Sala bankietowa Krzyżewscy Lipniki

Założony przez katarzynek
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):ja cos powiem na ten temat oni slodza jak rodzice nie wchodza do kuchni to wlasciciele zra przez caly tydzien jeszcze gorszego chamstwa nie widzialem wielkim lukiem okrazajcie ta sale przysiegam wiem co mowie to sa zlodzieje !!!!!!!

Gość

22-09-2015, 19:18
#1
ja cos powiem na ten temat oni slodza jak rodzice nie wchodza do kuchni to wlasciciele zra przez caly tydzien jeszcze gorszego chamstwa nie widzialem wielkim lukiem okrazajcie ta sale przysiegam wiem co mowie to sa zlodzieje !!!!!!!
Gość napisał(a):Byłam na weselu w tą sobotę ! Super wesele ! sala przepiękna , jedzenie pyszne , obsługa i właściciele sali bardzo mili . Nic do zarzucenia !!!Jak najbardziej POLECAM !!! :) :) :)

Gość

22-09-2015, 20:31
#2
Byłam na weselu w tą sobotę ! Super wesele ! sala przepiękna , jedzenie pyszne , obsługa i właściciele sali bardzo mili . Nic do zarzucenia !!!Jak najbardziej POLECAM !!! :) :) :)
Gość napisał(a):{zakochany}cudowna energia ,mila obsluga,piekny wystroj ,cale wesele przygotowane z ogromnna dokladnoscia, atmosfera tego miejsca trzyma sie nas od soboty serdecznie polecam z checia przyjde na kolejne wesele na tej sali{ok}

Gość

22-09-2015, 20:42
#3
{zakochany}cudowna energia ,mila obsluga,piekny wystroj ,cale wesele przygotowane z ogromnna dokladnoscia, atmosfera tego miejsca trzyma sie nas od soboty serdecznie polecam z checia przyjde na kolejne wesele na tej sali{ok}
Gość napisał(a):Byłam tam na weselu i podłoga faktycznie śliska, chociaż w niektórych salach jeszcze gorsza. Jedzenie średnie, były dania rewelacyjne w smaku, ale trafiłam też na takie, które po spróbowaniu zostawiłam.  

Gość

26-09-2015, 11:26
#4
Byłam tam na weselu i podłoga faktycznie śliska, chociaż w niektórych salach jeszcze gorsza. Jedzenie średnie, były dania rewelacyjne w smaku, ale trafiłam też na takie, które po spróbowaniu zostawiłam.  
Gość napisał(a):gosc. bylam na weselu w tym lokalu i nie mam zastrzezen co do wystroju i obslugi tylko do jedzenia.To co bylo podane nie bylo najgorsze, ale malo urozmaicone.Same miesa pieczone ,ciezkie jak na ta pore dnia.Przystawki fatalne,pustawo na stolach. Tatar nie nadawal sie do zjedzenia .Proponowalabym przestawic sie na bardziej lekkostrawna kuchnie.

Gość

28-10-2015, 20:40
#5
gosc. bylam na weselu w tym lokalu i nie mam zastrzezen co do wystroju i obslugi tylko do jedzenia.To co bylo podane nie bylo najgorsze, ale malo urozmaicone.Same miesa pieczone ,ciezkie jak na ta pore dnia.Przystawki fatalne,pustawo na stolach. Tatar nie nadawal sie do zjedzenia .Proponowalabym przestawic sie na bardziej lekkostrawna kuchnie.
Gość napisał(a):2 września przyszły rok (2017r.)- wolny termin! Mamy do odstąpienia termin w sali bankietowej „Krzyżewscy”. Najprawdopodobniej to ostatni wolny termin w tej sali na wesele w sezonie letnim w 2017r.  Wszystkich zainteresowanym zapraszamy do kontaktu pod numerem 660-707-502. Sala jest przepiękna, byliśmy tu na weselu u znajomych i nas zachwyciła, dlatego zaplanowaliśmy tu nasze wesele. Z powodów prywatnych musimy zrezygnować z wesela na rzecz mniejszego przyjęcia, dlatego chcemy odstąpić termin innej parze. Więcej szczegółów pod wskazanym numerem.  

Gość

23-09-2016, 09:13
#6
2 września przyszły rok (2017r.)- wolny termin! Mamy do odstąpienia termin w sali bankietowej „Krzyżewscy”. Najprawdopodobniej to ostatni wolny termin w tej sali na wesele w sezonie letnim w 2017r.  Wszystkich zainteresowanym zapraszamy do kontaktu pod numerem 660-707-502. Sala jest przepiękna, byliśmy tu na weselu u znajomych i nas zachwyciła, dlatego zaplanowaliśmy tu nasze wesele. Z powodów prywatnych musimy zrezygnować z wesela na rzecz mniejszego przyjęcia, dlatego chcemy odstąpić termin innej parze. Więcej szczegółów pod wskazanym numerem.  
magdalenka145 napisał(a):Mieliśmy wesele na ponad 150 osób w Zajeździe Borowik (www.borowik.net.pl/) . Niedaleko Ostrołęki, bo praktycznie cała rodzina pochodziła z okolic. Przed skorzystaniem z usług z żoną odwiedziliśmy właścicieli, porozmawialiśmy, zobaczyliśmy przykładowe potrawy. Można od ręki też skorzystać z fotografa i kamerzysty, zespołu, co uprosiło nam organizację imprezy. Polecam, bo zajazd rodzinny, a jedzenie naprawdę smaczne i dobrze podane.  

magdalenka145

Wpisów: 2
Dołączył: 06.10.2017
06-10-2017, 12:30
#7
Mieliśmy wesele na ponad 150 osób w Zajeździe Borowik (www.borowik.net.pl/) . Niedaleko Ostrołęki, bo praktycznie cała rodzina pochodziła z okolic. Przed skorzystaniem z usług z żoną odwiedziliśmy właścicieli, porozmawialiśmy, zobaczyliśmy przykładowe potrawy. Można od ręki też skorzystać z fotografa i kamerzysty, zespołu, co uprosiło nam organizację imprezy. Polecam, bo zajazd rodzinny, a jedzenie naprawdę smaczne i dobrze podane.  

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów