Kultura w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12
Gość napisał(a):temat "kultura w gminie Kadzidło" a ostatnie wypowiedzi...słoma z butów wychodzia swoją drogą, co myślicie o budowie biblioteki w Kadzidle? W końcu ruszyli ten temat...

Gość

26-08-2016, 17:23
#1
temat "kultura w gminie Kadzidło" a ostatnie wypowiedzi...słoma z butów wychodzia swoją drogą, co myślicie o budowie biblioteki w Kadzidle? W końcu ruszyli ten temat...
Gość napisał(a):

Witam, z innej beczki.

Co uwazavmcie o systemie pomocowym dla uchodźców, Pana wójta gminy Kadzidło? Z tego co mi wiadomo, wójt dużo obiecuje, mało robi. Chwali się głównie dokonaniami społeczności kadzidlanskiej, przypisując sobie ich wszystkie zasługi.

Gość

22-03-2022, 22:53
#2

Witam, z innej beczki.

Co uwazavmcie o systemie pomocowym dla uchodźców, Pana wójta gminy Kadzidło? Z tego co mi wiadomo, wójt dużo obiecuje, mało robi. Chwali się głównie dokonaniami społeczności kadzidlanskiej, przypisując sobie ich wszystkie zasługi.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Witam, z innej beczki.

Co uwazavmcie o systemie pomocowym dla uchodźców, Pana wójta gminy Kadzidło? Z tego co mi wiadomo, wójt dużo obiecuje, mało robi. Chwali się głównie dokonaniami społeczności kadzidlanskiej, przypisując sobie ich wszystkie zasługi.

Dariusz Łukaszewski

Gość

23-03-2022, 09:06
#3
Gość napisał(a):

Witam, z innej beczki.

Co uwazavmcie o systemie pomocowym dla uchodźców, Pana wójta gminy Kadzidło? Z tego co mi wiadomo, wójt dużo obiecuje, mało robi. Chwali się głównie dokonaniami społeczności kadzidlanskiej, przypisując sobie ich wszystkie zasługi.

Dariusz Łukaszewski

Gość napisał(a):

Dzień dobry, zapraszam do Urzędu. Wszystko opowiem. A jest wiele do opowiedzenia. Dariusz Łukaszewski wójt gminy Kadzidło

Gość

23-03-2022, 09:07
#4

Dzień dobry, zapraszam do Urzędu. Wszystko opowiem. A jest wiele do opowiedzenia. Dariusz Łukaszewski wójt gminy Kadzidło


strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów