Sylwester 2008/2009

Założony przez xol656
strony: 1 2 3 4 5 dalej
xol656 napisał(a):Czy którykolwiek ostrołęcki lokal ogłosił już zapisy na Sylwester2008/2009.?Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o krótkie info oferty na forum.     pomoże to wszystkim w ocenie i wyborze ''gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku''?

xol656

Wpisów: 2
Dołączył: 23.10.2008
23-10-2008, 17:46
#1
Czy którykolwiek ostrołęcki lokal ogłosił już zapisy na Sylwester2008/2009.?Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o krótkie info oferty na forum.     pomoże to wszystkim w ocenie i wyborze ''gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku''?
Gość napisał(a):Już od dziś będzie dostępna oferta kilku Sal Bankietowych na eOstroleka.pl, juz w następnym tygodniu zamieścimy wszystkie oferty ostrołęckich lokali.Redakcja

Gość

23-10-2008, 18:05
#2
Już od dziś będzie dostępna oferta kilku Sal Bankietowych na eOstroleka.pl, juz w następnym tygodniu zamieścimy wszystkie oferty ostrołęckich lokali.Redakcja
Gość napisał(a):no to super.bo to już czas najwyższy by coś zaplanować.biorąc pod uwagę to że ja np.  piszę z zagranicy , a na święta wracam i chciałbym z żoną gdzieś się wybrać :)

Gość

23-10-2008, 18:35
#3
no to super.bo to już czas najwyższy by coś zaplanować.biorąc pod uwagę to że ja np.  piszę z zagranicy , a na święta wracam i chciałbym z żoną gdzieś się wybrać :)
Gość napisał(a):Znowu sie zaczneie, ze ktos sie nie najadl, przy kims obsluga nie skakala, itd. a najwiecej do powiedzenia beda mieli ci co przyjda w garniuturach z reckmana za 100zl

Gość

23-10-2008, 18:49
#4
Znowu sie zaczneie, ze ktos sie nie najadl, przy kims obsluga nie skakala, itd. a najwiecej do powiedzenia beda mieli ci co przyjda w garniuturach z reckmana za 100zl
Gość napisał(a):co się zacznie? nic się nie zacznie...po prostu trzeba gdzieś wyjść, dać okazję swojej ukochanej się wystroić ( bo przecież one to lubią) , no i się pobawić , a nie siedzieć w domu...

Gość

23-10-2008, 18:54
#5
co się zacznie? nic się nie zacznie...po prostu trzeba gdzieś wyjść, dać okazję swojej ukochanej się wystroić ( bo przecież one to lubią) , no i się pobawić , a nie siedzieć w domu...
Gość napisał(a):Jak będzie wszystko fajnie zorganizowane to nikt nie będzie miał powodu do narzekania, ale jak za sporą kase dostanie się badziewie do jedzenia to wiadomo będzie krytyka{diabelek}

Gość

24-10-2008, 20:37
#6
Jak będzie wszystko fajnie zorganizowane to nikt nie będzie miał powodu do narzekania, ale jak za sporą kase dostanie się badziewie do jedzenia to wiadomo będzie krytyka{diabelek}
Gość napisał(a):a jakie ceny 450 para w tym roku

Gość

24-10-2008, 22:37
#7
a jakie ceny 450 para w tym roku
Gość napisał(a):bawmy się wesoło i to wszystko

Gość

25-10-2008, 14:36
#8
bawmy się wesoło i to wszystko
Gość napisał(a):A gdzie według Was najlepiej pójść, nie bardzo się orientuje, proszę o podpowiedź{co}{usmiech}

Gość

25-10-2008, 15:17
#9
A gdzie według Was najlepiej pójść, nie bardzo się orientuje, proszę o podpowiedź{co}{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam Zielony Zakątek :)

Gość

25-10-2008, 15:36
#10
Polecam Zielony Zakątek :)
Gość napisał(a):Ciebie to nigdzie nie powinni wpuszczac, bo znowu sie poplaczesz na forum ze stoly byly zawaskie i wlasciciele sie do ciebie nieusmiechali.

Gość

27-10-2008, 18:39
#11
Ciebie to nigdzie nie powinni wpuszczac, bo znowu sie poplaczesz na forum ze stoly byly zawaskie i wlasciciele sie do ciebie nieusmiechali.
Gość napisał(a):no właśnie czy ktoś był w zeszłym roku na sylwestrze w zielonym zakątku ? chciałabym wiedzieć jak tam jest, bo wybieram się tam w tym roku. bardzo proszę o opinie.{usmiech}

Gość

31-10-2008, 19:18
#12
no właśnie czy ktoś był w zeszłym roku na sylwestrze w zielonym zakątku ? chciałabym wiedzieć jak tam jest, bo wybieram się tam w tym roku. bardzo proszę o opinie.{usmiech}
Gość napisał(a):88.220.188.201  najpierw polecasz ZZ a pozniej pytasz o opinie. {gafa} Ktos sie chyba troszke pogubil....hm ciekawe kto to....? Czyzby wlasciciele po ktorych "pojechano" ostro na forum w taki sposob zachecaja do swojego lokalu.

Gość

01-11-2008, 15:32
#13
88.220.188.201  najpierw polecasz ZZ a pozniej pytasz o opinie. {gafa} Ktos sie chyba troszke pogubil....hm ciekawe kto to....? Czyzby wlasciciele po ktorych "pojechano" ostro na forum w taki sposob zachecaja do swojego lokalu.
Gość napisał(a):spojrz na swoje IP {diabelek}

Gość

01-11-2008, 15:37
#14
spojrz na swoje IP {diabelek}
Gość napisał(a):Chyba sie nie dowiem gdzie na tego Sylwestra iść w tym roku{zly}

Gość

01-11-2008, 17:50
#15
Chyba sie nie dowiem gdzie na tego Sylwestra iść w tym roku{zly}
Gość napisał(a):rozne ceny. z tego co wiem to wysokie. pewnie kolo 400 zł od pary wiec zalezy co kto lubi, jak dla mnie to chyba nie warto - isc i wkurzac sie na kiepska, "odwaloną" impreze, zespol ktory "zlewa" gosci i wydac na to mnostwo pieniedzy. za taki pieniądz mozna wymyslec cos super a nie tylko tandetny przytup ktory kosztuje krocie {mruga} troche kreatywnosci:)

Gość

01-11-2008, 18:44
#16
rozne ceny. z tego co wiem to wysokie. pewnie kolo 400 zł od pary wiec zalezy co kto lubi, jak dla mnie to chyba nie warto - isc i wkurzac sie na kiepska, "odwaloną" impreze, zespol ktory "zlewa" gosci i wydac na to mnostwo pieniedzy. za taki pieniądz mozna wymyslec cos super a nie tylko tandetny przytup ktory kosztuje krocie {mruga} troche kreatywnosci:)
Gość napisał(a):poprawka - kolo 450 zł :D {diabelek}

Gość

02-11-2008, 14:42
#17
poprawka - kolo 450 zł :D {diabelek}
Gość napisał(a):informacja dla tego kto odkrył te IP.... posłuchaj kolego jestes lekko niedoinformowany takie IP posiada 2100 osób w Ostrołęce bo to IP ynetu. Wiec nie knuj podstępów na tym forum. A najlepiej nie wypowiadaj się jak się nie znasz.

Gość

02-11-2008, 15:06
#18
informacja dla tego kto odkrył te IP.... posłuchaj kolego jestes lekko niedoinformowany takie IP posiada 2100 osób w Ostrołęce bo to IP ynetu. Wiec nie knuj podstępów na tym forum. A najlepiej nie wypowiadaj się jak się nie znasz.
Gość napisał(a):popieram przedmówce to jest ip inetu czubie. ja tylko grzecznie zapytałam o opinie o zz i czekałam na odpowiedz kogoś mądrego a nie takiego czuba co niby wie co to jest ip baranie.{nie}

Gość

02-11-2008, 17:24
#19
popieram przedmówce to jest ip inetu czubie. ja tylko grzecznie zapytałam o opinie o zz i czekałam na odpowiedz kogoś mądrego a nie takiego czuba co niby wie co to jest ip baranie.{nie}
Gość napisał(a):chyba Was gnie!!!!!!! że to adres inetu? Adres ten to standardowy adres tzw. anonimów w necie! Jesli ktos sie chce ukryc to korzysta z takich bramek i generuje posty ........Najciekawsze jest wtedy gdy kilka osób korzysta z tego samego proxy. Ale co ja sie bede wymądrzał....

Gość

02-11-2008, 21:27
#20
chyba Was gnie!!!!!!! że to adres inetu? Adres ten to standardowy adres tzw. anonimów w necie! Jesli ktos sie chce ukryc to korzysta z takich bramek i generuje posty ........Najciekawsze jest wtedy gdy kilka osób korzysta z tego samego proxy. Ale co ja sie bede wymądrzał....

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów