Gdzie na SYLWESTRA 2007/2008???

Założony przez FUN
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):Przeczytałam wszystko...parę razy ktoś pytał o Sylwestrze w sali Zakładów Mięsnych i nic... może jednak ktoś na ten temat coś wie i skrobnie trochę informacji. Byłam tam na weselu - bardzo mi się tam podobało i chciałabym tam spędzić Sylwka, ale nie ma żadnych ogloszeń na ten temat. Gdzie można zadzwonić, aby się coś dowiedzieć????{co}  

Gość

28-11-2007, 12:12
#1
Przeczytałam wszystko...parę razy ktoś pytał o Sylwestrze w sali Zakładów Mięsnych i nic... może jednak ktoś na ten temat coś wie i skrobnie trochę informacji. Byłam tam na weselu - bardzo mi się tam podobało i chciałabym tam spędzić Sylwka, ale nie ma żadnych ogloszeń na ten temat. Gdzie można zadzwonić, aby się coś dowiedzieć????{co}  
Gość napisał(a):W Elbie na pewno beda cos wiedzieli o sylwestrze na zakładach bo to ci sami właściele.

Gość

28-11-2007, 15:28
#2
W Elbie na pewno beda cos wiedzieli o sylwestrze na zakładach bo to ci sami właściele.
Gość napisał(a):W borowiku wyszła krzywo podłoga i sylwek jest odwołany !

Gość

28-11-2007, 18:53
#3
W borowiku wyszła krzywo podłoga i sylwek jest odwołany !
Gość napisał(a):SPORO JESZCZE CZASU ZDĄŻĄ NAPRAWIĆ

Gość

28-11-2007, 22:48
#4
SPORO JESZCZE CZASU ZDĄŻĄ NAPRAWIĆ
Gość napisał(a):SYLWESTER W BOROWIKU ODWOłANY !{smutny}

Gość

29-11-2007, 13:32
#5
SYLWESTER W BOROWIKU ODWOłANY !{smutny}
Gość napisał(a):Podobno fajny sylwester będzie w szkole nr 3 na stacji...{mruga}

Gość

01-12-2007, 09:10
#6
Podobno fajny sylwester będzie w szkole nr 3 na stacji...{mruga}
Gość napisał(a):gdzie są jeszcze wolne miejsca na sylwestra, ktos cos wie??

Gość

07-12-2007, 08:34
#7
gdzie są jeszcze wolne miejsca na sylwestra, ktos cos wie??
Gość napisał(a):chyba w zakładach miesnych jest miejsce

Gość

07-12-2007, 08:48
#8
chyba w zakładach miesnych jest miejsce
Gość napisał(a):Idę do HUBUSA, myślę że nowy lokal sprosta wymaganiom Klientów. Augustyniak ma duży bałagan w zapisach i gubi się w rezerwacjach, których się dokonuje telefonicznie. Jak idziecie z pieniędzmi to dopiero okazuje się, że jednak nie ma już miejsca dla was.

Gość

07-12-2007, 11:47
#9
Idę do HUBUSA, myślę że nowy lokal sprosta wymaganiom Klientów. Augustyniak ma duży bałagan w zapisach i gubi się w rezerwacjach, których się dokonuje telefonicznie. Jak idziecie z pieniędzmi to dopiero okazuje się, że jednak nie ma już miejsca dla was.
Gość napisał(a):w augustyniaku to juz dawno miejsc nie ma i to chyba o czyms swiadczy....ja ide tam na sylwetra 3 raz i nigdy nie było problemow z zapisami. a z tego co wiem to nie przyjmuja rezerwacji na telefon.

Gość

07-12-2007, 12:18
#10
w augustyniaku to juz dawno miejsc nie ma i to chyba o czyms swiadczy....ja ide tam na sylwetra 3 raz i nigdy nie było problemow z zapisami. a z tego co wiem to nie przyjmuja rezerwacji na telefon.
Gość napisał(a):Mało wiesz o życiu. Można dokonać rezerwacji telefonicznie oczywiście w odpowiednim czasie (kiedy są wolne jeszcze miejsca) a termin wpłaty zaliczki ustalasz z właścicielką, chyba że listę prowadzą dwie osoby jak to było w moim przypadku.

Gość

07-12-2007, 14:32
#11
Mało wiesz o życiu. Można dokonać rezerwacji telefonicznie oczywiście w odpowiednim czasie (kiedy są wolne jeszcze miejsca) a termin wpłaty zaliczki ustalasz z właścicielką, chyba że listę prowadzą dwie osoby jak to było w moim przypadku.
Gość napisał(a):WOLNE MIEJSCA Są W \"ZIELONYM ZAKąTKU\" PODOBNO KILKA MIEJSC SIE ZWOLNIłO!!!!{ok}

Gość

18-12-2007, 19:09
#12
WOLNE MIEJSCA Są W \"ZIELONYM ZAKąTKU\" PODOBNO KILKA MIEJSC SIE ZWOLNIłO!!!!{ok}
Gość napisał(a):Ja z żonką i super ekipą idziemy do HUBUSA. Dowiedziałem się, że impreza będzie na 420 osób.... niezły spęd.... Mam nadzieje, że organizator dopnie wszystko na ostatni guzik i będą ludziska zadowoleni.Po sylwku pewnie więcej będzie postów o tym jak organizatorzy dołożyli starań by było OK!Pozdrawiam wszystkich i życzę szampańskiej zabawy!!!

Gość

19-12-2007, 17:51
#13
Ja z żonką i super ekipą idziemy do HUBUSA. Dowiedziałem się, że impreza będzie na 420 osób.... niezły spęd.... Mam nadzieje, że organizator dopnie wszystko na ostatni guzik i będą ludziska zadowoleni.Po sylwku pewnie więcej będzie postów o tym jak organizatorzy dołożyli starań by było OK!Pozdrawiam wszystkich i życzę szampańskiej zabawy!!!
Gość napisał(a):Witam! Po nocy sylwestrowej chciałabym podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami. Wybraliśmy sie na bal do nowo otwartego ZAjazdu HUBUS. Niestety jestem bardzo rozczarowana. Ze względu na to, iż to tak duża po raz pierwszy organizowana impreza w tym kompleksie liczyłam na to, że wszystko będzie profesjonalnie dopracowane. To z czym się spotkałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Meni tylko dla smakoszy ryb. Zaserwowano śledzia w galarecie, śledzia z cebulką i rybę po grecku. Jako jedna z przystawek też ryba po grecku. Jedyny plius to zespół który stanął na wysokości zadania. Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów tego lokalu. Impreza sylwestrowa to wielki niewypał. Obsługa była tak zagubiona, że nie wiedziała które stoliki otrzymały np. gorące dania a które nie. Jeśli właściciel będzie miał takie podejście to tragedia. Ja osobiści i duża grupa moich znajomych z pewnością nie wybierzemy się tam nigdy więcej. Pozdrawiam wszystkich. Agnieszka{nie}{dobani}

Gość

01-01-2008, 21:22
#14
Witam! Po nocy sylwestrowej chciałabym podzielić się z Państwem swoimi spostrzeżeniami. Wybraliśmy sie na bal do nowo otwartego ZAjazdu HUBUS. Niestety jestem bardzo rozczarowana. Ze względu na to, iż to tak duża po raz pierwszy organizowana impreza w tym kompleksie liczyłam na to, że wszystko będzie profesjonalnie dopracowane. To z czym się spotkałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Meni tylko dla smakoszy ryb. Zaserwowano śledzia w galarecie, śledzia z cebulką i rybę po grecku. Jako jedna z przystawek też ryba po grecku. Jedyny plius to zespół który stanął na wysokości zadania. Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów tego lokalu. Impreza sylwestrowa to wielki niewypał. Obsługa była tak zagubiona, że nie wiedziała które stoliki otrzymały np. gorące dania a które nie. Jeśli właściciel będzie miał takie podejście to tragedia. Ja osobiści i duża grupa moich znajomych z pewnością nie wybierzemy się tam nigdy więcej. Pozdrawiam wszystkich. Agnieszka{nie}{dobani}
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o Sylwestra, byłam ze znajomymi w Kasynie, bałam się wcześniej, że mała sala, było ponad 100 osób i tu duże zaskoczenie przepyszna zabawa wspaniałe posilki, zespół muzyczny z repertuarem dla każdego profesjonalne prowadzenie miła obsługazabawa trwała do 6.00 rano.Polecam{ok}{usmiech}

Gość

02-01-2008, 09:27
#15
Jeżeli chodzi o Sylwestra, byłam ze znajomymi w Kasynie, bałam się wcześniej, że mała sala, było ponad 100 osób i tu duże zaskoczenie przepyszna zabawa wspaniałe posilki, zespół muzyczny z repertuarem dla każdego profesjonalne prowadzenie miła obsługazabawa trwała do 6.00 rano.Polecam{ok}{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów