"Kafeteria"

Założony przez pufty
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Już nie przesadzajmy z tą konkurencją nieudolną. Jakby nie ta konkurencja, to nie byłoby żadnego wyboru w Ostrołęce tego typu lokali.Prawda jest taka, że byłem w Kafeterii z żoną, zamówiliśmy gorącą czekoladę (pamiętam, że była świetna u nich) i dostaliśmy... kakao. Byliśmy tam ostatni raz. Kupiłem czekoladę i robię sobie w domu taką, jaką zapamiętałem kiedyś z Kafeterii. Niech sobie sami piją kakao. Powodzenia.

Gość

02-09-2010, 07:37
#1
Już nie przesadzajmy z tą konkurencją nieudolną. Jakby nie ta konkurencja, to nie byłoby żadnego wyboru w Ostrołęce tego typu lokali.Prawda jest taka, że byłem w Kafeterii z żoną, zamówiliśmy gorącą czekoladę (pamiętam, że była świetna u nich) i dostaliśmy... kakao. Byliśmy tam ostatni raz. Kupiłem czekoladę i robię sobie w domu taką, jaką zapamiętałem kiedyś z Kafeterii. Niech sobie sami piją kakao. Powodzenia.
Gość napisał(a):To bardzo dziwne, ja zawsze tam chodze i dostaje pyszna gesta czekolade jakiej nigdzie indziej w naszym miescie nie ma, moze nie o tym samym lokalu Pan mowi.

Gość

02-09-2010, 22:48
#2
To bardzo dziwne, ja zawsze tam chodze i dostaje pyszna gesta czekolade jakiej nigdzie indziej w naszym miescie nie ma, moze nie o tym samym lokalu Pan mowi.
Gość napisał(a):z tą konkurencją to jakieś fobie maja właściciele kafeterii.........żyj i daj żyć...2010rrrrrr

Gość

03-09-2010, 11:30
#3
z tą konkurencją to jakieś fobie maja właściciele kafeterii.........żyj i daj żyć...2010rrrrrr
Gość napisał(a):Kafeteria jest bardzo fajnym miejscem, a wlasciciele sa przesympatyczni i nie sadze zeby wyzyskiwali pracownikow.....                   Dobre. Niektóre dziewczyny pewnie mają coś w tej sprawie do powiedzenia {usmiech}  

Gość

03-09-2010, 19:38
#4
Kafeteria jest bardzo fajnym miejscem, a wlasciciele sa przesympatyczni i nie sadze zeby wyzyskiwali pracownikow.....                   Dobre. Niektóre dziewczyny pewnie mają coś w tej sprawie do powiedzenia {usmiech}  
Gość napisał(a):Zauważcie jak to jest ,napisali,że u nich można wgrać sobie darmowy internet.Natychmiast odezwały się głosy ,które mogły w jakiś sposób zdyskredytować tą informację,mało tego ,pojawił się jakiś świr,który twierdzi,że kupił lepszą czekoladę od tej,którą tam serwują.Temu debilowi życzę powodzenia i pewnie tak jest,że mają darmowy internet.

Gość

03-09-2010, 22:05
#5
Zauważcie jak to jest ,napisali,że u nich można wgrać sobie darmowy internet.Natychmiast odezwały się głosy ,które mogły w jakiś sposób zdyskredytować tą informację,mało tego ,pojawił się jakiś świr,który twierdzi,że kupił lepszą czekoladę od tej,którą tam serwują.Temu debilowi życzę powodzenia i pewnie tak jest,że mają darmowy internet.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zauważcie jak to jest ,napisali,że u nich można wgrać sobie darmowy internet.Natychmiast odezwały się głosy ,które mogły w jakiś sposób zdyskredytować tą informację,mało tego ,pojawił się jakiś świr,który twierdzi,że kupił lepszą czekoladę od tej,którą tam serwują.Temu debilowi życzę powodzenia i pewnie tak jest,że mają darmowy internet. [/quote]No właśnie widać, że jak komuś brak argumentów, to bierze sztachetę w łapę...Ja też kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym czekoladę, którą sobie robię w domu i jest świetna. Myślisz, że w kafeterii to skąd mają? Sami robią?

Gość

04-09-2010, 07:16
#6
[quote=Gość]Zauważcie jak to jest ,napisali,że u nich można wgrać sobie darmowy internet.Natychmiast odezwały się głosy ,które mogły w jakiś sposób zdyskredytować tą informację,mało tego ,pojawił się jakiś świr,który twierdzi,że kupił lepszą czekoladę od tej,którą tam serwują.Temu debilowi życzę powodzenia i pewnie tak jest,że mają darmowy internet. [/quote]No właśnie widać, że jak komuś brak argumentów, to bierze sztachetę w łapę...Ja też kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym czekoladę, którą sobie robię w domu i jest świetna. Myślisz, że w kafeterii to skąd mają? Sami robią?
pufty napisał(a):aż szkoda odpowiadać  na niektóre posty :)mimo wszystko zapraszam w imieniu wyzyskiwanych pracowników którzy pracuja za miskę ryżu na  zamulony internet, ohydne herbaty i oczywiscie kako ! {diabelek}

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
05-09-2010, 12:51
#7
aż szkoda odpowiadać  na niektóre posty :)mimo wszystko zapraszam w imieniu wyzyskiwanych pracowników którzy pracuja za miskę ryżu na  zamulony internet, ohydne herbaty i oczywiscie kako ! {diabelek}
Gość napisał(a):A ja uwielbiam Kafeterię. Klimacik - jak wchodzę tam, to czas się zatrzymuje. Mrożona czekolada z lodami - wypas :)  

Gość

05-09-2010, 16:11
#8
A ja uwielbiam Kafeterię. Klimacik - jak wchodzę tam, to czas się zatrzymuje. Mrożona czekolada z lodami - wypas :)  
pufty napisał(a):"Kafeteria" zaprasza na koncert kwartetu jazzowego "Cup of Time" ,który odbędzie się 25wrzesnia o godzinie 19.WSTEP WOLNYSą to muzycy którzy na co dzień współpracują z Filharmonią Narodową .Impreza współfinansowana przez Prezydenta Miasta Ostrołęki"Kafeteria" ul.Gołębia 3http://i55.tinypic.com/2i1pfnp.jpglink do plakatu.

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
22-09-2010, 16:09
#9
"Kafeteria" zaprasza na koncert kwartetu jazzowego "Cup of Time" ,który odbędzie się 25wrzesnia o godzinie 19.WSTEP WOLNYSą to muzycy którzy na co dzień współpracują z Filharmonią Narodową .Impreza współfinansowana przez Prezydenta Miasta Ostrołęki"Kafeteria" ul.Gołębia 3http://i55.tinypic.com/2i1pfnp.jpglink do plakatu.
pufty napisał(a):Zapraszamy na koncert piosenki przedwojennej w wykonaniu Niki Lubowicz.Jezeli chcecie uslyszec glos Niki to zapraszam na jej myspace http://www.myspace.com/nikalubowiczKoncert jest pod patronatem Prezydenta Ostrołęki."Kafeteria" ul.Gołębia 3plakat.http://zapodaj.net/90da6050a7a7.jpg.html

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
17-11-2010, 20:27
#10
Zapraszamy na koncert piosenki przedwojennej w wykonaniu Niki Lubowicz.Jezeli chcecie uslyszec glos Niki to zapraszam na jej myspace http://www.myspace.com/nikalubowiczKoncert jest pod patronatem Prezydenta Ostrołęki."Kafeteria" ul.Gołębia 3plakat.http://zapodaj.net/90da6050a7a7.jpg.html
Gość napisał(a):bardzo sympatyczne miejsce. Uwielbiam tam chodzić- przesympatyczny personel, pyszna kawa. Do Kafeterii chodziła zawsze z mężem, teraz widzę, że mojego syna też tam ciągnie :)

Gość

26-11-2010, 12:58
#11
bardzo sympatyczne miejsce. Uwielbiam tam chodzić- przesympatyczny personel, pyszna kawa. Do Kafeterii chodziła zawsze z mężem, teraz widzę, że mojego syna też tam ciągnie :)
Gość napisał(a):Ja również czasami jak wyjdę z żonką i dzieciakami to właśnie tam, fajny klimat, sympatyczna właścicielka, która widać , że wkłada w lokal całe swoje serce i pyszna czekolada z lodami i wiele innych ciekawych rzeczy , pysznych kaw i herbat.  

Gość

01-12-2010, 10:58
#12
Ja również czasami jak wyjdę z żonką i dzieciakami to właśnie tam, fajny klimat, sympatyczna właścicielka, która widać , że wkłada w lokal całe swoje serce i pyszna czekolada z lodami i wiele innych ciekawych rzeczy , pysznych kaw i herbat.  
Gość napisał(a):Super miejsce ,bardzo wygodne tylko szkoda że za mały ogródek .

Gość

10-05-2011, 14:29
#13
Super miejsce ,bardzo wygodne tylko szkoda że za mały ogródek .

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów