ginekolog - prof Jóżwik

Założony przez pszczółka maja
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Witam Profesor teraz będzie 11 i 18 Grunia 2009 . {usmiech}

Gość

28-11-2009, 12:25
#1
Witam Profesor teraz będzie 11 i 18 Grunia 2009 . {usmiech}
Gość napisał(a):okdzięki

Gość

28-11-2009, 22:41
#2
okdzięki
Gość napisał(a):Jedna z Was opisuje że jest w 13 tyg ciąży - mam taką cichą nadzieję, że prof mi również pomoże.

Gość

30-11-2009, 22:04
#3
Jedna z Was opisuje że jest w 13 tyg ciąży - mam taką cichą nadzieję, że prof mi również pomoże.
Gość napisał(a):Dziewczyny piszmy czy pomógł wam profesor czy nie{!}{usmiech}

Gość

03-01-2010, 15:38
#4
Dziewczyny piszmy czy pomógł wam profesor czy nie{!}{usmiech}
Gość napisał(a):mam pytanie kiedy bedzie  w styczniuprof Jóżwik?z góry dziękuję

Gość

03-01-2010, 16:51
#5
mam pytanie kiedy bedzie  w styczniuprof Jóżwik?z góry dziękuję
Gość napisał(a):8 stycznia będzie teraz dr Jóźwik

Gość

03-01-2010, 20:06
#6
8 stycznia będzie teraz dr Jóźwik
Gość napisał(a):dziekuje!!!a ile kosztuje wizyta u dr Jużwika?

Gość

05-01-2010, 17:43
#7
dziekuje!!!a ile kosztuje wizyta u dr Jużwika?
Gość napisał(a):100 zł, USG nie robi, nie ma aparatu, a szkoda

Gość

05-01-2010, 22:09
#8
100 zł, USG nie robi, nie ma aparatu, a szkoda
Gość napisał(a): Profesor na USG wysyła do dr Niwińskiego na kase chorych.

Gość

06-01-2010, 10:04
#9
Profesor na USG wysyła do dr Niwińskiego na kase chorych.
Gość napisał(a):Tak wysyła, ale czy od razu można dostać się na to USG do Niewińskiego, czy trzeba czekać?

Gość

08-01-2010, 17:09
#10
Tak wysyła, ale czy od razu można dostać się na to USG do Niewińskiego, czy trzeba czekać?
Gość napisał(a):Od razu robi usg bo zazwyczaj ma mało pacjentek i wraca się jeszcze z usg do dr. Józwika jak jeszcze jest.

Gość

08-01-2010, 19:41
#11
Od razu robi usg bo zazwyczaj ma mało pacjentek i wraca się jeszcze z usg do dr. Józwika jak jeszcze jest.
Gość napisał(a):ok

Gość

09-01-2010, 17:41
#12
ok
Gość napisał(a):  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić

Gość

16-03-2010, 00:10
#13
  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić
Gość napisał(a):[quote=Gość]  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić [/quote]nic nie musisz przechodzic cztery poronienia ti juz za duzo jedz lepiej do białegostoku do kliniki tam ci zrobia profesjonalne badana moze nawet genetyczne czy to nie nie jest na podłozu genetycznym nie zastanawiaj sie o cztery poronienia miałas juz za duzo pozdrawiam

Gość

16-03-2010, 10:54
#14
[quote=Gość]  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić [/quote]nic nie musisz przechodzic cztery poronienia ti juz za duzo jedz lepiej do białegostoku do kliniki tam ci zrobia profesjonalne badana moze nawet genetyczne czy to nie nie jest na podłozu genetycznym nie zastanawiaj sie o cztery poronienia miałas juz za duzo pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić [/quote]nic nie musisz przechodzic cztery poronienia ti juz za duzo jedz lepiej do białegostoku do kliniki tam ci zrobia profesjonalne badana moze nawet genetyczne czy to nie nie jest na podłozu genetycznym nie zastanawiaj sie o cztery poronienia miałas juz za duzo pozdrawiam

Gość

16-03-2010, 10:54
#15
[quote=Gość]  Czy możecie mi napisać kiedy teraz będzie przyjmował pacjentki  prof.Jóźwik  ,jestem po czterech poronieniach bardzo wczesnych ciąż może mi pomoże  bo lekarze w Ostrołęce mówią że to przypadek i trzeba próbować i może się uda ale ile razy można przez to przechodzić [/quote]nic nie musisz przechodzic cztery poronienia ti juz za duzo jedz lepiej do białegostoku do kliniki tam ci zrobia profesjonalne badana moze nawet genetyczne czy to nie nie jest na podłozu genetycznym nie zastanawiaj sie o cztery poronienia miałas juz za duzo pozdrawiam
Gość napisał(a): W Białymstoku byłam u prof.Wołczyńskiego i zaproponował mi invitro  ale ja zachodzę sama w ciazę więc narazie odpuściłam to sobie ,a to   wiąże się też z dużmi kosztami dlatego  chciałam skonsultować się  z prof.Jóżwikiem i wysłuchać jakie on ma zdanie na ten temat

Gość

16-03-2010, 11:03
#16
W Białymstoku byłam u prof.Wołczyńskiego i zaproponował mi invitro  ale ja zachodzę sama w ciazę więc narazie odpuściłam to sobie ,a to   wiąże się też z dużmi kosztami dlatego  chciałam skonsultować się  z prof.Jóżwikiem i wysłuchać jakie on ma zdanie na ten temat
Gość napisał(a):19 marca czyli w ten piątek będzie dr Jóźwik, na pewno "dzwoniłam do niego"

Gość

16-03-2010, 19:13
#17
19 marca czyli w ten piątek będzie dr Jóźwik, na pewno "dzwoniłam do niego"
Gość napisał(a):Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  

Gość

29-04-2010, 13:12
#18
Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  
Gość napisał(a):Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  

Gość

29-04-2010, 13:12
#19
Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  
Gość napisał(a):Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  

Gość

29-04-2010, 13:13
#20
Witam! Wiecie może kiedy teraz będzie przyjmował prof. Jóźwik i w jakie dni przyjmuje?  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów