to nauczycielka patrzy i nie pomoże zagadując dziecko, próbując je zabawić tylko stoi i czeka... Dziecko skarży się notorycznie, że pani na niego krzyczy. Tyle się mówi teraz o tych pseudoprzedszkolach, że powiem szczerze obawiam się bardzo... Szukamy prywatnej opiekunki... [/quote]a w jakiej grupie wiekowej jest dziecko, pytam bo chciałam tam zapisać swoje dziecko, a wogołe to czy ta twoja siostra rozmawiala o tym z wychowawczynią albo z dyrektorką? byłam tam i nie zauwazylam zeby dzieci byly jakies przestraszone wrecz przeciwnie usmiechniete i wesole

Gość

18-02-2013, 12:21
#19
[quote=Gość]Dziecko mojej siostry uczęszcza do Jasia i Małgosi {smutny}. Dziecko panicznie nie chce chodzić do przedszkola, jak rano trzyma się kurczowo nogi matki to nauczycielka patrzy i nie pomoże zagadując dziecko, próbując je zabawić tylko stoi i czeka... Dziecko skarży się notorycznie, że pani na niego krzyczy. Tyle się mówi teraz o tych pseudoprzedszkolach, że powiem szczerze obawiam się bardzo... Szukamy prywatnej opiekunki... [/quote]a w jakiej grupie wiekowej jest dziecko, pytam bo chciałam tam zapisać swoje dziecko, a wogołe to czy ta twoja siostra rozmawiala o tym z wychowawczynią albo z dyrektorką? byłam tam i nie zauwazylam zeby dzieci byly jakies przestraszone wrecz przeciwnie usmiechniete i wesole
Gość napisał(a):Przez pewien czas moje dziecko chodziło do Akademii Malucha zbulwersował mnie fakt że, nauczycielki są zmieniane jak rękawiczki, codziennie inna jak tak można postępować z dziećmi to nie są króliki doświadczalne. Dziecko chodziło do dużej grupy jak te panie mogą poświecić im czas ( indywidualnie) przepych. Najwidoczniej nie jest brane dobro dziecka  tylko chodzi o kasę. {zly}

Gość

27-03-2013, 12:20
#20
Przez pewien czas moje dziecko chodziło do Akademii Malucha zbulwersował mnie fakt że, nauczycielki są zmieniane jak rękawiczki, codziennie inna jak tak można postępować z dziećmi to nie są króliki doświadczalne. Dziecko chodziło do dużej grupy jak te panie mogą poświecić im czas ( indywidualnie) przepych. Najwidoczniej nie jest brane dobro dziecka  tylko chodzi o kasę. {zly}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów