Fryzjer na studniówkę !

Założony przez viola
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):Byłam w metamorfozie czesać się na ślub siostry, robiła top Szefowa Pani Iwona. masakra!!!! Po 1 zrobiła mi zupełnie inną fryzurę niż pokazywałam na zdjęciu.. wybrałam fryzurę z ich zdjęćm więc byłam przekonanana że potrafi to zrobić.. Ta fryzra ktotrą mi zrobiła ani trochę nie przypominała tej ze zdjęcia, poza tym uczesała mnie w 15 min! wpięła 10 wsuwek i miałam zapłacić 120zł! Powiedziałam P. iwonie ze to nie jest fryzura o ktorej mowiłam, włosy w ogole mi się nie trzymały, miałam wrazenie ze zaraz mi się wszystko rozleci. Poprzepinała mi kilka wsuwek, niby było już lepiej.zdenerowowana wyszłam z salonu o 9. O godzinie 10 byłam zmuszona znowu wracać do salonu bo połowa włosów już  się rozleciała!!! Pani Iwona z usmieszkiem na twarzy ''poprawiła'' mi fryzurę, użyła w koncu LAKIERU do włosów, jakoś to się trzymało, ale poprawkę robiła pół godziny, gdzie czesała mnie 15 min wczesniej. ZAŁOSNE!!! Musiałam jezdzic w tą i z powrotem, specjalnie umowilam sie tak wczesnie zeby miec czas na inne rzeczy, a nie latac w ta i z powrotem do salonu. NIE POLECAM czesania u P. iwony!!!!  

Gość

19-10-2013, 09:17
#1
Byłam w metamorfozie czesać się na ślub siostry, robiła top Szefowa Pani Iwona. masakra!!!! Po 1 zrobiła mi zupełnie inną fryzurę niż pokazywałam na zdjęciu.. wybrałam fryzurę z ich zdjęćm więc byłam przekonanana że potrafi to zrobić.. Ta fryzra ktotrą mi zrobiła ani trochę nie przypominała tej ze zdjęcia, poza tym uczesała mnie w 15 min! wpięła 10 wsuwek i miałam zapłacić 120zł! Powiedziałam P. iwonie ze to nie jest fryzura o ktorej mowiłam, włosy w ogole mi się nie trzymały, miałam wrazenie ze zaraz mi się wszystko rozleci. Poprzepinała mi kilka wsuwek, niby było już lepiej.zdenerowowana wyszłam z salonu o 9. O godzinie 10 byłam zmuszona znowu wracać do salonu bo połowa włosów już  się rozleciała!!! Pani Iwona z usmieszkiem na twarzy ''poprawiła'' mi fryzurę, użyła w koncu LAKIERU do włosów, jakoś to się trzymało, ale poprawkę robiła pół godziny, gdzie czesała mnie 15 min wczesniej. ZAŁOSNE!!! Musiałam jezdzic w tą i z powrotem, specjalnie umowilam sie tak wczesnie zeby miec czas na inne rzeczy, a nie latac w ta i z powrotem do salonu. NIE POLECAM czesania u P. iwony!!!!  
Gość napisał(a):z Metamorfozy polecam jedynie Pania Arletę, bardzo dobrze ścina włosy :)

Gość

19-10-2013, 09:18
#2
z Metamorfozy polecam jedynie Pania Arletę, bardzo dobrze ścina włosy :)
Gość napisał(a):polecam salon afrodyta na kilińskiego!!!

Gość

19-10-2013, 12:58
#3
polecam salon afrodyta na kilińskiego!!!
Gość napisał(a):Ale fajny watek{jezyk} nie dla idiotów{gafa}nie dla idiotek{diabelek}

Gość

22-10-2013, 11:03
#4
Ale fajny watek{jezyk} nie dla idiotów{gafa}nie dla idiotek{diabelek}
Gość napisał(a):a ja nie polecam salonu który znajduje się na parterze w Handlowcu na  dziedzińcu obok Kugla, po czesaniu wygladałam jak miotła {dobani} moja noga tam nie wiecej nie postanie{zly}

Gość

30-10-2013, 11:59
#5
a ja nie polecam salonu który znajduje się na parterze w Handlowcu na  dziedzińcu obok Kugla, po czesaniu wygladałam jak miotła {dobani} moja noga tam nie wiecej nie postanie{zly}
Gość napisał(a):A ja polecam tą panią ja wyszłam bardzo zadowolona czesała mnie kilka razy i wszystko było ok.

Gość

30-10-2013, 22:45
#6
A ja polecam tą panią ja wyszłam bardzo zadowolona czesała mnie kilka razy i wszystko było ok.
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja polecam tą panią ja wyszłam bardzo zadowolona czesała mnie kilka razy i wszystko było ok. [/quote]a świstak zawija w sreberka {diabelek} to pani właścicielka prostuje temat{gafa}

Gość

31-10-2013, 10:04
#7
[quote=Gość]A ja polecam tą panią ja wyszłam bardzo zadowolona czesała mnie kilka razy i wszystko było ok. [/quote]a świstak zawija w sreberka {diabelek} to pani właścicielka prostuje temat{gafa}
Gość napisał(a):No i się zaczyna na tym forum nie warto się wypowiadać.Jak ktoś pochwali to odrazu że to właściciel niech najlepiej każdy zajmie się sobą. A to jakim jest fryzjerem może świadczyć np.brak miejsc albo nie wiem zapytajcie koleżanek bo to to jedna wielka bzdura.

Gość

31-10-2013, 11:31
#8
No i się zaczyna na tym forum nie warto się wypowiadać.Jak ktoś pochwali to odrazu że to właściciel niech najlepiej każdy zajmie się sobą. A to jakim jest fryzjerem może świadczyć np.brak miejsc albo nie wiem zapytajcie koleżanek bo to to jedna wielka bzdura.
Gość napisał(a):[quote=Gość]No i się zaczyna na tym forum nie warto się wypowiadać.Jak ktoś pochwali to odrazu że to właściciel niech najlepiej każdy zajmie się sobą. A to jakim jest fryzjerem może świadczyć np.brak miejsc albo nie wiem zapytajcie koleżanek bo to to jedna wielka bzdura. [/quote]no i odezwała się obrończyni ucieśnionych...brak miejsc ło matko albo zapytajmy koleżanek bo to bzdura... dno i wodorosty jak to ktoś mądry kiedyś napisał{dobani}zachwalają wszyscy właściciele swoje zakłady...

Gość

31-10-2013, 23:24
#9
[quote=Gość]No i się zaczyna na tym forum nie warto się wypowiadać.Jak ktoś pochwali to odrazu że to właściciel niech najlepiej każdy zajmie się sobą. A to jakim jest fryzjerem może świadczyć np.brak miejsc albo nie wiem zapytajcie koleżanek bo to to jedna wielka bzdura. [/quote]no i odezwała się obrończyni ucieśnionych...brak miejsc ło matko albo zapytajmy koleżanek bo to bzdura... dno i wodorosty jak to ktoś mądry kiedyś napisał{dobani}zachwalają wszyscy właściciele swoje zakłady...

strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów