potrzebny dobry stomatolog lub chirurg stom do usuniecia 8semki pomocy

Założony przez lidia
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Dr Brzozowy. Klinika Uśmiechu na Hallera

Gość

12-04-2023, 13:33
#1
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Dr Brzozowy. Klinika Uśmiechu na Hallera

Gość napisał(a):

Polecam na NFZ przyjmije chirurg stomatolog na Pileckiego. Rewelacja . Polecam w 300 %

Gość

13-04-2023, 14:40
#2

Polecam na NFZ przyjmije chirurg stomatolog na Pileckiego. Rewelacja . Polecam w 300 %

Gość napisał(a):

nie wiem czy jeszcze przyjmuje pacjentow ale najlepszyn byl dr Gromadzki

Gość

17-04-2023, 02:30
#3

nie wiem czy jeszcze przyjmuje pacjentow ale najlepszyn byl dr Gromadzki

Gość napisał(a):

Mi ósemke rwał dr Adam Dobrzyński z gabinetu Dent Blanche. Dobrze znieczulił i wyjął! Jestem zadowolony.

Gość

15-05-2023, 19:41
#4

Mi ósemke rwał dr Adam Dobrzyński z gabinetu Dent Blanche. Dobrze znieczulił i wyjął! Jestem zadowolony.

Gość napisał(a):

Bardzo dobry jest stomatolog chirurg dr Suchcicki. Przyjmuje na 11 Listopada w wieżowcu, neżeli się nie mylę to nr 3.

Gość

16-05-2023, 08:55
#5

Bardzo dobry jest stomatolog chirurg dr Suchcicki. Przyjmuje na 11 Listopada w wieżowcu, neżeli się nie mylę to nr 3.

Gość napisał(a):

Ósemka - często bardzo poważna sprawa. Doktor Suchcicki jest na pewno bardzo doświadczonym chirurgiem-stomatologiem. Niestety w moim przypadku po usunięciu trudnej ósemki zabrakło kontrolnego prześwietlenia. Resztki tego zęba usuwałem kilka lat później dzięki dociekliwości innego stomatologa i znowu była chirurgia stomatologiczna ale tym razem już w innym gabinecie. Warto poszukać sprawdzonego specjalisty chirurga, zrobić porządne badania obrazowe przed i po zabiegu (jeżeli był skomplikowany). Unikałbym stomatologa, który świadczy "pełen zakres".

Gość

17-05-2023, 12:31
#6

Ósemka - często bardzo poważna sprawa. Doktor Suchcicki jest na pewno bardzo doświadczonym chirurgiem-stomatologiem. Niestety w moim przypadku po usunięciu trudnej ósemki zabrakło kontrolnego prześwietlenia. Resztki tego zęba usuwałem kilka lat później dzięki dociekliwości innego stomatologa i znowu była chirurgia stomatologiczna ale tym razem już w innym gabinecie. Warto poszukać sprawdzonego specjalisty chirurga, zrobić porządne badania obrazowe przed i po zabiegu (jeżeli był skomplikowany). Unikałbym stomatologa, który świadczy "pełen zakres".

Gość napisał(a):
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Niezwłocznie udaj się do szpitala. Tam dyżurują chirurdzy, którzy zajmują się wyłączniem usuwaniem zębów, także ósemek. Jeżeli masz, zabierz zdjęcie rtg.

Gość

21-10-2023, 16:18
#7
lidia napisał(a):witam potrzebuje pilnie dobrego stomatologa lub chirurga stom do usuniecia 8 semki  do ktorej jest bardzo ograniczony dostep  bardzo prosze  pomozcie

Niezwłocznie udaj się do szpitala. Tam dyżurują chirurdzy, którzy zajmują się wyłączniem usuwaniem zębów, także ósemek. Jeżeli masz, zabierz zdjęcie rtg.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Bardzo dobry jest stomatolog chirurg dr Suchcicki. Przyjmuje na 11 Listopada w wieżowcu, neżeli się nie mylę to nr 3.

Potwierdzam,świetny specjalista

Gość

30-11-2023, 02:53
#8
Gość napisał(a):

Bardzo dobry jest stomatolog chirurg dr Suchcicki. Przyjmuje na 11 Listopada w wieżowcu, neżeli się nie mylę to nr 3.

Potwierdzam,świetny specjalista

Gość napisał(a):

jedz do myszynca ma gabinet w szkole na 1 pętrze rewelacja

Gość

30-11-2023, 14:14
#9

jedz do myszynca ma gabinet w szkole na 1 pętrze rewelacja

Gość napisał(a):

Chirurg w Oldencie w Kadzidle

Gość

03-12-2023, 12:51
#10

Chirurg w Oldencie w Kadzidle

Gość napisał(a):

Tylko KLINIKA UŚMIECHU dr BRZEGOWY - młody znakomity chirurg.

Gość

30-12-2023, 08:55
#11

Tylko KLINIKA UŚMIECHU dr BRZEGOWY - młody znakomity chirurg.

Gość napisał(a):

Tak potwierdzam - chirurg z wykształcenia- POLECAM

Gość

30-12-2023, 08:57
#12

Tak potwierdzam - chirurg z wykształcenia- POLECAM


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów