Pediatra

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}

Gość

22-02-2010, 16:04
#1
Bardzo jest doba dr Gronowska przyjmuje na gorbatowa nad ccc w przychodni Rodzina [polecam przyjmuje na nfz {ok}
Gość napisał(a):a gdzie przyjmuje dr Pietrzykowska i co o niej myslicie?? a moze ktos wie czy przyjmuje gdzies dr Zarachał(jeśli dobrze napisalam nazwisko) t olekarz z nowordków pozdrawiam

Gość

23-02-2010, 10:47
#2
a gdzie przyjmuje dr Pietrzykowska i co o niej myslicie?? a moze ktos wie czy przyjmuje gdzies dr Zarachał(jeśli dobrze napisalam nazwisko) t olekarz z nowordków pozdrawiam
Gość napisał(a):witam również polecam dr Gronowska super babka i zna się na rzeczy{usmiech}

Gość

24-02-2010, 22:18
#3
witam również polecam dr Gronowska super babka i zna się na rzeczy{usmiech}
Gość napisał(a):również polecam dr Gronowską to wspaniała kobieta i super lekarz. A lekarz od noworodków z poprzedniego postu nazywa się Maksymilian Zerhau

Gość

24-02-2010, 22:38
#4
również polecam dr Gronowską to wspaniała kobieta i super lekarz. A lekarz od noworodków z poprzedniego postu nazywa się Maksymilian Zerhau
Gość napisał(a):POLECAM BARDZO DOKTOR PRZYCHDZIEŃ PRZYJMUJE ONA W HANDLOWCU NA PRZECIWKO SKLEPU PO 5 ZŁOTYCH.JEST ŚWIETNYM PEDIATRĄ

Gość

25-02-2010, 21:29
#5
POLECAM BARDZO DOKTOR PRZYCHDZIEŃ PRZYJMUJE ONA W HANDLOWCU NA PRZECIWKO SKLEPU PO 5 ZŁOTYCH.JEST ŚWIETNYM PEDIATRĄ
Gość napisał(a):a czy doktor Zarhau jest rowniez pediatrą?? i czy gdzieś przyjmuje??

Gość

04-03-2010, 18:46
#6
a czy doktor Zarhau jest rowniez pediatrą?? i czy gdzieś przyjmuje??
Gość napisał(a):Nie ZARHAU tylko ZERHAU{chytry}

Gość

04-03-2010, 19:53
#7
Nie ZARHAU tylko ZERHAU{chytry}
Gość napisał(a):a co myślicie o Karpińskiej?

Gość

04-03-2010, 20:27
#8
a co myślicie o Karpińskiej?
Gość napisał(a):Karpińska ogólnie moze byc choc jak teraz miałabym jeszcze raz wybierac to nie zapisałabym do niej dziecka. Ma taki obojętny stosunek do dziecka i zatanawiam sie czy nie przepisac sie do kogoś innego tylko do kogo? Myslałam nad Pietrzykowską.

Gość

05-03-2010, 08:53
#9
Karpińska ogólnie moze byc choc jak teraz miałabym jeszcze raz wybierac to nie zapisałabym do niej dziecka. Ma taki obojętny stosunek do dziecka i zatanawiam sie czy nie przepisac sie do kogoś innego tylko do kogo? Myslałam nad Pietrzykowską.
Gość napisał(a):juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały

Gość

05-03-2010, 12:26
#10
juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały
Gość napisał(a):juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały

Gość

05-03-2010, 12:26
#11
juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały
Gość napisał(a):lepszej OD PIETRZYKOWSKIEJ to dla mnie nie maaa!!!!!

Gość

07-03-2010, 13:29
#12
lepszej OD PIETRZYKOWSKIEJ to dla mnie nie maaa!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały[/quote]Dużo większy wpływ na to jak reaguje dziecko na lekarza ma zachowanie rodziców. W szpitalu poznałam mamę, która opiekowała się 6 letnią córką przed operacją, a której powiedziała, że pan doktor posłucha tylko serduszka

Gość

08-03-2010, 16:22
#13
[quote=Gość]juz lepsza od pietrzykowskiej jest gropnowska m bardzo dobry kontak z dziecmi wie jak podejsc dzieci przy badaniu zeby np. nie płakały[/quote]Dużo większy wpływ na to jak reaguje dziecko na lekarza ma zachowanie rodziców. W szpitalu poznałam mamę, która opiekowała się 6 letnią córką przed operacją, a której powiedziała, że pan doktor posłucha tylko serduszka
Gość napisał(a):doktor Pietrzykowska jest najlepsza,popieram

Gość

10-03-2010, 21:33
#14
doktor Pietrzykowska jest najlepsza,popieram
Gość napisał(a):witam polecam dr Gronowską naprawdę zna się na rzeczy{ok}{usmiech}

Gość

12-03-2010, 19:34
#15
witam polecam dr Gronowską naprawdę zna się na rzeczy{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):ja zdecydowanie polecam dr Karpińską super babka i ma podejście do dziecka

Gość

13-03-2010, 22:01
#16
ja zdecydowanie polecam dr Karpińską super babka i ma podejście do dziecka
Gość napisał(a):Polecam dr. Petrosjan. Ma wspaniałe podejście do dzieci.

Gość

16-03-2010, 18:32
#17
Polecam dr. Petrosjan. Ma wspaniałe podejście do dzieci.
Gość napisał(a):a gdzie przyjmuje dr Chełchowski?? w jakiej przychodni??

Gość

24-03-2010, 16:36
#18
a gdzie przyjmuje dr Chełchowski?? w jakiej przychodni??
Gość napisał(a):dr. Tańska - najlepszy pediatra pod słońcem {usmiech}  

Gość

30-07-2010, 08:19
#19
dr. Tańska - najlepszy pediatra pod słońcem {usmiech}  
Gość napisał(a):witam!gdzie można się zapisać do Dr.Petrosjan .czy przyjmuje na kasę chorych i oczywiście czy są miejsca,a Dr.Pietrzykowska ma wolne miejsca???

Gość

04-08-2010, 13:24
#20
witam!gdzie można się zapisać do Dr.Petrosjan .czy przyjmuje na kasę chorych i oczywiście czy są miejsca,a Dr.Pietrzykowska ma wolne miejsca???

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów