Włos łonowy znaleziony w Kebabie !!!

Założony przez neon03
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=lucjankom]W świetle przepisów należy udowodnić ten fakt. W innym razie jest takie domniemanie karalne. [/quote]czyli pomówienie. można też odszkodowania od takiej osoby zażyczyć sobie za straty{diabelek}

Gość

25-02-2011, 13:57
#1
[quote=lucjankom]W świetle przepisów należy udowodnić ten fakt. W innym razie jest takie domniemanie karalne. [/quote]czyli pomówienie. można też odszkodowania od takiej osoby zażyczyć sobie za straty{diabelek}
Gość napisał(a):a ja mialem kiedys muche w kebabie u nich. ogolnie nie polecam. szczegolnie kiedy za lada stoi ta naburmuszona, co łaske robi że pieniądze przyjmie... najmilsza obsluga w tym lokalu to ta blondynka z okularami, a najgorsza ta druga.

Gość

25-02-2011, 15:23
#2
a ja mialem kiedys muche w kebabie u nich. ogolnie nie polecam. szczegolnie kiedy za lada stoi ta naburmuszona, co łaske robi że pieniądze przyjmie... najmilsza obsluga w tym lokalu to ta blondynka z okularami, a najgorsza ta druga.
Gość napisał(a):zgadza się {ok}

Gość

02-03-2011, 09:26
#3
zgadza się {ok}
Gość napisał(a):Gdzie jest ten kebab?

Gość

02-03-2011, 10:46
#4
Gdzie jest ten kebab?
Gość napisał(a):no wlasnie... - o jakim w ogole Wy kebabie mowicie? Bo Doner Kebaby w Ostrolece mamy dwa (przy PKS i przy Gorbatowa)

Gość

15-03-2011, 10:41
#5
no wlasnie... - o jakim w ogole Wy kebabie mowicie? Bo Doner Kebaby w Ostrolece mamy dwa (przy PKS i przy Gorbatowa)
Gość napisał(a):a ja nie wiem czemu się zapychacie tym paskudztwem co zwie się 'kiebap', mam już dość tego szajsu, nic z tego pożywnego ani smacznego, zacznijcie zwracać uwagę na to co jecie bo niedługo po tym śmietniku nic z nas nie zostanie. domowy kebab to jest dopiero coś

Gość

15-03-2011, 11:19
#6
a ja nie wiem czemu się zapychacie tym paskudztwem co zwie się 'kiebap', mam już dość tego szajsu, nic z tego pożywnego ani smacznego, zacznijcie zwracać uwagę na to co jecie bo niedługo po tym śmietniku nic z nas nie zostanie. domowy kebab to jest dopiero coś
Gość napisał(a):[quote=Gość]To ważne ponieważ ktoś kto pisze że znalazł włos łonowy w jedzeniu jest zwyczajnie niepoważny. Współczuje właścicielom bo znjdują sie tacy durnie co puszczają głupie plotki ... Ktoś kto to napisał jest chyba niezrównoważony psychicznie;) [/quote]

Gość

04-04-2011, 09:12
#7
[quote=Gość]To ważne ponieważ ktoś kto pisze że znalazł włos łonowy w jedzeniu jest zwyczajnie niepoważny. Współczuje właścicielom bo znjdują sie tacy durnie co puszczają głupie plotki ... Ktoś kto to napisał jest chyba niezrównoważony psychicznie;) [/quote]

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów