ginekolog - prof Jóżwik

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Dziękuję za odpowiedź.

Gość

08-07-2010, 19:45
#1
Dziękuję za odpowiedź.
Gość napisał(a):czy któraś z Was robiła usg u dr Niewińskiego dla prof Jóźwika?jak to wygląda? czy coś się płaci za to usg?

Gość

15-09-2010, 22:05
#2
czy któraś z Was robiła usg u dr Niewińskiego dla prof Jóźwika?jak to wygląda? czy coś się płaci za to usg?
Gość napisał(a):Nic nie płacisz, zakładasz kartę w Feminie, rejestrujesz się i będąc w gabinecie u dr Niewińskiego mówisz, że przysłał cię prof Jóźwik.Wizyta jest na NFZ.

Gość

16-09-2010, 18:32
#3
Nic nie płacisz, zakładasz kartę w Feminie, rejestrujesz się i będąc w gabinecie u dr Niewińskiego mówisz, że przysłał cię prof Jóźwik.Wizyta jest na NFZ.
Gość napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Gość

17-09-2010, 11:46
#4
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Gość napisał(a):Kobietki co myślicie o prof, kiedyś może i był dobrym specjalistą, jednak chyba upływ czasu wszystko załatwił.

Gość

10-10-2010, 13:12
#5
Kobietki co myślicie o prof, kiedyś może i był dobrym specjalistą, jednak chyba upływ czasu wszystko załatwił.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kobietki co myślicie o prof, kiedyś może i był dobrym specjalistą, jednak chyba upływ czasu wszystko załatwił. [/quote] chyba tak {smutny}

Gość

11-10-2010, 10:09
#6
[quote=Gość]Kobietki co myślicie o prof, kiedyś może i był dobrym specjalistą, jednak chyba upływ czasu wszystko załatwił. [/quote] chyba tak {smutny}
Gość napisał(a):co macie na myśli?

Gość

12-10-2010, 10:47
#7
co macie na myśli?
Gość napisał(a):co macie na myśli?

Gość

12-10-2010, 10:47
#8
co macie na myśli?
Gość napisał(a):[quote=Gość]co macie na myśli? [/quote]ja w sumie byłam tylko 2 razy ale zaproponował mi hormony na owulację bez jakiegokolwiek monitoringu przez 3 miesiące, moim zdaniem jest to niebezpieczne. Potwierdził to lekarz z Białgostoku, że przy lekach stymulujących trzeba sprawdzać czy nie ma np torbieli. Ja zmieniłam lekarza.

Gość

12-10-2010, 17:29
#9
[quote=Gość]co macie na myśli? [/quote]ja w sumie byłam tylko 2 razy ale zaproponował mi hormony na owulację bez jakiegokolwiek monitoringu przez 3 miesiące, moim zdaniem jest to niebezpieczne. Potwierdził to lekarz z Białgostoku, że przy lekach stymulujących trzeba sprawdzać czy nie ma np torbieli. Ja zmieniłam lekarza.
Gość napisał(a):mi prof przepisał CLO aż 3xdziennie!!! na usg po stymulacji nawet nie patrzył. leczyłam się u niego ponad rok i nie zaszłam w ciążę. Inny specjalista z W-wy stwierdził u mnie na obrazie usg zespół PCO i zdziwił się baaaardzo, bo przy PCO należy uważać zeby nie pojawiły się torbiele. taka duża dawka CLO może powodować nawet raka jajnika.Przepisał mi Metforminę i już w 2cyklu okazało się że jestem w ciąży!!!

Gość

20-10-2010, 13:45
#10
mi prof przepisał CLO aż 3xdziennie!!! na usg po stymulacji nawet nie patrzył. leczyłam się u niego ponad rok i nie zaszłam w ciążę. Inny specjalista z W-wy stwierdził u mnie na obrazie usg zespół PCO i zdziwił się baaaardzo, bo przy PCO należy uważać zeby nie pojawiły się torbiele. taka duża dawka CLO może powodować nawet raka jajnika.Przepisał mi Metforminę i już w 2cyklu okazało się że jestem w ciąży!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]mi prof przepisał CLO aż 3xdziennie!!! na usg po stymulacji nawet nie patrzył. leczyłam się u niego ponad rok i nie zaszłam w ciążę. Inny specjalista z W-wy stwierdził u mnie na obrazie usg zespół PCO i zdziwił się baaaardzo, bo przy PCO należy uważać zeby nie pojawiły się torbiele. taka duża dawka CLO może powodować nawet raka jajnika.Przepisał mi Metforminę i już w 2cyklu okazało się że jestem w ciąży!!! [/quote]poleć swojego lekarza

Gość

20-10-2010, 17:47
#11
[quote=Gość]mi prof przepisał CLO aż 3xdziennie!!! na usg po stymulacji nawet nie patrzył. leczyłam się u niego ponad rok i nie zaszłam w ciążę. Inny specjalista z W-wy stwierdził u mnie na obrazie usg zespół PCO i zdziwił się baaaardzo, bo przy PCO należy uważać zeby nie pojawiły się torbiele. taka duża dawka CLO może powodować nawet raka jajnika.Przepisał mi Metforminę i już w 2cyklu okazało się że jestem w ciąży!!! [/quote]poleć swojego lekarza
Gość napisał(a):czy wie ktoś czy jutro prof. będzie w Ostrołęce?

Gość

21-10-2010, 10:02
#12
czy wie ktoś czy jutro prof. będzie w Ostrołęce?
Gość napisał(a):będzie

Gość

21-10-2010, 20:35
#13
będzie
Gość napisał(a):Chodząc do profesora na wizyty zawsze trzeba mieć usg, więc takie miałam ze wskazaniem (doktor Moniński) na zespół PCO, zapytanie moje jak to się leczy, usłyszałam, że tego się nie leczy. Pytałam również czy to może być przyczyna mojego braku maleństwa, dowiedziałam się, że nie zawsze i nie trzeba aż tak się tym przejmować.Sama nie wiem, bo inny lekarz zaleca laparoskopię.Czy miałyście podobny przypadek?Zastanawiam się nad zmianą lekarza, leczę się u profesora 3 lata. Przez ten czas biorę cykl po cyklu Clos...Nie miałam robionych żadnych badań przez ten czas, a pamiętam, że na pierwszej wizycie profesor mi bardzo dokładnie wyjaśniał, badania są niezbędne.Kiedy ostatnio zapytałam, czy clos... można brać tak długo bez żadnych przerw, usłyszałam: Ależ oczywiście Proszę Panią, Nie ma to większego znaczenia.Wiem, że profesor jest świetnym specjalistą, jego sława zaprowadziła mnie do niego. Słyszałam pomógł wielu kobietom, jednak mam wrażenie, iż wiek robi swoje i rutyna.Kończę, bo okropnie się rozpisałam.pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, nie martwcie się każda z nas w końcu będzie cieszyć się maluszkiem

Gość

22-10-2010, 23:24
#14
Chodząc do profesora na wizyty zawsze trzeba mieć usg, więc takie miałam ze wskazaniem (doktor Moniński) na zespół PCO, zapytanie moje jak to się leczy, usłyszałam, że tego się nie leczy. Pytałam również czy to może być przyczyna mojego braku maleństwa, dowiedziałam się, że nie zawsze i nie trzeba aż tak się tym przejmować.Sama nie wiem, bo inny lekarz zaleca laparoskopię.Czy miałyście podobny przypadek?Zastanawiam się nad zmianą lekarza, leczę się u profesora 3 lata. Przez ten czas biorę cykl po cyklu Clos...Nie miałam robionych żadnych badań przez ten czas, a pamiętam, że na pierwszej wizycie profesor mi bardzo dokładnie wyjaśniał, badania są niezbędne.Kiedy ostatnio zapytałam, czy clos... można brać tak długo bez żadnych przerw, usłyszałam: Ależ oczywiście Proszę Panią, Nie ma to większego znaczenia.Wiem, że profesor jest świetnym specjalistą, jego sława zaprowadziła mnie do niego. Słyszałam pomógł wielu kobietom, jednak mam wrażenie, iż wiek robi swoje i rutyna.Kończę, bo okropnie się rozpisałam.pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, nie martwcie się każda z nas w końcu będzie cieszyć się maluszkiem
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chodząc do profesora na wizyty zawsze trzeba mieć usg, więc takie miałam ze wskazaniem (doktor Moniński) na zespół PCO, zapytanie moje jak to się leczy, usłyszałam, że tego się nie leczy. Pytałam również czy to może być przyczyna mojego braku maleństwa, dowiedziałam się, że nie zawsze i nie trzeba aż tak się tym przejmować.Sama nie wiem, bo inny lekarz zaleca laparoskopię.Czy miałyście podobny przypadek?Zastanawiam się nad zmianą lekarza, leczę się u profesora 3 lata. Przez ten czas biorę cykl po cyklu Clos...Nie miałam robionych żadnych badań przez ten czas, a pamiętam, że na pierwszej wizycie profesor mi bardzo dokładnie wyjaśniał, badania są niezbędne.Kiedy ostatnio zapytałam, czy clos... można brać tak długo bez żadnych przerw, usłyszałam: Ależ oczywiście Proszę Panią, Nie ma to większego znaczenia.Wiem, że profesor jest świetnym specjalistą, jego sława zaprowadziła mnie do niego. Słyszałam pomógł wielu kobietom, jednak mam wrażenie, iż wiek robi swoje i rutyna.Kończę, bo okropnie się rozpisałam.pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, nie martwcie się każda z nas w końcu będzie cieszyć się maluszkiem [/quote]Nie można tak długo brać clo!!! Może dojść do przedwczesnego wygasania funkcji jajników! Bardzo Cię proszę, zmień lekarza. Nie wiem jak wygląda Twoje podejście do wspomaganego rozrodu typu np inseminacja? Jeśli wchodzi w grę to polecam Artemidę Białystok - dr Zbroch a jeśli odpada odpada to polecam Napromedicę Białystok, tam przyjmujew dr Wasilewski - naprotechnolog - pierwsza wizyta jest na NFZ :)

Gość

23-10-2010, 11:45
#15
[quote=Gość]Chodząc do profesora na wizyty zawsze trzeba mieć usg, więc takie miałam ze wskazaniem (doktor Moniński) na zespół PCO, zapytanie moje jak to się leczy, usłyszałam, że tego się nie leczy. Pytałam również czy to może być przyczyna mojego braku maleństwa, dowiedziałam się, że nie zawsze i nie trzeba aż tak się tym przejmować.Sama nie wiem, bo inny lekarz zaleca laparoskopię.Czy miałyście podobny przypadek?Zastanawiam się nad zmianą lekarza, leczę się u profesora 3 lata. Przez ten czas biorę cykl po cyklu Clos...Nie miałam robionych żadnych badań przez ten czas, a pamiętam, że na pierwszej wizycie profesor mi bardzo dokładnie wyjaśniał, badania są niezbędne.Kiedy ostatnio zapytałam, czy clos... można brać tak długo bez żadnych przerw, usłyszałam: Ależ oczywiście Proszę Panią, Nie ma to większego znaczenia.Wiem, że profesor jest świetnym specjalistą, jego sława zaprowadziła mnie do niego. Słyszałam pomógł wielu kobietom, jednak mam wrażenie, iż wiek robi swoje i rutyna.Kończę, bo okropnie się rozpisałam.pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, nie martwcie się każda z nas w końcu będzie cieszyć się maluszkiem [/quote]Nie można tak długo brać clo!!! Może dojść do przedwczesnego wygasania funkcji jajników! Bardzo Cię proszę, zmień lekarza. Nie wiem jak wygląda Twoje podejście do wspomaganego rozrodu typu np inseminacja? Jeśli wchodzi w grę to polecam Artemidę Białystok - dr Zbroch a jeśli odpada odpada to polecam Napromedicę Białystok, tam przyjmujew dr Wasilewski - naprotechnolog - pierwsza wizyta jest na NFZ :)
Gość napisał(a):3 lata z CLO??? ZMIENIAJ lekarza jak najszybciej! Ja gorąco polecam doc. Małgorzatę Jerzak, która przyjmuje w Medivie w W-wie.Swietny fachowiec, specjalistka od PCO i niepłodności.

Gość

28-10-2010, 02:16
#16
3 lata z CLO??? ZMIENIAJ lekarza jak najszybciej! Ja gorąco polecam doc. Małgorzatę Jerzak, która przyjmuje w Medivie w W-wie.Swietny fachowiec, specjalistka od PCO i niepłodności.
Gość napisał(a):i błagam nie bierz CLO bo po tak długim czasie brania tylko Ci zaszkodzi{!}{!}{!}

Gość

28-10-2010, 02:19
#17
i błagam nie bierz CLO bo po tak długim czasie brania tylko Ci zaszkodzi{!}{!}{!}
Gość napisał(a):wiecie może czy prof. będzie za tydzień - 05.11.10r.

Gość

28-10-2010, 13:03
#18
wiecie może czy prof. będzie za tydzień - 05.11.10r.
Gość napisał(a):wie ktoś może czy prof. Jóźwik to będzie 19 listopada?

Gość

16-11-2010, 18:45
#19
wie ktoś może czy prof. Jóźwik to będzie 19 listopada?
Gość napisał(a):[quote=Gość]3 lata z CLO??? ZMIENIAJ lekarza jak najszybciej! Ja gorąco polecam doc. Małgorzatę Jerzak, która przyjmuje w Medivie w W-wie.Swietny fachowiec, specjalistka od PCO i niepłodności. [/quote]Czy możesz napisać numer telefonu, wiem na forum nie powinno się o to pytać.

Gość

17-11-2010, 16:45
#20
[quote=Gość]3 lata z CLO??? ZMIENIAJ lekarza jak najszybciej! Ja gorąco polecam doc. Małgorzatę Jerzak, która przyjmuje w Medivie w W-wie.Swietny fachowiec, specjalistka od PCO i niepłodności. [/quote]Czy możesz napisać numer telefonu, wiem na forum nie powinno się o to pytać.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów