Sylwester 2008/2009

Założony przez xol656
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):niezapominajka dobra impreza dobry zespol dobre zarcie,dobre przystawki dobry alkohol (finlandia) jedyny minus troszke zimno z poczatku jakies 2-3godz. ale ogolnie polecam

Gość

01-01-2009, 23:36
#1
niezapominajka dobra impreza dobry zespol dobre zarcie,dobre przystawki dobry alkohol (finlandia) jedyny minus troszke zimno z poczatku jakies 2-3godz. ale ogolnie polecam
Gość napisał(a):w niezapominajce często przesadzają z klimą..

Gość

02-01-2009, 01:41
#2
w niezapominajce często przesadzają z klimą..
Gość napisał(a):Z tego co mi wiadomo, sporo sal ( nie wszystkie) ostatniego dnia proponowały zainteresowanym spędzeniem nocy sylwestrowej u nich "promocyjną" cenę - rzędu ok. 200 zł. :-/ Oj bardzo nieuczciwie względem zapisanych wcześniej par. Jeden zapłacił 450, drugi 200 zł. Nie fajnie! To co w następnym roku zapisy trwaja 30-31.12.??

Gość

02-01-2009, 09:43
#3
Z tego co mi wiadomo, sporo sal ( nie wszystkie) ostatniego dnia proponowały zainteresowanym spędzeniem nocy sylwestrowej u nich "promocyjną" cenę - rzędu ok. 200 zł. :-/ Oj bardzo nieuczciwie względem zapisanych wcześniej par. Jeden zapłacił 450, drugi 200 zł. Nie fajnie! To co w następnym roku zapisy trwaja 30-31.12.??
Gość napisał(a):dlaczego jezeli pisze ktos komentarze na temat sali bankietowej KWADRANS sa zaraz kasowane lub brak mozliwosci pisania sa to pewnie artykuly sponsorowane , a nikt nie wspomina o zeszlorocznym sylwestrze ze byl nieudany mokry ( przeciekal dach lub cos w tym rodzaju ) ZAPRASZAJA NA BAL NOWOROCZNY BO ZOSTALO ZARCIA Z BALU SYLWESTROWEGO WIEC TRZEBA UPCHNAC ZA JAKIES 1/2 CENY CZYLI BAL NOWOROCZNY DZIS O 20 I Z GLOWY

Gość

02-01-2009, 18:28
#4
dlaczego jezeli pisze ktos komentarze na temat sali bankietowej KWADRANS sa zaraz kasowane lub brak mozliwosci pisania sa to pewnie artykuly sponsorowane , a nikt nie wspomina o zeszlorocznym sylwestrze ze byl nieudany mokry ( przeciekal dach lub cos w tym rodzaju ) ZAPRASZAJA NA BAL NOWOROCZNY BO ZOSTALO ZARCIA Z BALU SYLWESTROWEGO WIEC TRZEBA UPCHNAC ZA JAKIES 1/2 CENY CZYLI BAL NOWOROCZNY DZIS O 20 I Z GLOWY
Gość napisał(a):[quote=Gość]dlaczego jezeli pisze ktos komentarze na temat sali bankietowej KWADRANS sa zaraz kasowane lub brak mozliwosci pisania sa to pewnie artykuly sponsorowane , a nikt nie wspomina o zeszlorocznym sylwestrze ze byl nieudany mokry ( przeciekal dach lub cos w tym rodzaju ) ZAPRASZAJA NA BAL NOWOROCZNY BO ZOSTALO ZARCIA Z BALU SYLWESTROWEGO WIEC TRZEBA UPCHNAC ZA JAKIES 1/2 CENY CZYLI BAL NOWOROCZNY DZIS O 20 I Z GLOWY [/quote]Jestem przekonany że tak właśnie jest. KWADRANS za dużo kasy płaci na reklamę więc ma układy

Gość

02-01-2009, 18:48
#5
[quote=Gość]dlaczego jezeli pisze ktos komentarze na temat sali bankietowej KWADRANS sa zaraz kasowane lub brak mozliwosci pisania sa to pewnie artykuly sponsorowane , a nikt nie wspomina o zeszlorocznym sylwestrze ze byl nieudany mokry ( przeciekal dach lub cos w tym rodzaju ) ZAPRASZAJA NA BAL NOWOROCZNY BO ZOSTALO ZARCIA Z BALU SYLWESTROWEGO WIEC TRZEBA UPCHNAC ZA JAKIES 1/2 CENY CZYLI BAL NOWOROCZNY DZIS O 20 I Z GLOWY [/quote]Jestem przekonany że tak właśnie jest. KWADRANS za dużo kasy płaci na reklamę więc ma układy
Gość napisał(a):W tzm roku bawiam się w restauracji "Nad Narwią" i to był cudownie spędzony sylwester oraz świetnie rozpoczęty Nowy Rok. Jedzenia było doskonałe obsługa bardzo miła i sympatyczna. Zamierzam z mężem za rok tez sie tam bawić.pozdrawiam

Gość

02-01-2009, 19:50
#6
W tzm roku bawiam się w restauracji "Nad Narwią" i to był cudownie spędzony sylwester oraz świetnie rozpoczęty Nowy Rok. Jedzenia było doskonałe obsługa bardzo miła i sympatyczna. Zamierzam z mężem za rok tez sie tam bawić.pozdrawiam
matrix napisał(a):Czytam te wasze posty i szczerze mówiąc sie bardzo dziwie.KWADRANS naprawdę stanął na wysokości zadania. Z tego co wiem to było około 80 par. Goście bawili się świetnie.1 - Dobre jedzenie2 - Miła atmosfera3 - Dobra muzyka4 - Dobry alkohol5 - Świetne towarzystwo:)6 - Masa niespodzianek od właścicieliKtóra sale może pochwalić sie takim wyczynem?Na pewno jakieś sie znajdą, ale zapewne da sie je zliczyć na palcach.Dajmy na to dla przykładu "Borowik" - 23,24 pary :))Sądzę że negatywne opinię na temat KWADRANS-u pisze konkurencja. I nie pierdzielcie tu o żadnych układach tylko sie za robotę WEŹTA!!!! :-) PozdrawiamEustachy Moczyworek

matrix

Wpisów: 2
Dołączył: 02.01.2009
02-01-2009, 20:44
#7
Czytam te wasze posty i szczerze mówiąc sie bardzo dziwie.KWADRANS naprawdę stanął na wysokości zadania. Z tego co wiem to było około 80 par. Goście bawili się świetnie.1 - Dobre jedzenie2 - Miła atmosfera3 - Dobra muzyka4 - Dobry alkohol5 - Świetne towarzystwo:)6 - Masa niespodzianek od właścicieliKtóra sale może pochwalić sie takim wyczynem?Na pewno jakieś sie znajdą, ale zapewne da sie je zliczyć na palcach.Dajmy na to dla przykładu "Borowik" - 23,24 pary :))Sądzę że negatywne opinię na temat KWADRANS-u pisze konkurencja. I nie pierdzielcie tu o żadnych układach tylko sie za robotę WEŹTA!!!! :-) PozdrawiamEustachy Moczyworek
Gość napisał(a):Nad Narwią - klasa. Trochę zespół nie stanął na wysokości zadania. Impreza nadrobiła jednak dobrym towarzystwem, ekstra jedzonkiem i jeszcze lepszą obsługą. To już nie Titanic... Polecam.

Gość

02-01-2009, 22:14
#8
Nad Narwią - klasa. Trochę zespół nie stanął na wysokości zadania. Impreza nadrobiła jednak dobrym towarzystwem, ekstra jedzonkiem i jeszcze lepszą obsługą. To już nie Titanic... Polecam.
Gość napisał(a):Zespół jeszcze dawał radę, ale obsługa i jedzenie do NICZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

02-01-2009, 22:17
#9
Zespół jeszcze dawał radę, ale obsługa i jedzenie do NICZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Eustachy się nie popisał. Tak zachwalasz ten Kwadrans, że na pewno wiążą cię układy. Od kiedy dobra zabawa i miła atmosfera zależy od ilości gości. Prawdziwy MOCZY WOREK z Ciebie.

Gość

02-01-2009, 22:27
#10
Eustachy się nie popisał. Tak zachwalasz ten Kwadrans, że na pewno wiążą cię układy. Od kiedy dobra zabawa i miła atmosfera zależy od ilości gości. Prawdziwy MOCZY WOREK z Ciebie.
matrix napisał(a):[quote=Gość]Eustachy się nie popisał. Tak zachwalasz ten Kwadrans, że na pewno wiążą cię układy. Od kiedy dobra zabawa i miła atmosfera zależy od ilości gości. Prawdziwy MOCZY WOREK z Ciebie.[/quote]i weź tylko coś pozytywnego o sali napisz a już uznają że masz układy!! Bez sens !!;]Tak sie składa ze byłem na tym sylwestrze w Kwadransie i bawiłem się świetnie:) było smaczne jedzenie , dobra wódzia , no i super atmosfera :) z resztą pisałem wyżej ... ;) jedynym minusem była jak dla mnie za wysoka temperatura na początku:) później było juz cool. wiec czego chcieć więcej??:] - no może małego kaca na drugi dzień :}PozdrawiamEustachy Moczyworek

matrix

Wpisów: 2
Dołączył: 02.01.2009
02-01-2009, 22:48
#11
[quote=Gość]Eustachy się nie popisał. Tak zachwalasz ten Kwadrans, że na pewno wiążą cię układy. Od kiedy dobra zabawa i miła atmosfera zależy od ilości gości. Prawdziwy MOCZY WOREK z Ciebie.[/quote]i weź tylko coś pozytywnego o sali napisz a już uznają że masz układy!! Bez sens !!;]Tak sie składa ze byłem na tym sylwestrze w Kwadransie i bawiłem się świetnie:) było smaczne jedzenie , dobra wódzia , no i super atmosfera :) z resztą pisałem wyżej ... ;) jedynym minusem była jak dla mnie za wysoka temperatura na początku:) później było juz cool. wiec czego chcieć więcej??:] - no może małego kaca na drugi dzień :}PozdrawiamEustachy Moczyworek
Gość napisał(a):A ja bym chcial podziekowac za super Bal Sylwestrowy w HUBUSIE. podziekowania dla szefa kuchni ( jedzenie pierwsza klasa) ,obsluga profesjonalna , szybka ,mila.Pozdrowienia dla kielnerki Ani K , i barmanki Edyty. Moje drogie minelyscie sie z powolaniem powinnyscie pracowac na wybiegu dla modelek , wasza gracja i uroda zachwycajaca.  

Gość

03-01-2009, 01:47
#12
A ja bym chcial podziekowac za super Bal Sylwestrowy w HUBUSIE. podziekowania dla szefa kuchni ( jedzenie pierwsza klasa) ,obsluga profesjonalna , szybka ,mila.Pozdrowienia dla kielnerki Ani K , i barmanki Edyty. Moje drogie minelyscie sie z powolaniem powinnyscie pracowac na wybiegu dla modelek , wasza gracja i uroda zachwycajaca.  
Gość napisał(a):Owszem, zgadzam się, Bal w Hubusie był udany. Ale podziękowania należą się chyba raczej całej załodze. Wszyscy kelnerzy spisywali się na medal. Choć osobiscie uważam że profesjonalizm i jakość obsługi jest ważniejszy od urody czy figury :-)Ps. Pisze się KELNER, a nie kielner :P

Gość

03-01-2009, 16:07
#13
Owszem, zgadzam się, Bal w Hubusie był udany. Ale podziękowania należą się chyba raczej całej załodze. Wszyscy kelnerzy spisywali się na medal. Choć osobiscie uważam że profesjonalizm i jakość obsługi jest ważniejszy od urody czy figury :-)Ps. Pisze się KELNER, a nie kielner :P
Gość napisał(a):A mi w Hubusie bardzo podobał się Bal rozpoczęty polonezem, zespół fajny (a to podstawa dla mnie), jedzonko ok, obsługa profesjonalna natomiast barmanka niestety obok barmana to nawet nie stała, nie potrafiła zrobić podstawowego drinka jakim jest margherita, więc mój poprzednik miał rację tylko na wybieg, bo nic innego chyba nie potrafi. Generalnie pozdrawiam, bardzo mi się podobało.        

Gość

03-01-2009, 16:34
#14
A mi w Hubusie bardzo podobał się Bal rozpoczęty polonezem, zespół fajny (a to podstawa dla mnie), jedzonko ok, obsługa profesjonalna natomiast barmanka niestety obok barmana to nawet nie stała, nie potrafiła zrobić podstawowego drinka jakim jest margherita, więc mój poprzednik miał rację tylko na wybieg, bo nic innego chyba nie potrafi. Generalnie pozdrawiam, bardzo mi się podobało.        
Gość napisał(a):Jki zepół grał w niezapominajce

Gość

03-01-2009, 17:37
#15
Jki zepół grał w niezapominajce
Gość napisał(a):Tak się składa ,że my też byliśmy w Kwadransie na Balu Sylw.Byliśmy całą grupą i o dziwo nie było się do czego przyczepić.Jedzenie  smaczne i  aż  za dużo,ale ponoć Kwadrans słynie z tego że żarcie mają dobre i nigdy go nie brakuje.Osługa extra,właściciele normalni/nie nadęci,jak to bywa w niektórych lokalach/,zespół fantastyczny i czego tu chcieć.Z tego co słyszeliśmy następny Sylwester też będzie z tym zespołem i też zamierzamy przyjść.Po co szukać czegoś niepewnego gdy się ma sprawdzony lokal.A jak ktoś chce im dołożyć to chyba tylko z zazdrości.Zadowoleni.

Gość

03-01-2009, 20:05
#16
Tak się składa ,że my też byliśmy w Kwadransie na Balu Sylw.Byliśmy całą grupą i o dziwo nie było się do czego przyczepić.Jedzenie  smaczne i  aż  za dużo,ale ponoć Kwadrans słynie z tego że żarcie mają dobre i nigdy go nie brakuje.Osługa extra,właściciele normalni/nie nadęci,jak to bywa w niektórych lokalach/,zespół fantastyczny i czego tu chcieć.Z tego co słyszeliśmy następny Sylwester też będzie z tym zespołem i też zamierzamy przyjść.Po co szukać czegoś niepewnego gdy się ma sprawdzony lokal.A jak ktoś chce im dołożyć to chyba tylko z zazdrości.Zadowoleni.
Gość napisał(a):KWADRANS.też tam byłem z żoną i znajomymi.potwierdzam że Bal Sylwestrowy w Restauracji Kwadrans był udany.Żarcie super, wódka ok, żadnych limitów na napoje,kawę,herbatę,ciasta,itp.. jak to w niektórych lokalach robili...zespół super!!!  bawił wszystkich.szefowa też moim zdaniem bardzo przyjemna.jednym słowem Bal się udał i prawdopodobnie wybierzemy się tam znowu.Gratulacje dla organizatorów.

Gość

04-01-2009, 00:39
#17
KWADRANS.też tam byłem z żoną i znajomymi.potwierdzam że Bal Sylwestrowy w Restauracji Kwadrans był udany.Żarcie super, wódka ok, żadnych limitów na napoje,kawę,herbatę,ciasta,itp.. jak to w niektórych lokalach robili...zespół super!!!  bawił wszystkich.szefowa też moim zdaniem bardzo przyjemna.jednym słowem Bal się udał i prawdopodobnie wybierzemy się tam znowu.Gratulacje dla organizatorów.
xol656 napisał(a):[quote=Gość]KWADRANS.też tam byłem z żoną i znajomymi.potwierdzam że Bal Sylwestrowy w Restauracji Kwadrans był udany.Żarcie super, wódka ok, żadnych limitów na napoje,kawę,herbatę,ciasta,itp.. jak to w niektórych lokalach robili...zespół super!!!  bawił wszystkich.szefowa też moim zdaniem bardzo przyjemna.jednym słowem Bal się udał i prawdopodobnie wybierzemy się tam znowu.Gratulacje dla organizatorów.[/quote]tak do ogólnej wiadomości to wyżej to moja opinia. osobiście zacząłem te forum kilka miesięcy temu oczekując waszych opinii.wybrałem Kwadrans co było według mnie i dla mnie dobrym wyborem.   Gospodarze nie zawiedli...ale oczywiście i gdzieś indziej mogło być świetnie... po to jest to forum...pozdrawiam.

xol656

Wpisów: 2
Dołączył: 23.10.2008
04-01-2009, 00:50
#18
[quote=Gość]KWADRANS.też tam byłem z żoną i znajomymi.potwierdzam że Bal Sylwestrowy w Restauracji Kwadrans był udany.Żarcie super, wódka ok, żadnych limitów na napoje,kawę,herbatę,ciasta,itp.. jak to w niektórych lokalach robili...zespół super!!!  bawił wszystkich.szefowa też moim zdaniem bardzo przyjemna.jednym słowem Bal się udał i prawdopodobnie wybierzemy się tam znowu.Gratulacje dla organizatorów.[/quote]tak do ogólnej wiadomości to wyżej to moja opinia. osobiście zacząłem te forum kilka miesięcy temu oczekując waszych opinii.wybrałem Kwadrans co było według mnie i dla mnie dobrym wyborem.   Gospodarze nie zawiedli...ale oczywiście i gdzieś indziej mogło być świetnie... po to jest to forum...pozdrawiam.
Gość napisał(a):A jak było w Zielonym Zakątku?? Był ktoś?

Gość

04-01-2009, 10:20
#19
A jak było w Zielonym Zakątku?? Był ktoś?
Gość napisał(a):Byłam w Kwadransie na sylwestra wszystko było ok jedzenie ,muzyka super ,ale co do obsługi to mam zastrzeżenia

Gość

04-01-2009, 11:12
#20
Byłam w Kwadransie na sylwestra wszystko było ok jedzenie ,muzyka super ,ale co do obsługi to mam zastrzeżenia

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów