FAJNA SZKOŁA JĘZYKOWA PORADŹCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez Manitou
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Też mi się wydaje że to ,,reklamowe wypowiedzi" samych włascicieli szkół;/ Ja uczęszczam na zajęcia do EDUCO nie mam rozeznania jak jest w innych szkołach ale dla mnie nauczający mili i przyjemni (zwłaszcza śliczne panie) mają odpowiednie podejście, co do grupy moja liczy 7 osób.  Pozdrawiam :)

Gość

25-09-2008, 14:22
#1
Też mi się wydaje że to ,,reklamowe wypowiedzi" samych włascicieli szkół;/ Ja uczęszczam na zajęcia do EDUCO nie mam rozeznania jak jest w innych szkołach ale dla mnie nauczający mili i przyjemni (zwłaszcza śliczne panie) mają odpowiednie podejście, co do grupy moja liczy 7 osób.  Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):{nie Z analizy wpisów rzeczywiście wynika, iż  głównie właściciele zachwalają swoje szkoły na forum, konkurencyjne mieszają z błotem. A przoduje w tym nowa szkółka próbująca wejść za WSZELKĄ cenę na ostrołęcki rynek. Ogromna szkoda, bo przecież nie temu forum powinno służyć.  

Gość

25-09-2008, 20:21
#2
{nie Z analizy wpisów rzeczywiście wynika, iż  głównie właściciele zachwalają swoje szkoły na forum, konkurencyjne mieszają z błotem. A przoduje w tym nowa szkółka próbująca wejść za WSZELKĄ cenę na ostrołęcki rynek. Ogromna szkoda, bo przecież nie temu forum powinno służyć.  
Gość napisał(a):ja chodzilam do English First na kurs maturalny i jestem bardzo zadowolona, grupa to max 8 osob

Gość

28-09-2008, 00:49
#3
ja chodzilam do English First na kurs maturalny i jestem bardzo zadowolona, grupa to max 8 osob
Gość napisał(a):Atmosfera w alma mater jest beznadziejna, a sam dyrektor jest mściwy, co swiadczy o jego kompleksach. Źle traktuje swoich pracowników{diabelek}

Gość

19-11-2008, 18:12
#4
Atmosfera w alma mater jest beznadziejna, a sam dyrektor jest mściwy, co swiadczy o jego kompleksach. Źle traktuje swoich pracowników{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][b]jak ktos smie napisac cos negatywnego o Alma Mater{zly} ?? kto byl na tyle bezmyslny?? Jako rodzic poslalem swoja 3 pociech do tej szkoly i chodza 2 razy w tygodniu zawsze zadowoleni z zajec wracaja! Lektorzy zawsze przygotowani do zajec. "Dzieci nie maja lekko poziom jest naprawde wysoki  ale im sie to zwroci stokrotnnie!": Tak mowi moja najstarsza córka. Z czystym sumieniem polecam Alma Mater[/quote]zgadzam się , moja córka i syn też chodzą... przyjaciółka mojej sórki mówi że jest super. {ok} jest super w Alma Mater {ok} polecam =]

Gość

19-11-2008, 20:34
#5
[quote=Gość][b]jak ktos smie napisac cos negatywnego o Alma Mater{zly} ?? kto byl na tyle bezmyslny?? Jako rodzic poslalem swoja 3 pociech do tej szkoly i chodza 2 razy w tygodniu zawsze zadowoleni z zajec wracaja! Lektorzy zawsze przygotowani do zajec. "Dzieci nie maja lekko poziom jest naprawde wysoki  ale im sie to zwroci stokrotnnie!": Tak mowi moja najstarsza córka. Z czystym sumieniem polecam Alma Mater[/quote]zgadzam się , moja córka i syn też chodzą... przyjaciółka mojej sórki mówi że jest super. {ok} jest super w Alma Mater {ok} polecam =]
Gość napisał(a):[quote=Gość]POLECAM ALMA MATER. CHODZIAŁAM I ZADAŁAM CAE. {ok} A MOJA MAŁA SIOSTRA CHODZI NA ZAJECIA DLA DZIECI I JEST BARDZO ZADOWOLONA. Z TEGO CO WIEM TO W TEJ SZKOLE CHYBA NIE MA HISZPANSKIEGO. JESZCZE PYTANKO...GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ NA DOBRY KURS NIEMIECKIEGO?[/quote]Do Alma Mater ^^ chyba jest nie jestem pewna =]

Gość

19-11-2008, 20:36
#6
[quote=Gość]POLECAM ALMA MATER. CHODZIAŁAM I ZADAŁAM CAE. {ok} A MOJA MAŁA SIOSTRA CHODZI NA ZAJECIA DLA DZIECI I JEST BARDZO ZADOWOLONA. Z TEGO CO WIEM TO W TEJ SZKOLE CHYBA NIE MA HISZPANSKIEGO. JESZCZE PYTANKO...GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ NA DOBRY KURS NIEMIECKIEGO?[/quote]Do Alma Mater ^^ chyba jest nie jestem pewna =]
Gość napisał(a):Chodzę na CAE do Konwersatorium , wiem , że są grupy hiszpańskiego i niemieckiego.{usmiech}

Gość

20-11-2008, 19:21
#7
Chodzę na CAE do Konwersatorium , wiem , że są grupy hiszpańskiego i niemieckiego.{usmiech}
Gość napisał(a):wszystko zalezy od lektora, a nie od szkoly

Gość

14-12-2008, 09:33
#8
wszystko zalezy od lektora, a nie od szkoly
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chodzę na CAE do Konwersatorium , wiem , że są grupy hiszpańskiego i niemieckiego.{usmiech}[/quote]

Gość

14-12-2008, 18:23
#9
[quote=Gość]Chodzę na CAE do Konwersatorium , wiem , że są grupy hiszpańskiego i niemieckiego.{usmiech}[/quote]
Gość napisał(a):W Konwersatorium jest wszystko-u ha ha-doooobre. A najfajniejsi sa wlasciciele- u ha ha dooobre. I chyba to Górski się tu produkuje

Gość

17-12-2008, 15:55
#10
W Konwersatorium jest wszystko-u ha ha-doooobre. A najfajniejsi sa wlasciciele- u ha ha dooobre. I chyba to Górski się tu produkuje
Gość napisał(a):a ja mam pytanie, czy w ciagu roku, mozna sie wypisac z angielskiego w blue house??

Gość

27-01-2009, 16:32
#11
a ja mam pytanie, czy w ciagu roku, mozna sie wypisac z angielskiego w blue house??
Gość napisał(a):A MOŻE KTOŚ WIE, GDZIE W OSTROŁĘCE MOŻNA SKOŃCZYĆ STUDIA MAGISTERSKIE{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}

Gość

08-02-2009, 22:50
#12
A MOŻE KTOŚ WIE, GDZIE W OSTROŁĘCE MOŻNA SKOŃCZYĆ STUDIA MAGISTERSKIE{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):tu jest temat o szkołach językowych a nie o magisterce!o educo słyszałam same +, co prawda ceny nie należą do najtańszych ale  jak wiadomo cena =jakość.słyszał ktoś może o kursach wakacyjnych? zastanawiam się czy nie iść, 480zł, 48h, matematyka prosta za godz wychodzi 10zł, no i metodą callana, to można szybko sobie poprawić wymowę i "życiowe" posługiwanie się językiem ,a nie w kółko tylko gramatyka w tych szkołach,a ja mówić nie umiem. No i co sądzicie? warto? mają native speakera ze stanów

Gość

10-06-2009, 20:34
#13
tu jest temat o szkołach językowych a nie o magisterce!o educo słyszałam same +, co prawda ceny nie należą do najtańszych ale  jak wiadomo cena =jakość.słyszał ktoś może o kursach wakacyjnych? zastanawiam się czy nie iść, 480zł, 48h, matematyka prosta za godz wychodzi 10zł, no i metodą callana, to można szybko sobie poprawić wymowę i "życiowe" posługiwanie się językiem ,a nie w kółko tylko gramatyka w tych szkołach,a ja mówić nie umiem. No i co sądzicie? warto? mają native speakera ze stanów
Gość napisał(a):Dziś pierwszy raz w życiu byłam w blue house spytać o kurs angielskiego. Bardzo sympatycznie mnie obsłużono, kursy są w dobrych cenach , istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty bez dodatkowych kosztów, lokal ładnie urządzony, więc ogólne wrażenie super. A jak uczą czas pokaże...

Gość

09-10-2009, 14:19
#14
Dziś pierwszy raz w życiu byłam w blue house spytać o kurs angielskiego. Bardzo sympatycznie mnie obsłużono, kursy są w dobrych cenach , istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty bez dodatkowych kosztów, lokal ładnie urządzony, więc ogólne wrażenie super. A jak uczą czas pokaże...
Gość napisał(a):Dziś pierwszy raz w życiu byłam w blue house spytać o kurs angielskiego. Bardzo sympatycznie mnie obsłużono, kursy są w dobrych cenach , istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty bez dodatkowych kosztów, lokal ładnie urządzony, więc ogólne wrażenie super. A jak uczą czas pokaże...

Gość

09-10-2009, 14:19
#15
Dziś pierwszy raz w życiu byłam w blue house spytać o kurs angielskiego. Bardzo sympatycznie mnie obsłużono, kursy są w dobrych cenach , istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty bez dodatkowych kosztów, lokal ładnie urządzony, więc ogólne wrażenie super. A jak uczą czas pokaże...
Gość napisał(a):A ja zapisałam dzieci do konwersatorium. Dzieci zadowolone po zajęciach ale trudno powiedzieć czy jest lepiej czy gorzej niż w innych szkołach. Ja jestem z konwersy zadowolona. Natomiast jeśli chodzi o porównanie szkół to... jest to niemożliwe, bo w kazdej pracują inni ludzie, którzy różnie prowadzą zajęcia. Zależy to nie tylko od umiejętności prowadzącego ale również od jego cech charakteru i motywacji. Mało tego uczniowie też prezentują różne style uczenia się więc wnioski proszę wysnuć samodzielnie {mruga} Jedyne na co mamy wpływ przy wyborze szkoły to cena, dostosowanie godzin zajęć do naszych potrzeb no i może jeszcze obejrzenie bazy lokalowej. Oceniać możemy dopiero po zakończeniu kursu. Ja osobiście mam różne doświadczenia z ostrołęckimi szkołami językowymi ale sprzed ładnych kilku lat więc nie będę mącić. I naprawdę jest mi obojętne kim są właściciele danej szkoły, póki zajęcia z moimi dziećmi prowadzone są solidnie i ciekawie. {zakochany}Pozdrawiam

Gość

09-10-2009, 21:55
#16
A ja zapisałam dzieci do konwersatorium. Dzieci zadowolone po zajęciach ale trudno powiedzieć czy jest lepiej czy gorzej niż w innych szkołach. Ja jestem z konwersy zadowolona. Natomiast jeśli chodzi o porównanie szkół to... jest to niemożliwe, bo w kazdej pracują inni ludzie, którzy różnie prowadzą zajęcia. Zależy to nie tylko od umiejętności prowadzącego ale również od jego cech charakteru i motywacji. Mało tego uczniowie też prezentują różne style uczenia się więc wnioski proszę wysnuć samodzielnie {mruga} Jedyne na co mamy wpływ przy wyborze szkoły to cena, dostosowanie godzin zajęć do naszych potrzeb no i może jeszcze obejrzenie bazy lokalowej. Oceniać możemy dopiero po zakończeniu kursu. Ja osobiście mam różne doświadczenia z ostrołęckimi szkołami językowymi ale sprzed ładnych kilku lat więc nie będę mącić. I naprawdę jest mi obojętne kim są właściciele danej szkoły, póki zajęcia z moimi dziećmi prowadzone są solidnie i ciekawie. {zakochany}Pozdrawiam
Gość napisał(a):Cogito w Kadzidle

Gość

02-03-2010, 19:47
#17
Cogito w Kadzidle
Gość napisał(a):Witam,czy ktos moze konczyl kurs francuskiego w konwersatorium i wie jaka jest cena?

Gość

11-03-2010, 09:27
#18
Witam,czy ktos moze konczyl kurs francuskiego w konwersatorium i wie jaka jest cena?
uczen_10 napisał(a):zna ktoś dobre kursy maturalne? warte polecenia?POMOCY!!!

uczen_10

Wpisów: 6
Dołączył: 09.11.2010
09-11-2010, 13:48
#19
zna ktoś dobre kursy maturalne? warte polecenia?POMOCY!!!
Gość napisał(a):Ja chodzę do Rapid-English i jestem ogólnie zadowolona, chciałam się nauczyć angielskiego, bo dzięki mojej cudownej "Szkole" w technikum wyszłam z okaleczonym angielskim ;/ teraz do pracy w większości biur chcą z komunikatywnym angielskim, więc zależało mi żeby się go nauczyć.{co} Tych szkół jest masa i nie wiadomo w czym wybierać, ale że kumpela tam się uczyła i była zadowolona to żeby nie iść w ciemno poszłam właśnie do Rapid i jestem zadowolona, angielskiego się nauczyłam i znalazłam prace  {ok}

Gość

20-03-2015, 12:04
#20
Ja chodzę do Rapid-English i jestem ogólnie zadowolona, chciałam się nauczyć angielskiego, bo dzięki mojej cudownej "Szkole" w technikum wyszłam z okaleczonym angielskim ;/ teraz do pracy w większości biur chcą z komunikatywnym angielskim, więc zależało mi żeby się go nauczyć.{co} Tych szkół jest masa i nie wiadomo w czym wybierać, ale że kumpela tam się uczyła i była zadowolona to żeby nie iść w ciemno poszłam właśnie do Rapid i jestem zadowolona, angielskiego się nauczyłam i znalazłam prace  {ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów