Włos łonowy znaleziony w Kebabie !!!

Założony przez neon03
strony: 1 2 dalej
neon03 napisał(a):Wczoraj zamówiłam kebaba w Doner kebab i znalazłam w nim włos łonowy.  Niemiła Ekspedientka niechciała zwrócić kosztów bo powiedziała że to nie jej włos bo ona jest blondynka a nie brunetką. Czy wam też się zdarzają takie nie miłe sytuacje? a jeśli tak to co robić dalej? {dobani}

neon03

Wpisów: 7
Dołączył: 02.09.2010
16-02-2011, 12:14
#1
Wczoraj zamówiłam kebaba w Doner kebab i znalazłam w nim włos łonowy.  Niemiła Ekspedientka niechciała zwrócić kosztów bo powiedziała że to nie jej włos bo ona jest blondynka a nie brunetką. Czy wam też się zdarzają takie nie miłe sytuacje? a jeśli tak to co robić dalej? {dobani}
Gość napisał(a):ktory ten doner

Gość

16-02-2011, 14:34
#2
ktory ten doner
Gość napisał(a):Ale inteligentne ;d pogratulować ;) A jak poznałaś ze to łonowy? Nie oskarżaj. To że ty masz krzaki nie znaczy że inni też;)

Gość

16-02-2011, 14:55
#3
Ale inteligentne ;d pogratulować ;) A jak poznałaś ze to łonowy? Nie oskarżaj. To że ty masz krzaki nie znaczy że inni też;)
Gość napisał(a):A poza tym blondynki nie mają włosów łonowych koloru blond;d Tak te naturalne też;)

Gość

16-02-2011, 14:58
#4
A poza tym blondynki nie mają włosów łonowych koloru blond;d Tak te naturalne też;)
Gość napisał(a):Może to był barani włos? {diabelek}Intryga cienka jak d.. węża.

Gość

16-02-2011, 15:15
#5
Może to był barani włos? {diabelek}Intryga cienka jak d.. węża.
Gość napisał(a):a jakie to ma znaczenia skad byl ten włos?? dla mnie to jest skandal zeby wlosy w ogole sie znajdowalo w jedzeniu, w gastronomii powinni czepki nosic  

Gość

16-02-2011, 16:07
#6
a jakie to ma znaczenia skad byl ten włos?? dla mnie to jest skandal zeby wlosy w ogole sie znajdowalo w jedzeniu, w gastronomii powinni czepki nosic  
Gość napisał(a):Ogolnie nawiazujac do tego kebaba - kiedys poracja byla idealna, wszystkiego po troche ale w sam raz. teraz cena wzrosla to i miesa mniej, nie wspomne o warzywach. Zeby dostac pomidora lub ogorka to juz naprawde musi miec pani dobry humor. Kwestia polewania na koniec sosem - bylo to dosc dobre rozwiazanie, niestety odstapiono od niego? Czemu?  

Gość

16-02-2011, 16:33
#7
Ogolnie nawiazujac do tego kebaba - kiedys poracja byla idealna, wszystkiego po troche ale w sam raz. teraz cena wzrosla to i miesa mniej, nie wspomne o warzywach. Zeby dostac pomidora lub ogorka to juz naprawde musi miec pani dobry humor. Kwestia polewania na koniec sosem - bylo to dosc dobre rozwiazanie, niestety odstapiono od niego? Czemu?  
Gość napisał(a):To ważne ponieważ ktoś kto pisze że znalazł włos łonowy w jedzeniu jest zwyczajnie niepoważny. Współczuje właścicielom bo znjdują sie tacy durnie co puszczają głupie plotki ... Ktoś kto to napisał jest chyba niezrównoważony psychicznie;)

Gość

16-02-2011, 16:52
#8
To ważne ponieważ ktoś kto pisze że znalazł włos łonowy w jedzeniu jest zwyczajnie niepoważny. Współczuje właścicielom bo znjdują sie tacy durnie co puszczają głupie plotki ... Ktoś kto to napisał jest chyba niezrównoważony psychicznie;)
Gość napisał(a):Dlaczego zaraz plotki? A co, jesli sytuacja miala miejsce naprawde?

Gość

16-02-2011, 16:57
#9
Dlaczego zaraz plotki? A co, jesli sytuacja miala miejsce naprawde?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dlaczego zaraz plotki? A co, jesli sytuacja miala miejsce naprawde? [/quote]Znaczy? Opisz sposób w jaki ktoś przygotowywał kebaba, żeby akurat ŁONOWY włos znalazł się w porcji {mruga}Chętnie posłucham tej historyjki, to wiele powie o tobie {chytry}

Gość

16-02-2011, 17:20
#10
[quote=Gość]Dlaczego zaraz plotki? A co, jesli sytuacja miala miejsce naprawde? [/quote]Znaczy? Opisz sposób w jaki ktoś przygotowywał kebaba, żeby akurat ŁONOWY włos znalazł się w porcji {mruga}Chętnie posłucham tej historyjki, to wiele powie o tobie {chytry}
Gość napisał(a):Nie mam na mysli akurat wlosow lonowych - bo to jest malo prawdopodne, ale zdarzyc sie moze wlos z glowy, a takie sytuacje nie powinny miec miejsca.

Gość

16-02-2011, 20:46
#11
Nie mam na mysli akurat wlosow lonowych - bo to jest malo prawdopodne, ale zdarzyc sie moze wlos z glowy, a takie sytuacje nie powinny miec miejsca.
Gość napisał(a):zgadzam sie to jest brak szacunku dla klienta {dobani}

Gość

17-02-2011, 11:05
#12
zgadzam sie to jest brak szacunku dla klienta {dobani}
Gość napisał(a):Znawca/Znawczyni pierwszej klasy {mruga} Łoniaki rozpoznaje - widocznie ma wprawę. Jak łoniaka można rozpoznać? Na smak, zapach, sztywność? {diabelek}  

Gość

17-02-2011, 11:45
#13
Znawca/Znawczyni pierwszej klasy {mruga} Łoniaki rozpoznaje - widocznie ma wprawę. Jak łoniaka można rozpoznać? Na smak, zapach, sztywność? {diabelek}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Znawca/Znawczyni pierwszej klasy {mruga} Łoniaki rozpoznaje - widocznie ma wprawę. Jak łoniaka można rozpoznać? Na smak, zapach, sztywność? {diabelek}  [/quote]Pewnie poczuł/a znajomy smak między zębami... {chytry}

Gość

17-02-2011, 13:56
#14
[quote=Gość]Znawca/Znawczyni pierwszej klasy {mruga} Łoniaki rozpoznaje - widocznie ma wprawę. Jak łoniaka można rozpoznać? Na smak, zapach, sztywność? {diabelek}  [/quote]Pewnie poczuł/a znajomy smak między zębami... {chytry}
Gość napisał(a):NIE CZYTAJCIE TYCH KOMENTARZY. OSTROŁĘKA TO ZAWISTNE MIASTO. JEDNA FIRMA PRZED DRUGĄ PODKŁADA ŚWINIE. KIEDYŚ BYŁO GŁOŚNO ŻE W JAKIMŚ KEBABIE BYŁA SPERMA BO KTOŚ Z KONKURENCJI SIĘ POSTARAŁ. TAK SIĘ DZIEJE W KAŻDEJ BRANŻY. LUDZIE NIE MAJĄ PRACY ZAKŁADAJĄ MAŁE FIRMY, KONKURENCJA JEST DUŻA A CO NAJGORSZE NIE UCZCIWA. BRAK SŁÓW. JAK GOŚCIU ZNALAZŁEŚ WŁOS TO TRZEBA BYŁO IŚĆ DO SANEPIDU A NIE TU WYPISUJESZ TAKIE GŁUPOTY. A MOŻE JAK CZEKAŁEŚ NA KEBABA TO SIĘ PO TORBIE DRAPAŁEŚ.  CO Z TĄ POLSKĄ TOMKU LISIE? OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE.

Gość

17-02-2011, 14:56
#15
NIE CZYTAJCIE TYCH KOMENTARZY. OSTROŁĘKA TO ZAWISTNE MIASTO. JEDNA FIRMA PRZED DRUGĄ PODKŁADA ŚWINIE. KIEDYŚ BYŁO GŁOŚNO ŻE W JAKIMŚ KEBABIE BYŁA SPERMA BO KTOŚ Z KONKURENCJI SIĘ POSTARAŁ. TAK SIĘ DZIEJE W KAŻDEJ BRANŻY. LUDZIE NIE MAJĄ PRACY ZAKŁADAJĄ MAŁE FIRMY, KONKURENCJA JEST DUŻA A CO NAJGORSZE NIE UCZCIWA. BRAK SŁÓW. JAK GOŚCIU ZNALAZŁEŚ WŁOS TO TRZEBA BYŁO IŚĆ DO SANEPIDU A NIE TU WYPISUJESZ TAKIE GŁUPOTY. A MOŻE JAK CZEKAŁEŚ NA KEBABA TO SIĘ PO TORBIE DRAPAŁEŚ.  CO Z TĄ POLSKĄ TOMKU LISIE? OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE.
Gość napisał(a):jakbyście skończyli chociaż biol chem w ostrołęckim liceum to byście wiedzieli że łoniaki można bardzo łatwo rozpoznać nawet na okowyrwijcie sobie po włosie z głowy i 'podbrzusza' i porównajcie, zapewniam że nie trzeba wąchać chyba że ktoś lubi

Gość

17-02-2011, 16:03
#16
jakbyście skończyli chociaż biol chem w ostrołęckim liceum to byście wiedzieli że łoniaki można bardzo łatwo rozpoznać nawet na okowyrwijcie sobie po włosie z głowy i 'podbrzusza' i porównajcie, zapewniam że nie trzeba wąchać chyba że ktoś lubi
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakbyście skończyli chociaż biol chem w ostrołęckim liceum to byście wiedzieli że łoniaki można bardzo łatwo rozpoznać nawet na okowyrwijcie sobie po włosie z głowy i 'podbrzusza' i porównajcie, zapewniam że nie trzeba wąchać chyba że ktoś lubi [/quote]Ja mam ważniejsze zajęcia niż zastanawianie się nad pochodzeniem włosa {jezyk} Po prostu piz...ął bym tym jedzonkiem i wyszedł {diabelek}

Gość

18-02-2011, 08:50
#17
[quote=Gość]jakbyście skończyli chociaż biol chem w ostrołęckim liceum to byście wiedzieli że łoniaki można bardzo łatwo rozpoznać nawet na okowyrwijcie sobie po włosie z głowy i 'podbrzusza' i porównajcie, zapewniam że nie trzeba wąchać chyba że ktoś lubi [/quote]Ja mam ważniejsze zajęcia niż zastanawianie się nad pochodzeniem włosa {jezyk} Po prostu piz...ął bym tym jedzonkiem i wyszedł {diabelek}
Gość napisał(a):Nie wiem czy to konkurencja czy nie, w każdym razie udało im się, jak czytam to zdanie to niedobrze mi sie robi!Mam nadz.że to jednak nie bezczelna antyreklama!

Gość

18-02-2011, 12:26
#18
Nie wiem czy to konkurencja czy nie, w każdym razie udało im się, jak czytam to zdanie to niedobrze mi sie robi!Mam nadz.że to jednak nie bezczelna antyreklama!
Gość napisał(a):ja tez mam taka nadzieję ze to jakis glupi kawał bo bez przesady co włos łonowy mialby robic w kebabie... no proszę was !!! ja lubię zamawiac tam kebaby ;-(( a teraz niestety jakos mi sie odechciało czyli ktos osiagnął to co chcial !!! brawo!  

Gość

18-02-2011, 12:40
#19
ja tez mam taka nadzieję ze to jakis glupi kawał bo bez przesady co włos łonowy mialby robic w kebabie... no proszę was !!! ja lubię zamawiac tam kebaby ;-(( a teraz niestety jakos mi sie odechciało czyli ktos osiagnął to co chcial !!! brawo!  
lucjankom napisał(a):W świetle przepisów należy udowodnić ten fakt. W innym razie jest takie domniemanie karalne.

lucjankom

Wpisów: 30
Dołączył: 04.01.2007
25-02-2011, 10:48
#20
W świetle przepisów należy udowodnić ten fakt. W innym razie jest takie domniemanie karalne.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów