GINEKOLOGIA

Założony przez impresja
strony: 1 2 3 dalej
impresja napisał(a):Wiem, że istnieją już wątki na ten temat, ale niektóre są sprzed 4 lat... więc opinie użytkowniczek są nieaktualne...{nie}  chodzi mi o aktualne opinie kobiet, które niedawno korzystały z usług ostrołęckich ginekologów i podzielą się opinią z wizyt. Bardzo proszę o odpowiedzi, zwłaszcza kobiety, z problemami {smutny}.... Który lekarz pomógł wam....{?}{!}  

impresja

Wpisów: 3
Dołączył: 12.05.2011
13-05-2011, 00:05
#1
Wiem, że istnieją już wątki na ten temat, ale niektóre są sprzed 4 lat... więc opinie użytkowniczek są nieaktualne...{nie}  chodzi mi o aktualne opinie kobiet, które niedawno korzystały z usług ostrołęckich ginekologów i podzielą się opinią z wizyt. Bardzo proszę o odpowiedzi, zwłaszcza kobiety, z problemami {smutny}.... Który lekarz pomógł wam....{?}{!}  
Gość napisał(a):Miałam styczność z wieloma lekarzami w o-ce ale jeśli chodzi o problemy i doraźną pomoc polecam Białystok... Tam są specjaliści od problemów a tutaj spotkałam się z ogromną niewiedzą....  

Gość

13-05-2011, 08:08
#2
Miałam styczność z wieloma lekarzami w o-ce ale jeśli chodzi o problemy i doraźną pomoc polecam Białystok... Tam są specjaliści od problemów a tutaj spotkałam się z ogromną niewiedzą....  
Gość napisał(a):A kogo w Białymstoku polecasz??? Poproszę o inf (lekarz, ceny wizyt u niego).  

Gość

13-05-2011, 08:58
#3
A kogo w Białymstoku polecasz??? Poproszę o inf (lekarz, ceny wizyt u niego).  
Gość napisał(a):Polecam przychodnię Artemida w Białymstoku http://www.artemida-online.pl/ ja jeżdżę do Prof. Wołczyńskiego za wizytę płacę 150zł w cenie jest wizyta i USG.

Gość

13-05-2011, 11:03
#4
Polecam przychodnię Artemida w Białymstoku http://www.artemida-online.pl/ ja jeżdżę do Prof. Wołczyńskiego za wizytę płacę 150zł w cenie jest wizyta i USG.
impresja napisał(a):dziękuje za inf. o Białymstoku.  Może któraś z pań, podzieli się też innymi informacjami. czekam na odzew. Zawsze każda informacja jest cenna, jeśli chodzi o zdrowie.  

impresja

Wpisów: 3
Dołączył: 12.05.2011
13-05-2011, 15:40
#5
dziękuje za inf. o Białymstoku.  Może któraś z pań, podzieli się też innymi informacjami. czekam na odzew. Zawsze każda informacja jest cenna, jeśli chodzi o zdrowie.  
Gość napisał(a):Ja poleca Białystok klinikę "bocian" Mrugacz - wystarczy wpisać w google wyskoczą informacje.

Gość

13-05-2011, 16:38
#6
Ja poleca Białystok klinikę "bocian" Mrugacz - wystarczy wpisać w google wyskoczą informacje.
impresja napisał(a):Czy żadna z pań nie udzieli już porady co do ginekologa z Ostrołęki??  

impresja

Wpisów: 3
Dołączył: 12.05.2011
15-05-2011, 22:13
#7
Czy żadna z pań nie udzieli już porady co do ginekologa z Ostrołęki??  
Gość napisał(a):Leczę się od kilkunastu lat, różne problemy, również z zajściem w ciążę. Mam dwóch lekarzy prowadzących. W Warszawie i tu w Ostrołęce, bo nie sposób jeździć na zwykłą wizytę do Warszawy. W Ostrołęce od wielu lat moim  lekarzem jest dr. Mróz. Prowadził również tu na miejscu moją ciążę. Nigdy się nie zawiodłam.  

Gość

15-05-2011, 22:47
#8
Leczę się od kilkunastu lat, różne problemy, również z zajściem w ciążę. Mam dwóch lekarzy prowadzących. W Warszawie i tu w Ostrołęce, bo nie sposób jeździć na zwykłą wizytę do Warszawy. W Ostrołęce od wielu lat moim  lekarzem jest dr. Mróz. Prowadził również tu na miejscu moją ciążę. Nigdy się nie zawiodłam.  
Gość napisał(a):ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  

Gość

18-06-2011, 13:49
#9
ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  [/quote]do prowadzenia ciąży polecam dra Pawełka i dra Bucińskiego (prowadził moją ciążę, kiedyś było super, teraz podobno znowu zrobił się humorzasty..). Baaaardzo lubię dra Wikarskiego, niestety minusem jest to, że nie ma dyżurów w szpitalu (o ile chcesz tu rodzić). Niestety nie każdego stać na wizyty poza miastem...Wymienionych lekarzy moge polecić osobiście, z innymi nie miałam kontaktu praktycznie :)

Gość

18-06-2011, 13:56
#10
[quote=Gość]ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  [/quote]do prowadzenia ciąży polecam dra Pawełka i dra Bucińskiego (prowadził moją ciążę, kiedyś było super, teraz podobno znowu zrobił się humorzasty..). Baaaardzo lubię dra Wikarskiego, niestety minusem jest to, że nie ma dyżurów w szpitalu (o ile chcesz tu rodzić). Niestety nie każdego stać na wizyty poza miastem...Wymienionych lekarzy moge polecić osobiście, z innymi nie miałam kontaktu praktycznie :)
Gość napisał(a):Ja również polecam Białystok, ale klinikę Napromedica prowadzoną przez dr. Wasilewskiego. Wcześniej leczyłam się u doktora Mrugacza- ale odradzam.Jeśli chodzi o Ostrołękę to jeśli to coś poważnego to szkoda czasu- wiem ze swojego doświadczenia.

Gość

18-06-2011, 15:21
#11
Ja również polecam Białystok, ale klinikę Napromedica prowadzoną przez dr. Wasilewskiego. Wcześniej leczyłam się u doktora Mrugacza- ale odradzam.Jeśli chodzi o Ostrołękę to jeśli to coś poważnego to szkoda czasu- wiem ze swojego doświadczenia.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  [/quote]do prowadzenia ciąży polecam dra Pawełka i dra Bucińskiego (prowadził moją ciążę, kiedyś było super, teraz podobno znowu zrobił się humorzasty..). Baaaardzo lubię dra Wikarskiego, niestety minusem jest to, że nie ma dyżurów w szpitalu (o ile chcesz tu rodzić). Niestety nie każdego stać na wizyty poza miastem...Wymienionych lekarzy moge polecić osobiście, z innymi nie miałam kontaktu praktycznie :) [/quote]aaaa przepraszam, nie doczytałam, że chodzi o problemy {smutny}w takim razie najlepsze opinie ma Białystok jak widzę. Życzę powodzenia i szczęścia :)

Gość

18-06-2011, 16:18
#12
[quote=Gość][quote=Gość]ach szkoda, że tak mało kobiet wypowiedziało się na ten temat...{smutny}  [/quote]do prowadzenia ciąży polecam dra Pawełka i dra Bucińskiego (prowadził moją ciążę, kiedyś było super, teraz podobno znowu zrobił się humorzasty..). Baaaardzo lubię dra Wikarskiego, niestety minusem jest to, że nie ma dyżurów w szpitalu (o ile chcesz tu rodzić). Niestety nie każdego stać na wizyty poza miastem...Wymienionych lekarzy moge polecić osobiście, z innymi nie miałam kontaktu praktycznie :) [/quote]aaaa przepraszam, nie doczytałam, że chodzi o problemy {smutny}w takim razie najlepsze opinie ma Białystok jak widzę. Życzę powodzenia i szczęścia :)
Gość napisał(a):dr. Michał Kunicki (najlepiej w Google wyszukać) ginekolog endokrynolog, pracuje w szpitalu na Karowej w Warszawie, jeśli jest potrzeba kieruje na oddział, termin szybko jest dostępny. Specjalizuje się w rożnych zaburzeniach endo.-gin. i prowadzi ciąże. Specjalista od na prawdę poważnych chorób kobiecych. Tel. 22 321 33 44  ul. Bolesławicka. Cena wizyty 150zł. lub 200 i 250 w zależności od godzin i dni (w sobotę i po 19.00 wizyty są droższe).

Gość

18-06-2011, 19:42
#13
dr. Michał Kunicki (najlepiej w Google wyszukać) ginekolog endokrynolog, pracuje w szpitalu na Karowej w Warszawie, jeśli jest potrzeba kieruje na oddział, termin szybko jest dostępny. Specjalizuje się w rożnych zaburzeniach endo.-gin. i prowadzi ciąże. Specjalista od na prawdę poważnych chorób kobiecych. Tel. 22 321 33 44  ul. Bolesławicka. Cena wizyty 150zł. lub 200 i 250 w zależności od godzin i dni (w sobotę i po 19.00 wizyty są droższe).
Gość napisał(a):witam. w ostrołęce ogólnie nie ma odpowiedzialnych lekarzy a ich niewiedza jest poprostu masakryczna. chodziłam do wielu różnych lekarzy; wikarski, pyskło, buciński, niewiński i ich odradzam... ostatnio korzystam z usług doktora monińskiego przyjmuje w zakładzie Femina tj. w ostrołęckim meditransie i jestem zadowolona polecam ponieważ wydaje mi sie najbardziej kompetentny jednym minusem jest to że nie ma podpisanej umowy ze szpitalem. ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży lekarz moninski jest bardzo odpowiedzialny a co do samego porodu polecam szpital w białymstoku bądz warszawie  

Gość

20-06-2011, 14:07
#14
witam. w ostrołęce ogólnie nie ma odpowiedzialnych lekarzy a ich niewiedza jest poprostu masakryczna. chodziłam do wielu różnych lekarzy; wikarski, pyskło, buciński, niewiński i ich odradzam... ostatnio korzystam z usług doktora monińskiego przyjmuje w zakładzie Femina tj. w ostrołęckim meditransie i jestem zadowolona polecam ponieważ wydaje mi sie najbardziej kompetentny jednym minusem jest to że nie ma podpisanej umowy ze szpitalem. ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży lekarz moninski jest bardzo odpowiedzialny a co do samego porodu polecam szpital w białymstoku bądz warszawie  
Gość napisał(a):witam. w ostrołęce ogólnie nie ma odpowiedzialnych lekarzy a ich niewiedza jest poprostu masakryczna. chodziłam do wielu różnych lekarzy; wikarski, pyskło, buciński, niewiński i ich odradzam... ostatnio korzystam z usług doktora monińskiego przyjmuje w zakładzie Femina tj. w ostrołęckim meditransie i jestem zadowolona polecam ponieważ wydaje mi sie najbardziej kompetentny jednym minusem jest to że nie ma podpisanej umowy ze szpitalem. ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży lekarz moninski jest bardzo odpowiedzialny a co do samego porodu polecam szpital w białymstoku bądz warszawie  

Gość

20-06-2011, 14:07
#15
witam. w ostrołęce ogólnie nie ma odpowiedzialnych lekarzy a ich niewiedza jest poprostu masakryczna. chodziłam do wielu różnych lekarzy; wikarski, pyskło, buciński, niewiński i ich odradzam... ostatnio korzystam z usług doktora monińskiego przyjmuje w zakładzie Femina tj. w ostrołęckim meditransie i jestem zadowolona polecam ponieważ wydaje mi sie najbardziej kompetentny jednym minusem jest to że nie ma podpisanej umowy ze szpitalem. ale jesli chodzi o prowadzenie ciąży lekarz moninski jest bardzo odpowiedzialny a co do samego porodu polecam szpital w białymstoku bądz warszawie  
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:18
#16
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):ja osobiscie polecam dr Pysklo. to on wlasnie skierowal mnie dalej bo stwierdzil ze sam nie moze pomoc. i bardzo go za to cenie. teraz kiedy juz jestem w ciazy to chodze wlansie do niego i jestem bardzo zadowolona. a leczylam sie w klinice w BIalymstoku u dr Mrugacza polecam bardzo!!!! konkretny i nie zdziera kasy z pacjentki. pomogl mi w 5 mcy zajsc w ciaze w ktora tu w oce nie moglam zajsc przez ponad rok (leczylam w oce u pani endokrynolog Czasiuk) wiec jesli sa jakies powazniejsze problemy rezygujcie z O-ki i ruszcie na Bialystok , Wa-wa tez ok ale duzo drozsza!.

Gość

03-07-2011, 13:39
#17
ja osobiscie polecam dr Pysklo. to on wlasnie skierowal mnie dalej bo stwierdzil ze sam nie moze pomoc. i bardzo go za to cenie. teraz kiedy juz jestem w ciazy to chodze wlansie do niego i jestem bardzo zadowolona. a leczylam sie w klinice w BIalymstoku u dr Mrugacza polecam bardzo!!!! konkretny i nie zdziera kasy z pacjentki. pomogl mi w 5 mcy zajsc w ciaze w ktora tu w oce nie moglam zajsc przez ponad rok (leczylam w oce u pani endokrynolog Czasiuk) wiec jesli sa jakies powazniejsze problemy rezygujcie z O-ki i ruszcie na Bialystok , Wa-wa tez ok ale duzo drozsza!.
Gość napisał(a):Tak intymny temat {gafa}

Gość

18-07-2011, 22:11
#18
Tak intymny temat {gafa}
Gość napisał(a):Tak intymny temat {gafa}

Gość

18-07-2011, 22:11
#19
Tak intymny temat {gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak intymny temat {gafa} [/quote]Chyba masz jakiś problem ze sobą, zacznij patrzeć na ludzi troszkę przychylniej, już kolejny raz czytam bzdurny komentarz w twoim wydaniu, nie martw się w internecie, nikt nie jest anonimowy, nie na długo.

Gość

19-07-2011, 16:03
#20
[quote=Gość]Tak intymny temat {gafa} [/quote]Chyba masz jakiś problem ze sobą, zacznij patrzeć na ludzi troszkę przychylniej, już kolejny raz czytam bzdurny komentarz w twoim wydaniu, nie martw się w internecie, nikt nie jest anonimowy, nie na długo.

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów