Gdzie na SYLWESTRA 2007/2008???

Założony przez FUN
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):a jak sylwester w niezapominajce czy ktos moze napisac

Gość

15-11-2007, 14:18
#1
a jak sylwester w niezapominajce czy ktos moze napisac
Gość napisał(a):Hej! czy ktos cos wie na temat sylwestra w olimpii, bo slyszlam, ze w zeszlym roku bylo za duzo ludzi jak na ten lokal...czy toprawda? dzieki za info.milej zabawy na sylwku w tym roku{usmiech}

Gość

16-11-2007, 21:45
#2
Hej! czy ktos cos wie na temat sylwestra w olimpii, bo slyszlam, ze w zeszlym roku bylo za duzo ludzi jak na ten lokal...czy toprawda? dzieki za info.milej zabawy na sylwku w tym roku{usmiech}
Gość napisał(a):podobno olompia nie robi sylwestra w tym roku!!!

Gość

17-11-2007, 14:32
#3
podobno olompia nie robi sylwestra w tym roku!!!
Gość napisał(a):ja byłam w niezapominajce w tamtym roku spoko byłam zadowolona i dzięki temu mam tam swoje wesele w sierpniu :)pozdrawiam

Gość

17-11-2007, 18:53
#4
ja byłam w niezapominajce w tamtym roku spoko byłam zadowolona i dzięki temu mam tam swoje wesele w sierpniu :)pozdrawiam
Gość napisał(a):to prawda. nie wiem czemu ale Olimpia nie robi Sylwestra w tym roku. sama chciałam się tam wybrać ze znajomymi,ale cóż.... nie to nie:P

Gość

18-11-2007, 21:03
#5
to prawda. nie wiem czemu ale Olimpia nie robi Sylwestra w tym roku. sama chciałam się tam wybrać ze znajomymi,ale cóż.... nie to nie:P
Gość napisał(a):szkoda ze Olimpia nie robi sylwestra{smutny}bylismy ze znajomymi rok temu i bylo rewelacyjnie, zostaje raczej Niezapominajka słyszałam ze jest niezle,pozdrawiam i milej zabawy

Gość

18-11-2007, 23:05
#6
szkoda ze Olimpia nie robi sylwestra{smutny}bylismy ze znajomymi rok temu i bylo rewelacyjnie, zostaje raczej Niezapominajka słyszałam ze jest niezle,pozdrawiam i milej zabawy
Gość napisał(a):My się zastanawiamy nad sylwestrem w nad narwią albo w borowiku. Zobaczymy jeszcze :)

Gość

19-11-2007, 17:37
#7
My się zastanawiamy nad sylwestrem w nad narwią albo w borowiku. Zobaczymy jeszcze :)
Gość napisał(a):oferta borowika jest juz dostepna w zakładce sylwester 2007/ 2008{ok}

Gość

20-11-2007, 01:43
#8
oferta borowika jest juz dostepna w zakładce sylwester 2007/ 2008{ok}
Gość napisał(a):sala niezapominajka jest moze i ok ale mowie wam bylem tam kelnerem i ta kobieta daje takie rzeczy do posilkow ze nikt by nie chcial tego sprobowac wszystko poza terminem{dobani}

Gość

20-11-2007, 11:29
#9
sala niezapominajka jest moze i ok ale mowie wam bylem tam kelnerem i ta kobieta daje takie rzeczy do posilkow ze nikt by nie chcial tego sprobowac wszystko poza terminem{dobani}
Gość napisał(a):{diabelek}niezapominajka, .. zdąrzylam zarezerw. ostatnie miejsce:P

Gość

20-11-2007, 13:25
#10
{diabelek}niezapominajka, .. zdąrzylam zarezerw. ostatnie miejsce:P
Gość napisał(a):a co sadzicie o zakladach miesnych? byl tam ktos? jak tam udala sie imprezka?

Gość

20-11-2007, 21:41
#11
a co sadzicie o zakladach miesnych? byl tam ktos? jak tam udala sie imprezka?
Gość napisał(a):nie ma to jak domówka u kumpla{diabelek}

Gość

21-11-2007, 11:02
#12
nie ma to jak domówka u kumpla{diabelek}
Gość napisał(a):W Nad NArwią już nie ma miejsc{zly} Pozostał Borowik... tylko ta cena{zdziwko}

Gość

21-11-2007, 12:45
#13
W Nad NArwią już nie ma miejsc{zly} Pozostał Borowik... tylko ta cena{zdziwko}
Gość napisał(a):niedługo bedzie wicej informacji na temat sylwestra w ostrołęce.

Gość

21-11-2007, 13:34
#14
niedługo bedzie wicej informacji na temat sylwestra w ostrołęce.
Gość napisał(a):nie wiem jak mozesz wypowiadac sie na temat borowika, jak ten lokal jest dopiero co ukonczony i sylwester bedzie 1 imprezą tam. Jeadzenie w borowiku i tak było ijest zaj****te to najstarszy tego typu bar w oce i okolicach, wiec doswiadczenie jakies mają ja byłem i nie narzekam

Gość

21-11-2007, 22:51
#15
nie wiem jak mozesz wypowiadac sie na temat borowika, jak ten lokal jest dopiero co ukonczony i sylwester bedzie 1 imprezą tam. Jeadzenie w borowiku i tak było ijest zaj****te to najstarszy tego typu bar w oce i okolicach, wiec doswiadczenie jakies mają ja byłem i nie narzekam
Gość napisał(a):Tylko Zaklady Miesne, najlepsza sala w miescie!!!{mruga}

Gość

25-11-2007, 12:53
#16
Tylko Zaklady Miesne, najlepsza sala w miescie!!!{mruga}
Gość napisał(a):no własnie szkoda ze nie ma oferty tej sali na tej stronie{dobani}

Gość

25-11-2007, 18:18
#17
no własnie szkoda ze nie ma oferty tej sali na tej stronie{dobani}
Gość napisał(a):Witam w Niezapominajce nie ma już wolnych miejsc.Pozostają inne lokale{mruga}

Gość

26-11-2007, 11:26
#18
Witam w Niezapominajce nie ma już wolnych miejsc.Pozostają inne lokale{mruga}
Gość napisał(a):w Borowiku 380 od osoby i zespol do bani Chlopcy z placu Bema. wiem bo rok temu probowalismy sie przy ich \'\'graniu\'\'bawic.Wspolczuje tym co tam pojda{dobani}{dobani}

Gość

26-11-2007, 21:50
#19
w Borowiku 380 od osoby i zespol do bani Chlopcy z placu Bema. wiem bo rok temu probowalismy sie przy ich \'\'graniu\'\'bawic.Wspolczuje tym co tam pojda{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):a ja uważam, że zespół niezły. Bawiliśmy się przy ich graniu na weselu całkiem niedawno w Nad Narwią i uważam, że super grają! :) Wogule restauracja jest super pod każdym względem. Niestety cena w Borowiku jest dla nas zbyt wysoka, a w Nad Narwia nie ma miejsc sylwestra{smutny}{smutny}{smutny}

Gość

27-11-2007, 00:44
#20
a ja uważam, że zespół niezły. Bawiliśmy się przy ich graniu na weselu całkiem niedawno w Nad Narwią i uważam, że super grają! :) Wogule restauracja jest super pod każdym względem. Niestety cena w Borowiku jest dla nas zbyt wysoka, a w Nad Narwia nie ma miejsc sylwestra{smutny}{smutny}{smutny}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów