Fryzjer na studniówkę !

Założony przez viola
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):[b]JA POLECAM PANIĄ MARIOLĘ Z METAMORFOZY !!!!!!!!!!!!! WŁOSY TO ISTNE CUDEŃKO PO WYJŚCIU Z SALONU [size45][/size]

Gość

24-09-2009, 15:46
#1
[b]JA POLECAM PANIĄ MARIOLĘ Z METAMORFOZY !!!!!!!!!!!!! WŁOSY TO ISTNE CUDEŃKO PO WYJŚCIU Z SALONU [size45][/size]
Gość napisał(a): {!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.

Gość

24-09-2009, 23:15
#2
{!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.
Gość napisał(a):a co z salonem p.Lipinskiej warto tam pójść bo ktoś mi polecił ale jakoś nie mam przekonania{?}{?}{?}{?}{smutny}

Gość

25-09-2009, 23:54
#3
a co z salonem p.Lipinskiej warto tam pójść bo ktoś mi polecił ale jakoś nie mam przekonania{?}{?}{?}{?}{smutny}
Gość napisał(a):[quote=] {!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.[/quote]chyba jednak nie jest taka swietna, bo najwyrazniej mam mnostwo wolnego czasu, sadząc po tym ile czasu spędza pisząc komentarze na forum na swoj temat. To juz nudne. Dobre fryzjerki poleca sie pocztą pantoflową.

Gość

26-09-2009, 12:40
#4
[quote=] {!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.[/quote]chyba jednak nie jest taka swietna, bo najwyrazniej mam mnostwo wolnego czasu, sadząc po tym ile czasu spędza pisząc komentarze na forum na swoj temat. To juz nudne. Dobre fryzjerki poleca sie pocztą pantoflową.
Gość napisał(a):Pryty You {gafa} To kaszana blee{nie}

Gość

28-09-2009, 21:10
#5
Pryty You {gafa} To kaszana blee{nie}
Gość napisał(a):[quote=][quote=] {!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.[/quote]chyba jednak nie jest taka swietna, bo najwyrazniej mam mnostwo wolnego czasu, sadząc po tym ile czasu spędza pisząc komentarze na forum na swoj temat. To juz nudne. Dobre fryzjerki poleca sie pocztą pantoflową.[/quote]Wcale że jestem świetna i to nie ja sama śię chwale tylko moje klijentki mnie chwalą i mają rację {zakochany} A ja przynajmniej wypowiadam się sama w swoim imieniu.{!}{ok}{!}

Gość

11-10-2009, 00:34
#6
[quote=][quote=] {!}{!}{ok}{ok}[b]POLECAM P.KINGĘ[/b] {ok}{ok}{!}{!}jest naprawdę świetna to so wyczynia z włosami to zaiste sztuka.[/quote]chyba jednak nie jest taka swietna, bo najwyrazniej mam mnostwo wolnego czasu, sadząc po tym ile czasu spędza pisząc komentarze na forum na swoj temat. To juz nudne. Dobre fryzjerki poleca sie pocztą pantoflową.[/quote]Wcale że jestem świetna i to nie ja sama śię chwale tylko moje klijentki mnie chwalą i mają rację {zakochany} A ja przynajmniej wypowiadam się sama w swoim imieniu.{!}{ok}{!}
Gość napisał(a):A tak wogule to mam już dosyć tych głupich komentarzy o mnie, prosze więcej o mnie nie pisać. Kinga.

Gość

11-10-2009, 00:38
#7
A tak wogule to mam już dosyć tych głupich komentarzy o mnie, prosze więcej o mnie nie pisać. Kinga.
Gość napisał(a):Albo weście to skasujcie bom się zezłościła a teraz mi głupio jak tam ktoś jest to niech to skasuje bo ja nie wiem jak

Gość

11-10-2009, 00:46
#8
Albo weście to skasujcie bom się zezłościła a teraz mi głupio jak tam ktoś jest to niech to skasuje bo ja nie wiem jak
Gość napisał(a):Czytam to i ręce poprostu opadają . Ktoś ma chyba dużo czasu że wypisuje takie głupoty w czyimś imieniu. Poprostu to jest godne pozałowania. :(

Gość

11-10-2009, 13:32
#9
Czytam to i ręce poprostu opadają . Ktoś ma chyba dużo czasu że wypisuje takie głupoty w czyimś imieniu. Poprostu to jest godne pozałowania. :(
Gość napisał(a):To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)

Gość

11-10-2009, 13:54
#10
To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)
Gość napisał(a):[quote=]To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)[/quote]no właśnie{zly} mam super koleżanki które mnie pochwalą{jezyk} atak w ogóle to wszystko ta piep..... konkurencja{nie}

Gość

12-10-2009, 02:51
#11
[quote=]To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)[/quote]no właśnie{zly} mam super koleżanki które mnie pochwalą{jezyk} atak w ogóle to wszystko ta piep..... konkurencja{nie}
Gość napisał(a):[quote=][quote=]To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)[/quote]no właśnie{zly} mam super koleżanki które mnie pochwalą{jezyk} atak w ogóle to wszystko ta piep..... konkurencja{nie}[Twoja złośliwośc jest żałosna!

Gość

12-10-2009, 18:18
#12
[quote=][quote=]To pisze konkurencja Kingi. Kinga nie musi się reklamować na forum, na pewno nie narzeka na brak klientek:)[/quote]no właśnie{zly} mam super koleżanki które mnie pochwalą{jezyk} atak w ogóle to wszystko ta piep..... konkurencja{nie}[Twoja złośliwośc jest żałosna!
Gość napisał(a):dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać

Gość

12-10-2009, 22:53
#13
dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać
Gość napisał(a):A co ci to da że ktoś się podpisze to jest kaszana do bani te forum nie ma tu nic dosłownie kicha. Cały czas a to p.Kinga jest super a to nie jest super ile można. ŻENADA!!!!!!!!!1

Gość

13-10-2009, 14:22
#14
A co ci to da że ktoś się podpisze to jest kaszana do bani te forum nie ma tu nic dosłownie kicha. Cały czas a to p.Kinga jest super a to nie jest super ile można. ŻENADA!!!!!!!!!1
Gość napisał(a):[quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.

Gość

13-10-2009, 16:29
#15
[quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.
Gość napisał(a):[quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Najlepiej napisać jak nikt nie wie, kto pisze.Lepiej się zastanów co piszesz lub o kim.Gdyby tutaj trzeba było się logować i pokazać własne zdjęcie, gwarantuję pokazałyby się same pochlebne komentarze.

Gość

13-10-2009, 18:26
#16
[quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Najlepiej napisać jak nikt nie wie, kto pisze.Lepiej się zastanów co piszesz lub o kim.Gdyby tutaj trzeba było się logować i pokazać własne zdjęcie, gwarantuję pokazałyby się same pochlebne komentarze.
Gość napisał(a):[quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quote]Do poprzedniej mojej wypowiedziJeśli już krytykujecie kogoś  to się pod tym podpisujcie, jeśli tego nie robicie jesteście tchórzami. Co drugi wątek jest pełen takich z nieba zaczerpniętych opinii.Pozdrawiam, życzę żeby ktoś wam obrobił zazdrosne tyłkiŻyczę więcej normalnych wypowiedzi na tym forum

Gość

13-10-2009, 18:39
#17
[quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quote]Do poprzedniej mojej wypowiedziJeśli już krytykujecie kogoś  to się pod tym podpisujcie, jeśli tego nie robicie jesteście tchórzami. Co drugi wątek jest pełen takich z nieba zaczerpniętych opinii.Pozdrawiam, życzę żeby ktoś wam obrobił zazdrosne tyłkiŻyczę więcej normalnych wypowiedzi na tym forum
Gość napisał(a):[quote=][quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Zacznijmy od tego nieuku że nie znasz znaczenia słowa "forum" które wyklucza nie fortunnie użyty przez ciebie zwrot "za plecami" bo jak na forum to na pewno nie za plecami{gafa} a co do podpisów zacznij sama się podpisywać a dopiero wymagaj od innych. {jezyk}

Gość

15-10-2009, 11:48
#18
[quote=][quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam sie wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Zacznijmy od tego nieuku że nie znasz znaczenia słowa "forum" które wyklucza nie fortunnie użyty przez ciebie zwrot "za plecami" bo jak na forum to na pewno nie za plecami{gafa} a co do podpisów zacznij sama się podpisywać a dopiero wymagaj od innych. {jezyk}
Gość napisał(a):[quote=][quote=][quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam się wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Zacznijmy od tego nieuku że nie znasz znaczenia słowa "forum" które wyklucza nie fortunnie użyty przez ciebie zwrot "za plecami" bo jak na forum to na pewno nie za plecami{gafa} a co do podpisów zacznij sama się podpisywać a dopiero wymagaj od innych. {jezyk}[/quote]Idiotka z ciebie, dajesz się podpuszczać jak małe dziecko, hi hinajlepiej sama zajrzyj do słownika, bo chyba nie wiesz jak  interpretować słowa polskie  {diabelek}{diabelek}Czepiasz się i tyle-najlepiej obgadaj jakąś koleżankę fryzjerkę,A nieuków to może poszukaj w rodzinie, zacznij na początek od siebie. {zdziwko}

Gość

15-10-2009, 23:31
#19
[quote=][quote=][quote=][quote=]dajecie spokój, jeśli już wypisujecie o kimś nieprzyjemne rzeczy to może wypadało by się podpisać[/quote]najgorsze jest to jak ktoś sam się wypowiada i kompromituje.[/quoteO co Ci chodzi, może należysz do grona obgadujących za plecami na forum.Zacznijmy od tego nieuku że nie znasz znaczenia słowa "forum" które wyklucza nie fortunnie użyty przez ciebie zwrot "za plecami" bo jak na forum to na pewno nie za plecami{gafa} a co do podpisów zacznij sama się podpisywać a dopiero wymagaj od innych. {jezyk}[/quote]Idiotka z ciebie, dajesz się podpuszczać jak małe dziecko, hi hinajlepiej sama zajrzyj do słownika, bo chyba nie wiesz jak  interpretować słowa polskie  {diabelek}{diabelek}Czepiasz się i tyle-najlepiej obgadaj jakąś koleżankę fryzjerkę,A nieuków to może poszukaj w rodzinie, zacznij na początek od siebie. {zdziwko}
Gość napisał(a):{zdziwko}{zdziwko}

Gość

15-10-2009, 23:33
#20
{zdziwko}{zdziwko}

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów