Zespół na wesele

Założony przez Małgosia1982
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):co myślicie o zespole FOTON?

Gość

25-04-2013, 17:48
#1
co myślicie o zespole FOTON?
Gość napisał(a):Byłem jakiś czas temu na weselu, na którym grał zespół "SELEN".Na prawdę polecam, dobrze grają, oraz mają świetne zabawy w trakcie.Polecam!!

Gość

25-04-2013, 18:30
#2
Byłem jakiś czas temu na weselu, na którym grał zespół "SELEN".Na prawdę polecam, dobrze grają, oraz mają świetne zabawy w trakcie.Polecam!!
Gość napisał(a):A co myślicie o zespole Vertim bo jakoś mało jest na ich teat opini??

Gość

04-05-2013, 10:26
#3
A co myślicie o zespole Vertim bo jakoś mało jest na ich teat opini??
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co myślicie o zespole Vertim bo jakoś mało jest na ich teat opini?? [/quote]są coraz gorsi, nie polecam

Gość

04-05-2013, 12:47
#4
[quote=Gość]A co myślicie o zespole Vertim bo jakoś mało jest na ich teat opini?? [/quote]są coraz gorsi, nie polecam
Gość napisał(a):czemu piszesz ze vertim jest coraz gorszy? uzasadnij swoja wypowiedz, pytam bo ten wlasnie zespól wzielam na swoje wesele

Gość

04-05-2013, 15:13
#5
czemu piszesz ze vertim jest coraz gorszy? uzasadnij swoja wypowiedz, pytam bo ten wlasnie zespól wzielam na swoje wesele
Gość napisał(a):Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Aśka

Gość

04-05-2013, 21:51
#6
Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Aśka
Gość napisał(a):kruczyk bend jest spoko {diabelek}

Gość

05-05-2013, 00:27
#7
kruczyk bend jest spoko {diabelek}
Gość napisał(a):Kruczyk band to ex band. Na poprzedniej stronie coś tam było napisane.{nie}

Gość

07-05-2013, 08:17
#8
Kruczyk band to ex band. Na poprzedniej stronie coś tam było napisane.{nie}
Gość napisał(a):jiiiiiiiiiii........znowusz radio.Dajcie sobie paszy.

Gość

07-05-2013, 14:47
#9
jiiiiiiiiiii........znowusz radio.Dajcie sobie paszy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Aśka [/quote]Polecam ten zespół. Koszt to chyba ponizej 3 tys. Polecam bo zespół naprawdę z klasą za tę cenę i bardzo elastyczny jeśli chodzi o repertuar. Jedyny minus to nie znajdziesz ich materiału video czy mp3 w necie bo się w ten sposób nie reklamują. Trzeba dzwonić i pytać. To niewygodne, ale... chyba warto spróbować. Zresztą kapele które robią dobrą oprawę muzyczną imprezy się aż tak mocno nie reklamują. Ludzie sami znajdą. Taka jest prawda.Nie wiem czy pomogłam, telefonu niestety nie posiadam.

Gość

13-05-2013, 22:14
#10
[quote=Gość]Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Aśka [/quote]Polecam ten zespół. Koszt to chyba ponizej 3 tys. Polecam bo zespół naprawdę z klasą za tę cenę i bardzo elastyczny jeśli chodzi o repertuar. Jedyny minus to nie znajdziesz ich materiału video czy mp3 w necie bo się w ten sposób nie reklamują. Trzeba dzwonić i pytać. To niewygodne, ale... chyba warto spróbować. Zresztą kapele które robią dobrą oprawę muzyczną imprezy się aż tak mocno nie reklamują. Ludzie sami znajdą. Taka jest prawda.Nie wiem czy pomogłam, telefonu niestety nie posiadam.
Gość napisał(a):Zespół Skarabeusz - super kawałki , klasa jego czlonkow ,poziom i kompetencje. Polecam.

Gość

15-05-2013, 22:07
#11
Zespół Skarabeusz - super kawałki , klasa jego czlonkow ,poziom i kompetencje. Polecam.
Gość napisał(a):Witam ,popieram wypowiedż poprzednika ,jeśli zespół ma mieć poziom na tego typu imprezę , wyłącznie SKARABEUSZ .  

Gość

15-05-2013, 22:10
#12
Witam ,popieram wypowiedż poprzednika ,jeśli zespół ma mieć poziom na tego typu imprezę , wyłącznie SKARABEUSZ .  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam ,popieram wypowiedż poprzednika ,jeśli zespół ma mieć poziom na tego typu imprezę , wyłącznie SKARABEUSZ .  [/quote]Samochwały{diabelek}{diabelek}{diabelek} to samo IP

Gość

16-05-2013, 10:18
#13
[quote=Gość]Witam ,popieram wypowiedż poprzednika ,jeśli zespół ma mieć poziom na tego typu imprezę , wyłącznie SKARABEUSZ .  [/quote]Samochwały{diabelek}{diabelek}{diabelek} to samo IP
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Ja również POLECAM zespół Texonic, grał u brata i siostry ciotecznej, a teraz we wrześniu będzie grał u mnie:) Bardzo fajni ludzie i pomocni w każdej sprawie. Zabawa świetnie prowadzona. Cena też realna, z dojazdem ok. 150 km cena rozsądna ok. 3000zł. Szczerze mogę polecieć.

Gość

08-07-2013, 11:55
#14
[quote=Gość][quote=Gość]Czy u kogoś grał Texonic z Ostrołęki? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię? Poleca mi ten zespół pare osób ale sama nie wiem co mam wybrać. Pomóżcie! Warto?Oczywiście mam ograniczone fundusze więc jeśli ktoś mi zaproponuje zespół za 4 czy 5 tys. to od razu dziękuję.Ja również POLECAM zespół Texonic, grał u brata i siostry ciotecznej, a teraz we wrześniu będzie grał u mnie:) Bardzo fajni ludzie i pomocni w każdej sprawie. Zabawa świetnie prowadzona. Cena też realna, z dojazdem ok. 150 km cena rozsądna ok. 3000zł. Szczerze mogę polecieć.
Gość napisał(a):Polacam zespół MAMZEL PROFESJONALIZMSUPER KAWAŁKICAŁY CZAS NA ŻYWO BYŁAM NA KIKU WESELACH ALE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY NO I KONKRETNY{usmiech}POLECAM NA 1000%

Gość

08-07-2013, 12:44
#15
Polacam zespół MAMZEL PROFESJONALIZMSUPER KAWAŁKICAŁY CZAS NA ŻYWO BYŁAM NA KIKU WESELACH ALE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY NO I KONKRETNY{usmiech}POLECAM NA 1000%
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polacam zespół MAMZEL PROFESJONALIZMSUPER KAWAŁKICAŁY CZAS NA ŻYWO BYŁAM NA KIKU WESELACH ALE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY NO I KONKRETNY{usmiech}POLECAM NA 1000% [/quote]Cały czas NIE NA ŻYWO!Ale co kto lubi.

Gość

08-07-2013, 13:57
#16
[quote=Gość]Polacam zespół MAMZEL PROFESJONALIZMSUPER KAWAŁKICAŁY CZAS NA ŻYWO BYŁAM NA KIKU WESELACH ALE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY NO I KONKRETNY{usmiech}POLECAM NA 1000% [/quote]Cały czas NIE NA ŻYWO!Ale co kto lubi.
Gość napisał(a):Na moim wesesu akurat cały czas na żywo{usmiech}A repertuał w zależności od gustu{usmiech}

Gość

08-07-2013, 14:32
#17
Na moim wesesu akurat cały czas na żywo{usmiech}A repertuał w zależności od gustu{usmiech}
Gość napisał(a):Jeżeli "grają" na wszystkich imprezach NIE na żywo , to na Twoim weselu również, tylko nie zauważyłaś tego. {gafa}Na studniówce, na 2 weselach, na Sylwestra gdzie byliśmy wszędzie udawali że grają, a przede wszystkim śpiewają. Super wygląda gdy facet rozmawia z gościem, a tu słychać że śpiewa.

Gość

08-07-2013, 15:03
#18
Jeżeli "grają" na wszystkich imprezach NIE na żywo , to na Twoim weselu również, tylko nie zauważyłaś tego. {gafa}Na studniówce, na 2 weselach, na Sylwestra gdzie byliśmy wszędzie udawali że grają, a przede wszystkim śpiewają. Super wygląda gdy facet rozmawia z gościem, a tu słychać że śpiewa.
Gość napisał(a):Do wszystkich: zespół MAMZEL gra z gotowych podkładów muzycznych, tylko vocal jest zawsze  "na żywo", chociaż ostatnio nawet vocal nagrywają i później odtwarzają. Jeże,li obaj panowie (Jarek i Michał) stoją za klawiaturami to wcale nie oznacza, że na nich  grają. Nie jest to jakaś krytyka tego zespołu, ale czyste stwierdzenie faktu. Teraz większośc zespołów tak gra, bo: - nie trzeba byc jakimś wybitnym instrumentalistą, - utwór zawsze jest dopracowany i brzmi rewelacyjnie,  - większośc gości i tak nie jest w stanie rozróżnic czy muzyka jest "z ręki" czy z podkładu, więc po co się męczyc; - taki zespół może liczyc 1-2 członków, za to zespół grający na żywo musi miec co najmniej 4 osoby (sekcja rytmiczna, czyli bas i perkusja, oprócz tego klawisze i gitara rytmiczna. Z tej czwórki ktoś jeszcze musi śpiewac),- jest wariant pośredni między graniem "na żywo", a graniem "z podkładu" - perkusja i bas lecą z syntezatora, natomiast wszelkie aranże klawiszowiec sam wygrywa prawą ręką. Jest to  jednak technologia zanikająca, bo wymaga pewnych umiejętności od klawiszowców, a z tym coraz gorzej.

Gość

10-07-2013, 14:34
#19
Do wszystkich: zespół MAMZEL gra z gotowych podkładów muzycznych, tylko vocal jest zawsze  "na żywo", chociaż ostatnio nawet vocal nagrywają i później odtwarzają. Jeże,li obaj panowie (Jarek i Michał) stoją za klawiaturami to wcale nie oznacza, że na nich  grają. Nie jest to jakaś krytyka tego zespołu, ale czyste stwierdzenie faktu. Teraz większośc zespołów tak gra, bo: - nie trzeba byc jakimś wybitnym instrumentalistą, - utwór zawsze jest dopracowany i brzmi rewelacyjnie,  - większośc gości i tak nie jest w stanie rozróżnic czy muzyka jest "z ręki" czy z podkładu, więc po co się męczyc; - taki zespół może liczyc 1-2 członków, za to zespół grający na żywo musi miec co najmniej 4 osoby (sekcja rytmiczna, czyli bas i perkusja, oprócz tego klawisze i gitara rytmiczna. Z tej czwórki ktoś jeszcze musi śpiewac),- jest wariant pośredni między graniem "na żywo", a graniem "z podkładu" - perkusja i bas lecą z syntezatora, natomiast wszelkie aranże klawiszowiec sam wygrywa prawą ręką. Jest to  jednak technologia zanikająca, bo wymaga pewnych umiejętności od klawiszowców, a z tym coraz gorzej.
Gość napisał(a):Dzień dobry.Chciałbym zabrać głos w temacie.NIKSON!!!Dziękuję i pozdrawiam :)

Gość

10-07-2013, 16:06
#20
Dzień dobry.Chciałbym zabrać głos w temacie.NIKSON!!!Dziękuję i pozdrawiam :)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów