"Kafeteria"

Założony przez pufty
strony: 1 2 dalej
pufty napisał(a):"KAFETERIA" zaprasza! Otwarcie "KAFETERII" w nowym miejscu 26.12.2006r. Stałych i nowych klientów zapraszamy-ul.Głowackieg o 30, wejście od ul.Gołębiej. NOWE MIEJSCE STARY KLIMAT. {mruga}

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
23-12-2006, 15:10
#1
"KAFETERIA" zaprasza! Otwarcie "KAFETERII" w nowym miejscu 26.12.2006r. Stałych i nowych klientów zapraszamy-ul.Głowackieg o 30, wejście od ul.Gołębiej. NOWE MIEJSCE STARY KLIMAT. {mruga}
lizka napisał(a): No nareszcie....{usmiech}  pozdrawiam !

lizka

Wpisów: 2
Dołączył: 24.10.2006
26-12-2006, 12:41
#2
No nareszcie....{usmiech}  pozdrawiam !
Gość napisał(a):tam jest naprawde spoko.

Gość

20-01-2007, 20:47
#3
tam jest naprawde spoko.
Gość napisał(a):jest super fajna muzyka fajna pani Dorotka,   dobre herbatki i nie ma dymu papierosowego SUPER SUPER

Gość

23-01-2007, 22:10
#4
jest super fajna muzyka fajna pani Dorotka,   dobre herbatki i nie ma dymu papierosowego SUPER SUPER
Gość napisał(a):Czy może powiecie co to za KAFETERIA. bo nigdy tam nie bylem ?

Gość

24-01-2007, 11:02
#5
Czy może powiecie co to za KAFETERIA. bo nigdy tam nie bylem ?
Gość napisał(a): ul. Gołębia viza vi Spiżarni pije się kawę, herbatki

Gość

24-01-2007, 22:34
#6
ul. Gołębia viza vi Spiżarni pije się kawę, herbatki
Gość napisał(a):byłam tam i pani dorotka jest niestety nie w porządku.jak składalismy zamównienie grupowe,nie uprzedziła nas,ze zamyka lokal na 25 minut.jednakże gdy podała herbatę powiedziała,że zamyka.dała do zrozumienia,że czas kończyć.to trochę deprymujące!ja już wiecej tam nie pójdę. i do tego wciąż przesadza klientów.fakt,że przyszliśmy dość liczą grupą,ale ci,na kórych miejsce usiedliśmy nie byli zadowolenia,a raczej wściekli.krzywo na nas patrzyli.ale czego się nie robi dla zarobku...po prostu odniosłam wrażenie,że zachowanie pani idzie na ilość,a nie jakoś lokalu!cóż,straciła klientów.i to stałych...

Gość

07-02-2007, 13:38
#7
byłam tam i pani dorotka jest niestety nie w porządku.jak składalismy zamównienie grupowe,nie uprzedziła nas,ze zamyka lokal na 25 minut.jednakże gdy podała herbatę powiedziała,że zamyka.dała do zrozumienia,że czas kończyć.to trochę deprymujące!ja już wiecej tam nie pójdę. i do tego wciąż przesadza klientów.fakt,że przyszliśmy dość liczą grupą,ale ci,na kórych miejsce usiedliśmy nie byli zadowolenia,a raczej wściekli.krzywo na nas patrzyli.ale czego się nie robi dla zarobku...po prostu odniosłam wrażenie,że zachowanie pani idzie na ilość,a nie jakoś lokalu!cóż,straciła klientów.i to stałych...
pufty napisał(a):Zapraszam w kazdy czwartek ok godziny 18 wszystkich spragnionych muzyki na zywo...{jezyk}

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
22-07-2007, 12:43
#8
Zapraszam w kazdy czwartek ok godziny 18 wszystkich spragnionych muzyki na zywo...{jezyk}
Gość napisał(a):OK dziękuję, z przyjemnością skorzystam {mruga}

Gość

16-09-2007, 18:16
#9
OK dziękuję, z przyjemnością skorzystam {mruga}
Gość napisał(a):Lubie ten lokal.. w nowym miejscu jeszcze nie byłam.. czas sprawdzić czy stary klimat nie wygasł.. :)) - odnosnie negatywnej wyppowiedzi - mysle, ze jest wywieszona godzina zamknięcia na drzwiach - czasami 3eba na nią looknąć.. Normalne, że kobieta chciała isc do domu o stałej porze..

Gość

17-09-2007, 18:12
#10
Lubie ten lokal.. w nowym miejscu jeszcze nie byłam.. czas sprawdzić czy stary klimat nie wygasł.. :)) - odnosnie negatywnej wyppowiedzi - mysle, ze jest wywieszona godzina zamknięcia na drzwiach - czasami 3eba na nią looknąć.. Normalne, że kobieta chciała isc do domu o stałej porze..
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size] [b][center][/center][center][/center]Ja w starej Kafeterii nie byłam, za to byłam w nowej na Gołębiej... i mogę powiedzieć... niczego sobie... bardzo miło... klimat ok... może dlatego, że jest taka mała, jest tam tak przytulnie, że się wychodzić nie chce... {usmiech} Polecam.P.S. Oprócz napojów dodałabym do Menu jeszcze jakieś dania na zimno i ciepło. {mruga}

Gość

19-09-2007, 18:19
#11
[color=#ff0000][/color][size=18][/size] [b][center][/center][center][/center]Ja w starej Kafeterii nie byłam, za to byłam w nowej na Gołębiej... i mogę powiedzieć... niczego sobie... bardzo miło... klimat ok... może dlatego, że jest taka mała, jest tam tak przytulnie, że się wychodzić nie chce... {usmiech} Polecam.P.S. Oprócz napojów dodałabym do Menu jeszcze jakieś dania na zimno i ciepło. {mruga}
Gość napisał(a):[quote=pufty]Zapraszam w kazdy czwartek ok godziny 18 wszystkich spragnionych muzyki na zywo...{jezyk}[/quote]w każdy piątek:)

Gość

22-04-2009, 18:54
#12
[quote=pufty]Zapraszam w kazdy czwartek ok godziny 18 wszystkich spragnionych muzyki na zywo...{jezyk}[/quote]w każdy piątek:)
pufty napisał(a):                             ZAPRASZAMYKoncert zespołu ORTUS HISTORIAE odbędzie się w piątek o godzinie 19 w kawiarnii Kafeteria,barokowa muzyka,śpiew,poezja a całość wygląda naprawdę ciekawie...przyjdźcie i zobaczcie na żywo,tego w Ostrołęce jeszcze nie było.Pamiętajcie,Kafeteria,piątek rzzpoczęcie godz 19.00.Zaczynamy przed samym lokalem tańcem barokowym,do zobaczenia.

pufty

Wpisów: 7
Dołączył: 02.06.2006
26-07-2009, 15:53
#13
                             ZAPRASZAMYKoncert zespołu ORTUS HISTORIAE odbędzie się w piątek o godzinie 19 w kawiarnii Kafeteria,barokowa muzyka,śpiew,poezja a całość wygląda naprawdę ciekawie...przyjdźcie i zobaczcie na żywo,tego w Ostrołęce jeszcze nie było.Pamiętajcie,Kafeteria,piątek rzzpoczęcie godz 19.00.Zaczynamy przed samym lokalem tańcem barokowym,do zobaczenia.
Gość napisał(a):i napijemy się ice tee z biedronki, a zagryxiemy orzeszkami z billi {dobani}

Gość

26-07-2009, 21:47
#14
i napijemy się ice tee z biedronki, a zagryxiemy orzeszkami z billi {dobani}
Gość napisał(a):i popijemy kawą... też z biedronki

Gość

27-07-2009, 00:01
#15
i popijemy kawą... też z biedronki
Gość napisał(a):a ja bardzxo chętnie zobaczę ten koncert i wiem że w Kafeterii będzie to high quility,zresztą sam koncert jak i zajefajny wystrój kawiarnii niesamowiecie się uzupełniają.

Gość

27-07-2009, 19:13
#16
a ja bardzxo chętnie zobaczę ten koncert i wiem że w Kafeterii będzie to high quility,zresztą sam koncert jak i zajefajny wystrój kawiarnii niesamowiecie się uzupełniają.
Gość napisał(a):DARMOWY INTERNET W KAFETERII! Zapraszam serdecznie! :)

Gość

01-09-2010, 16:39
#17
DARMOWY INTERNET W KAFETERII! Zapraszam serdecznie! :)
Gość napisał(a):fajnie tam jest :) jestem tylko ciekawa czemu dosc czesto zmieniaja sie tam pracownice? hmmmmmm

Gość

01-09-2010, 21:00
#18
fajnie tam jest :) jestem tylko ciekawa czemu dosc czesto zmieniaja sie tam pracownice? hmmmmmm
Gość napisał(a):pewnie dlatego, że dostają 4 zł za godzinę bez umowy o pracę, a muszą zasuwać jakby miały motorki w tyłku{zly}

Gość

01-09-2010, 21:35
#19
pewnie dlatego, że dostają 4 zł za godzinę bez umowy o pracę, a muszą zasuwać jakby miały motorki w tyłku{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość]pewnie dlatego, że dostają 4 zł za godzinę bez umowy o pracę, a muszą zasuwać jakby miały motorki w tyłku{zly} [/q Kafeteria jest bardzo fajnym miejscem, a wlasciciele sa przesympatyczni i nie sadze zeby wyzyskiwali pracownikow.....Prawda jest taka, ze ciezko jest w obecnych czasach o dobrego pracownika, czesto sie spotyka nieuczciwych ludzi i prowadzenie dzialalnosci wymaga sporych kosztow, z czego nie wszyscy zdaja sobie sprawe.Pewnie jakis byly pracownik wypisuje takie brednie albo ktos z konkurencji, a wlasciwie pseudo konkurencji, bo niektorzy probuja nieudolnie skopiowac kafeterie.

Gość

01-09-2010, 22:38
#20
[quote=Gość]pewnie dlatego, że dostają 4 zł za godzinę bez umowy o pracę, a muszą zasuwać jakby miały motorki w tyłku{zly} [/q Kafeteria jest bardzo fajnym miejscem, a wlasciciele sa przesympatyczni i nie sadze zeby wyzyskiwali pracownikow.....Prawda jest taka, ze ciezko jest w obecnych czasach o dobrego pracownika, czesto sie spotyka nieuczciwych ludzi i prowadzenie dzialalnosci wymaga sporych kosztow, z czego nie wszyscy zdaja sobie sprawe.Pewnie jakis byly pracownik wypisuje takie brednie albo ktos z konkurencji, a wlasciwie pseudo konkurencji, bo niektorzy probuja nieudolnie skopiowac kafeterie.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów