FAJNA SZKOŁA JĘZYKOWA PORADŹCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez Manitou
strony: 1 2 3 4 dalej
Manitou napisał(a):Szukam fajnej szkoły językowej. Nie chodzi mi o jakąś tam tania atrapę z 15 lub więcej osobami w grupie. Mam ochote nauczyć się języka a nie tylko postatystować. RATUJCIE PLIZZZZZZ

Manitou

Wpisów: 3
Dołączył: 26.09.2007
26-09-2007, 10:49
#1
Szukam fajnej szkoły językowej. Nie chodzi mi o jakąś tam tania atrapę z 15 lub więcej osobami w grupie. Mam ochote nauczyć się języka a nie tylko postatystować. RATUJCIE PLIZZZZZZ
Gość napisał(a):Hej! Jeżeli chodzi o jakąś fajną szkołę ostatnio otworzył się BLUE HOUSE w Ostrołęce!!!!!Super sprawa, A GRUPY TYLKO 6-8 OSÓB. Sama się już zapisałam!!! Jeżeli chcesz wiedziec więcej to startuj na Piłsudskiego koło apteki \"przy Parku\". POLECAM!!!!!!!!!

Gość

26-09-2007, 11:18
#2
Hej! Jeżeli chodzi o jakąś fajną szkołę ostatnio otworzył się BLUE HOUSE w Ostrołęce!!!!!Super sprawa, A GRUPY TYLKO 6-8 OSÓB. Sama się już zapisałam!!! Jeżeli chcesz wiedziec więcej to startuj na Piłsudskiego koło apteki \"przy Parku\". POLECAM!!!!!!!!!
Gość napisał(a):No tych szkół jest rzeczywiście ostatnio wysyp. Trudno wybrać.  Pod względem cen to stare szkoły są dobre, ale wydaje mi się, że trudno będzie się w nich czegoś nauczyć. Robią tak duże grupy, że chyba niewiele ucząc się w nich wyniesiesz. Wydaje mi się, że Blue House zna się na rzeczy. Małe grupy dużo godzin, bardzo intensywnie. No i szybko się rozwijają, to dobrze o nich świadczy. Ceny też mają bardzo atrakcyjne!

Gość

26-09-2007, 11:28
#3
No tych szkół jest rzeczywiście ostatnio wysyp. Trudno wybrać.  Pod względem cen to stare szkoły są dobre, ale wydaje mi się, że trudno będzie się w nich czegoś nauczyć. Robią tak duże grupy, że chyba niewiele ucząc się w nich wyniesiesz. Wydaje mi się, że Blue House zna się na rzeczy. Małe grupy dużo godzin, bardzo intensywnie. No i szybko się rozwijają, to dobrze o nich świadczy. Ceny też mają bardzo atrakcyjne!
Gość napisał(a):Nie wiem jaka jest dobra. Ale słyszałem duże złego na Alma Mater.

Gość

26-09-2007, 11:57
#4
Nie wiem jaka jest dobra. Ale słyszałem duże złego na Alma Mater.
Gość napisał(a):[b]jak ktos smie napisac cos negatywnego o Alma Mater{zly} ?? kto byl na tyle bezmyslny?? Jako rodzic poslalem swoja 3 pociech do tej szkoly i chodza 2 razy w tygodniu zawsze zadowoleni z zajec wracaja! Lektorzy zawsze przygotowani do zajec. \"Dzieci nie maja lekko poziom jest naprawde wysoki  ale im sie to zwroci stokrotnnie!\": Tak mowi moja najstarsza córka. Z czystym sumieniem polecam Alma Mater

Gość

26-09-2007, 16:42
#5
[b]jak ktos smie napisac cos negatywnego o Alma Mater{zly} ?? kto byl na tyle bezmyslny?? Jako rodzic poslalem swoja 3 pociech do tej szkoly i chodza 2 razy w tygodniu zawsze zadowoleni z zajec wracaja! Lektorzy zawsze przygotowani do zajec. \"Dzieci nie maja lekko poziom jest naprawde wysoki  ale im sie to zwroci stokrotnnie!\": Tak mowi moja najstarsza córka. Z czystym sumieniem polecam Alma Mater
Manitou napisał(a):No widzę, że wsadziłem tylko kij w mrowisko i ludziska będą się przepychać czyja szkoła lepsza, no ale może to wyjdzie dobre dla mnie w końcu to ja szukam szkoły.

Manitou

Wpisów: 3
Dołączył: 26.09.2007
26-09-2007, 19:12
#6
No widzę, że wsadziłem tylko kij w mrowisko i ludziska będą się przepychać czyja szkoła lepsza, no ale może to wyjdzie dobre dla mnie w końcu to ja szukam szkoły.
Gość napisał(a):chodziło zapewne o poradę a nie o reklamę ze \"wschodnim \" akce{gafa}{diabelek}{zdziwko}ntem...

Gość

26-09-2007, 22:49
#7
chodziło zapewne o poradę a nie o reklamę ze \"wschodnim \" akce{gafa}{diabelek}{zdziwko}ntem...
lekarstwo napisał(a):[b] Ja też słyszałem sporo nie fajnych rzeczy od o Alma Mater. Normalnie bym się tym nigdy nie przejął gdyby nie mówili źle o tej szkole sami nauczyciele. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

lekarstwo

Wpisów: 1
Dołączył: 26.09.2007
27-09-2007, 12:41
#8
[b] Ja też słyszałem sporo nie fajnych rzeczy od o Alma Mater. Normalnie bym się tym nigdy nie przejął gdyby nie mówili źle o tej szkole sami nauczyciele. Oczywiście wybór należy do Ciebie.
Gość napisał(a):ja poszukuje fajnego miejsca gdzie mógłbym uczyć się hiszpańskiego, może ktoś doradzi??? tyle się tych szkół w naszym mieście narobiło - jest z czego wybierać, tylko, żeby nie było skuchy, bo szkoda forsy, małe grupy mnie przkonują - dzięki za info o Blue House - tylko czy oni mają kogoś od hiszpańskiego?

Gość

27-09-2007, 13:00
#9
ja poszukuje fajnego miejsca gdzie mógłbym uczyć się hiszpańskiego, może ktoś doradzi??? tyle się tych szkół w naszym mieście narobiło - jest z czego wybierać, tylko, żeby nie było skuchy, bo szkoda forsy, małe grupy mnie przkonują - dzięki za info o Blue House - tylko czy oni mają kogoś od hiszpańskiego?
Gość napisał(a):[b] Hiszpański jest w Blue House i to z native speakerem!!! Moi znajomi się niedawno zapisali {usmiech}.

Gość

27-09-2007, 13:36
#10
[b] Hiszpański jest w Blue House i to z native speakerem!!! Moi znajomi się niedawno zapisali {usmiech}.
Gość napisał(a):HEJ! RZECZYWIŚCIE DUŻO JEST SZKÓŁ JĘZYKOWYCH. NIEKTÓRE SĄ BARDZO DOBRE A NIEKTÓRE NIE POWINNY ISTNIEĆ NA RYNKU. JEZELI CHODZI O WPISY O BLUE HOUSE TO WIDAĆ ŻE TEMAT NAKRECA KTOS Z FIRMY...JAK MOGĄ BYĆ JUZ JAKIEKOLWIEK WIARYGODNE OPINIE NA TEMAT TEJ SZKOŁY SKORO DOPIERO STARTUJE.CZAS POKAŻE CZY JEST NAPRAWDE DOBRA. SAMA CHOPDZIŁAM DO ALMA MATER 4 LATA I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, NIC NIE DZIAŁO SIĘ PRZYPADKOWO. NIE POLECAM EDUCO, DUŻO DZIEJE SIĘ TAM PRZYPADKOWO TZN. NP NAGLE LEKTOR ZNIKA ALBO GRUPE ROZWIĄZUJĄ BO CHETNYCH NIE MAJA.POZDRAWIAM!

Gość

27-09-2007, 14:33
#11
HEJ! RZECZYWIŚCIE DUŻO JEST SZKÓŁ JĘZYKOWYCH. NIEKTÓRE SĄ BARDZO DOBRE A NIEKTÓRE NIE POWINNY ISTNIEĆ NA RYNKU. JEZELI CHODZI O WPISY O BLUE HOUSE TO WIDAĆ ŻE TEMAT NAKRECA KTOS Z FIRMY...JAK MOGĄ BYĆ JUZ JAKIEKOLWIEK WIARYGODNE OPINIE NA TEMAT TEJ SZKOŁY SKORO DOPIERO STARTUJE.CZAS POKAŻE CZY JEST NAPRAWDE DOBRA. SAMA CHOPDZIŁAM DO ALMA MATER 4 LATA I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, NIC NIE DZIAŁO SIĘ PRZYPADKOWO. NIE POLECAM EDUCO, DUŻO DZIEJE SIĘ TAM PRZYPADKOWO TZN. NP NAGLE LEKTOR ZNIKA ALBO GRUPE ROZWIĄZUJĄ BO CHETNYCH NIE MAJA.POZDRAWIAM!
Gość napisał(a):czy w Alma Mater jest hiszpański i jak duże są grupy?

Gość

27-09-2007, 16:18
#12
czy w Alma Mater jest hiszpański i jak duże są grupy?
Gość napisał(a):POLECAM ALMA MATER. CHODZIAŁAM I ZADAŁAM CAE. {ok} A MOJA MAŁA SIOSTRA CHODZI NA ZAJECIA DLA DZIECI I JEST BARDZO ZADOWOLONA. Z TEGO CO WIEM TO W TEJ SZKOLE CHYBA NIE MA HISZPANSKIEGO. JESZCZE PYTANKO...GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ NA DOBRY KURS NIEMIECKIEGO?

Gość

29-09-2007, 12:07
#13
POLECAM ALMA MATER. CHODZIAŁAM I ZADAŁAM CAE. {ok} A MOJA MAŁA SIOSTRA CHODZI NA ZAJECIA DLA DZIECI I JEST BARDZO ZADOWOLONA. Z TEGO CO WIEM TO W TEJ SZKOLE CHYBA NIE MA HISZPANSKIEGO. JESZCZE PYTANKO...GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ NA DOBRY KURS NIEMIECKIEGO?
Gość napisał(a):Najlepiej zrobisz, jak przejdziesz się po szkołach i pogadasz o lektorach i ofertach. Pewnie wszyscy będą mówić, że są najlepsi, ale wybieraj trzeźwo i nie kieruj się jedynie ceną bo nie o to tutaj chodzi. Patrz na ilość godzin, wielkość grup oraz doświadczenie lektora.

Gość

01-10-2007, 10:35
#14
Najlepiej zrobisz, jak przejdziesz się po szkołach i pogadasz o lektorach i ofertach. Pewnie wszyscy będą mówić, że są najlepsi, ale wybieraj trzeźwo i nie kieruj się jedynie ceną bo nie o to tutaj chodzi. Patrz na ilość godzin, wielkość grup oraz doświadczenie lektora.
Gość napisał(a):w Blue House jest niemiecki w grupach 6 - 8 osobowych, to nowa szkoła w Ostrołęce, ale z tego co wiem istnieją w PL już od 5 lat w tym czasie otworzyli 15 oddziałów. może warto im zaufać - ja wysłałem swojego 11 letniego syna, mam nadzieję, że się nie zawiodę, pierwsze wrażenie jest bardzo dobre - bardzo miła obsługa na recepcji

Gość

01-10-2007, 10:52
#15
w Blue House jest niemiecki w grupach 6 - 8 osobowych, to nowa szkoła w Ostrołęce, ale z tego co wiem istnieją w PL już od 5 lat w tym czasie otworzyli 15 oddziałów. może warto im zaufać - ja wysłałem swojego 11 letniego syna, mam nadzieję, że się nie zawiodę, pierwsze wrażenie jest bardzo dobre - bardzo miła obsługa na recepcji
Gość napisał(a):Polecam Alma Mater. Uczyłem tam się \\\\\\\\\\\\

Gość

01-10-2007, 11:24
#16
Polecam Alma Mater. Uczyłem tam się \\\\\\\\\\\\
Gość napisał(a):Ja również polecam Blue House. Byłem i widziałem. Mają bardzo fajne kursy dla maturzystów, dużo godzin i bardzo poważnie podchodzą do nauczania tzn. sporo wymagają od swoich studentów {mruga}

Gość

01-10-2007, 11:42
#17
Ja również polecam Blue House. Byłem i widziałem. Mają bardzo fajne kursy dla maturzystów, dużo godzin i bardzo poważnie podchodzą do nauczania tzn. sporo wymagają od swoich studentów {mruga}
Gość napisał(a):ja chodzilam 3 lata do ALMA MATER, powiem szczerze; że poziom maja wysoki ale uczą bardzo dobrze... zdawalam ang rozszerzony na maturze i calkiem niezle mi poszlo... plusem jest to, ze nauczyciele nie ucza w zadnych innych szkolach i ZAWSZE są doskonale przygotowani, lekcje sa prowadzone bardzo żetelnie.... no ale wymagaja, trzeba uzupelniac cw, kserowki i takie tam... .ale to chyba jest podstawa sukcesu... zeby nie bylo, że sa same plusy to teraz bedą miusy.----> mają problem z dopasowaniem godzin zajec;/ chociaz ja zawsze w takeij sytuacji powiadam \'place i wymagam\' wiec bylo ok;] aaaa i menager jest beznadziejny;]

Gość

01-10-2007, 20:37
#18
ja chodzilam 3 lata do ALMA MATER, powiem szczerze; że poziom maja wysoki ale uczą bardzo dobrze... zdawalam ang rozszerzony na maturze i calkiem niezle mi poszlo... plusem jest to, ze nauczyciele nie ucza w zadnych innych szkolach i ZAWSZE są doskonale przygotowani, lekcje sa prowadzone bardzo żetelnie.... no ale wymagaja, trzeba uzupelniac cw, kserowki i takie tam... .ale to chyba jest podstawa sukcesu... zeby nie bylo, że sa same plusy to teraz bedą miusy.----> mają problem z dopasowaniem godzin zajec;/ chociaz ja zawsze w takeij sytuacji powiadam \'place i wymagam\' wiec bylo ok;] aaaa i menager jest beznadziejny;]
Gość napisał(a):ja uczyłem się 3 lata w jedenj ze szkół (nie ważne której) i powiem Wam szczerze -  Nie wierzcie, że w dużej 10-12 osobowej (było nas w porywach 15) można się nauczyć języka - to bzdura, zinwestowałem dzięki sponsorowi z lekcje indywidualne - OGROMNA RÓŻNICA, ALE 3-4 RAZY DROŻEJ NIŻ W SZKOLE.Jeśli nie macie tyle szczęścia co ja (tj sponsora), to szukajcie szkoły gdzie grupy są max. 8 - osobowe, najlepiej 6- osobowe. TYLKO MAM DUŻĄ WĄTPLIWOŚC CZY TAKIE SĄ W OSTROŁĘCE???

Gość

01-10-2007, 22:29
#19
ja uczyłem się 3 lata w jedenj ze szkół (nie ważne której) i powiem Wam szczerze -  Nie wierzcie, że w dużej 10-12 osobowej (było nas w porywach 15) można się nauczyć języka - to bzdura, zinwestowałem dzięki sponsorowi z lekcje indywidualne - OGROMNA RÓŻNICA, ALE 3-4 RAZY DROŻEJ NIŻ W SZKOLE.Jeśli nie macie tyle szczęścia co ja (tj sponsora), to szukajcie szkoły gdzie grupy są max. 8 - osobowe, najlepiej 6- osobowe. TYLKO MAM DUŻĄ WĄTPLIWOŚC CZY TAKIE SĄ W OSTROŁĘCE???
Gość napisał(a):Ruszyły zajęcia w Blue House. Muszę powiedzieć, że CI którzy otworzyli tę szkołę znają się na rzeczy. Bardzo wszystkim polecam.

Gość

05-10-2007, 11:32
#20
Ruszyły zajęcia w Blue House. Muszę powiedzieć, że CI którzy otworzyli tę szkołę znają się na rzeczy. Bardzo wszystkim polecam.

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów