Gdzie na SYLWESTRA 2007/2008???

Założony przez FUN
strony: 1 2 3 dalej
FUN napisał(a):Wiem, że jest wczesnie ale już niedługo trzeba mysleć jak spędzić tę wyjątkowy wieczór i noc. Gdzie najlepiej wybrać się w Ostrolęce na sylwestra? Z góry dzięki za odpowiedzi.Czy lepiej zaplanować go poza Ostrolęką?...

FUN

Wpisów: 4
Dołączył: 23.10.2007
26-10-2007, 23:57
#1
Wiem, że jest wczesnie ale już niedługo trzeba mysleć jak spędzić tę wyjątkowy wieczór i noc. Gdzie najlepiej wybrać się w Ostrolęce na sylwestra? Z góry dzięki za odpowiedzi.Czy lepiej zaplanować go poza Ostrolęką?...
Gość napisał(a):podobno w susku powstał nowy dworek. i jest całkiem ok, podobno w tym roku bedzie juz sylwester

Gość

28-10-2007, 13:45
#2
podobno w susku powstał nowy dworek. i jest całkiem ok, podobno w tym roku bedzie juz sylwester
Gość napisał(a):a ja juz ze znajomymi zapisałem sie w hubusie na grabowie, chcę przetestować lokum bo mam tam wesele w przyszłym roku.  

Gość

02-11-2007, 17:57
#3
a ja juz ze znajomymi zapisałem sie w hubusie na grabowie, chcę przetestować lokum bo mam tam wesele w przyszłym roku.  
Gość napisał(a):tylko borowik,najlepsza impreza{mruga}

Gość

06-11-2007, 19:41
#4
tylko borowik,najlepsza impreza{mruga}
Gość napisał(a):TEŻ LECE DO BOROWIKA{mruga}

Gość

06-11-2007, 21:46
#5
TEŻ LECE DO BOROWIKA{mruga}
Gość napisał(a):A MY LECIMY DO LOKALU AUGUSTYNIAK- BYLISMY ROK TEMU I BYŁO ZARĄBIŚĆIE!!!BAWILISMY SIE DO 6 RANO{usmiech}SUPER JEDZONKO, WYGLAD SALI ..NO I SUPER EKIPA PRZY STOLE.NIE POLECAM WYJAZDÓW W GÓRY. ZA DALEKO ZEBY JECHAC NA 3 DNI{nie}

Gość

07-11-2007, 12:01
#6
A MY LECIMY DO LOKALU AUGUSTYNIAK- BYLISMY ROK TEMU I BYŁO ZARĄBIŚĆIE!!!BAWILISMY SIE DO 6 RANO{usmiech}SUPER JEDZONKO, WYGLAD SALI ..NO I SUPER EKIPA PRZY STOLE.NIE POLECAM WYJAZDÓW W GÓRY. ZA DALEKO ZEBY JECHAC NA 3 DNI{nie}
Gość napisał(a):Podobno w Spiżarni ma byc sylwester przebierany, moze byc niezle!!

Gość

07-11-2007, 15:08
#7
Podobno w Spiżarni ma byc sylwester przebierany, moze byc niezle!!
Gość napisał(a):ja też bylam w zeszłym roku w augystyniaku było lux . a ile kosztuje w tym roku bal sylestrowy w augystyniaku?{usmiech}

Gość

07-11-2007, 20:11
#8
ja też bylam w zeszłym roku w augystyniaku było lux . a ile kosztuje w tym roku bal sylestrowy w augystyniaku?{usmiech}
Gość napisał(a):dla mnie augustyniak jest super. na sylwestra w zeszlym roku bylo naprawde fajnie.super muza,fajne niespodzianki.zespol fajnie prowadzil impreze.naprawde polecam.zero zastrzzen.

Gość

09-11-2007, 14:30
#9
dla mnie augustyniak jest super. na sylwestra w zeszlym roku bylo naprawde fajnie.super muza,fajne niespodzianki.zespol fajnie prowadzil impreze.naprawde polecam.zero zastrzzen.
Gość napisał(a):Też potwierdzam że impra w Susku ma być git. Super sala, super żarcie, super zespół bo chyba TEXONIC ma tam grać, i jakieś inne atrakcje typu kulig, kąpiel w stawie :) Tylko chyba już nie ma miejsc.

Gość

10-11-2007, 12:02
#10
Też potwierdzam że impra w Susku ma być git. Super sala, super żarcie, super zespół bo chyba TEXONIC ma tam grać, i jakieś inne atrakcje typu kulig, kąpiel w stawie :) Tylko chyba już nie ma miejsc.
Gość napisał(a):jest teraz zakładka na eostroleka o sylwestrach tam sporo sie dowiecie.

Gość

11-11-2007, 12:27
#11
jest teraz zakładka na eostroleka o sylwestrach tam sporo sie dowiecie.
Gość napisał(a):{mruga}[color=#0000ff][/color] my wybraliśmy Augustyniak {mruga}

Gość

11-11-2007, 22:08
#12
{mruga}[color=#0000ff][/color] my wybraliśmy Augustyniak {mruga}
Gość napisał(a):Hej. Może ktoś ma jakiś kontakt do organizatorów sylwestra sali Borowik. A może zna już cenę ????

Gość

12-11-2007, 12:28
#13
Hej. Może ktoś ma jakiś kontakt do organizatorów sylwestra sali Borowik. A może zna już cenę ????
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

12-11-2007, 17:44
#14
{usmiech}
Gość napisał(a):oferta borowika juz niedługo bedzie w zakładce SYLWESTER 2007/ 2008

Gość

12-11-2007, 18:13
#15
oferta borowika juz niedługo bedzie w zakładce SYLWESTER 2007/ 2008
Gość napisał(a):Sala NIEZAPOMINAJKA {ok}

Gość

12-11-2007, 21:29
#16
Sala NIEZAPOMINAJKA {ok}
Gość napisał(a):Sylwester w Zielonym Zakątku!! (Susk Stary). Będzie grał Texonic. Atrakcje: kulig (jeśli będzie śnieg) albo jazda bryczkami, ognisko i inne... Miejsca podobno jeszcze są. Ja też tam będę....{usmiech}

Gość

13-11-2007, 14:09
#17
Sylwester w Zielonym Zakątku!! (Susk Stary). Będzie grał Texonic. Atrakcje: kulig (jeśli będzie śnieg) albo jazda bryczkami, ognisko i inne... Miejsca podobno jeszcze są. Ja też tam będę....{usmiech}
Gość napisał(a):ja mysle ze ten ktos przede mna to tylko zazdrosna konkurencja o czym świadczy te samo ip. tz ze ta osoba przeprowadza dyskusje na temat borowika sama ze sobą.a ja wiem ze borowik jest od zawsze i na jakosc usług i potraw nie mozna narzekac. W tym roku borowik szykuje naprawde sporo ATRAKCJI i napewno ten kto tam bedzie nie pozałuje a jezeli bedzie to elita z ostrołęki czemu nie.

Gość

15-11-2007, 12:53
#18
ja mysle ze ten ktos przede mna to tylko zazdrosna konkurencja o czym świadczy te samo ip. tz ze ta osoba przeprowadza dyskusje na temat borowika sama ze sobą.a ja wiem ze borowik jest od zawsze i na jakosc usług i potraw nie mozna narzekac. W tym roku borowik szykuje naprawde sporo ATRAKCJI i napewno ten kto tam bedzie nie pozałuje a jezeli bedzie to elita z ostrołęki czemu nie.
Gość napisał(a):A ty czemu sie ukrywasz przez www.anonymouse.org ????

Gość

15-11-2007, 13:13
#19
A ty czemu sie ukrywasz przez www.anonymouse.org ????
Gość napisał(a):mi sie podobal sylwester na zakładach dobre jedzenie

Gość

15-11-2007, 14:17
#20
mi sie podobal sylwester na zakładach dobre jedzenie

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów