dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Gość napisał(a):Nie, doktor Pysklo nie dyżuruje w szpitalu.

Gość

15-02-2014, 22:34
#1
Nie, doktor Pysklo nie dyżuruje w szpitalu.
Gość napisał(a):Hej dziewczyny mam pytanie, orientujecie się możne ile kosztuje wizyta u dr. Pawełka w Olszewo Borkach i u dr. Borawskiej? Dzięki{usmiech}

Gość

06-03-2014, 20:07
#2
Hej dziewczyny mam pytanie, orientujecie się możne ile kosztuje wizyta u dr. Pawełka w Olszewo Borkach i u dr. Borawskiej? Dzięki{usmiech}
Gość napisał(a):Dr Pawełek i dr Borawska przyjmuja prywatnie w Centrum Medycznym na 11 Listopada,  a tam koszt wizyty wynosi 80zł z usg 160

Gość

07-03-2014, 08:04
#3
Dr Pawełek i dr Borawska przyjmuja prywatnie w Centrum Medycznym na 11 Listopada,  a tam koszt wizyty wynosi 80zł z usg 160
Gość napisał(a):Hej.Czy któraś z mam moze mi polecić lekarza do prowadzenia ciąży bliźniaczej?

Gość

29-03-2014, 09:39
#4
Hej.Czy któraś z mam moze mi polecić lekarza do prowadzenia ciąży bliźniaczej?
Gość napisał(a):Ja leczyłam się u dr Szkółki,Świetny fachowiec, człowiek o dużej wiedzy, a przy tym bardzo skromny.  Uważam ,że jest to jeden z lepszych ginekologów jakich spotkałam ,a leczyłam się u wielu i w Warszawie i w Białymstoku. Trafiłam do niego przypadkiem,ale mogę polecić Pana doktora ,naprawdę bardzo dobry specjalista i warto powierzyć swoje zdrowie  i dziecka w jego ręce.

Gość

29-03-2014, 14:07
#5
Ja leczyłam się u dr Szkółki,Świetny fachowiec, człowiek o dużej wiedzy, a przy tym bardzo skromny.  Uważam ,że jest to jeden z lepszych ginekologów jakich spotkałam ,a leczyłam się u wielu i w Warszawie i w Białymstoku. Trafiłam do niego przypadkiem,ale mogę polecić Pana doktora ,naprawdę bardzo dobry specjalista i warto powierzyć swoje zdrowie  i dziecka w jego ręce.
Gość napisał(a):Polecam Bucinskiego  

Gość

29-03-2014, 17:18
#6
Polecam Bucinskiego  
Gość napisał(a):Zależy mi na jak najszybszej konsultacji. Wiec nie każdy mnie przyjmie?

Gość

29-03-2014, 18:39
#7
Zależy mi na jak najszybszej konsultacji. Wiec nie każdy mnie przyjmie?
Gość napisał(a):A jak z wizyta u doktora Szkółki? Koszt ? Jak się umówić ? I gdzie przyjmuje?

Gość

29-03-2014, 18:52
#8
A jak z wizyta u doktora Szkółki? Koszt ? Jak się umówić ? I gdzie przyjmuje?
Gość napisał(a):Dr Szkółka przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej ul Księdza Pędzicha 3  tel.509764619 koszt wizyty 100zł (w tym usg ,które wykonuje przy każdej wizycie -w moim przypadku tak było) Byłam bardzo zadowolona.Polecam.

Gość

29-03-2014, 20:05
#9
Dr Szkółka przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej ul Księdza Pędzicha 3  tel.509764619 koszt wizyty 100zł (w tym usg ,które wykonuje przy każdej wizycie -w moim przypadku tak było) Byłam bardzo zadowolona.Polecam.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość] jeśli są problemy w ciąży to napewno nie polecam ŻADNEGO)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekarza z ostrołęki [/quote]CAŁKOWICIE ZGADZAM SIĘ:Białystok ma dr Mrugacza,Wyszków ma dr Walczaka,Przasnysz ma dr Furgalskiego, a Ostrołęka ma NOWY SZPITAL, fachowców niestety brak.{dobani}  [/quote]Wyszków i Przasnysz moje drogie to dr.Pietruski ani dr. Walczak ani dr. Fularski . Oni asystują . Ale to co najcenniejsze ukryte jest najgłębiej, a śmietankę spijają ci , którzy najmniej potrafią , za to maja na ustach fałszywy uśmiech... [/quote]

Gość

16-04-2014, 06:35
#10
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość] jeśli są problemy w ciąży to napewno nie polecam ŻADNEGO)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekarza z ostrołęki [/quote]CAŁKOWICIE ZGADZAM SIĘ:Białystok ma dr Mrugacza,Wyszków ma dr Walczaka,Przasnysz ma dr Furgalskiego, a Ostrołęka ma NOWY SZPITAL, fachowców niestety brak.{dobani}  [/quote]Wyszków i Przasnysz moje drogie to dr.Pietruski ani dr. Walczak ani dr. Fularski . Oni asystują . Ale to co najcenniejsze ukryte jest najgłębiej, a śmietankę spijają ci , którzy najmniej potrafią , za to maja na ustach fałszywy uśmiech... [/quote]
Gość napisał(a):A ja swoje pierwsze dziecko rodziłam w Białymstoku ale drugie w nowym szpitalu w  Ostrołece . I uważam ,ze nie mamy się czego wstydzić. Mam porównanie , dobrzy specjaliści ,dobre warunki i polecam rodzenie w Ostrołece --od jakiegoś czasu wiele się tam zmieniło na dużą korzyść.

Gość

16-04-2014, 10:39
#11
A ja swoje pierwsze dziecko rodziłam w Białymstoku ale drugie w nowym szpitalu w  Ostrołece . I uważam ,ze nie mamy się czego wstydzić. Mam porównanie , dobrzy specjaliści ,dobre warunki i polecam rodzenie w Ostrołece --od jakiegoś czasu wiele się tam zmieniło na dużą korzyść.
Gość napisał(a):{ok}

Gość

16-04-2014, 10:40
#12
{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie polecam dr Bucińskiego. Byłam u Niego na pierwszej wizycie, na której olał moje pytania min. związane z kwasem foliowym.Cytuję odpowiedz: jak se Pani chce to pani bierze ten kwas a jak se Pani nie chce to Pani nie bierze go. Podona sytuacja była ze zwolnieniem lekarskim(mam pracę w warónkach szkodliwych)doktorek odmówił wystawienia tego zwolnienia. Gdy poprosiłam o wpisanie w karcie, że moja praca nie zaszkodzi dziecku, także odmówił.Obecnie chodzę do dr Jankowskiego. Jestem baaardzo zadowolona. Mogę wypytać Go o wszystko, zawsze ma czas aby ze mną porozmawiać. Badania przeprowadza bardzo dokładnie.[/quote]Popieram Pani wypowiedz w 100%.Będąc na wizycie w 7 miesiącu ciąży gdy zadałam pytanie o głaskaniu brzucha to otrzymałam odpowiedz: "nie jestem upoważniony udzielić odpowiedzi na pytanie jak se pani chce to niech sobie pani głaszczę a jak nie to nie..a co pani to daje.."No przepraszam czy ja nie wyraźnie pytałam nie sądzę.Na każde pytanie które zadałam otrzymywałam odpowiedz jak bym rozmawiała z politykiem, ani tak ani nie. Po USG poinformował mnie że wszystko ok,a na koniec przeprowadzil ze mną rozmowę : dziecko może owinąć się pempowina proszę pani i się udusić ale to nie od nas zależy tylko od dziecka, dziecko może mieć wodogłowie chociaż na USG jest ok ale musi pani o tym wiedzieć ,choroba serca też się zdarza też musi pani się z tym liczyć...po wyczerpującej wypowiedzi Pana Doktora zapytałam się jeszcze raz czy wszystko z moim dzieckiem dobrze ,odpowiedział że jak najbardziej .I tylko tyle...jeszcze w życiu nie spotkałam się z tak nie profesjonalną osobą która ma tyle lat pracy za sobą. Odradzam tego ginekologa. Moim skromnym zdaniem jeżeli kobiety chcecie iść do Ostrołęckiego ŻEŹNIKA to zapraszam na Hallera!!!

Gość

02-05-2014, 08:41
#13
[quote=Gość]Nie polecam dr Bucińskiego. Byłam u Niego na pierwszej wizycie, na której olał moje pytania min. związane z kwasem foliowym.Cytuję odpowiedz: jak se Pani chce to pani bierze ten kwas a jak se Pani nie chce to Pani nie bierze go. Podona sytuacja była ze zwolnieniem lekarskim(mam pracę w warónkach szkodliwych)doktorek odmówił wystawienia tego zwolnienia. Gdy poprosiłam o wpisanie w karcie, że moja praca nie zaszkodzi dziecku, także odmówił.Obecnie chodzę do dr Jankowskiego. Jestem baaardzo zadowolona. Mogę wypytać Go o wszystko, zawsze ma czas aby ze mną porozmawiać. Badania przeprowadza bardzo dokładnie.[/quote]Popieram Pani wypowiedz w 100%.Będąc na wizycie w 7 miesiącu ciąży gdy zadałam pytanie o głaskaniu brzucha to otrzymałam odpowiedz: "nie jestem upoważniony udzielić odpowiedzi na pytanie jak se pani chce to niech sobie pani głaszczę a jak nie to nie..a co pani to daje.."No przepraszam czy ja nie wyraźnie pytałam nie sądzę.Na każde pytanie które zadałam otrzymywałam odpowiedz jak bym rozmawiała z politykiem, ani tak ani nie. Po USG poinformował mnie że wszystko ok,a na koniec przeprowadzil ze mną rozmowę : dziecko może owinąć się pempowina proszę pani i się udusić ale to nie od nas zależy tylko od dziecka, dziecko może mieć wodogłowie chociaż na USG jest ok ale musi pani o tym wiedzieć ,choroba serca też się zdarza też musi pani się z tym liczyć...po wyczerpującej wypowiedzi Pana Doktora zapytałam się jeszcze raz czy wszystko z moim dzieckiem dobrze ,odpowiedział że jak najbardziej .I tylko tyle...jeszcze w życiu nie spotkałam się z tak nie profesjonalną osobą która ma tyle lat pracy za sobą. Odradzam tego ginekologa. Moim skromnym zdaniem jeżeli kobiety chcecie iść do Ostrołęckiego ŻEŹNIKA to zapraszam na Hallera!!!
Gość napisał(a):Poziom powyższych wpisów ŻENADA,DNO I WODOROSTY-W S T Y D !! Przyszłe mamuśki utknęły na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej! UCZ SIĘ!-szkodliwe WARUNKI,PĘPOWINA , RZEŻNIK-od waszych byków ortograficznych oczy bolą!

Gość

03-05-2014, 16:48
#14
Poziom powyższych wpisów ŻENADA,DNO I WODOROSTY-W S T Y D !! Przyszłe mamuśki utknęły na poziomie 1 klasy szkoły podstawowej! UCZ SIĘ!-szkodliwe WARUNKI,PĘPOWINA , RZEŻNIK-od waszych byków ortograficznych oczy bolą!
Gość napisał(a):ODRADZAM dr Pyskło. Byłam w bardzo zagrożonej ciąży, ten doktor wogóle się tym nie przejmował. Zwlekał z decyzją aby mnie odesłać do Warszawy. Usg robi co dzięsięć tygodni,wyniki krwi itp nie są wogóle przez niego sprawdzane,comiesięczne badanie jest badaniem penetralnym,nic więcej. Już w trakcie ciąży miałam spore dolegliwości ze zdrowiem,a on zamiast mnie wysłać na badania dodatkowe to twierdził że to normalne a normane to nie było. Na szczęście odesłał mnie do Warszawy (choć zwlekał z tym za długo,bo gdy tam się pojawiłam odrazu postanowiono że muszę zsotac w szpitalu) gdyz zycie moje i mojego dziecka jest bardzo zagronoze .a dr Pysłko jeszcze podczas ostatniej wizyty mowil abym do niego wrocila z wynikami... W konsekwencji urodzilam w 29 tyg. 600g  dziecko.Gdybym została pod dalszą opieką PYSKŁO,i Ostrołęckiego szpitala,ano ja ani dziecko nie mielibyśmy szans na przezycie.ODRADZAM DR PYSŁKO

Gość

24-06-2014, 23:49
#15
ODRADZAM dr Pyskło. Byłam w bardzo zagrożonej ciąży, ten doktor wogóle się tym nie przejmował. Zwlekał z decyzją aby mnie odesłać do Warszawy. Usg robi co dzięsięć tygodni,wyniki krwi itp nie są wogóle przez niego sprawdzane,comiesięczne badanie jest badaniem penetralnym,nic więcej. Już w trakcie ciąży miałam spore dolegliwości ze zdrowiem,a on zamiast mnie wysłać na badania dodatkowe to twierdził że to normalne a normane to nie było. Na szczęście odesłał mnie do Warszawy (choć zwlekał z tym za długo,bo gdy tam się pojawiłam odrazu postanowiono że muszę zsotac w szpitalu) gdyz zycie moje i mojego dziecka jest bardzo zagronoze .a dr Pysłko jeszcze podczas ostatniej wizyty mowil abym do niego wrocila z wynikami... W konsekwencji urodzilam w 29 tyg. 600g  dziecko.Gdybym została pod dalszą opieką PYSKŁO,i Ostrołęckiego szpitala,ano ja ani dziecko nie mielibyśmy szans na przezycie.ODRADZAM DR PYSŁKO
Gość napisał(a):NIe polecam MARKA WALCZAKA Jestem kompletnie zawiedziona po wizycie. po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii oczekiwałam pomocy na wizycie i wiedzy pana doktora. Lekarz mnie olał kompletnie przyszłam z problemem, wynikami badań, których nawet nie chciał oglądać, stwierdził że mam wszystko w normie( nie zna norm podstawowych hormonów), na usg też wszystko ok. tylko jak za tydz wylądowałam z krwawieniem u innego lekarza to juz nie było ok. Ton rozmowy jest olewczy , zwraca się do pacjentek na "TY" z czym się nie spotkałam u żadnego lekarza. Żałuję tej wizyty i więcej już tam nie pójdę, bo zdrowie jest tylko jedne.  

Gość

12-07-2014, 00:58
#16
NIe polecam MARKA WALCZAKA Jestem kompletnie zawiedziona po wizycie. po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii oczekiwałam pomocy na wizycie i wiedzy pana doktora. Lekarz mnie olał kompletnie przyszłam z problemem, wynikami badań, których nawet nie chciał oglądać, stwierdził że mam wszystko w normie( nie zna norm podstawowych hormonów), na usg też wszystko ok. tylko jak za tydz wylądowałam z krwawieniem u innego lekarza to juz nie było ok. Ton rozmowy jest olewczy , zwraca się do pacjentek na "TY" z czym się nie spotkałam u żadnego lekarza. Żałuję tej wizyty i więcej już tam nie pójdę, bo zdrowie jest tylko jedne.  
Gość napisał(a):popieram  Walczak NIE NiE  NIE NIE NIE NIE

Gość

12-07-2014, 08:58
#17
popieram  Walczak NIE NiE  NIE NIE NIE NIE
Gość napisał(a):[quote=Gość]ODRADZAM dr Pyskło. Byłam w bardzo zagrożonej ciąży, ten doktor wogóle się tym nie przejmował. Zwlekał z decyzją aby mnie odesłać do Warszawy. Usg robi co dzięsięć tygodni,wyniki krwi itp nie są wogóle przez niego sprawdzane,comiesięczne badanie jest badaniem penetralnym,nic więcej. Już w trakcie ciąży miałam spore dolegliwości ze zdrowiem,a on zamiast mnie wysłać na badania dodatkowe to twierdził że to normalne a normane to nie było. Na szczęście odesłał mnie do Warszawy (choć zwlekał z tym za długo,bo gdy tam się pojawiłam odrazu postanowiono że muszę zsotac w szpitalu) gdyz zycie moje i mojego dziecka jest bardzo zagronoze .a dr Pysłko jeszcze podczas ostatniej wizyty mowil abym do niego wrocila z wynikami... W konsekwencji urodzilam w 29 tyg. 600g  dziecko.Gdybym została pod dalszą opieką PYSKŁO,i Ostrołęckiego szpitala,ano ja ani dziecko nie mielibyśmy szans na przezycie.ODRADZAM DR PYSŁKO [/quote]Masz racje. Miałam ten sam przypadek. Byłam w zagrożonej ciąży a on jak zwykle mówił, że wszystko jest w porządku. Nie widział nawet krwiaka, którego miałam.

Gość

25-07-2014, 17:54
#18
[quote=Gość]ODRADZAM dr Pyskło. Byłam w bardzo zagrożonej ciąży, ten doktor wogóle się tym nie przejmował. Zwlekał z decyzją aby mnie odesłać do Warszawy. Usg robi co dzięsięć tygodni,wyniki krwi itp nie są wogóle przez niego sprawdzane,comiesięczne badanie jest badaniem penetralnym,nic więcej. Już w trakcie ciąży miałam spore dolegliwości ze zdrowiem,a on zamiast mnie wysłać na badania dodatkowe to twierdził że to normalne a normane to nie było. Na szczęście odesłał mnie do Warszawy (choć zwlekał z tym za długo,bo gdy tam się pojawiłam odrazu postanowiono że muszę zsotac w szpitalu) gdyz zycie moje i mojego dziecka jest bardzo zagronoze .a dr Pysłko jeszcze podczas ostatniej wizyty mowil abym do niego wrocila z wynikami... W konsekwencji urodzilam w 29 tyg. 600g  dziecko.Gdybym została pod dalszą opieką PYSKŁO,i Ostrołęckiego szpitala,ano ja ani dziecko nie mielibyśmy szans na przezycie.ODRADZAM DR PYSŁKO [/quote]Masz racje. Miałam ten sam przypadek. Byłam w zagrożonej ciąży a on jak zwykle mówił, że wszystko jest w porządku. Nie widział nawet krwiaka, którego miałam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Hej dziewczyny mam pytanie, orientujecie się możne ile kosztuje wizyta u dr. Pawełka w Olszewo Borkach i u dr. Borawskiej? Dzięki{usmiech} [/quote]W Olszewo- Borkach ciężko jest się dostać do dr. Pawełka ale znakomity lekarz! Bardzo polecam! {usmiech} W centrum medycznym wizyta kosztuje 160 z usg. Dr Borawska też jest dobra też polecam. {usmiech}

Gość

25-07-2014, 17:59
#19
[quote=Gość]Hej dziewczyny mam pytanie, orientujecie się możne ile kosztuje wizyta u dr. Pawełka w Olszewo Borkach i u dr. Borawskiej? Dzięki{usmiech} [/quote]W Olszewo- Borkach ciężko jest się dostać do dr. Pawełka ale znakomity lekarz! Bardzo polecam! {usmiech} W centrum medycznym wizyta kosztuje 160 z usg. Dr Borawska też jest dobra też polecam. {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy dr Pyskło ma obecnie dyżury w szpitalu? [/quote]Nie ma dyżuru i bardzo dobrze. Powinni się nim zająć co on wogóle wyprawia. Wcale się nie interesuje ciężarną kobietą. Wszystko olewa.

Gość

25-07-2014, 18:01
#20
[quote=Gość]Czy dr Pyskło ma obecnie dyżury w szpitalu? [/quote]Nie ma dyżuru i bardzo dobrze. Powinni się nim zająć co on wogóle wyprawia. Wcale się nie interesuje ciężarną kobietą. Wszystko olewa.

strony: wstecz 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów