Sala bankietowa Krzyżewscy Lipniki

Założony przez katarzynek
strony: 1 2 dalej
katarzynek napisał(a):Czy ktoś był na weselu w sali bankitowej Krzyżewscy w Lipnikach, jeśli tak to proszę o opinię:)  

katarzynek

Wpisów: 4
Dołączył: 19.07.2010
17-01-2011, 14:06
#1
Czy ktoś był na weselu w sali bankitowej Krzyżewscy w Lipnikach, jeśli tak to proszę o opinię:)  
Gość napisał(a):tak, ja byłam jest super jedzenie, klimat. właściciele spoko wogóle wszystko na 6  

Gość

09-08-2012, 13:58
#2
tak, ja byłam jest super jedzenie, klimat. właściciele spoko wogóle wszystko na 6  
Gość napisał(a):Tak, to prawda, jedzonko bardzo swieże i smaczne. Ładnie podane - też daję 6

Gość

09-08-2012, 14:05
#3
Tak, to prawda, jedzonko bardzo swieże i smaczne. Ładnie podane - też daję 6
Gość napisał(a):Tak, to prawda, jedzonko bardzo swieże i smaczne. Ładnie podane - też daję 6

Gość

09-08-2012, 14:06
#4
Tak, to prawda, jedzonko bardzo swieże i smaczne. Ładnie podane - też daję 6
Gość napisał(a):HAHA fajna reklama w/w 3 wpisy :) Tylko mało inteligentnie wykonane :){ok}

Gość

09-08-2012, 15:33
#5
HAHA fajna reklama w/w 3 wpisy :) Tylko mało inteligentnie wykonane :){ok}
Gość napisał(a):byłam na weselu 3 lata temu jedzenia było mało bez rewelacji. Duży minus podłoga jest ślizga trudno się tańczy  szczególnie na obcasach.

Gość

10-08-2012, 11:52
#6
byłam na weselu 3 lata temu jedzenia było mało bez rewelacji. Duży minus podłoga jest ślizga trudno się tańczy  szczególnie na obcasach.
Gość napisał(a):Sala fajna. Jedzonko niezłe. Jedyny minus to To że właściciele chcą pokazać jak jest u nich pięknie i proponują piwo w ogrodzie, gdzieś dalej wieski stół. I całe wesele szlag trafia. Goście są rozproszeni. To nie spotkanie do pogadania tylko WESELE!

Gość

10-08-2012, 16:24
#7
Sala fajna. Jedzonko niezłe. Jedyny minus to To że właściciele chcą pokazać jak jest u nich pięknie i proponują piwo w ogrodzie, gdzieś dalej wieski stół. I całe wesele szlag trafia. Goście są rozproszeni. To nie spotkanie do pogadania tylko WESELE!
Gość napisał(a):co ty za bzury opowiadasz "właściciele chcą się pokazać" mielismy tam wesele (rok temu) i nic takiego nie zauwazyłam no może poza bardzo dobrą, miłą , fachową obsługą nie jest slisko normalnie jak wszędzie, przed sala ładnie , czysto. jedzenia nikomu nie zabrakło wszystko smaczne. A ile zostało... dodam ze wszystko zabieracie ze sobą. Trzeba tam byc żeby oceniać.

Gość

13-08-2012, 12:10
#8
co ty za bzury opowiadasz "właściciele chcą się pokazać" mielismy tam wesele (rok temu) i nic takiego nie zauwazyłam no może poza bardzo dobrą, miłą , fachową obsługą nie jest slisko normalnie jak wszędzie, przed sala ładnie , czysto. jedzenia nikomu nie zabrakło wszystko smaczne. A ile zostało... dodam ze wszystko zabieracie ze sobą. Trzeba tam byc żeby oceniać.
Gość napisał(a):Miałem wesel w tej sali  trzy lata temu. Oprócz podłogi (jest ślizga) wszystko było jak jak najbardziej w porządku. Potwierdzam poprzednią opinie odnośnie jedzenia, obsługi i porządku w środku jak i na zewnątrz sali.  

Gość

13-08-2012, 17:08
#9
Miałem wesel w tej sali  trzy lata temu. Oprócz podłogi (jest ślizga) wszystko było jak jak najbardziej w porządku. Potwierdzam poprzednią opinie odnośnie jedzenia, obsługi i porządku w środku jak i na zewnątrz sali.  
Gość napisał(a):3 lata temu byłam na dwóch weselach tam, czyli jeden po drugim, sala rzeczywiście bardzo ładna jak i teren na zewnątrz, minus daje za śliską podłogę (zwichnęłam nogę w kostce) a jedzenie ładnie wygląda ale niekoniecznie smaczne, najbardziej utkwiła mi przesolona karkówka która była nad ranem podana bo do przełknięcia się nie nadawała i to ta sama potrawa na obydwu weselach przesolona, reszta bez zastrzeżeń.    

Gość

14-08-2012, 10:36
#10
3 lata temu byłam na dwóch weselach tam, czyli jeden po drugim, sala rzeczywiście bardzo ładna jak i teren na zewnątrz, minus daje za śliską podłogę (zwichnęłam nogę w kostce) a jedzenie ładnie wygląda ale niekoniecznie smaczne, najbardziej utkwiła mi przesolona karkówka która była nad ranem podana bo do przełknięcia się nie nadawała i to ta sama potrawa na obydwu weselach przesolona, reszta bez zastrzeżeń.    
Gość napisał(a):jasne przesolona, tam naprawde jest dobre jedzenie i porcje spore nie to co np. u Deptuły (Kadzidło), no chyba że im nie wypaliła karkówka dwa wesela z rzędu ale to by było dziwne.Jak będe miec chcrzciny to tylko tam :)bo wesele juz miałam:)naprawdę godne polecenia  

Gość

14-08-2012, 10:53
#11
jasne przesolona, tam naprawde jest dobre jedzenie i porcje spore nie to co np. u Deptuły (Kadzidło), no chyba że im nie wypaliła karkówka dwa wesela z rzędu ale to by było dziwne.Jak będe miec chcrzciny to tylko tam :)bo wesele juz miałam:)naprawdę godne polecenia  
Gość napisał(a):IP 83.17.192.74  i podobne w/w wypowiedzi - niech właściciele lepiej kamuflują darmową reklamę i antyreklamę konkurencji z Kadzidła.Żałosne

Gość

14-08-2012, 13:04
#12
IP 83.17.192.74  i podobne w/w wypowiedzi - niech właściciele lepiej kamuflują darmową reklamę i antyreklamę konkurencji z Kadzidła.Żałosne
Gość napisał(a):sama jestes żałosna.ja tam miałam wesele to wiem co piszę.Nie zależy mi na reklamowaniu tych ludzi

Gość

17-08-2012, 14:27
#13
sama jestes żałosna.ja tam miałam wesele to wiem co piszę.Nie zależy mi na reklamowaniu tych ludzi
Gość napisał(a):a kto był na ostatkach

Gość

08-04-2013, 11:45
#14
a kto był na ostatkach
Gość napisał(a):słyszałam tam taką opinie, gospodarz chodzi po sali w trakcie wesela, wyłącza światło, co przeszkadza przede wszystkim kamerzyście, pokoje są do wynajęcia do 11 godz nad ranem, po tym czasie goście zostają wyproszeni, klimatyzacja 5zł od osoby, lodówka 50zł za schłodzenie alkoholu, gospodarz czai się i pilnuj e czy ktoś nie wyrzuca petów... jestem ciekawa czy ktoś potwierdzi te informację, planuję tam weselę, ale ta opinia mnie trochę szokuję

Gość

09-09-2013, 15:26
#15
słyszałam tam taką opinie, gospodarz chodzi po sali w trakcie wesela, wyłącza światło, co przeszkadza przede wszystkim kamerzyście, pokoje są do wynajęcia do 11 godz nad ranem, po tym czasie goście zostają wyproszeni, klimatyzacja 5zł od osoby, lodówka 50zł za schłodzenie alkoholu, gospodarz czai się i pilnuj e czy ktoś nie wyrzuca petów... jestem ciekawa czy ktoś potwierdzi te informację, planuję tam weselę, ale ta opinia mnie trochę szokuję
Gość napisał(a):co wy za głupoty opowiadacie skąd taka opinia??? ja naprawdę miałam tam wesele goście byli zadowoleni, poprawiny super gospodarz znosił różne trunki bardzo gościnny, nie mam nic do zarzucenia.

Gość

11-09-2013, 11:32
#16
co wy za głupoty opowiadacie skąd taka opinia??? ja naprawdę miałam tam wesele goście byli zadowoleni, poprawiny super gospodarz znosił różne trunki bardzo gościnny, nie mam nic do zarzucenia.
Gość napisał(a):Witam, czy ktoś jeszcze organizował tam wesele? Ja też szukam sali i właśnie nad nią się zastanawiałam...

Gość

08-11-2013, 13:44
#17
Witam, czy ktoś jeszcze organizował tam wesele? Ja też szukam sali i właśnie nad nią się zastanawiałam...
Gość napisał(a):Witam, czy ktoś jeszcze organizował tam wesele? Ja też szukam sali i właśnie nad nią się zastanawiałam...

Gość

08-11-2013, 13:46
#18
Witam, czy ktoś jeszcze organizował tam wesele? Ja też szukam sali i właśnie nad nią się zastanawiałam...
Gość napisał(a):Gospodarz przyciemnial białe światło a  nie gasił a to ogromna różnica bo kolorowe oswietlenie daje wtedy slaby efekt. A z pokoju nie słyszałem by kogoś wyproszon gdy chciał pobyc kilka godzin dluzej

Gość

26-09-2014, 14:08
#19
Gospodarz przyciemnial białe światło a  nie gasił a to ogromna różnica bo kolorowe oswietlenie daje wtedy slaby efekt. A z pokoju nie słyszałem by kogoś wyproszon gdy chciał pobyc kilka godzin dluzej
Gość napisał(a):najgorsze wesele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

22-09-2015, 19:12
#20
najgorsze wesele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów