Kultura w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):[youtube]r58Zr0eHQGI[/youtube]

Gość

26-01-2015, 22:22
#1
[youtube]r58Zr0eHQGI[/youtube]
Gość napisał(a):[youtube]t55qyJdKyRQ[/youtube][youtube]xPA8yHczfE4[/youtube] [youtube]lDYnb_4MMmA[/youtube]

Gość

26-01-2015, 22:31
#2
[youtube]t55qyJdKyRQ[/youtube][youtube]xPA8yHczfE4[/youtube] [youtube]lDYnb_4MMmA[/youtube]
Gość napisał(a):[quote=Gość]To przykre, że jeśli ktoś ma coś do powiedzenia,  czyta i zachęca do tej niełatwej przecież czynności innychKażdy sądzi wg siebie.Czytanie nie jest sztuką (chyba że dla tego de.bila Emila) Sztuką jest zrozumienie tekstu.Narzucanie tematów,zachęcanie do czytania akurat tego co de.bil przeczytał jest bezczelnościa  krótko mówiąc.Spadaj na fora literackie do innych nieprzytomnuch de.biliDziś kazdy czyta co chce,Jasne? [/quote]Krytyk i eunuch z jednej są parafiiObaj wiedzą jak, żaden nie potrafi.Tadeusz Boy-Żeleński  

Gość

27-01-2015, 14:17
#3
[quote=Gość]To przykre, że jeśli ktoś ma coś do powiedzenia,  czyta i zachęca do tej niełatwej przecież czynności innychKażdy sądzi wg siebie.Czytanie nie jest sztuką (chyba że dla tego de.bila Emila) Sztuką jest zrozumienie tekstu.Narzucanie tematów,zachęcanie do czytania akurat tego co de.bil przeczytał jest bezczelnościa  krótko mówiąc.Spadaj na fora literackie do innych nieprzytomnuch de.biliDziś kazdy czyta co chce,Jasne? [/quote]Krytyk i eunuch z jednej są parafiiObaj wiedzą jak, żaden nie potrafi.Tadeusz Boy-Żeleński  
Gość napisał(a):No, w naszej parafi też jest pewien eunuch co to potrafi takie wiersze płodzić, że nikt nie śmie krytykować{diabelek}bo w trymiga z roboty wyleci...

Gość

27-01-2015, 18:36
#4
No, w naszej parafi też jest pewien eunuch co to potrafi takie wiersze płodzić, że nikt nie śmie krytykować{diabelek}bo w trymiga z roboty wyleci...
Gość napisał(a):[quote=Gość]No, w naszej parafi też jest pewien eunuch co to potrafi takie wiersze płodzić, że nikt nie śmie krytykować{diabelek}bo w trymiga z roboty wyleci... [/quote]Sam się zresztą przyznaje,że jest eunuchem, gdyż opisuje jak mu kleszcz zjada jądra.

Gość

28-01-2015, 23:33
#5
[quote=Gość]No, w naszej parafi też jest pewien eunuch co to potrafi takie wiersze płodzić, że nikt nie śmie krytykować{diabelek}bo w trymiga z roboty wyleci... [/quote]Sam się zresztą przyznaje,że jest eunuchem, gdyż opisuje jak mu kleszcz zjada jądra.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Konkurs jednego wiersza w gminnej trybunie ludu{diabelek}zapyziały grajdoł poezją i piłka stoi mocno bo akurat na tym się panisko zna najlepiej.Biedne panie z biblioteki zasuwaja za darmoche,panisko sie lansuje a darmozjady z naprzeciwka śmieją sie w kułak [/quote]Podobno Wójt zorganizuje w Gminie konkurs na Mistera Gminy i sam w nim  wystartuje. Ma nadzieję, że wygra i mu Miss Polonia osobiście założy na głowę koronę. To będzie lans!  Chyba nikt nie ośmieli się wygrać z Wójtem?

Gość

28-01-2015, 23:38
#6
[quote=Gość]Konkurs jednego wiersza w gminnej trybunie ludu{diabelek}zapyziały grajdoł poezją i piłka stoi mocno bo akurat na tym się panisko zna najlepiej.Biedne panie z biblioteki zasuwaja za darmoche,panisko sie lansuje a darmozjady z naprzeciwka śmieją sie w kułak [/quote]Podobno Wójt zorganizuje w Gminie konkurs na Mistera Gminy i sam w nim  wystartuje. Ma nadzieję, że wygra i mu Miss Polonia osobiście założy na głowę koronę. To będzie lans!  Chyba nikt nie ośmieli się wygrać z Wójtem?
Gość napisał(a):Ksepka mu zafunduje w rewanżu kurpiowskie fatałaszki{diabelek}

Gość

28-01-2015, 23:52
#7
Ksepka mu zafunduje w rewanżu kurpiowskie fatałaszki{diabelek}
Gość napisał(a):Ciekawe czy gminę stać żeby miska chciała założyć keckie na wesele w Kadzidle.Ile za to weźmie

Gość

29-01-2015, 00:09
#8
Ciekawe czy gminę stać żeby miska chciała założyć keckie na wesele w Kadzidle.Ile za to weźmie
Gość napisał(a):...czy gminę stać żeby miska chciała...ciekawe  

Gość

29-01-2015, 17:45
#9
...czy gminę stać żeby miska chciała...ciekawe  
Gość napisał(a):[quote=Gość]...czy gminę stać żeby miska chciała...ciekawe  [/quote]Gminy nie stać ale Wójta stać na wszystko.Od chwili kiedy kleszcz dokończył swoją robotę i zjadł my doszczętnie jądra, Wójt śpiewa cienkim głosem i ubiera się w bieliznę w leluje.

Gość

30-01-2015, 01:04
#10
[quote=Gość]...czy gminę stać żeby miska chciała...ciekawe  [/quote]Gminy nie stać ale Wójta stać na wszystko.Od chwili kiedy kleszcz dokończył swoją robotę i zjadł my doszczętnie jądra, Wójt śpiewa cienkim głosem i ubiera się w bieliznę w leluje.
Gość napisał(a):I co z tego?Wolno mu,wygrał w konkursie piękności.

Gość

30-01-2015, 09:35
#11
I co z tego?Wolno mu,wygrał w konkursie piękności.
Gość napisał(a):I co z tego?Wolno mu,wygrał w konkursie piękności.

Gość

30-01-2015, 17:23
#12
I co z tego?Wolno mu,wygrał w konkursie piękności.
Gość napisał(a):Wczorajsza impreza w CKK nadal trzyma poziom.Jak zwykle nudno i bez pomysłu.Szkoda mi tych artystów w roli dekoracji.Gdyby nie leśnicy to by była klapa.Niektóre osoby nie powinny nigdy pokazywać się na scenie bo się kompromitują i ośmieszają Kurpie.Jednym słowem hucpa.Tyle.

Gość

18-02-2015, 11:07
#13
Wczorajsza impreza w CKK nadal trzyma poziom.Jak zwykle nudno i bez pomysłu.Szkoda mi tych artystów w roli dekoracji.Gdyby nie leśnicy to by była klapa.Niektóre osoby nie powinny nigdy pokazywać się na scenie bo się kompromitują i ośmieszają Kurpie.Jednym słowem hucpa.Tyle.
Gość napisał(a):[youtube]L8cxHoNads4[/youtube]

Gość

19-02-2015, 16:17
#14
[youtube]L8cxHoNads4[/youtube]
Gość napisał(a): Przez szparę w parkiecie ujrzałem PiekłoCoś wyło tam wściekło, lecz mnie nie urzekłoCóż było mówić, diabeł ani pisnąłWrócił do siebie i czapkę nacisnąłSprawa oczywista - Szatan jest sadystaA czemu niemiły? z jakiej przyczyny?Sam może nieboże i nie ma dziewczyny?Ci z Nieba przez lufcik rzucili mi haczyk,Że byłby etacik, może Mały Fiacik,Lecz mają warunek i problem w tym,Że muszę być dobry tylko nie wiem w czym?Z resztą gdzie tam ja i duchowi atleciA w delegacji zwykle tęsknię do dzieciPoza tym brak w Niebie rzyciNie mają tam sieci, a wielcy profeci.W Piekle jakoś tak seDo Nieba...dziękuję, nie trzebaCo? My źle po środku mamy??Tu jest jak u mamy, jak u mamy tu mamy.Raz i dwa,dwa i raz, tu po środku jest w sam razNa dole wśród smoły niezdaruchy i pierdołyA na górze Jezusy i ich lizusyTu jesteśmy wolni, tu nie mamy zwierzchnikaZa to mamy kobiety, a kobiety są pychaTu jest jak u mamy, jak u mamy tu mamyKiedy dramat w trakcieNie myśl wiele o drugim akcieDiabeł jest głupiJak chcesz Aniołka, to ci tata kupi...

Gość

19-02-2015, 16:43
#15
Przez szparę w parkiecie ujrzałem PiekłoCoś wyło tam wściekło, lecz mnie nie urzekłoCóż było mówić, diabeł ani pisnąłWrócił do siebie i czapkę nacisnąłSprawa oczywista - Szatan jest sadystaA czemu niemiły? z jakiej przyczyny?Sam może nieboże i nie ma dziewczyny?Ci z Nieba przez lufcik rzucili mi haczyk,Że byłby etacik, może Mały Fiacik,Lecz mają warunek i problem w tym,Że muszę być dobry tylko nie wiem w czym?Z resztą gdzie tam ja i duchowi atleciA w delegacji zwykle tęsknię do dzieciPoza tym brak w Niebie rzyciNie mają tam sieci, a wielcy profeci.W Piekle jakoś tak seDo Nieba...dziękuję, nie trzebaCo? My źle po środku mamy??Tu jest jak u mamy, jak u mamy tu mamy.Raz i dwa,dwa i raz, tu po środku jest w sam razNa dole wśród smoły niezdaruchy i pierdołyA na górze Jezusy i ich lizusyTu jesteśmy wolni, tu nie mamy zwierzchnikaZa to mamy kobiety, a kobiety są pychaTu jest jak u mamy, jak u mamy tu mamyKiedy dramat w trakcieNie myśl wiele o drugim akcieDiabeł jest głupiJak chcesz Aniołka, to ci tata kupi...
Gość napisał(a):wygląda na wójtowską mielonkę, bleee

Gość

20-02-2015, 15:40
#16
wygląda na wójtowską mielonkę, bleee
Gość napisał(a):więc pozostań przy disco-polomajteczki w kropeczkijesteś szalonaona tańczy dla mniei takie tam{diabelek}

Gość

20-02-2015, 17:13
#17
więc pozostań przy disco-polomajteczki w kropeczkijesteś szalonaona tańczy dla mniei takie tam{diabelek}
Gość napisał(a):na czasie

Gość

20-02-2015, 21:59
#18
na czasie
Gość napisał(a):https://www.facebook.com/video.php?v=921017851250448&pnref=s tory  

Gość

23-02-2015, 17:50
#19
https://www.facebook.com/video.php?v=921017851250448&pnref=s tory  
Gość napisał(a):A może tak zamiast strój dla Ewy to warto by było zainwestować w Izbę Pamięci Czesławy Konopki  {?}

Gość

25-02-2015, 23:23
#20
A może tak zamiast strój dla Ewy to warto by było zainwestować w Izbę Pamięci Czesławy Konopki  {?}

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów