meble na zamowienie-dobrze i nie drogo

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Alaska - nie polecam. Tanie rozwiazania (drewniane) okazały się droższe, niż aluminium, ktore miało być pierwotnie. Jakość wykończenia mizerna, ranty postrzępione, okleiny nieprecyzyjnie doklejone, do tego krzywo zamonotwane. Niestety mebelek mimo nie małej kasy - wygląda baaardzo mizernie. Odradzam.[/quote]Ja osobiscie odradzam Alaskę

Gość

22-09-2010, 10:42
#1
[quote=Gość]Alaska - nie polecam. Tanie rozwiazania (drewniane) okazały się droższe, niż aluminium, ktore miało być pierwotnie. Jakość wykończenia mizerna, ranty postrzępione, okleiny nieprecyzyjnie doklejone, do tego krzywo zamonotwane. Niestety mebelek mimo nie małej kasy - wygląda baaardzo mizernie. Odradzam.[/quote]Ja osobiscie odradzam Alaskę
Gość napisał(a):Alaska najgorsza firma w Ostrołęce Partacze i złodzieje {dobani}

Gość

22-09-2010, 11:05
#2
Alaska najgorsza firma w Ostrołęce Partacze i złodzieje {dobani}
Gość napisał(a):a kurpie myślą tylko do 12:00

Gość

03-11-2012, 22:15
#3
a kurpie myślą tylko do 12:00
Gość napisał(a):ZDECYDOWANIE JAREK I FIRMA FADO. Pierwsze meble montował mi jakieś 6 lat temu. Pełna profeska. teraz zamawiam kolejne i tyle{usmiech}

Gość

05-11-2012, 14:20
#4
ZDECYDOWANIE JAREK I FIRMA FADO. Pierwsze meble montował mi jakieś 6 lat temu. Pełna profeska. teraz zamawiam kolejne i tyle{usmiech}
Gość napisał(a):Nam w nowym domu meble  robili Panowie z Borek, zrobili kuchnię i szafę. Efekt jest bardzo fajny, dużo lepszy niż u znajomych którzy zatrudnili jedną z ostroleckich firm ( celowo pominę nazwę firmy żebym nie została posądzona o antyreklame).Panowie zrobili Nam fajny projekt i udzielili kilku wskazówek, które okazały się bardzo trafne.  Namiary 666-151-663 biuro@flatkoncept.pl polecamP.S. i niech będzie że robię im reklamę, przynajmniej wiem co reklamuje :PPozdrawiam, Karolina.  

Gość

11-11-2012, 23:03
#5
Nam w nowym domu meble  robili Panowie z Borek, zrobili kuchnię i szafę. Efekt jest bardzo fajny, dużo lepszy niż u znajomych którzy zatrudnili jedną z ostroleckich firm ( celowo pominę nazwę firmy żebym nie została posądzona o antyreklame).Panowie zrobili Nam fajny projekt i udzielili kilku wskazówek, które okazały się bardzo trafne.  Namiary 666-151-663 biuro@flatkoncept.pl polecamP.S. i niech będzie że robię im reklamę, przynajmniej wiem co reklamuje :PPozdrawiam, Karolina.  
Gość napisał(a):JA ODRADZAM FIRME DAREX ROBIA PO SWOJEMU NIE TAK JAK PROPONUJE KLIENT, KOLOR TEZ SAMI ZMIENIAJA BEZ USTALENIA Z KLIENTEM:( A PROJEKTY BARDZO BIEDNE;(

Gość

13-11-2012, 09:30
#6
JA ODRADZAM FIRME DAREX ROBIA PO SWOJEMU NIE TAK JAK PROPONUJE KLIENT, KOLOR TEZ SAMI ZMIENIAJA BEZ USTALENIA Z KLIENTEM:( A PROJEKTY BARDZO BIEDNE;(
Gość napisał(a):Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  

Gość

14-11-2012, 19:31
#7
Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  [/quote]BARDZO PROSZE O NAMIARY??:)

Gość

14-11-2012, 22:57
#8
[quote=Gość]Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  [/quote]BARDZO PROSZE O NAMIARY??:)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  [/quote]BARDZO PROSZE O NAMIARY??:) [/quote]Panowie są gdzieś z okolic Ostrołęki 666151663Monika

Gość

17-11-2012, 20:54
#9
[quote=Gość][quote=Gość]Ja miałam doświadczenie z firmą z Nakiel i odradzam, szkoda nerwów. Totalny brak profesjonalizmu, brak organizacji, ehh. Siostra robiła niedawno kuchnię i jest bardzo zadowolona. Jak ktoś jest zainreresowany to mogę zapytać o jakiś namiar. Monika  [/quote]BARDZO PROSZE O NAMIARY??:) [/quote]Panowie są gdzieś z okolic Ostrołęki 666151663Monika
Gość napisał(a):Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}

Gość

03-01-2013, 21:48
#10
Oj coś się chyba konkurencja z antyreklamą firmy DAREX ruszyła{usmiech} Ja robiłam tam meble kuchenne i nie miałam żadnych problemów i panowie po sobie posprzątali aż miło{mruga} Moja mama i koleżanka też tam mebelki zamawiały i są zadowolone. A jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to przecież Panie z każdym klientem podpisują umowy więc można zgłosić reklamację a nie za plecami tak obrabiać{smutny}
Gość napisał(a):Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092

Gość

04-01-2013, 16:07
#11
Polecam Firmę z Ostrowi Mazowieckiej www.stolmark.strefa.plTanio,Szybko I Solidnietel.694 427 092
Gość napisał(a):meblik z Cisku pan Jacek Polecam ładnie solidnie i nie drogo

Gość

06-01-2013, 21:54
#12
meblik z Cisku pan Jacek Polecam ładnie solidnie i nie drogo
Gość napisał(a):A gdzie po [url=http://www.urokdrewna.pl/]meble sosnowe[/url]??

Gość

22-01-2013, 14:02
#13
A gdzie po [url=http://www.urokdrewna.pl/]meble sosnowe[/url]??
Gość napisał(a):Witam...Ja poleciła bym producenta mebli  ,,NICOLA ,,,z Olszewo- Borek jest on solidny w wykonaniu swoich projektów i dotrzymuje terminów , a także doradzi w projektach i kompozycji barw ... Jestem zadowolona z jego pracy i wykonaniu .....polecam

Gość

24-02-2013, 07:31
#14
Witam...Ja poleciła bym producenta mebli  ,,NICOLA ,,,z Olszewo- Borek jest on solidny w wykonaniu swoich projektów i dotrzymuje terminów , a także doradzi w projektach i kompozycji barw ... Jestem zadowolona z jego pracy i wykonaniu .....polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam,po przeczytaniu Waszych opinii bałam się zamówić meble w Alasce, ale bardzo podobał mi się projekt który zrobili i cena była konkurencyjna niż w innych sklepach, więc zamówiliśmy mebelki do kuchni :) i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!! meble są super a montaż kuchni poszedł im bardzo szybko. nie mieliśmy żadnych problemów ani z szefem ani z montazystami. Niedługo zamówimy szefę do sypialni. Z czystym sumieniem POLECAM.[/quote] zapewne sam boss to pisał żeby image poprawić buuuuhahahah

Gość

02-06-2013, 18:53
#15
[quote=Gość]Witam,po przeczytaniu Waszych opinii bałam się zamówić meble w Alasce, ale bardzo podobał mi się projekt który zrobili i cena była konkurencyjna niż w innych sklepach, więc zamówiliśmy mebelki do kuchni :) i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!! meble są super a montaż kuchni poszedł im bardzo szybko. nie mieliśmy żadnych problemów ani z szefem ani z montazystami. Niedługo zamówimy szefę do sypialni. Z czystym sumieniem POLECAM.[/quote] zapewne sam boss to pisał żeby image poprawić buuuuhahahah
Gość napisał(a):Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  

Gość

03-06-2013, 08:15
#16
Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  
Gość napisał(a):Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  

Gość

03-06-2013, 08:16
#17
Jar również NIE POLECAM PANA KOBALCZYKA z Laskowca,                 Nie wywiązuje się z umowy, wciska tandetne materiały  
Gość napisał(a)::)

Gość

05-06-2013, 12:16
#18
:)
Gość napisał(a):Nie polecam pana Parzycha z Formatu. Po 2 miesiącach użytkowania zaczęła odchodzi okleina na frontach.

Gość

10-02-2014, 14:59
#19
Nie polecam pana Parzycha z Formatu. Po 2 miesiącach użytkowania zaczęła odchodzi okleina na frontach.
Gość napisał(a):bo sie okleiny nie bierze!

Gość

11-02-2014, 12:14
#20
bo sie okleiny nie bierze!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów