Pediatra

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):dr Monika Sikora Bedra ma dar - ma cudowne podejscie do dzieci, jesr fantastyczna

Gość

15-02-2009, 14:34
#1
dr Monika Sikora Bedra ma dar - ma cudowne podejscie do dzieci, jesr fantastyczna
Gość napisał(a):Gdzie dr Chełchowski przyjmuje prywatnie i gdzie na kase?? Jakie są ceny wizyty prywatnej. Kiedyś za wizytę domową zpałaciłam 70zł

Gość

15-02-2009, 21:33
#2
Gdzie dr Chełchowski przyjmuje prywatnie i gdzie na kase?? Jakie są ceny wizyty prywatnej. Kiedyś za wizytę domową zpałaciłam 70zł
Gość napisał(a):uważam że dr Gronowska jest ok nie sięga od ręki za antybiotyk próbuje homopatycznie leczyć mojej dziecko.{tak}

Gość

24-03-2009, 23:33
#3
uważam że dr Gronowska jest ok nie sięga od ręki za antybiotyk próbuje homopatycznie leczyć mojej dziecko.{tak}
Gość napisał(a):A co myślicie o Przychodni RODZINA na Gorbatowa? I którego z lekarzy polecacie?

Gość

25-03-2009, 13:35
#4
A co myślicie o Przychodni RODZINA na Gorbatowa? I którego z lekarzy polecacie?
Gość napisał(a):Przychodnia Rodzina na ul. Gorbatowa to najgorsza przychodnia w jakiej miałam nieprzyjemność się leczyć!! Obsługa w recepcji jest nieprzyjemna i ze wszystkiego robi problem, traktują ludzi jak bydło!!{zly} Jeśli chodzi o lekarzy to nie wszyscy są beznadziejni, ale większość nie chce dawać skierowań np. na badania, które są niezbędne i lekceważą problemy pacjentów przez co moja siostra ma teraz problemy ze zdrowiem. A można było tego uniknąć tylko nikt się pokwapił o dodatkowe badania kiedy zgłaszała problemy. STANOWCZO NIE POLECAM{dobani}{nie}

Gość

22-05-2009, 15:40
#5
Przychodnia Rodzina na ul. Gorbatowa to najgorsza przychodnia w jakiej miałam nieprzyjemność się leczyć!! Obsługa w recepcji jest nieprzyjemna i ze wszystkiego robi problem, traktują ludzi jak bydło!!{zly} Jeśli chodzi o lekarzy to nie wszyscy są beznadziejni, ale większość nie chce dawać skierowań np. na badania, które są niezbędne i lekceważą problemy pacjentów przez co moja siostra ma teraz problemy ze zdrowiem. A można było tego uniknąć tylko nikt się pokwapił o dodatkowe badania kiedy zgłaszała problemy. STANOWCZO NIE POLECAM{dobani}{nie}
Gość napisał(a):no cóż nie każdemu się dogodzi

Gość

27-05-2009, 17:43
#6
no cóż nie każdemu się dogodzi
Gość napisał(a):witam szukam dobrego lekarza rodzinnego dla siebie mam 21 lat i jak narazie jestem zapisana u lekarza z przychodni ktora sie miesci nad sklepem ccc ... chce zrezygnowac z uslug tamtejszych lekarzy rodzinnych gdyz sa dla mnie nie kompetentni mimo ze choruje na nerki do tej pory nie dostalam skierowania do urologa .. :( moje kolejne pytanie brzmi czy  jak juz znajde jakiegos konkretnego lekarza rodzinnego moge bez problemu sie do niego zapisac i jak to zrobic ? czy musze zabrac swoja karte od poprzedniego lekarza rodzinnego czy nie ?

Gość

29-06-2009, 17:26
#7
witam szukam dobrego lekarza rodzinnego dla siebie mam 21 lat i jak narazie jestem zapisana u lekarza z przychodni ktora sie miesci nad sklepem ccc ... chce zrezygnowac z uslug tamtejszych lekarzy rodzinnych gdyz sa dla mnie nie kompetentni mimo ze choruje na nerki do tej pory nie dostalam skierowania do urologa .. :( moje kolejne pytanie brzmi czy  jak juz znajde jakiegos konkretnego lekarza rodzinnego moge bez problemu sie do niego zapisac i jak to zrobic ? czy musze zabrac swoja karte od poprzedniego lekarza rodzinnego czy nie ?
Gość napisał(a):witam szukam dobrego lekarza rodzinnego dla siebie mam 21 lat i jak narazie jestem zapisana u lekarza z przychodni ktora sie miesci nad sklepem ccc ... chce zrezygnowac z uslug tamtejszych lekarzy rodzinnych gdyz sa dla mnie nie kompetentni mimo ze choruje na nerki do tej pory nie dostalam skierowania do urologa .. :( moje kolejne pytanie brzmi czy  jak juz znajde jakiegos konkretnego lekarza rodzinnego moge bez problemu sie do niego zapisac i jak to zrobic ? czy musze zabrac swoja karte od poprzedniego lekarza rodzinnego czy nie ?

Gość

29-06-2009, 17:27
#8
witam szukam dobrego lekarza rodzinnego dla siebie mam 21 lat i jak narazie jestem zapisana u lekarza z przychodni ktora sie miesci nad sklepem ccc ... chce zrezygnowac z uslug tamtejszych lekarzy rodzinnych gdyz sa dla mnie nie kompetentni mimo ze choruje na nerki do tej pory nie dostalam skierowania do urologa .. :( moje kolejne pytanie brzmi czy  jak juz znajde jakiegos konkretnego lekarza rodzinnego moge bez problemu sie do niego zapisac i jak to zrobic ? czy musze zabrac swoja karte od poprzedniego lekarza rodzinnego czy nie ?
Gość napisał(a):ul. syreny tam jest dobra przychodnia

Gość

03-07-2009, 20:59
#9
ul. syreny tam jest dobra przychodnia
Gość napisał(a):Polecam dr. Pietrzykowską, jest świetnym lekarzem. Podejście do dzieci ma znakomite.

Gość

04-09-2009, 23:47
#10
Polecam dr. Pietrzykowską, jest świetnym lekarzem. Podejście do dzieci ma znakomite.
Gość napisał(a):Ja też nie polecam poradni RODZINA ,faktycznie w rejestracji pracują nieprzyjemne osoby i w zabiegowym również,lekarze niechętnie dają  skierowania do specjalistów i na badania ,najlepiej sami by leczyli wszystkie choroby .

Gość

05-09-2009, 18:47
#11
Ja też nie polecam poradni RODZINA ,faktycznie w rejestracji pracują nieprzyjemne osoby i w zabiegowym również,lekarze niechętnie dają  skierowania do specjalistów i na badania ,najlepiej sami by leczyli wszystkie choroby .
Gość napisał(a):Przychodnia RODZINA z Gronowską na czele to skandal!

Gość

06-09-2009, 14:18
#12
Przychodnia RODZINA z Gronowską na czele to skandal!
Gość napisał(a):Zgadzam się całkowicie z przedmówcą! Nigdy nie polecę nikomu tej przychodni i tej Pani doktor. Polacam Panią Szulborską - kompetentna, zawsze przyjmie, nawet jeśli ma całą przychodnię pacjentów i NORMALNA! Można normalnie z Nią porozmawiać, odpowie na każde pytanie. Nie robi z siebie paniusi...

Gość

07-09-2009, 10:01
#13
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą! Nigdy nie polecę nikomu tej przychodni i tej Pani doktor. Polacam Panią Szulborską - kompetentna, zawsze przyjmie, nawet jeśli ma całą przychodnię pacjentów i NORMALNA! Można normalnie z Nią porozmawiać, odpowie na każde pytanie. Nie robi z siebie paniusi...
Gość napisał(a):Pani Szulborska jak najbardziej {usmiech}

Gość

07-09-2009, 15:11
#14
Pani Szulborska jak najbardziej {usmiech}
Gość napisał(a):A dlaczego nie dr Gronowska?

Gość

07-09-2009, 23:03
#15
A dlaczego nie dr Gronowska?
Gość napisał(a):Zgadzam się pielegniarki sa nie miłe z tych wszystkich jakie tam znam jedna jest miła i pomocna,a przecież to służba zdrowia która ma nam pomagac gdy jesteśmy chorzy i bezsilni.Ja miałam taki przypadek,że chiałam o cos zapytać pielęgniarke oczywiście związane to bylo z moim 10 miesięcznym synkiem,niestety pani w okienku nie miala dla mnie czasu bo w trakcie kiedy pytałam weszła pani lekarz pytajac sie o karte i ja już nie byłam ważna, zbyła mnie,że bym poszła gdzie indziej.To co one wiedzą i kto ma wiedziec jak nie panie w recepcji psełdo pielegniarki które nie maja nawet podejścia do dzieck ... a.Nie podoba mi sie równiez ,że nie ma zadnego pomieszczenia dla dzieci zdrowych.dzieci zdrowe siedzą na korytarzu razem z dorosłymi ,np z kaszlacym dziadkiem u którego nie wiadomo czy ma grype czy grużlice.Przychodnia dla dzieci powinna być oddzielnie,nie razem z dorosłymi.Mam nadzieje ,że ktos kiedyś to zrozumie oby nie za póżno,moze w tedy nie było by takich epidemii np grypy,jesli by sie odseparowało chorych od zdrowych.Wyobrażcie sobie dziecko 4 miesięczne i ,,chrychający,, starszy pan pere kroków dalej,to skandal.Jesli chodzi o lekarzy to chodze z synkiem do jednej i jestem ogólnie zadowolona,mały problem widze tylko w tym ,że lekarze powinni częściej dawać skierowania do specjalistów!

Gość

19-11-2009, 13:21
#16
Zgadzam się pielegniarki sa nie miłe z tych wszystkich jakie tam znam jedna jest miła i pomocna,a przecież to służba zdrowia która ma nam pomagac gdy jesteśmy chorzy i bezsilni.Ja miałam taki przypadek,że chiałam o cos zapytać pielęgniarke oczywiście związane to bylo z moim 10 miesięcznym synkiem,niestety pani w okienku nie miala dla mnie czasu bo w trakcie kiedy pytałam weszła pani lekarz pytajac sie o karte i ja już nie byłam ważna, zbyła mnie,że bym poszła gdzie indziej.To co one wiedzą i kto ma wiedziec jak nie panie w recepcji psełdo pielegniarki które nie maja nawet podejścia do dzieck ... a.Nie podoba mi sie równiez ,że nie ma zadnego pomieszczenia dla dzieci zdrowych.dzieci zdrowe siedzą na korytarzu razem z dorosłymi ,np z kaszlacym dziadkiem u którego nie wiadomo czy ma grype czy grużlice.Przychodnia dla dzieci powinna być oddzielnie,nie razem z dorosłymi.Mam nadzieje ,że ktos kiedyś to zrozumie oby nie za póżno,moze w tedy nie było by takich epidemii np grypy,jesli by sie odseparowało chorych od zdrowych.Wyobrażcie sobie dziecko 4 miesięczne i ,,chrychający,, starszy pan pere kroków dalej,to skandal.Jesli chodzi o lekarzy to chodze z synkiem do jednej i jestem ogólnie zadowolona,mały problem widze tylko w tym ,że lekarze powinni częściej dawać skierowania do specjalistów!
Gość napisał(a):A ja uważam,że doktor Gronowska to wspaniały człowiek,bardzo mądra kobieta i świetny lekarz,ale co do pań z rejestracji na gorbatowa to się zgodzę:niemiłe (już samym spjrzeniem zniechęcaja,a co dopiero jak się odezwą)

Gość

19-11-2009, 16:11
#17
A ja uważam,że doktor Gronowska to wspaniały człowiek,bardzo mądra kobieta i świetny lekarz,ale co do pań z rejestracji na gorbatowa to się zgodzę:niemiłe (już samym spjrzeniem zniechęcaja,a co dopiero jak się odezwą)
Gość napisał(a):W tej przychodni nad ccc to naprawde jakies nieporozumienie z ta wspólna poczekalnia dzieci zdrowych i gabinet obok osoby chore ta sama poczekalnia. Tak nie może byc, przecież tam sie przychodzi na szczepienia z nawet 6 tygodniowymi noworodkami. Jeszcze jak wypadnie wiosna-lato to ujdzie ale tak jak teraz jest tyle zachorowan i stój z dzieckiem zdrowym w poczekalni a jutro przyjdziesz z chorym na wizyte. Ja poszłam z córką 6-miesięczna na szczepienie, obo siedziała matka z dzickiem chorym widac ze z gorączką, płaczkiwe. Na drugi dzień już moje dziecko miało katar. A Panie w rejestracji "miłe" że lepiej o nic ich nie pytac.

Gość

20-11-2009, 11:06
#18
W tej przychodni nad ccc to naprawde jakies nieporozumienie z ta wspólna poczekalnia dzieci zdrowych i gabinet obok osoby chore ta sama poczekalnia. Tak nie może byc, przecież tam sie przychodzi na szczepienia z nawet 6 tygodniowymi noworodkami. Jeszcze jak wypadnie wiosna-lato to ujdzie ale tak jak teraz jest tyle zachorowan i stój z dzieckiem zdrowym w poczekalni a jutro przyjdziesz z chorym na wizyte. Ja poszłam z córką 6-miesięczna na szczepienie, obo siedziała matka z dzickiem chorym widac ze z gorączką, płaczkiwe. Na drugi dzień już moje dziecko miało katar. A Panie w rejestracji "miłe" że lepiej o nic ich nie pytac.
Gość napisał(a):Może dr Przychodzień, przyjmuje w Handlowcu.Ja tam jestem zapisana i nie narzekam.

Gość

21-11-2009, 18:47
#19
Może dr Przychodzień, przyjmuje w Handlowcu.Ja tam jestem zapisana i nie narzekam.
Gość napisał(a):Witam. Ze względu na to iż niebawem zostanę mamą bardzo proszę o namiary na dobrego pediatrę i gdzie przyjmuje, i czy na kase chorych czy prywatnie. Gdzie zapisywałyscie swoje skarby?a czy moze ktoś wie tylko dokłanie nie pamiętęm jak nazywa się doktor ale ma coś na nazwisko na Z... i pracuje on na noworodkach w szpitalu, czy on gdzies przyjmuje??troszkę zamotałam. ale czekam na podpowidzi.

Gość

22-02-2010, 15:36
#20
Witam. Ze względu na to iż niebawem zostanę mamą bardzo proszę o namiary na dobrego pediatrę i gdzie przyjmuje, i czy na kase chorych czy prywatnie. Gdzie zapisywałyscie swoje skarby?a czy moze ktoś wie tylko dokłanie nie pamiętęm jak nazywa się doktor ale ma coś na nazwisko na Z... i pracuje on na noworodkach w szpitalu, czy on gdzies przyjmuje??troszkę zamotałam. ale czekam na podpowidzi.

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów