Fryzjer na studniówkę !

Założony przez viola
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Bez sensu wogole jest te obrazanie fryzjerki przez fryzjerke,to żenada troszke klasy dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jezeli komus pasuje jeden fryzjer to nie znaczy ze musi pasowac innym.Ale najwazniejsze zeby kazdy dbal o swoja pupcie:)Forum bez sensu:/

Gość

28-01-2009, 22:32
#1
Bez sensu wogole jest te obrazanie fryzjerki przez fryzjerke,to żenada troszke klasy dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jezeli komus pasuje jeden fryzjer to nie znaczy ze musi pasowac innym.Ale najwazniejsze zeby kazdy dbal o swoja pupcie:)Forum bez sensu:/
Gość napisał(a):no i co ze pani Kinga pracowala w sklepiue z bielizna itd itp,tym bardziej to zanaczy ze ma TALENT .wyuczyc sie kazdy moze na sile:/Polecam w/w fryzjerke.

Gość

28-01-2009, 22:41
#2
no i co ze pani Kinga pracowala w sklepiue z bielizna itd itp,tym bardziej to zanaczy ze ma TALENT .wyuczyc sie kazdy moze na sile:/Polecam w/w fryzjerke.
Gość napisał(a):Ale wy baby jestescie glupie i plytkie a zwlaszcza pani kinga bo nadal jest falszywa i pisze sama o sobie . OBSERWATOR

Gość

29-01-2009, 09:47
#3
Ale wy baby jestescie glupie i plytkie a zwlaszcza pani kinga bo nadal jest falszywa i pisze sama o sobie . OBSERWATOR
Gość napisał(a):a jak oceniacie Picasso?

Gość

29-01-2009, 11:25
#4
a jak oceniacie Picasso?
Gość napisał(a):a ja mysle ze to ty jestes falszywa bo ktoby nie napisal pozytywnie o pani K.to od razu ze sama o sobie, zastanow sie co ktos pomysli o tobie dziewucho okropna jezeli wiem ze pisze to ja a nie Kinga a ty zarzucasz auto reklame?:) masakra,ale ponizenie zastanawiam sie tylko kim jestes ale domyslam sie ze jakas pracownica z meta.......!bo raczej nikomu innemu nie przeszkadza ze Kinia was kopnęła w du.. a ja jestem jedna z osob ktore ja do tego namowily i swietnie sobie radzi i juz sie nie denerwuj dziewucho tylko do roboty!!!!a nie zazdroscisz

Gość

29-01-2009, 22:06
#5
a ja mysle ze to ty jestes falszywa bo ktoby nie napisal pozytywnie o pani K.to od razu ze sama o sobie, zastanow sie co ktos pomysli o tobie dziewucho okropna jezeli wiem ze pisze to ja a nie Kinga a ty zarzucasz auto reklame?:) masakra,ale ponizenie zastanawiam sie tylko kim jestes ale domyslam sie ze jakas pracownica z meta.......!bo raczej nikomu innemu nie przeszkadza ze Kinia was kopnęła w du.. a ja jestem jedna z osob ktore ja do tego namowily i swietnie sobie radzi i juz sie nie denerwuj dziewucho tylko do roboty!!!!a nie zazdroscisz
Gość napisał(a):Jeżeli mówisz o mnie to i owszem często odwiedzam tą stronę ale nigdy nie udzieliłam się na żadnym forum . A co do zazdrości to o co?  moim zdaniem nie mam o co ,to jest śmieszne. Owszem bawią mnie te wszystkie wypowiedzi bo każdy powinien się wypowiadać na ten temat  szczerze a tu jest odwrotnie jakaś nagonka na Kingę.Nie wiem dlaczego tak się dzieje widocznie ma dużo wrogów albo fałszywych przyjaciół.

Gość

31-01-2009, 17:37
#6
Jeżeli mówisz o mnie to i owszem często odwiedzam tą stronę ale nigdy nie udzieliłam się na żadnym forum . A co do zazdrości to o co?  moim zdaniem nie mam o co ,to jest śmieszne. Owszem bawią mnie te wszystkie wypowiedzi bo każdy powinien się wypowiadać na ten temat  szczerze a tu jest odwrotnie jakaś nagonka na Kingę.Nie wiem dlaczego tak się dzieje widocznie ma dużo wrogów albo fałszywych przyjaciół.
Gość napisał(a):Nie przesadzaj....jaka nagonka?? Poprostu wyszła na jaw obłuda pani Kingi... oj szok a ta atmoswera... przeszła sama siebie...Pfff po co to pisze ??

Gość

05-02-2009, 14:07
#7
Nie przesadzaj....jaka nagonka?? Poprostu wyszła na jaw obłuda pani Kingi... oj szok a ta atmoswera... przeszła sama siebie...Pfff po co to pisze ??
Gość napisał(a):Podajcie pls numer do salonu Pani Kingi, wkurzyłam się po ostatnim cięciu (dla spokoju nie powiem gdzie) i chciałabym sprawdzić, czy rzeczywiście tak super robi włosy, jak słyszałam. A swoją drogą konkurencja w tym mieście jest okrutna...

Gość

23-02-2009, 08:13
#8
Podajcie pls numer do salonu Pani Kingi, wkurzyłam się po ostatnim cięciu (dla spokoju nie powiem gdzie) i chciałabym sprawdzić, czy rzeczywiście tak super robi włosy, jak słyszałam. A swoją drogą konkurencja w tym mieście jest okrutna...
Gość napisał(a):{jezyk}

Gość

23-02-2009, 09:56
#9
{jezyk}
Gość napisał(a):Nr do salonu Diva 029 764 05 70 albo ten 769 10 12 nie wiem dokładnie który ale któryś z tych :)

Gość

23-02-2009, 10:20
#10
Nr do salonu Diva 029 764 05 70 albo ten 769 10 12 nie wiem dokładnie który ale któryś z tych :)
Gość napisał(a):Jeżeli Kinga odeszła z Metamorfozy, a wraz z nią klientki (w tym ja) to chyba o czymś świadczy!!..........Dla mnie jest zaj****tą fryzjerką, widać, że lubi to co robi i jest extra atmosfera!!! aaaaa  Ciekawa jestem bardzo komu zależy, żeby tak Kinię zbesztać coo????no komu???

Gość

23-02-2009, 16:59
#11
Jeżeli Kinga odeszła z Metamorfozy, a wraz z nią klientki (w tym ja) to chyba o czymś świadczy!!..........Dla mnie jest zaj****tą fryzjerką, widać, że lubi to co robi i jest extra atmosfera!!! aaaaa  Ciekawa jestem bardzo komu zależy, żeby tak Kinię zbesztać coo????no komu???
Gość napisał(a):[quote=]Z TEGO CO JA TU WIDZE TO PANI KINGA ZA CHWALENIEM SIE SAMEJ SIEBIE TO NIC NIEPOTRAFI NIECH SIE NAUCZY NAJPREW WLOSY MALOWAC CZESAC ITD. TO MOZE KTOS JO POCHWALI BO NARAZIE TO JEST JEDNO WIELKO SCIEMO [/quote] Kinga jest moją fryzjerką ale nie widze powodu jej reklamować,za to widać na tym forum jak niektórzy lubią sobie świnie podkładać a zawiść, że sobie ktoś coś własnego otworzył to aż z niektórych postów kipi:P ALE CUŻ MOŻNA PORADZIĆ, żenujęce jest , to że to forum jest jedna wielką reklamą wszystkich ale żeby obrażać albo zażucać jedna drugiej żeby się nauczyła czesać to już prostactwo, a wiadomo że z prostactwem sie nie dyskutuje-Bo nie warto.

Gość

23-02-2009, 20:41
#12
[quote=]Z TEGO CO JA TU WIDZE TO PANI KINGA ZA CHWALENIEM SIE SAMEJ SIEBIE TO NIC NIEPOTRAFI NIECH SIE NAUCZY NAJPREW WLOSY MALOWAC CZESAC ITD. TO MOZE KTOS JO POCHWALI BO NARAZIE TO JEST JEDNO WIELKO SCIEMO [/quote] Kinga jest moją fryzjerką ale nie widze powodu jej reklamować,za to widać na tym forum jak niektórzy lubią sobie świnie podkładać a zawiść, że sobie ktoś coś własnego otworzył to aż z niektórych postów kipi:P ALE CUŻ MOŻNA PORADZIĆ, żenujęce jest , to że to forum jest jedna wielką reklamą wszystkich ale żeby obrażać albo zażucać jedna drugiej żeby się nauczyła czesać to już prostactwo, a wiadomo że z prostactwem sie nie dyskutuje-Bo nie warto.
Gość napisał(a): witam i jak codzien w pracy zasiadam przed kompem i wchodze na e ostroleka i czytam te zenade p kingo ma pni wspaniale kolezanki bronia pani jak lwice na tym forum ale prawda jest bolesna dla pani bo tak naprawde pani sama wie jak jest kiepsko w tym pani pseudo saloniku sie dzieje bylam i zaluje i juz nie pojde za duzo sie pani sama reklamuje co jest prawda zalosna i zamiast pracowac siedzi pani w recepcji i sie reklamuje zalosne{smutny}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}pozdrawiam dziewczyny i ostrzegam pozostancie przy swoich fryzjeracz fryzjerkach czy kogo tam macie{!}

Gość

24-02-2009, 09:12
#13
witam i jak codzien w pracy zasiadam przed kompem i wchodze na e ostroleka i czytam te zenade p kingo ma pni wspaniale kolezanki bronia pani jak lwice na tym forum ale prawda jest bolesna dla pani bo tak naprawde pani sama wie jak jest kiepsko w tym pani pseudo saloniku sie dzieje bylam i zaluje i juz nie pojde za duzo sie pani sama reklamuje co jest prawda zalosna i zamiast pracowac siedzi pani w recepcji i sie reklamuje zalosne{smutny}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}pozdrawiam dziewczyny i ostrzegam pozostancie przy swoich fryzjeracz fryzjerkach czy kogo tam macie{!}
Gość napisał(a):Czytając wszystkie opinie na tym forum, muszę dodać i ja coś od siebie. Nie da się ukryć, że p. Kinga jest tu numerem jeden z różnych przyczyn, ale jak to mówi polskie przysłowie: "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Dajcie już spokój tej dziewczynie "serdeczne" koleżanki, siostry itp. bo w rzeczywistości dolewacie oliwy do ognia! Ja również byłam jej Klientką i to, że postanowiła odejść z Salonu, w którym do tej pory pracowała nie spowodowało tego, że ja poszłam za nią. Często konsultowała z innymi pracownicami proponowane mi zabiegi, koloryzacje itp. co świadczy o pewnym braku wiedzy, pewności. Zajęła się mną inna Pani i jestem jeszcze bardziej zadowolona. O gustach się nie dyskutuje, więc po co komu zdanie obcej osoby do tego nie koniecznie obiektywnej?!? Życzę jej jak najlepiej i gratuluję "przyjaciół"...

Gość

09-03-2009, 09:59
#14
Czytając wszystkie opinie na tym forum, muszę dodać i ja coś od siebie. Nie da się ukryć, że p. Kinga jest tu numerem jeden z różnych przyczyn, ale jak to mówi polskie przysłowie: "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Dajcie już spokój tej dziewczynie "serdeczne" koleżanki, siostry itp. bo w rzeczywistości dolewacie oliwy do ognia! Ja również byłam jej Klientką i to, że postanowiła odejść z Salonu, w którym do tej pory pracowała nie spowodowało tego, że ja poszłam za nią. Często konsultowała z innymi pracownicami proponowane mi zabiegi, koloryzacje itp. co świadczy o pewnym braku wiedzy, pewności. Zajęła się mną inna Pani i jestem jeszcze bardziej zadowolona. O gustach się nie dyskutuje, więc po co komu zdanie obcej osoby do tego nie koniecznie obiektywnej?!? Życzę jej jak najlepiej i gratuluję "przyjaciół"...
Gość napisał(a):A ja polecam Pania Mariole Kamińską z Metamorfozy poprostu istne cudo Polecam gorąco !!{ok}

Gość

02-04-2009, 22:20
#15
A ja polecam Pania Mariole Kamińską z Metamorfozy poprostu istne cudo Polecam gorąco !!{ok}
Gość napisał(a):Skuszona opiniami na forum zdecydowałam się pojechać do P. Kingi i bardzo tego żałuję. Fryzura beznadziejna, Pani K. najwyraźniej nie rozumie co się do niej mówi lub nie potrafi wcielić w życie tego o co prosi klientka. Salonik mniej niż przeciętny, ale w sumie to nieważne. Odniosłam wrażenie, że ta Pani nawet własnych włosów nie potrafi "ogarnąć" bo to co ma na głowie to jakaś masakra. A więc w dalszym ciągu poszukuję dobrego fryzjera w Ostrołęce i powoli tracę nadzieję. Na pewno w swoich poszukiwaniach nie będę się już sugerowała opiniami na tym ani żadnym innym forum, bo większość opinii jest pisanych przez same fryzjerki.  

Gość

22-04-2009, 12:37
#16
Skuszona opiniami na forum zdecydowałam się pojechać do P. Kingi i bardzo tego żałuję. Fryzura beznadziejna, Pani K. najwyraźniej nie rozumie co się do niej mówi lub nie potrafi wcielić w życie tego o co prosi klientka. Salonik mniej niż przeciętny, ale w sumie to nieważne. Odniosłam wrażenie, że ta Pani nawet własnych włosów nie potrafi "ogarnąć" bo to co ma na głowie to jakaś masakra. A więc w dalszym ciągu poszukuję dobrego fryzjera w Ostrołęce i powoli tracę nadzieję. Na pewno w swoich poszukiwaniach nie będę się już sugerowała opiniami na tym ani żadnym innym forum, bo większość opinii jest pisanych przez same fryzjerki.  
Gość napisał(a):zapomniałam dodać - przez same niedowartościowane fryzjerki, jak Pani K.

Gość

22-04-2009, 12:45
#17
zapomniałam dodać - przez same niedowartościowane fryzjerki, jak Pani K.
pytajnik napisał(a):To ja napiszę kogo [b] NIE [/b] polecam.Na 1. miejscu PRETTY YOU - tragedia - nie dość, że drogo, to jeszcze poziom usług marny! Czesałam się tam. Pokazałam jaką chcę fryzurę. Pani zrobiła po swojemu. Mało tego, gdy dojechałam do domu fryzura się rozpadła! Zapłaciłam 80 za NIC. Musiałam umyć włosy i sama sobie coś zrobić, bo miałam za mało czasu. Dodatkowo obsługa w tym salonie tragedia. Tak jak już ktoś wspomniał - obgadywanie i głupie komentarze. Szefowa... szkoda gadać. Wypowiada się na forum i robi sobie reklamę. O ile tak to można nazwać, bo to dobrze o niej nie świadczy. Jesli chcecie wyrzucić pieniądze w błoto to polecam.Na 2. Picasso. Niby fajna obsługa, ale fryzjerki lipne.Do tej pory nie znalazłam w Ostrołęce ŻADNEJ dobrej fryzjerki. ŻADNEJ.{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}

pytajnik

Wpisów: 2
Dołączył: 04.07.2008
05-07-2009, 10:50
#18
To ja napiszę kogo [b] NIE [/b] polecam.Na 1. miejscu PRETTY YOU - tragedia - nie dość, że drogo, to jeszcze poziom usług marny! Czesałam się tam. Pokazałam jaką chcę fryzurę. Pani zrobiła po swojemu. Mało tego, gdy dojechałam do domu fryzura się rozpadła! Zapłaciłam 80 za NIC. Musiałam umyć włosy i sama sobie coś zrobić, bo miałam za mało czasu. Dodatkowo obsługa w tym salonie tragedia. Tak jak już ktoś wspomniał - obgadywanie i głupie komentarze. Szefowa... szkoda gadać. Wypowiada się na forum i robi sobie reklamę. O ile tak to można nazwać, bo to dobrze o niej nie świadczy. Jesli chcecie wyrzucić pieniądze w błoto to polecam.Na 2. Picasso. Niby fajna obsługa, ale fryzjerki lipne.Do tej pory nie znalazłam w Ostrołęce ŻADNEJ dobrej fryzjerki. ŻADNEJ.{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}
Gość napisał(a):mnie czesze p. Justyna, zaklad ma przy ul. Findera, zawsze jestem zadowolona.

Gość

05-07-2009, 23:50
#19
mnie czesze p. Justyna, zaklad ma przy ul. Findera, zawsze jestem zadowolona.
Gość napisał(a):ja natomiast polecam panią Arletę z Metamorfozy, bardzo dobrze ścina włosy:)

Gość

06-07-2009, 15:37
#20
ja natomiast polecam panią Arletę z Metamorfozy, bardzo dobrze ścina włosy:)

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów