Pediatra

Założony przez pszczółka maja
strony: 1 2 3 4 dalej
pszczółka maja napisał(a):który pediatra jest dobry, gdzie przyjmuje prywatnie i na kase chorych?

pszczółka maja

Wpisów: 7
Dołączył: 09.06.2007
29-02-2008, 12:02
#1
który pediatra jest dobry, gdzie przyjmuje prywatnie i na kase chorych?
Gość napisał(a):Każdy pediatra który przyjmuje na kasę chorych przyjmie także prywatnie.

Gość

29-02-2008, 14:23
#2
Każdy pediatra który przyjmuje na kasę chorych przyjmie także prywatnie.
Gość napisał(a):nie każdy pediatra przyjmuje prywatnie

Gość

05-03-2008, 08:10
#3
nie każdy pediatra przyjmuje prywatnie
Gość napisał(a):Polecam dr Szulborską, przyjmuje w budynku szkoły rodzenia przy starym szpitalu. Naprawdę polecam. Wcześniej byłam zapisana z dzieckiem do przychodni Rodzina na ul. Gorbatowa :(((. Niestety okazało się to WIELKĄ POMYŁKĄ!!!

Gość

05-03-2008, 10:12
#4
Polecam dr Szulborską, przyjmuje w budynku szkoły rodzenia przy starym szpitalu. Naprawdę polecam. Wcześniej byłam zapisana z dzieckiem do przychodni Rodzina na ul. Gorbatowa :(((. Niestety okazało się to WIELKĄ POMYŁKĄ!!!
Gość napisał(a):Ja również polecam panią Szulborską. Świetny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.

Gość

07-07-2008, 20:13
#5
Ja również polecam panią Szulborską. Świetny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.
Gość napisał(a):Ja z kolei polecam dr Piotra Pażdzior - leczę już u niego swoje dzieciątka od 10 lat i jest naprawdę kompetentnym i świetnym człowiekiem.

Gość

08-07-2008, 12:01
#6
Ja z kolei polecam dr Piotra Pażdzior - leczę już u niego swoje dzieciątka od 10 lat i jest naprawdę kompetentnym i świetnym człowiekiem.
Gość napisał(a):Hej,ja polecam dr.Pietrzykowską,przychodnia miesci sie w handlowcu na górze,ma super podejście do dzieci,przyjeżdża na wizyty domowe bez problemu.

Gość

10-07-2008, 14:07
#7
Hej,ja polecam dr.Pietrzykowską,przychodnia miesci sie w handlowcu na górze,ma super podejście do dzieci,przyjeżdża na wizyty domowe bez problemu.
Gość napisał(a):Według mnie najlepszym pediatrą, zawsze skutecznym (leczę dzieci od 7 lat) jest dr janusz Cełchowski.

Gość

21-07-2008, 16:30
#8
Według mnie najlepszym pediatrą, zawsze skutecznym (leczę dzieci od 7 lat) jest dr janusz Cełchowski.
Gość napisał(a):dr Jankowska :)

Gość

23-07-2008, 11:55
#9
dr Jankowska :)
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:44
#10
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):A co sądzicie o dr Gronowskiej?

Gość

09-08-2008, 14:16
#11
A co sądzicie o dr Gronowskiej?
Gość napisał(a):To przedszkole to nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!

Gość

11-08-2008, 07:35
#12
To przedszkole to nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!!
Gość napisał(a):5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.

Gość

25-08-2008, 12:09
#13
5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.
Gość napisał(a):Uważam ze dr. Gronowska jest wspaniałym lekarzem. jestem juz dorosła ale Dr Gronowska leczy mnie od dziecka . nigdy nie pomyliła sie co do diagnozy u mnie.

Gość

27-08-2008, 09:52
#14
Uważam ze dr. Gronowska jest wspaniałym lekarzem. jestem juz dorosła ale Dr Gronowska leczy mnie od dziecka . nigdy nie pomyliła sie co do diagnozy u mnie.
Gość napisał(a):jesli chodzi o male dzieci to odradzam dr.Jankowsko wogóle niema podejscia do dzieci !!!dla starszych moze byc

Gość

28-11-2008, 22:49
#15
jesli chodzi o male dzieci to odradzam dr.Jankowsko wogóle niema podejscia do dzieci !!!dla starszych moze byc
rybka70 napisał(a):Janusz Chełchowski i Pietrzykowska to super lekarze dla dzieci. Aby nie Cybulski.

rybka70

Wpisów: 4
Dołączył: 27.11.2008
10-12-2008, 01:55
#16
Janusz Chełchowski i Pietrzykowska to super lekarze dla dzieci. Aby nie Cybulski.
Gość napisał(a):a czemu nie Cybulski,podobno to najlebszy lekarz w oce dla dzieci

Gość

10-12-2008, 06:54
#17
a czemu nie Cybulski,podobno to najlebszy lekarz w oce dla dzieci
Gość napisał(a):popieram doktor Pietrzykowska jest bardzo dobrym lekarzem,,kompetentna, ma podejście do dzieci .myśle że i dorośli mogą z nią porozmawiać..

Gość

10-12-2008, 06:58
#18
popieram doktor Pietrzykowska jest bardzo dobrym lekarzem,,kompetentna, ma podejście do dzieci .myśle że i dorośli mogą z nią porozmawiać..
rusalka napisał(a):[quote=Gość]Według mnie najlepszym pediatrą, zawsze skutecznym (leczę dzieci od 7 lat) jest dr janusz Cełchowski.[/quote]Absolutnie się zgadzam.Dr Chełchowski to najlepszy pediatra w mieście.Ma też wizyty domowe.Bez względu na godzinę przyjedzie do chorego dziecka.W dodatku bardzo sympatyczny i ma rewelacyjne wręcz podejście do dzieci.Polecam.

rusalka

Wpisów: 2
Dołączył: 12.01.2009
16-01-2009, 08:02
#19
[quote=Gość]Według mnie najlepszym pediatrą, zawsze skutecznym (leczę dzieci od 7 lat) jest dr janusz Cełchowski.[/quote]Absolutnie się zgadzam.Dr Chełchowski to najlepszy pediatra w mieście.Ma też wizyty domowe.Bez względu na godzinę przyjedzie do chorego dziecka.W dodatku bardzo sympatyczny i ma rewelacyjne wręcz podejście do dzieci.Polecam.
Gość napisał(a):dr. Cybulski

Gość

05-02-2009, 21:14
#20
dr. Cybulski

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów