Kultura w Gminie Kadzidło

Założony przez kurp
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):oj,wynika wynika,jeden obrazek wart tysiąca słów.lans rodzinny{diabelek}przeginasz pałkę a to smieszy nieco{diabelek}ojczulek jeden drugi trzeci jako listek figowy{diabelek}kto z duchownych następny?ciekaw jestem czy to wójt zaprosil sumpatycznego ojczulka czy sympatyczny ojczulek sie wprosił do wójta.jakie sa koszty kazdej wizyty celebryty i  kto je pokrywa.następne pytania wkrótce {?}{?}{?}{diabelek}

Gość

18-04-2013, 10:05
#1
oj,wynika wynika,jeden obrazek wart tysiąca słów.lans rodzinny{diabelek}przeginasz pałkę a to smieszy nieco{diabelek}ojczulek jeden drugi trzeci jako listek figowy{diabelek}kto z duchownych następny?ciekaw jestem czy to wójt zaprosil sumpatycznego ojczulka czy sympatyczny ojczulek sie wprosił do wójta.jakie sa koszty kazdej wizyty celebryty i  kto je pokrywa.następne pytania wkrótce {?}{?}{?}{diabelek}
mjetek napisał(a):Rozumiem, że dziś masz taki numer IP.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 10:08
#2
Rozumiem, że dziś masz taki numer IP.
Gość napisał(a):Już śledzisz?Jak już skończysz to pocałuj mnie w d--pę mjetek{diabelek}

Gość

18-04-2013, 10:30
#3
Już śledzisz?Jak już skończysz to pocałuj mnie w d--pę mjetek{diabelek}
mjetek napisał(a):Widzę, że dziś piszesz z innego numeru IP. A ciekawe jest tylko to, że praktycznie tylko Ty się udzielasz na tym forum.Dziwne, że moderator tego forum pozwala na obrażanie innych.Jeżeli on się nie weźmie za robotę to ja będę musiał usuwać Twoje wypowiedzi.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:14
#4
Widzę, że dziś piszesz z innego numeru IP. A ciekawe jest tylko to, że praktycznie tylko Ty się udzielasz na tym forum.Dziwne, że moderator tego forum pozwala na obrażanie innych.Jeżeli on się nie weźmie za robotę to ja będę musiał usuwać Twoje wypowiedzi.
Gość napisał(a):a juz myślałem że jesteś ślepy mjetek{diabelek}komputerów w piekle mam sporo  więc nie prędko mnie POcałujesz{diabelek}szkoda{jezyk} a co cię tak obraziło?coś taki wrażliwy?naczytałes się wierszy najlepszego poety?Widzisz jaki z ciebie za----y demokrata?To jest wolne forum na którym chcesz wprowadzić cenzurę.pytam,co cie obrazilo? calowanie? Zapewniam cie że jak stąd znikniesz to zapanuje kultura wypowiedzi bo to ty podnosisz cisnienie

Gość

18-04-2013, 11:35
#5
a juz myślałem że jesteś ślepy mjetek{diabelek}komputerów w piekle mam sporo  więc nie prędko mnie POcałujesz{diabelek}szkoda{jezyk} a co cię tak obraziło?coś taki wrażliwy?naczytałes się wierszy najlepszego poety?Widzisz jaki z ciebie za----y demokrata?To jest wolne forum na którym chcesz wprowadzić cenzurę.pytam,co cie obrazilo? calowanie? Zapewniam cie że jak stąd znikniesz to zapanuje kultura wypowiedzi bo to ty podnosisz cisnienie
mjetek napisał(a):Wiesz dlaczego myślisz, że zapanuje kultura. Dlatego, że sam ze sobą będziesz te dyskusje prowadził i niestety jesteś w błędzie.Bo Ty sam ze sobą nie jesteś w stanie kulturalnie rozmawiać.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 11:40
#6
Wiesz dlaczego myślisz, że zapanuje kultura. Dlatego, że sam ze sobą będziesz te dyskusje prowadził i niestety jesteś w błędzie.Bo Ty sam ze sobą nie jesteś w stanie kulturalnie rozmawiać.
Gość napisał(a):w bledzie to ty jesteś bo nikt nie podejmie rzeczowej dyskusji dopuki ty tu będziesz,spadaj na mo tam usuwaja niewygodne wpisy tak jak lubisz.wystarczy jeden telefon wójta

Gość

18-04-2013, 11:52
#7
w bledzie to ty jesteś bo nikt nie podejmie rzeczowej dyskusji dopuki ty tu będziesz,spadaj na mo tam usuwaja niewygodne wpisy tak jak lubisz.wystarczy jeden telefon wójta
mjetek napisał(a):Widzę, że Ty nie kumasz wolności słowa.Albo kierujesz się moralnością Kalego. Jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę to nie dobrze.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:02
#8
Widzę, że Ty nie kumasz wolności słowa.Albo kierujesz się moralnością Kalego. Jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę to nie dobrze.
Gość napisał(a):abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej

Gość

18-04-2013, 12:21
#9
abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej
mjetek napisał(a):[quote=Gość]abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej [/quote]Wszystko możliwe. Być może tym też się kierujesz.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:22
#10
[quote=Gość]abo też moralnością pewnego kacyka co ludzi ma za idiotów i kieruje sie opłacalnością by żyło sie lepiej [/quote]Wszystko możliwe. Być może tym też się kierujesz.
Gość napisał(a):błąd bo to dotyczy kacyka całe dwie kadencje

Gość

18-04-2013, 12:36
#11
błąd bo to dotyczy kacyka całe dwie kadencje
mjetek napisał(a):a co to jest ten "kacyk", wyjaśnij może.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:41
#12
a co to jest ten "kacyk", wyjaśnij może.
Gość napisał(a):kacyk to kacyk,jak nie wiesz spytaj googla

Gość

18-04-2013, 12:45
#13
kacyk to kacyk,jak nie wiesz spytaj googla
mjetek napisał(a):Wielkie dzięki.Myślisz o prezydencie ostrołęki?Ja bym tak go nie oceniał. Dla mnie jest OK.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 12:48
#14
Wielkie dzięki.Myślisz o prezydencie ostrołęki?Ja bym tak go nie oceniał. Dla mnie jest OK.
Gość napisał(a):mjetek znowu durnia kleisz,temu panu możesz co najwyżej buty wyczyścić

Gość

18-04-2013, 13:09
#15
mjetek znowu durnia kleisz,temu panu możesz co najwyżej buty wyczyścić
mjetek napisał(a):Podobnie jak Ty.Też mu możesz buty wyczyścić. Albo lepiej jeszcze: wylizać.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:12
#16
Podobnie jak Ty.Też mu możesz buty wyczyścić. Albo lepiej jeszcze: wylizać.
Gość napisał(a):POzamiataj tez POdwórko i POzbieraj bobki,psie{diabelek}

Gość

18-04-2013, 13:39
#17
POzamiataj tez POdwórko i POzbieraj bobki,psie{diabelek}
mjetek napisał(a):Kultura w Gminie Kadzidło. Jest jeszcze wiele do zrobienia niestety.Co, uciekasz na pole?

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
18-04-2013, 13:41
#18
Kultura w Gminie Kadzidło. Jest jeszcze wiele do zrobienia niestety.Co, uciekasz na pole?
Gość napisał(a):tak ,matole{diabelek}jeszcze cos?

Gość

18-04-2013, 13:46
#19
tak ,matole{diabelek}jeszcze cos?
Gość napisał(a):[quote=mjetek]A jaki masz zarzut w stosunku do Hołowni, oprócz tego jednego, że pracuje czasami dla TVN? Z jakimi tezami prezentowanymi przez niego się nie zgadzasz? Chętnie poznam Twoją opinię na jego temat. [/quote]Hołownia występuje  i w programach dla religia.tv

Gość

18-04-2013, 13:52
#20
[quote=mjetek]A jaki masz zarzut w stosunku do Hołowni, oprócz tego jednego, że pracuje czasami dla TVN? Z jakimi tezami prezentowanymi przez niego się nie zgadzasz? Chętnie poznam Twoją opinię na jego temat. [/quote]Hołownia występuje  i w programach dla religia.tv

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów