potrzebny dobry stomatolog lub chirurg stom do usuniecia 8semki pomocy

Założony przez lidia
strony: 1 2 dalej
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

lidia

Wpisów: 6
Dołączył: 20.11.2010
20-10-2011, 20:43
#1
witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie
Gość napisał(a):w wiezowco na przeciwko avalonu w pierwszej klatce przyjmuje bardzo dobry chirurg mi osobiście usuną 8 bardzo skomplikowana :) z dobrym przeswietleniem wszystko jest w stanie zrobic ! :)

Gość

20-10-2011, 21:12
#2
w wiezowco na przeciwko avalonu w pierwszej klatce przyjmuje bardzo dobry chirurg mi osobiście usuną 8 bardzo skomplikowana :) z dobrym przeswietleniem wszystko jest w stanie zrobic ! :)
Gość napisał(a):W Warszawie, na Linleya w Szpitalu Dzieciątka Jezus, oddział chirurgi stomatologicznej czy szczękowej. Miałam tam usuwane trzy ósemki w tym dwie spod dziąsła. Jeden zabieg był skomplikowany, trwał ponad godzinę. Żadnych problemów. Z czystym sumieniem można sie im poddać.  

Gość

20-10-2011, 22:04
#3
W Warszawie, na Linleya w Szpitalu Dzieciątka Jezus, oddział chirurgi stomatologicznej czy szczękowej. Miałam tam usuwane trzy ósemki w tym dwie spod dziąsła. Jeden zabieg był skomplikowany, trwał ponad godzinę. Żadnych problemów. Z czystym sumieniem można sie im poddać.  
Gość napisał(a):A ja polecam dr.Perzanowską mi usuwała i było wszystko ok , przyjmuje w poniedziałek -środę -piątek od 14-18 na ul.11 Listopada kawałek za sklepem Mamątow

Gość

21-10-2011, 10:23
#4
A ja polecam dr.Perzanowską mi usuwała i było wszystko ok , przyjmuje w poniedziałek -środę -piątek od 14-18 na ul.11 Listopada kawałek za sklepem Mamątow
Gość napisał(a):[quote=Gość]w wiezowco na przeciwko avalonu w pierwszej klatce przyjmuje bardzo dobry chirurg mi osobiście usuną 8 bardzo skomplikowana :) z dobrym przeswietleniem wszystko jest w stanie zrobic ! :) [/quote]chyba nie piszesz o rzeźniku patałachu Zyskowskim?!?!?!?!!!!!!

Gość

23-11-2011, 10:15
#5
[quote=Gość]w wiezowco na przeciwko avalonu w pierwszej klatce przyjmuje bardzo dobry chirurg mi osobiście usuną 8 bardzo skomplikowana :) z dobrym przeswietleniem wszystko jest w stanie zrobic ! :) [/quote]chyba nie piszesz o rzeźniku patałachu Zyskowskim?!?!?!?!!!!!!
Gość napisał(a):w wierzowcu owszem, na 11 litopada... faktycznie zaraz koło avalonu ale dr Suchcicki... mi usuwał obie ósemki tego samego dnia... założył ładne szwy(bo były uuwane hirurgicznie) i wszystko sie pieknie zagoiło.

Gość

23-11-2011, 11:35
#6
w wierzowcu owszem, na 11 litopada... faktycznie zaraz koło avalonu ale dr Suchcicki... mi usuwał obie ósemki tego samego dnia... założył ładne szwy(bo były uuwane hirurgicznie) i wszystko sie pieknie zagoiło.
Gość napisał(a):Szczerze polecam Panią chirurg Junczewską.Przyjmuje w Myszyńcu na ulicy Sportowej.Nie dość,że pełen profesjonalizm,higiena i miłe podejście do pacjenta to jeszcze wizyta jest na NFZ czyli żadnych kosztów(no może jedynie na benzynę).

Gość

23-11-2011, 15:39
#7
Szczerze polecam Panią chirurg Junczewską.Przyjmuje w Myszyńcu na ulicy Sportowej.Nie dość,że pełen profesjonalizm,higiena i miłe podejście do pacjenta to jeszcze wizyta jest na NFZ czyli żadnych kosztów(no może jedynie na benzynę).
Gość napisał(a):[quote=Gość]Szczerze polecam Panią chirurg Junczewską.Przyjmuje w Myszyńcu na ulicy Sportowej.Nie dość,że pełen profesjonalizm,higiena i miłe podejście do pacjenta to jeszcze wizyta jest na NFZ czyli żadnych kosztów(no może jedynie na benzynę). [/quote]cieszę się, że jest miły komentarz na temat doktor Junczewskiej, bo właśnie u niej będę miała chirurgicznie usuwana ósemkę. A trafiłam tam z tego względu, że żaden chirurg w Oce nie przyjmuje na NFZ, płacic trzeba nieraz i 600zł za taki zabieg...

Gość

24-11-2011, 18:19
#8
[quote=Gość]Szczerze polecam Panią chirurg Junczewską.Przyjmuje w Myszyńcu na ulicy Sportowej.Nie dość,że pełen profesjonalizm,higiena i miłe podejście do pacjenta to jeszcze wizyta jest na NFZ czyli żadnych kosztów(no może jedynie na benzynę). [/quote]cieszę się, że jest miły komentarz na temat doktor Junczewskiej, bo właśnie u niej będę miała chirurgicznie usuwana ósemkę. A trafiłam tam z tego względu, że żaden chirurg w Oce nie przyjmuje na NFZ, płacic trzeba nieraz i 600zł za taki zabieg...
Gość napisał(a):
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Gość

14-02-2019, 21:36
#9
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Gość napisał(a):

ciezka sprawa;/

Gość

08-01-2020, 12:39
#10

ciezka sprawa;/

Gość napisał(a):
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Gość

18-02-2020, 15:14
#11
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Gość napisał(a):
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Pan stomatolog   w wiezowcu   przy handlowcu   pierwszy od ulicy 11 listopada  ostroleka  super  usuwa osemki  

Gość

18-02-2020, 15:19
#12
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Pan stomatolog   w wiezowcu   przy handlowcu   pierwszy od ulicy 11 listopada  ostroleka  super  usuwa osemki  

Gość napisał(a):

Również polecam Pana z 11 listopada, wyrywał mi już dwie ósemki.

Bezpoleśnie, szybko.

Gość

20-02-2020, 10:55
#13

Również polecam Pana z 11 listopada, wyrywał mi już dwie ósemki.

Bezpoleśnie, szybko.

Gość napisał(a):

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Gość

21-02-2020, 18:45
#14

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Gość napisał(a):

Szpital

Poradnia stomatologiczna

Pani dr Suchcicka

Lub szpital lindleya warszawa

Ambulatorium stomatologiczne

Rejestracja do 12

Przyjmują od 8

Obsługują wszystkich zarejestrowanych

Gość

22-02-2020, 12:24
#15

Szpital

Poradnia stomatologiczna

Pani dr Suchcicka

Lub szpital lindleya warszawa

Ambulatorium stomatologiczne

Rejestracja do 12

Przyjmują od 8

Obsługują wszystkich zarejestrowanych

Gość napisał(a):

Również polecam panią z Myszyńca.

Gość

22-02-2020, 13:53
#16

Również polecam panią z Myszyńca.

Gość napisał(a):

Ja też szukałam chirurga stomatologa do usunięcia ósemki. Znalazłam w Ostrowi Maz. również na NFZ.

Gość

22-02-2020, 21:28
#17

Ja też szukałam chirurga stomatologa do usunięcia ósemki. Znalazłam w Ostrowi Maz. również na NFZ.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Ja też szukałam chirurga stomatologa do usunięcia ósemki. Znalazłam w Ostrowi Maz. również na NFZ.

Chirurg szczękowy w Myszyńcu na nfz

Gość

25-02-2020, 23:39
#18
Gość napisał(a):

Ja też szukałam chirurga stomatologa do usunięcia ósemki. Znalazłam w Ostrowi Maz. również na NFZ.

Chirurg szczękowy w Myszyńcu na nfz

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Na Wybickiego nie polecam

Gość

27-02-2020, 14:42
#19
Gość napisał(a):

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Na Wybickiego nie polecam

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Na Wybickiego nie polecam

Na Wybickiego jak najbardziej polecam i nfz

Gość

29-02-2020, 19:55
#20
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Na wybiciego 6 przyjeżdża chirurg szczekowy, będzie w marcu, przyjmuje ślę nie w każdy weekendy, bardzo dobrze usuwa 8 i to bezpłatnie na nfz tylko trzeba trochę poczekać

Na Wybickiego nie polecam

Na Wybickiego jak najbardziej polecam i nfz


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów