FAJNA SZKOŁA JĘZYKOWA PORADŹCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Założony przez Manitou
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):pod jakim wzgledem jest tam fajnie tzn w blue house? a co myslicie o educo?

Gość

07-10-2007, 17:27
#1
pod jakim wzgledem jest tam fajnie tzn w blue house? a co myslicie o educo?
Gość napisał(a):Blue House, jest małą szkołą, w związku z tym panuje tam bardzo przyjazna atmosfera, mają małe grupy (6-7 osób), to daje bardzo dobry kontakt z lektorem, no i każdy musi być aktywny na zajęciach. o Educo nic nie wiem - nigdy ani ja, ani żaden z moich znajomych u nich sie nie uczył.

Gość

08-10-2007, 15:32
#2
Blue House, jest małą szkołą, w związku z tym panuje tam bardzo przyjazna atmosfera, mają małe grupy (6-7 osób), to daje bardzo dobry kontakt z lektorem, no i każdy musi być aktywny na zajęciach. o Educo nic nie wiem - nigdy ani ja, ani żaden z moich znajomych u nich sie nie uczył.
Gość napisał(a):Jak widać, jest trochę tych szkół, które masz do wyboru. Ja chyba ułżyłbym je w takiej kolejnościBlue House AlmamaterEduco. Nie jest to wprawdzie ranking Wprost, ale moim zdaniem całkiem zasadny.  

Gość

12-10-2007, 15:55
#3
Jak widać, jest trochę tych szkół, które masz do wyboru. Ja chyba ułżyłbym je w takiej kolejnościBlue House AlmamaterEduco. Nie jest to wprawdzie ranking Wprost, ale moim zdaniem całkiem zasadny.  
Gość napisał(a):Tylko nie educo!!!!niepolecam.Chodzilam tam i nie mam milych wspomnien.Nauczyciele slabi...:(i czesto malo dawali z siebie na lekcji...slyszalam tez ,ze sa problemy ,zeby im zaplacic take nie ma sie im w sumie co dziwic,ze sie nieprzykladaja do lekcji....polecam prywatne korki,teraz ceny sa juz naprwane niskie,szczegolnie u studentow:){usmiech}

Gość

13-10-2007, 08:32
#4
Tylko nie educo!!!!niepolecam.Chodzilam tam i nie mam milych wspomnien.Nauczyciele slabi...:(i czesto malo dawali z siebie na lekcji...slyszalam tez ,ze sa problemy ,zeby im zaplacic take nie ma sie im w sumie co dziwic,ze sie nieprzykladaja do lekcji....polecam prywatne korki,teraz ceny sa juz naprwane niskie,szczegolnie u studentow:){usmiech}
Gość napisał(a):Korki, to rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie, ale wymaga od ucznia sporej determinacji i samodyscypliny. Słabym punktem takiego sposobu nauczania jest brak systemu motywacyjnego. Niektóre szkoły takowy posiadają i współpracując bardzo blisko z rodzicami/uczniami silnie wpływają na jakość i szybkość postępów w nauce. Z tego co wiem, taki system posiada Blue House.  Jeden minus takiego tozwiązania to spore zaangażowanie rodziców, ale to oni najczęściej płacą, więc rozsądnym wydaje się być chęć informowania sponsorów, o tym co w trawie piszczy.

Gość

15-10-2007, 10:41
#5
Korki, to rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie, ale wymaga od ucznia sporej determinacji i samodyscypliny. Słabym punktem takiego sposobu nauczania jest brak systemu motywacyjnego. Niektóre szkoły takowy posiadają i współpracując bardzo blisko z rodzicami/uczniami silnie wpływają na jakość i szybkość postępów w nauce. Z tego co wiem, taki system posiada Blue House.  Jeden minus takiego tozwiązania to spore zaangażowanie rodziców, ale to oni najczęściej płacą, więc rozsądnym wydaje się być chęć informowania sponsorów, o tym co w trawie piszczy.
Gość napisał(a):EDUCo to chyba jedna z najgorszych szkol jezykowych zaraz po English First w ktorej rowniez pracuja nieprofesjonalisci ktorzy sa bardzo nieprzyjemni na dodatek. ale wracajac do educo to prawda ze lektorzy sa slabi, bo sa brani tak ot z ulicy albo z koledzu i nie maja oni zielonego pojecia jak uczyc. sytuacja finansowa szkoly nie jest najlepsza trzeba zauwazyc ze mieli oni 2 budynki i jeden odstawiony niezle a teraz co?? zaledwie jeden budyneczek i grup tez malo a c idobrzy lektorzy ktorzy tam kiedys uczyli to juz dawno sie z tamtad wyrwali i bardzo dobrze zrobili. przeciez szanujacy sie lektor nie bedzie pracowal za darmo i sie cofal, skoro szefostwo nie szanuje pracownikow to czemu potem sie dziwia ze jest jak jest. moim zdaniem szkola idzie w odstwake i to tylko kwestia czasu kiedy bankrutuja. aha jeszcze jedno w tamtym roku jak uczniowie przychodzili na zajecia a tu na bramie klodka i kartka ee zajecia z powodow technicznych odwolane?? co to znaczy??? nawet nie mieli kasy by telefonicznie poinformowac ze zajecia sie nie odbeda, podejrzana sprawa z tym educo jest. NIE POLECAM

Gość

17-10-2007, 14:02
#6
EDUCo to chyba jedna z najgorszych szkol jezykowych zaraz po English First w ktorej rowniez pracuja nieprofesjonalisci ktorzy sa bardzo nieprzyjemni na dodatek. ale wracajac do educo to prawda ze lektorzy sa slabi, bo sa brani tak ot z ulicy albo z koledzu i nie maja oni zielonego pojecia jak uczyc. sytuacja finansowa szkoly nie jest najlepsza trzeba zauwazyc ze mieli oni 2 budynki i jeden odstawiony niezle a teraz co?? zaledwie jeden budyneczek i grup tez malo a c idobrzy lektorzy ktorzy tam kiedys uczyli to juz dawno sie z tamtad wyrwali i bardzo dobrze zrobili. przeciez szanujacy sie lektor nie bedzie pracowal za darmo i sie cofal, skoro szefostwo nie szanuje pracownikow to czemu potem sie dziwia ze jest jak jest. moim zdaniem szkola idzie w odstwake i to tylko kwestia czasu kiedy bankrutuja. aha jeszcze jedno w tamtym roku jak uczniowie przychodzili na zajecia a tu na bramie klodka i kartka ee zajecia z powodow technicznych odwolane?? co to znaczy??? nawet nie mieli kasy by telefonicznie poinformowac ze zajecia sie nie odbeda, podejrzana sprawa z tym educo jest. NIE POLECAM
Gość napisał(a):smieszne jest ze kazda opinia o blue house jest pisana z tego samego ip... Ja osobiscie nigdy nie zaufal bym szkole nie majacej zadnego doswiadczenia i stażu.. Co do innych szkół cieżko jest mi jakąś doradzić bo miałem okazje uczyć się tylko w jednej (choc przez dluższy czas)... ale czy ona jest godna polecenia.. hm...

Gość

21-10-2007, 11:27
#7
smieszne jest ze kazda opinia o blue house jest pisana z tego samego ip... Ja osobiscie nigdy nie zaufal bym szkole nie majacej zadnego doswiadczenia i stażu.. Co do innych szkół cieżko jest mi jakąś doradzić bo miałem okazje uczyć się tylko w jednej (choc przez dluższy czas)... ale czy ona jest godna polecenia.. hm...
Gość napisał(a):polecam alma mater. solidnie.

Gość

21-10-2007, 20:12
#8
polecam alma mater. solidnie.
Manitou napisał(a):Szanowni państwo wróciłem do tego tematu po prawie miesięcznej przerwie i widzę wielką walkę o moją skromną osobę. To mi pochlebia. Wiadomo było bo czuć to było gdzieś tam w powietrzu, że jak uderzysz w stół to nożyce się ... Kazda szkoła walczy o ucznia on przynosi kasę i to nie małą. O mnie biły się prawdopodobnie dwie nazwy można wyczytać między wierszami. Ja zapisałem dzieciaki do Blue Houseu. Są zadowolone i mi odpowiada. Dzieciaki i tak trzeba przycisnąć aby się uczyły ale mała grupa daje im większą szansę. Cena trochę się potargowałem bo w życiu tez czasami trzeba być \"Rumunem\" i zeszli w miarę. Jeżeli tak dalej będzie się układałą moja relacja z tą szkołą to będę zadowolony. A wiadomo co znaczy zadowolony klient. Dzięki wam wszystkim którzy wzięliście udział w doradzaniu mojej skromnej osobie. A moja nauka nadal pozostaje otwarta zobaczymy komu sprzedam skórę hahahahah!!!!!!!

Manitou

Wpisów: 3
Dołączył: 26.09.2007
22-10-2007, 01:11
#9
Szanowni państwo wróciłem do tego tematu po prawie miesięcznej przerwie i widzę wielką walkę o moją skromną osobę. To mi pochlebia. Wiadomo było bo czuć to było gdzieś tam w powietrzu, że jak uderzysz w stół to nożyce się ... Kazda szkoła walczy o ucznia on przynosi kasę i to nie małą. O mnie biły się prawdopodobnie dwie nazwy można wyczytać między wierszami. Ja zapisałem dzieciaki do Blue Houseu. Są zadowolone i mi odpowiada. Dzieciaki i tak trzeba przycisnąć aby się uczyły ale mała grupa daje im większą szansę. Cena trochę się potargowałem bo w życiu tez czasami trzeba być \"Rumunem\" i zeszli w miarę. Jeżeli tak dalej będzie się układałą moja relacja z tą szkołą to będę zadowolony. A wiadomo co znaczy zadowolony klient. Dzięki wam wszystkim którzy wzięliście udział w doradzaniu mojej skromnej osobie. A moja nauka nadal pozostaje otwarta zobaczymy komu sprzedam skórę hahahahah!!!!!!!
Gość napisał(a):Bardzo cieszę się, że mogłem pomóc. Jestem przekonany, że Pana dzieciaki w Blue Housie będą uczyły się z przyjemnością i efektywnie  {usmiech}.

Gość

24-10-2007, 16:46
#10
Bardzo cieszę się, że mogłem pomóc. Jestem przekonany, że Pana dzieciaki w Blue Housie będą uczyły się z przyjemnością i efektywnie  {usmiech}.
Gość napisał(a):Czy jakaś ze szczkół organizuje szybkie i intensywne kursy dla maturzystów?

Gość

26-10-2007, 13:56
#11
Czy jakaś ze szczkół organizuje szybkie i intensywne kursy dla maturzystów?
Gość napisał(a):tak ale tylko indywidualne lekcje ja polecam pania Gawrych z III LO super babka, super uczy. kazdy ma indywidualne zaleglosci a juz malo czasu.

Gość

27-10-2007, 22:44
#12
tak ale tylko indywidualne lekcje ja polecam pania Gawrych z III LO super babka, super uczy. kazdy ma indywidualne zaleglosci a juz malo czasu.
Gość napisał(a):{chytry}a Ja jestem ciekaw-tak apopos szkoł językowych- dlaczego na stronie KONWERSATORIUM w galerii zdjeć, są fota ze szkoleń zagranicznych lektorów??????Z tego co tam widzę na 2 czy 3 zdjęciach jest właścicielka szkoły , która szkoliła sie w niemczech na koszt ZKN gdy tam pracowała{chytry}Cóż za perfidia ze strony tej Pani, aby ludziom wciskać kit, że szkoli zagranicą swoich lektorów.{zly}

Gość

18-11-2007, 01:06
#13
{chytry}a Ja jestem ciekaw-tak apopos szkoł językowych- dlaczego na stronie KONWERSATORIUM w galerii zdjeć, są fota ze szkoleń zagranicznych lektorów??????Z tego co tam widzę na 2 czy 3 zdjęciach jest właścicielka szkoły , która szkoliła sie w niemczech na koszt ZKN gdy tam pracowała{chytry}Cóż za perfidia ze strony tej Pani, aby ludziom wciskać kit, że szkoli zagranicą swoich lektorów.{zly}
Gość napisał(a):{zdziwko}w English First sa nieprzyjemni????!!!!{zdziwko}szok-chodzę tam od 2 lat i uważam, ze atmosfera i profesjalizm nauczycieli tam uczących jest THE BEST !!!!!!!!!!!!{ok}

Gość

18-11-2007, 01:22
#14
{zdziwko}w English First sa nieprzyjemni????!!!!{zdziwko}szok-chodzę tam od 2 lat i uważam, ze atmosfera i profesjalizm nauczycieli tam uczących jest THE BEST !!!!!!!!!!!!{ok}
Gość napisał(a):Skoro English First jest taka dobra , to dlaczego jest w upadłości ? ( patrz: Panorama Firm, www.pf.pl, hasło np. szkoły językowe w Ostrołę{co}ce )

Gość

19-11-2007, 12:34
#15
Skoro English First jest taka dobra , to dlaczego jest w upadłości ? ( patrz: Panorama Firm, www.pf.pl, hasło np. szkoły językowe w Ostrołę{co}ce )
Gość napisał(a):jakis niedoinformowany ludek to pisze...napewno nie jest w upadlosci. Dziala i ma sie dobrze{jezyk}

Gość

19-11-2007, 15:03
#16
jakis niedoinformowany ludek to pisze...napewno nie jest w upadlosci. Dziala i ma sie dobrze{jezyk}
Gość napisał(a):Ludzie, czy ktos z was zauwazyl , ze osoba wypowiadaja sie tak pozytywnie o BLUE HOUSE wszystkie swoje posty wysyla z tego samego IP komputera??? Cos tu smierdzi...

Gość

07-09-2008, 22:12
#17
Ludzie, czy ktos z was zauwazyl , ze osoba wypowiadaja sie tak pozytywnie o BLUE HOUSE wszystkie swoje posty wysyla z tego samego IP komputera??? Cos tu smierdzi...
Gość napisał(a):Zawsze będę polecać Alma Mater, nigdy Konwersatorium, chała, a właścicielka wredna baba, która przeciąga z panią Gadzałą całe klasy z I LO pod przymusem. A widziałem ostatnio plakaty ZKNu, może to jest alternatywa, żeby wysłać dzieci do państwowej szkoły, w której uczą się przyszli nauczyciele, więc chyba wiedzą, co robią.

Gość

08-09-2008, 11:04
#18
Zawsze będę polecać Alma Mater, nigdy Konwersatorium, chała, a właścicielka wredna baba, która przeciąga z panią Gadzałą całe klasy z I LO pod przymusem. A widziałem ostatnio plakaty ZKNu, może to jest alternatywa, żeby wysłać dzieci do państwowej szkoły, w której uczą się przyszli nauczyciele, więc chyba wiedzą, co robią.
Gość napisał(a):Ja z własnego doswiadczenia nie polecam Konwersatorium, chodziłam tam rok po czym zrezygnowałam na rzecz indywidualnych lekcji dzięki którym super zdałam mature, i musze sie zgodzić że jesli ktoś chce sie nauczyć bardzo dobrze języka to taka szkoła nie bardzo się sprawdza, bo czy tak czy tak trzeba dużo siedzieć samemu w domu, na temat innych szkół wiem jedynie od znajomych że Alma mater to bardzo dobra szkoła i chyba z 6 moich znajomych po tej szkole podostawało się na anglistyke na UW

Gość

08-09-2008, 16:28
#19
Ja z własnego doswiadczenia nie polecam Konwersatorium, chodziłam tam rok po czym zrezygnowałam na rzecz indywidualnych lekcji dzięki którym super zdałam mature, i musze sie zgodzić że jesli ktoś chce sie nauczyć bardzo dobrze języka to taka szkoła nie bardzo się sprawdza, bo czy tak czy tak trzeba dużo siedzieć samemu w domu, na temat innych szkół wiem jedynie od znajomych że Alma mater to bardzo dobra szkoła i chyba z 6 moich znajomych po tej szkole podostawało się na anglistyke na UW
Gość napisał(a):{jezyk}fajne...widać,że wpisów o Blu.. dokonują właściciele..zresztą w tamtym roku też był ten temat i też było tylko o Blu.. -same ochy i achy...no cóż, jak nikt nas nie chwali, pochwalmy się sami{jezyk}Jest szkoła w Ostrołęce ( od 5 lat) która ma grupy 6-8 osobowe.Nie wymienię nazwy, ale polecam.Chodziłem tam na kurs maturalny i byłem zadowolony i maturę zdałem na 5 !!!!!!

Gość

24-09-2008, 18:38
#20
{jezyk}fajne...widać,że wpisów o Blu.. dokonują właściciele..zresztą w tamtym roku też był ten temat i też było tylko o Blu.. -same ochy i achy...no cóż, jak nikt nas nie chwali, pochwalmy się sami{jezyk}Jest szkoła w Ostrołęce ( od 5 lat) która ma grupy 6-8 osobowe.Nie wymienię nazwy, ale polecam.Chodziłem tam na kurs maturalny i byłem zadowolony i maturę zdałem na 5 !!!!!!

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów