ginekolog - prof Jóżwik

Założony przez pszczółka maja
strony: 1 2 3 4 5 dalej
pszczółka maja napisał(a):czy Panie o  nim słyszały.przyjeżdźa z Białegostoku dwa razy w miesiącu.podobno jest świetny. czy któraś z Pań chodzi dio Niego, jakie opinie?

pszczółka maja

Wpisów: 7
Dołączył: 09.06.2007
29-06-2007, 15:53
#1
czy Panie o  nim słyszały.przyjeżdźa z Białegostoku dwa razy w miesiącu.podobno jest świetny. czy któraś z Pań chodzi dio Niego, jakie opinie?
Gość napisał(a):Witam! Jestem rodowitą ostrołęczanka ale juz od kilku lat mieszkam z męzem w Białymstoku. Nie znam osobiscie tego Pana ale ostatnio była w Białymstoku afera z jego udziałem. Nie potrafie ocenic kto zawinił w tej sprawie, czy własnie ten lekarz, ale to napewno swoista bitwa o stołki. Prosze wpisac w google: Profesor Jóźwik i pzreczytac o tym. Monza tam tez w któryms artykule przeczytac o kobiecie której on pomógł i za którym razem urodziła zdrowa córeczke. Nie wiem czy ta białostocka afera to wywlekanie po prostu wszystkiego co najgorsze i czy warto sie tym sugerowac. Ale mysle ze przeczytac warto... bo sama nic nie ejstem w stanie o tym lekarzu powiedziec, bo nie byłam u Niego. Źyczę powodzenia :)

Gość

02-07-2007, 09:50
#2
Witam! Jestem rodowitą ostrołęczanka ale juz od kilku lat mieszkam z męzem w Białymstoku. Nie znam osobiscie tego Pana ale ostatnio była w Białymstoku afera z jego udziałem. Nie potrafie ocenic kto zawinił w tej sprawie, czy własnie ten lekarz, ale to napewno swoista bitwa o stołki. Prosze wpisac w google: Profesor Jóźwik i pzreczytac o tym. Monza tam tez w któryms artykule przeczytac o kobiecie której on pomógł i za którym razem urodziła zdrowa córeczke. Nie wiem czy ta białostocka afera to wywlekanie po prostu wszystkiego co najgorsze i czy warto sie tym sugerowac. Ale mysle ze przeczytac warto... bo sama nic nie ejstem w stanie o tym lekarzu powiedziec, bo nie byłam u Niego. Źyczę powodzenia :)
Gość napisał(a):hej ja leczę się u profsora Jóżwika , w mojej ocenie jest bardzo dobrym lekarzem .Oczywiście weszłam z ciekawości na te stronę, na której jest artykół odnośnie tego okropnego zdarzenia. ten profesor który przyjeżdza z Białegostoku ma na imię Michał, a w artykule jest mowa o Macieju, być może to jego syn bo tez jest ginekologiem.  pozdrawiam

Gość

03-07-2007, 12:24
#3
hej ja leczę się u profsora Jóżwika , w mojej ocenie jest bardzo dobrym lekarzem .Oczywiście weszłam z ciekawości na te stronę, na której jest artykół odnośnie tego okropnego zdarzenia. ten profesor który przyjeżdza z Białegostoku ma na imię Michał, a w artykule jest mowa o Macieju, być może to jego syn bo tez jest ginekologiem.  pozdrawiam
Gość napisał(a):aha to ja juz nie wiem, słyszałam ze ten maciej dobry ale nie potrafie nic wiecej powiedziec bo nie byłam u niego :)

Gość

03-07-2007, 12:42
#4
aha to ja juz nie wiem, słyszałam ze ten maciej dobry ale nie potrafie nic wiecej powiedziec bo nie byłam u niego :)
Gość napisał(a):kiedy i gdzie przyjmuje profesor Jóźwik w Ostrołęce proszę o pomoc

Gość

02-11-2007, 08:55
#5
kiedy i gdzie przyjmuje profesor Jóźwik w Ostrołęce proszę o pomoc
Gość napisał(a):Hej profesor Jóżwik przyjmuje w Feminie na Kościuszki co dwa tygodnie Od 8.30 , yeraz bedzie 9 listopada , bardzo polecam

Gość

02-11-2007, 14:50
#6
Hej profesor Jóżwik przyjmuje w Feminie na Kościuszki co dwa tygodnie Od 8.30 , yeraz bedzie 9 listopada , bardzo polecam
Gość napisał(a):A czy któraś z Was była u niego na wizycie w Łomży?[color=#ff0000][/color]

Gość

03-11-2007, 13:40
#7
A czy któraś z Was była u niego na wizycie w Łomży?[color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):Ja tak zmienie temat bo interesuja  mnie informacje o dr Gronczewskiej.... ogolnie ile kosztuje wizyta....I podstawa czy jest ogolnie mila..Prosze o odpowiedz

Gość

03-11-2007, 23:52
#8
Ja tak zmienie temat bo interesuja  mnie informacje o dr Gronczewskiej.... ogolnie ile kosztuje wizyta....I podstawa czy jest ogolnie mila..Prosze o odpowiedz
Gość napisał(a):ja chodzlam do dr.Gronczewskiej jest dodra potrafi poradzic w kazdej sytuacj.za wizyte bierze 60zl

Gość

16-11-2007, 17:19
#9
ja chodzlam do dr.Gronczewskiej jest dodra potrafi poradzic w kazdej sytuacj.za wizyte bierze 60zl
Gość napisał(a):Ja byłam u prof w grudniu i powiem Wam, że ostrołęccy lekarze w porównaniu z nim to niebo i ziemia. Byłam uż chyba u wszystkich lekarzy z ostrołeki ze swoim problemem, każdy załamywał ręcę mówiąc, że tak chyba musi być, że tak czasem bywa. Dopiero prof. wziął się ostro za leczenie mojej osoby, dał mi nadzieje, podając ze swojej praktyki podobne przypadki, które po odpowiednim leczeniu wróciły do normy. Dodam, że profesor nie specjalizuje się tylko w bezpłodności i utrzymaniu trudnej ciaży ale również w innych sprawach kobiecych. Naprawdę polecam :)

Gość

25-01-2009, 22:54
#10
Ja byłam u prof w grudniu i powiem Wam, że ostrołęccy lekarze w porównaniu z nim to niebo i ziemia. Byłam uż chyba u wszystkich lekarzy z ostrołeki ze swoim problemem, każdy załamywał ręcę mówiąc, że tak chyba musi być, że tak czasem bywa. Dopiero prof. wziął się ostro za leczenie mojej osoby, dał mi nadzieje, podając ze swojej praktyki podobne przypadki, które po odpowiednim leczeniu wróciły do normy. Dodam, że profesor nie specjalizuje się tylko w bezpłodności i utrzymaniu trudnej ciaży ale również w innych sprawach kobiecych. Naprawdę polecam :)
Gość napisał(a):Czy wie ktoś może kiedy teraz ptzyjmuje dr JÓŻWIK ?

Gość

26-01-2009, 13:18
#11
Czy wie ktoś może kiedy teraz ptzyjmuje dr JÓŻWIK ?
Gość napisał(a):Hej!Profesor teraz będzie 6 lutego od godz. 8.00. Polecam :)))) Dzięki niemu odzyskalam sokój wewnętrzny :)

Gość

26-01-2009, 21:19
#12
Hej!Profesor teraz będzie 6 lutego od godz. 8.00. Polecam :)))) Dzięki niemu odzyskalam sokój wewnętrzny :)
Gość napisał(a):ja dopiero zaczęłam się leczyć u prof. Jóźwika więc trudno mi coś powiedzieć, ale na pierwszej wizycie zrobił na mnie pozytywne wrażenie

Gość

03-02-2009, 21:58
#13
ja dopiero zaczęłam się leczyć u prof. Jóźwika więc trudno mi coś powiedzieć, ale na pierwszej wizycie zrobił na mnie pozytywne wrażenie
Gość napisał(a):Dziewczyny kiedy będzie teraz przyjmował dr Jóźwik w Feminie bardzo prosze o pomoc{smutny}

Gość

18-02-2009, 21:40
#14
Dziewczyny kiedy będzie teraz przyjmował dr Jóźwik w Feminie bardzo prosze o pomoc{smutny}
Gość napisał(a):Jutro od 9.00, pozdrawiam

Gość

19-02-2009, 09:52
#15
Jutro od 9.00, pozdrawiam
Gość napisał(a):Może któraś z kobiet miała przeprowadzaną inseminacje  u prof Jóźwika?Proszę opiszcie.

Gość

21-11-2009, 18:54
#16
Może któraś z kobiet miała przeprowadzaną inseminacje  u prof Jóźwika?Proszę opiszcie.
Gość napisał(a):[quote=]Może któraś z kobiet miała przeprowadzaną inseminacje  u prof Jóźwika?Proszę opiszcie.[/quote]

Gość

22-11-2009, 17:20
#17
[quote=]Może któraś z kobiet miała przeprowadzaną inseminacje  u prof Jóźwika?Proszę opiszcie.[/quote]
Gość napisał(a):Hej ja miałam przeprowadziną inseminacje przez profesora w Białymstoku w lutym 2008r. , niestyety nie udała się ale zaraz w następnym miesiącu sama  zaszłam w ciążę i w tej chwili mam rocznego syneczka. Leczyłam się prawie rok u profesora rezultat widać - jest nim mój syneczek. Gorąco wszystkim polecam.  

Gość

23-11-2009, 14:52
#18
Hej ja miałam przeprowadziną inseminacje przez profesora w Białymstoku w lutym 2008r. , niestyety nie udała się ale zaraz w następnym miesiącu sama  zaszłam w ciążę i w tej chwili mam rocznego syneczka. Leczyłam się prawie rok u profesora rezultat widać - jest nim mój syneczek. Gorąco wszystkim polecam.  
Gość napisał(a):Polecam prof Jóżwika. Dzieki niemu jestem w 13tyg ciąży.

Gość

27-11-2009, 10:53
#19
Polecam prof Jóżwika. Dzieki niemu jestem w 13tyg ciąży.
Gość napisał(a):Napiszcie kiedy teraz prof Jóźwik przyjmuje

Gość

27-11-2009, 16:13
#20
Napiszcie kiedy teraz prof Jóźwik przyjmuje

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów