Sylwester 2008/2009

Założony przez xol656
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):wes nie pisz glupot jak pojecia nie masz w ynecie jest jedno transparent proxy w tym wypadku squid ktorym pewnie nie wiesz i nie mozesz kozystac z innego mimo ze je sobie wpiszesz to i tak bedziesz mial ip ynetu.

Gość

03-11-2008, 14:54
#1
wes nie pisz glupot jak pojecia nie masz w ynecie jest jedno transparent proxy w tym wypadku squid ktorym pewnie nie wiesz i nie mozesz kozystac z innego mimo ze je sobie wpiszesz to i tak bedziesz mial ip ynetu.
Gość napisał(a):ciekawe o czym jest to forum?

Gość

07-11-2008, 22:05
#2
ciekawe o czym jest to forum?
Gość napisał(a):co z tymi sylwestrami w miescie{?}

Gość

17-11-2008, 15:56
#3
co z tymi sylwestrami w miescie{?}
Gość napisał(a):a co mało masz ofert na stronie?{co}

Gość

17-11-2008, 18:23
#4
a co mało masz ofert na stronie?{co}
Gość napisał(a):{diabelek}W tym roku to przegieli z cenami. 450 zl za sylwestra w Oce? {zdziwko}Śmiech na sali. Max na ostroleke to 350 zl. Za osobe liczy sie na tego typu imprezach (studniowki, wesela) 80 zl  + zespoł. {nie}{zly}

Gość

18-11-2008, 09:25
#5
{diabelek}W tym roku to przegieli z cenami. 450 zl za sylwestra w Oce? {zdziwko}Śmiech na sali. Max na ostroleke to 350 zl. Za osobe liczy sie na tego typu imprezach (studniowki, wesela) 80 zl  + zespoł. {nie}{zly}
Gość napisał(a):Cena w gdansku to ok 450 zl za parę, a 550zl z noclegiem w fajnym hotelu nad morzem.  Oto link dla niedowiarkow.    http://lido-gdansk.pl/?gclid=CMin5pmn_pYCFQaT1Qod6XQCXw   Gdzie nam do Gdańska ??????

Gość

18-11-2008, 09:29
#6
Cena w gdansku to ok 450 zl za parę, a 550zl z noclegiem w fajnym hotelu nad morzem.  Oto link dla niedowiarkow.    http://lido-gdansk.pl/?gclid=CMin5pmn_pYCFQaT1Qod6XQCXw   Gdzie nam do Gdańska ??????
Gość napisał(a):NIE POLECAMY {nie}restauracji nad rzeką! w tamtym roku byliśmy tam ze znajomymi i bardzo nam się nie podobalo. Nie smaczne jedzenie, obsługa nie miła i brudna sala.Najlepszy Sylwester spędziliśmy 3 lata temu w Elbie i w tym roku własnie tamtą salę wybraliśmy znowu!{zakochany}

Gość

18-11-2008, 11:41
#7
NIE POLECAMY {nie}restauracji nad rzeką! w tamtym roku byliśmy tam ze znajomymi i bardzo nam się nie podobalo. Nie smaczne jedzenie, obsługa nie miła i brudna sala.Najlepszy Sylwester spędziliśmy 3 lata temu w Elbie i w tym roku własnie tamtą salę wybraliśmy znowu!{zakochany}
Gość napisał(a):Też  byłem 3 lata temu w Elbie i też strasznie go sobie chwalę :)

Gość

18-11-2008, 14:07
#8
Też  byłem 3 lata temu w Elbie i też strasznie go sobie chwalę :)
Gość napisał(a):ceny faktycznie są bardzo wysokie i sporo droższe niz rok temu. Poza tym wygląda to ewidentnie na zmowę cen - w zasadzie wszystkie lokale proponuja imprezę za 450 zł. Sporo więcej niż wesele czy inna tego typu uroczystość.

Gość

18-11-2008, 19:58
#9
ceny faktycznie są bardzo wysokie i sporo droższe niz rok temu. Poza tym wygląda to ewidentnie na zmowę cen - w zasadzie wszystkie lokale proponuja imprezę za 450 zł. Sporo więcej niż wesele czy inna tego typu uroczystość.
Gość napisał(a):Masz racje to zmowa cen. Ja to poczekam do polowy grudnia, zobaczymy po ile wtedy bedzie, na pewno drozej nie bedzie. Moze zrobia jakies obnizki.{diabelek}

Gość

19-11-2008, 09:13
#10
Masz racje to zmowa cen. Ja to poczekam do polowy grudnia, zobaczymy po ile wtedy bedzie, na pewno drozej nie bedzie. Moze zrobia jakies obnizki.{diabelek}
Gość napisał(a):Gówno nie zmowa cen!!!! Sale i tak będą pekały w szwach, co roku jest problem z miejscem

Gość

19-11-2008, 14:42
#11
Gówno nie zmowa cen!!!! Sale i tak będą pekały w szwach, co roku jest problem z miejscem
Gość napisał(a):Zielony Zakątek to mocno przereklamowane miejsce. Byłam w tamtym roku, jedzenie paskudne, ciasnota, a zespół do niczegoOdradzam to miejsce !!!!!!

Gość

19-11-2008, 21:48
#12
Zielony Zakątek to mocno przereklamowane miejsce. Byłam w tamtym roku, jedzenie paskudne, ciasnota, a zespół do niczegoOdradzam to miejsce !!!!!!
Gość napisał(a):Byłam równiez w sierpniu na weselu w Sali Bankietowej Augustyniak i doznałam dużego rozczarowania. Sala brudna, pokoje goscinne na górze nie posprzątane po ostatniej imprezie.Jedzenie nie smaczne np. ryba z ryżem w słodko - kwaśnym sosie. Własciciele aroganccy, kazali płacić od osoby za biały materiał na krzesłach. To dopiero przereklamowane miejsce.Totalny niewypał, a tyle czytałam pozytywnych wypowiedzi, było dużo gości i wszyscy krzykneli jeddnogłośnie ale chała!!!!!!!!!!!

Gość

19-11-2008, 21:56
#13
Byłam równiez w sierpniu na weselu w Sali Bankietowej Augustyniak i doznałam dużego rozczarowania. Sala brudna, pokoje goscinne na górze nie posprzątane po ostatniej imprezie.Jedzenie nie smaczne np. ryba z ryżem w słodko - kwaśnym sosie. Własciciele aroganccy, kazali płacić od osoby za biały materiał na krzesłach. To dopiero przereklamowane miejsce.Totalny niewypał, a tyle czytałam pozytywnych wypowiedzi, było dużo gości i wszyscy krzykneli jeddnogłośnie ale chała!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):jacy goście{chytry} taka zabawa - kmioty

Gość

20-11-2008, 00:21
#14
jacy goście{chytry} taka zabawa - kmioty
Gość napisał(a):bylem w tym roku na weselu w Zielonym Zakątku i ... niestety, wiele opinii z tego forum się potwierdziło. Jedzenie smaczne, choć bez rewelacji. Ale ilość przystawek pozostawiala wiele do życzenia, ich świeżość tez. Sala na zdecydowanie mniej gości niz podają wlasciciele, moim zdaniem - 120 osob to max. Stoły wąskie, niewygodnie było przy nich  z talerzami z ciepłymi daniami. Ciasno ustawione - gdy ktos siedzial "od ściany: - wyjście zza stołu było nie lada wyzwaniem. No i idiotyczne ustawienie stołu pary młodej - pod antresolą, normalnie jak pod balkonem. ogólne wrazenie - nie warte swojej ceny.

Gość

20-11-2008, 17:17
#15
bylem w tym roku na weselu w Zielonym Zakątku i ... niestety, wiele opinii z tego forum się potwierdziło. Jedzenie smaczne, choć bez rewelacji. Ale ilość przystawek pozostawiala wiele do życzenia, ich świeżość tez. Sala na zdecydowanie mniej gości niz podają wlasciciele, moim zdaniem - 120 osob to max. Stoły wąskie, niewygodnie było przy nich  z talerzami z ciepłymi daniami. Ciasno ustawione - gdy ktos siedzial "od ściany: - wyjście zza stołu było nie lada wyzwaniem. No i idiotyczne ustawienie stołu pary młodej - pod antresolą, normalnie jak pod balkonem. ogólne wrazenie - nie warte swojej ceny.
Gość napisał(a):do pana powyżej, a czy tu jest rozmowa tu jest rozmowa o weselach czy o sylwestrach, bo chyba Pan pomylił forum. wiec grzecznie prosze idz Pan sobie na inne forum!!!

Gość

20-11-2008, 18:41
#16
do pana powyżej, a czy tu jest rozmowa tu jest rozmowa o weselach czy o sylwestrach, bo chyba Pan pomylił forum. wiec grzecznie prosze idz Pan sobie na inne forum!!!
Gość napisał(a):Ciasno to bylo rok temu, ale od tego czasu to powstalo kilka nowych sal, bardzo wszystko zdrozalo, wiec w tym roku luzik bedzie. Za te cene to duzo ludzi nie pojdzie.{diabelek}

Gość

20-11-2008, 22:32
#17
Ciasno to bylo rok temu, ale od tego czasu to powstalo kilka nowych sal, bardzo wszystko zdrozalo, wiec w tym roku luzik bedzie. Za te cene to duzo ludzi nie pojdzie.{diabelek}
Gość napisał(a):a ja z uwagą przeczytalam to co pan powyzej o ZZ napisał. Wesele, sylwester... podobnie organizuja takie imprezy. Osoba, która pod nim napisala wątek nie powinna sie oburzac. Ja tam dziekuję za ulatwienie wyboru.

Gość

20-11-2008, 22:44
#18
a ja z uwagą przeczytalam to co pan powyzej o ZZ napisał. Wesele, sylwester... podobnie organizuja takie imprezy. Osoba, która pod nim napisala wątek nie powinna sie oburzac. Ja tam dziekuję za ulatwienie wyboru.
Gość napisał(a):[quote=xol656]Czy którykolwiek ostrołęcki lokal ogłosił już zapisy na Sylwester2008/2009.?Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o krótkie info oferty na forum.     pomoże to wszystkim w ocenie i wyborze ''gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku''?[/quote]no jest np. w ostoi abc na goworowskij przy tobolicach

Gość

21-11-2008, 08:29
#19
[quote=xol656]Czy którykolwiek ostrołęcki lokal ogłosił już zapisy na Sylwester2008/2009.?Jeśli ktoś jest w temacie to proszę o krótkie info oferty na forum.     pomoże to wszystkim w ocenie i wyborze ''gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku''?[/quote]no jest np. w ostoi abc na goworowskij przy tobolicach
Gość napisał(a):3 tyg do sylwestra, a wszytkie sale maja jeszcze wolne miejsca :) to chyba przez te cene :D

Gość

14-12-2008, 09:29
#20
3 tyg do sylwestra, a wszytkie sale maja jeszcze wolne miejsca :) to chyba przez te cene :D

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów