GINEKOLOGIA

Założony przez impresja
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja osobiscie polecam dr Pysklo. to on wlasnie skierowal mnie dalej bo stwierdzil ze sam nie moze pomoc. i bardzo go za to cenie. teraz kiedy juz jestem w ciazy to chodze wlansie do niego i jestem bardzo zadowolona. a leczylam sie w klinice w BIalymstoku u dr Mrugacza polecam bardzo!!!! konkretny i nie zdziera kasy z pacjentki. pomogl mi w 5 mcy zajsc w ciaze w ktora tu w oce nie moglam zajsc przez ponad rok (leczylam w oce u pani endokrynolog Czasiuk) wiec jesli sa jakies powazniejsze problemy rezygujcie z O-ki i ruszcie na Bialystok , Wa-wa tez ok ale duzo drozsza!. [/quote]Ja też się leczę u d Mrugacza, to prawda, że jest z niego wspaniały lekarz. Polecam

Gość

19-07-2011, 16:05
#1
[quote=Gość]ja osobiscie polecam dr Pysklo. to on wlasnie skierowal mnie dalej bo stwierdzil ze sam nie moze pomoc. i bardzo go za to cenie. teraz kiedy juz jestem w ciazy to chodze wlansie do niego i jestem bardzo zadowolona. a leczylam sie w klinice w BIalymstoku u dr Mrugacza polecam bardzo!!!! konkretny i nie zdziera kasy z pacjentki. pomogl mi w 5 mcy zajsc w ciaze w ktora tu w oce nie moglam zajsc przez ponad rok (leczylam w oce u pani endokrynolog Czasiuk) wiec jesli sa jakies powazniejsze problemy rezygujcie z O-ki i ruszcie na Bialystok , Wa-wa tez ok ale duzo drozsza!. [/quote]Ja też się leczę u d Mrugacza, to prawda, że jest z niego wspaniały lekarz. Polecam
Gość napisał(a):witam jestem mama dwojki dzieci pierwsza ciaze prowadzil mi dr. mroz fakt faktem komplikacji nie bylo to ok. natomiast druga prowadzil dr. pawełek swietny lekarz mozna sie o wszystko dopytac i zawsze ma czas dla swoich pacjentek odpowie na kazde pytania . drugi porod byl juz  z komplikacjami i traf chcial ze byl obecnuy przy nim dr. mroz i powiem tak olal sprawe bo po porodzie dostalam krwotoku a gdy polozne go wzywaly pare razy po prostu nie przyszedl. moglam sie wykrwawic  ale dzieki poloznym jakos sie udalo. natomiast gdy w dniu wypisu z nim rozmawialam stwierdzil ze trzeba bylo lekarza nie zmieniac na innego. tak wiec polecam tylko dr. pawelka natomiast mroz  ..... szkoda slow odradzam{smutny}

Gość

20-07-2011, 09:18
#2
witam jestem mama dwojki dzieci pierwsza ciaze prowadzil mi dr. mroz fakt faktem komplikacji nie bylo to ok. natomiast druga prowadzil dr. pawełek swietny lekarz mozna sie o wszystko dopytac i zawsze ma czas dla swoich pacjentek odpowie na kazde pytania . drugi porod byl juz  z komplikacjami i traf chcial ze byl obecnuy przy nim dr. mroz i powiem tak olal sprawe bo po porodzie dostalam krwotoku a gdy polozne go wzywaly pare razy po prostu nie przyszedl. moglam sie wykrwawic  ale dzieki poloznym jakos sie udalo. natomiast gdy w dniu wypisu z nim rozmawialam stwierdzil ze trzeba bylo lekarza nie zmieniac na innego. tak wiec polecam tylko dr. pawelka natomiast mroz  ..... szkoda slow odradzam{smutny}
Gość napisał(a):Ja (jeszcze od szkoły średniej - to już ze 20 lat) z każdym problemem chodziłam do dr Pyskło. Byłam bardzo zadowolona, bo jak sam czegoś nie wiedział, lub nie mógł przebadać, to kierował dalej. Tak trafiłam do dr Czasiuk, bo potrzebny był ginekolog-endokrynolog. Wcześniej skierował mnie do swojej żony, bo ta mogła mnie jako jedyna w Ostrołęce skierować na rezonans magnetyczny (a były wtedy dwa w Polsce). Zdarzało się nawet, że otwierał tylko dla mnie gabinet USG w niedzielę, kiedy musiałam monitorować cykl. Zawsze był miły, uczynny, ale niestety nie potrafił mi pomóc. Chociaż w dalszym ciągu, jeśli czegoś potrzebuję, zawsze idę do niego. Moja mama podobnie jak ja ma średnie zdanie o jego fachowości. Od lat chodziła do niego z nawracającą infekcją. Nie potrafił sobie z tym poradzić. Raz poszła do dr Achcińskiej i ta po pierwszej wizycie ją wyleczyła. Infekcja nie powraca.Przez wiele lat próbowałam zajść w ciążę. Ten problem próbowała leczyć dr Czasiuk. Leżałam nawet w ostrołęckim szpitalu, ale nasi lekarze wykazali się zadziwiającą niekompetencją. Moje (jak się później okazało) drożne jajowody uznali za niedrożne. I to w zabiegu laparoskopowym!Trafiłam więc do Warszawy (strasznie drogo), później do Białegostoku.W Białymstoku leczyłam się u dwóch lekarzy. Pierwszym był dr Domitrz i z nim miałam o tyle dobrze, że pracował na etacie w klinice i niektóre badania i zabiegi zlecał mi bezpłatnie przez szpital. Podkreślam "niektóre". Ale mi nie pomógł.Trafiłam do dr Mrugacza. U tego za wszystko płacę, nie wiem, czy kieruje też na bezpłatne zabiegi do szpitala, bo zostałam już wcześniej gruntownie przebadana, ale wydaje mi się, że co może zrobić u siebie, to robi i trzeba płacić. Dr Mrugacz specjalizuje się w in-vitro i jest w tym naprawdę dobry. Wcześniej u dr Domitrza miałam dwa podejścia - nieudane. Dr nic nie zmienił przy drugim. Mrugacz popatrzył na procedurę i od razu znalazł w niej błąd. W ciążę zaszłam przy pierwszej próbie. Niestety poroniłam, ale wiedziałam, że ten dr jest na dobrej drodze. Drugie podejście (z kriozarodków) było nieudane, ale trzecie to pełen sukces.Jeśli więc ktoś ma problemy z płodnością i potrzebuje się jeszcze podleczyć/ przebadać proponuję dr Domitrza lub innego pracującego w klinice. Jeśli zaś pozostało już tylko in-vitro, to dr Mrugacz jest the best!. Ale to tylko moje zdanie...

Gość

20-07-2011, 09:24
#3
Ja (jeszcze od szkoły średniej - to już ze 20 lat) z każdym problemem chodziłam do dr Pyskło. Byłam bardzo zadowolona, bo jak sam czegoś nie wiedział, lub nie mógł przebadać, to kierował dalej. Tak trafiłam do dr Czasiuk, bo potrzebny był ginekolog-endokrynolog. Wcześniej skierował mnie do swojej żony, bo ta mogła mnie jako jedyna w Ostrołęce skierować na rezonans magnetyczny (a były wtedy dwa w Polsce). Zdarzało się nawet, że otwierał tylko dla mnie gabinet USG w niedzielę, kiedy musiałam monitorować cykl. Zawsze był miły, uczynny, ale niestety nie potrafił mi pomóc. Chociaż w dalszym ciągu, jeśli czegoś potrzebuję, zawsze idę do niego. Moja mama podobnie jak ja ma średnie zdanie o jego fachowości. Od lat chodziła do niego z nawracającą infekcją. Nie potrafił sobie z tym poradzić. Raz poszła do dr Achcińskiej i ta po pierwszej wizycie ją wyleczyła. Infekcja nie powraca.Przez wiele lat próbowałam zajść w ciążę. Ten problem próbowała leczyć dr Czasiuk. Leżałam nawet w ostrołęckim szpitalu, ale nasi lekarze wykazali się zadziwiającą niekompetencją. Moje (jak się później okazało) drożne jajowody uznali za niedrożne. I to w zabiegu laparoskopowym!Trafiłam więc do Warszawy (strasznie drogo), później do Białegostoku.W Białymstoku leczyłam się u dwóch lekarzy. Pierwszym był dr Domitrz i z nim miałam o tyle dobrze, że pracował na etacie w klinice i niektóre badania i zabiegi zlecał mi bezpłatnie przez szpital. Podkreślam "niektóre". Ale mi nie pomógł.Trafiłam do dr Mrugacza. U tego za wszystko płacę, nie wiem, czy kieruje też na bezpłatne zabiegi do szpitala, bo zostałam już wcześniej gruntownie przebadana, ale wydaje mi się, że co może zrobić u siebie, to robi i trzeba płacić. Dr Mrugacz specjalizuje się w in-vitro i jest w tym naprawdę dobry. Wcześniej u dr Domitrza miałam dwa podejścia - nieudane. Dr nic nie zmienił przy drugim. Mrugacz popatrzył na procedurę i od razu znalazł w niej błąd. W ciążę zaszłam przy pierwszej próbie. Niestety poroniłam, ale wiedziałam, że ten dr jest na dobrej drodze. Drugie podejście (z kriozarodków) było nieudane, ale trzecie to pełen sukces.Jeśli więc ktoś ma problemy z płodnością i potrzebuje się jeszcze podleczyć/ przebadać proponuję dr Domitrza lub innego pracującego w klinice. Jeśli zaś pozostało już tylko in-vitro, to dr Mrugacz jest the best!. Ale to tylko moje zdanie...
Gość napisał(a):Pisałam już wcześniej o Mrugaczu leczę się u niego, ale jak na tym etapie nie wspominał o in vitro.

Gość

30-07-2011, 03:09
#4
Pisałam już wcześniej o Mrugaczu leczę się u niego, ale jak na tym etapie nie wspominał o in vitro.
Gość napisał(a):każdy lekarz jest dobry jak jest wszystko dobrze... mnie odpowiada doktor Jastrzebski bardzo mi pomógł w rożnych problemach. w ciązy jak i w leczeniu. gdybym postepowala tak jak radzili inni lekarze to nie mogłabym miec wiecej dzieci ale własnie jestem w ciązy i lekarza nie zmienie.{ok}{!}{!}{!}

Gość

30-07-2011, 19:48
#5
każdy lekarz jest dobry jak jest wszystko dobrze... mnie odpowiada doktor Jastrzebski bardzo mi pomógł w rożnych problemach. w ciązy jak i w leczeniu. gdybym postepowala tak jak radzili inni lekarze to nie mogłabym miec wiecej dzieci ale własnie jestem w ciązy i lekarza nie zmienie.{ok}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie.

Gość

22-08-2011, 20:59
#6
Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie.
Gość napisał(a):Nie wiem jak Wy ale ja w Ostrołęce się nie leczę. Szkoda naszych pieniędzy. Polecam Białystok i wcześniej wspomnianą klinikę BOCIAN. Wizyta plus USG to 120 zł. Jest tam super ginekolog dr Pietrzycki. Pomógł mi w ciąży. Nigdzie nie jeżdżę tylko tam od 3 lat. Polecam

Gość

22-08-2011, 22:53
#7
Nie wiem jak Wy ale ja w Ostrołęce się nie leczę. Szkoda naszych pieniędzy. Polecam Białystok i wcześniej wspomnianą klinikę BOCIAN. Wizyta plus USG to 120 zł. Jest tam super ginekolog dr Pietrzycki. Pomógł mi w ciąży. Nigdzie nie jeżdżę tylko tam od 3 lat. Polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie. [/quote]Dr. Kunicki, ginekolog-endokrynolog, Warszawa. Mam zdiagnozowane dokładnie te same choroby. Od kilku miesięcy dzięki panu doktorowi wiem że żyję ;) Pracuje na Karowej, na od. endokrynologii ginekologicznej,  w razie potrzeby kieruje na oddział i robi wszystkie badania.  

Gość

23-08-2011, 00:28
#8
[quote=Gość]Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie. [/quote]Dr. Kunicki, ginekolog-endokrynolog, Warszawa. Mam zdiagnozowane dokładnie te same choroby. Od kilku miesięcy dzięki panu doktorowi wiem że żyję ;) Pracuje na Karowej, na od. endokrynologii ginekologicznej,  w razie potrzeby kieruje na oddział i robi wszystkie badania.  
Gość napisał(a):[quote]Gość napisał(a):Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie.A.[/quote] [quote]Dr. Kunicki, ginekolog-endokrynolog, Warszawa. Mam zdiagnozowane dokładnie te same choroby. Od kilku miesięcy dzięki panu doktorowi wiem że żyję ;) Pracuje na Karowej, na od. endokrynologii ginekologicznej,  w razie potrzeby kieruje na oddział i robi wszystkie badania. [/quote]Mogę porozmawiać z  Tobą na gg lub mailowo?

Gość

23-08-2011, 11:56
#9
[quote]Gość napisał(a):Na początku roku zdiagnozowano mi  PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie.A.[/quote] [quote]Dr. Kunicki, ginekolog-endokrynolog, Warszawa. Mam zdiagnozowane dokładnie te same choroby. Od kilku miesięcy dzięki panu doktorowi wiem że żyję ;) Pracuje na Karowej, na od. endokrynologii ginekologicznej,  w razie potrzeby kieruje na oddział i robi wszystkie badania. [/quote]Mogę porozmawiać z  Tobą na gg lub mailowo?
Gość napisał(a):Oto mój adres mailowy aaat0@o2.pl  Odezwij się proszę

Gość

23-08-2011, 12:05
#10
Oto mój adres mailowy aaat0@o2.pl  Odezwij się proszę
Gość napisał(a):moniński???never rzeżnik.kompletnie sie nie zna ..przypisuje leki ktoych nie powinno sie brac jesli sie ma mięśniaki  i karze je brac do konca życia    ...krawwisz przez 3 m-ce a on nie wie co zrobic!!i smierdzi fajkami

Gość

23-08-2011, 20:09
#11
moniński???never rzeżnik.kompletnie sie nie zna ..przypisuje leki ktoych nie powinno sie brac jesli sie ma mięśniaki  i karze je brac do konca życia    ...krawwisz przez 3 m-ce a on nie wie co zrobic!!i smierdzi fajkami
Gość napisał(a):Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu

Gość

24-08-2011, 08:56
#12
Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu
Gość napisał(a):To prawda ja też byłam u tej kobiety, stara się. Jednak wole pójść do innego lekarza, ile lekarzy tyle opinii.

Gość

24-08-2011, 14:44
#13
To prawda ja też byłam u tej kobiety, stara się. Jednak wole pójść do innego lekarza, ile lekarzy tyle opinii.
Gość napisał(a):Polecam dr Walczak !! Przyjmuje w Centrum Medycznym we wtorki tylko prywatnie. Proponuje isc i sprawdzic, ja go polecam. Prowadzil moja cala ciaze.{!}

Gość

28-08-2011, 07:22
#14
Polecam dr Walczak !! Przyjmuje w Centrum Medycznym we wtorki tylko prywatnie. Proponuje isc i sprawdzic, ja go polecam. Prowadzil moja cala ciaze.{!}
Gość napisał(a):Również poleca dr Walczaka. Świetny specjalista.

Gość

29-08-2011, 11:24
#15
Również poleca dr Walczaka. Świetny specjalista.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu [/quote]Nie mam 100% pewnosci ale wydaje mi sie ze dr jankowski przyjmuje na nfz w olszewo-borkach.  

Gość

29-08-2011, 22:07
#16
[quote=Gość]Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu [/quote]Nie mam 100% pewnosci ale wydaje mi sie ze dr jankowski przyjmuje na nfz w olszewo-borkach.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu [/quote]Nie mam 100% pewnosci ale wydaje mi sie ze dr jankowski przyjmuje na nfz w olszewo-borkach.  [/quote]w borkach przyjmuje na pewno dr Pawełek - również bardzo dobry lekarz :)a co do dra Jankowskiego to nie jestem pewna czy ma wizyty na NFZ, bynajmniej ja o tym nie słyszałam nigdy, a każda znajoma - jak chodziła do Niego - była prywatnie, tam przy dużym rynku..

Gość

29-08-2011, 22:30
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Tragedia..ja nawet nie mam czasu jechać do Białegostoku...a co mowa potem co miesiąc po receptę czy coś. Wczoraj poszłam do kobiety z Meditransu..tragedia już nigdy do baby nie pójdę a byłam pierwszy raz! i weź człowieku się nie zraź..Teraz moja mama mówi mi  żebym poszła do Dr Jankowskiego , który jest podobno bardzo dobrym ginekologiem tyle , że nie ma podpisanej umowy z NFZ ale cóż lepiej iść prywatnie niż mają mnie tak traktować jak Dr S z meditransu [/quote]Nie mam 100% pewnosci ale wydaje mi sie ze dr jankowski przyjmuje na nfz w olszewo-borkach.  [/quote]w borkach przyjmuje na pewno dr Pawełek - również bardzo dobry lekarz :)a co do dra Jankowskiego to nie jestem pewna czy ma wizyty na NFZ, bynajmniej ja o tym nie słyszałam nigdy, a każda znajoma - jak chodziła do Niego - była prywatnie, tam przy dużym rynku..
Gość napisał(a):Jankowski tylko prywatnie przyjmuje,osobiście go nie polecam.

Gość

30-08-2011, 08:56
#18
Jankowski tylko prywatnie przyjmuje,osobiście go nie polecam.
Gość napisał(a):A czemu Dr Jankowskiego nie polecasz? Nie wiem już sama tyle lekarzy a wszyscy mają jakieś ALE. Nigdy tez każdemu się nie dogodzi co do lekarzy..

Gość

30-08-2011, 11:35
#19
A czemu Dr Jankowskiego nie polecasz? Nie wiem już sama tyle lekarzy a wszyscy mają jakieś ALE. Nigdy tez każdemu się nie dogodzi co do lekarzy..
Gość napisał(a):pisz poprawnie; TYLU lekarzy!

Gość

30-08-2011, 12:29
#20
pisz poprawnie; TYLU lekarzy!

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów