fotograf na chrzciny. Kontakt

Założony przez rosa86
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]www. agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz [/quote]A może oni zamiast robić zdjęcia które patrząc na portfolio w ogóle im nie wychodzą powinni pracować w kabarecie jeśli prawda jest że "przy swojej pracy dają mega dawkę pozytywnej atmosfery"Zamiast robić sobie autoreklame zacznijcie robić dobre zdjęcia.

Gość

01-12-2012, 16:42
#1
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]www. agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz [/quote]A może oni zamiast robić zdjęcia które patrząc na portfolio w ogóle im nie wychodzą powinni pracować w kabarecie jeśli prawda jest że "przy swojej pracy dają mega dawkę pozytywnej atmosfery"Zamiast robić sobie autoreklame zacznijcie robić dobre zdjęcia.
Gość napisał(a):Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy.....

Gość

03-12-2012, 10:19
#2
Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy.....
Gość napisał(a):A ja wam powiem drodzy klienci, że my wypowiadający się tu eksperci w dziedzinie fotografii jestesmy najmądrzejsi i pamiętajcie, że wasze opinie, poczucie estetyki i upodobania się nie liczą bo my wam na tym forum powiemy kto jest ble a kto jest fajny i kto ma dla was robić zdjęcia. My wam powiemy, którym nowicjuszom nie należy dawać szansy by się rozwijali i którzy starzy fotografowie robią fajne zdjęcia jak się upiją bo uważamy, że jestescie g l u p i i sami nie umiecie ocenić cudzej pracy.  a tu mozemy sie wzajemnie obrzucac blotem bo i tak jestesmy anonimowi.  

Gość

03-12-2012, 12:27
#3
A ja wam powiem drodzy klienci, że my wypowiadający się tu eksperci w dziedzinie fotografii jestesmy najmądrzejsi i pamiętajcie, że wasze opinie, poczucie estetyki i upodobania się nie liczą bo my wam na tym forum powiemy kto jest ble a kto jest fajny i kto ma dla was robić zdjęcia. My wam powiemy, którym nowicjuszom nie należy dawać szansy by się rozwijali i którzy starzy fotografowie robią fajne zdjęcia jak się upiją bo uważamy, że jestescie g l u p i i sami nie umiecie ocenić cudzej pracy.  a tu mozemy sie wzajemnie obrzucac blotem bo i tak jestesmy anonimowi.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz [/quote]A może oni zamiast robić zdjęcia które patrząc na portfolio w ogóle im nie wychodzą powinni pracować w kabarecie jeśli prawda jest że "przy swojej pracy dają mega dawkę pozytywnej atmosfery"Zamiast robić sobie autoreklame zacznijcie robić dobre zdjęcia. [/quote]Hmmh w kabarecie powiadasz, a com, proponujesz im pracę u swego boku ?. Słuchaj, czekam na Twoje portfolio, zapełnione mega wybitnymi zdjęciami, opracowane w 100 % perfect, tak, że jak tylko spojrzę na nie, to umrę z zachwytu. Sądzę, że masz ogromne kompleksy, bo nie wychodzą Ci nawet zwykłe zdjęcia, próbując wyżyć się na ludziach, szukających dorobku, rozwijających i siebie i swoją pasję, próbujących się wybić, mających swoje cele, przy czym nie zapominają o swoich klientach, zapewniając im dobrą, bezstresową atmosferę tak, żeby żaden z nich się nie krępował. Ale rozumiem, od Ciebie już dawno uciekli, widocznie podeszli do Ciebie jak do nieudanego "kabaretu". No cóż, szkoda każdego. Zamiast siedzieć i wylewać swoje smuty, weź się człowieku za siebie ;>. Bo albo się już wypaliłeś, albo się wypalasz. Jeżeli jesteś znawcą w tej dziedzinie, jak wspominam wyżej, chcę Twoje dzieła, a jeżeli nie, to kup sobie piwko, rozsiądź się w foteliku i nie wypowiadaj się w temacie, na który nie masz pojęcia, nie ubliżając przy tym nikomu ;). Pozdrawiam xyz.  

Gość

03-12-2012, 12:36
#4
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]www.agencjaimp.pl - młoda ekipa pełna energi zapału i na dodatek nie zawyżają cen [/quote]znam ekpię są młodymi zapalencami polecam  [/quote]Właśnie sprawdziłem portfolio "młodej ekipy" PORAŻKA! Jak możecie nazywać się fotografami? Jeśli macie aparaty to nie znaczy że umiecie robić zdjęcia. [/quote]Uważam, że siedzenie i wywalanie swojej opinii w taki sposób,  nie zmienia faktu iż Ty pewnie nie masz ani aparatu, ani fotografem nie jesteś, a jeżeli się mylę pokaż mi swoje dzieła. Sądzę, że ekipa jest jak najbardziej świetna, dostarcza przy swojej pracy mega dawkę pozytywnej atmosfery, co zdarza się rzadko . Polecam ich jak najbardziej ;). xyz [/quote]A może oni zamiast robić zdjęcia które patrząc na portfolio w ogóle im nie wychodzą powinni pracować w kabarecie jeśli prawda jest że "przy swojej pracy dają mega dawkę pozytywnej atmosfery"Zamiast robić sobie autoreklame zacznijcie robić dobre zdjęcia. [/quote]Hmmh w kabarecie powiadasz, a com, proponujesz im pracę u swego boku ?. Słuchaj, czekam na Twoje portfolio, zapełnione mega wybitnymi zdjęciami, opracowane w 100 % perfect, tak, że jak tylko spojrzę na nie, to umrę z zachwytu. Sądzę, że masz ogromne kompleksy, bo nie wychodzą Ci nawet zwykłe zdjęcia, próbując wyżyć się na ludziach, szukających dorobku, rozwijających i siebie i swoją pasję, próbujących się wybić, mających swoje cele, przy czym nie zapominają o swoich klientach, zapewniając im dobrą, bezstresową atmosferę tak, żeby żaden z nich się nie krępował. Ale rozumiem, od Ciebie już dawno uciekli, widocznie podeszli do Ciebie jak do nieudanego "kabaretu". No cóż, szkoda każdego. Zamiast siedzieć i wylewać swoje smuty, weź się człowieku za siebie ;>. Bo albo się już wypaliłeś, albo się wypalasz. Jeżeli jesteś znawcą w tej dziedzinie, jak wspominam wyżej, chcę Twoje dzieła, a jeżeli nie, to kup sobie piwko, rozsiądź się w foteliku i nie wypowiadaj się w temacie, na który nie masz pojęcia, nie ubliżając przy tym nikomu ;). Pozdrawiam xyz.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy..... [/quote]Wiesz, rozśmieszasz mnie ;). Sam sobie zaprzeczasz. Jak może dodać więcej niż cytując "3 zdjęcia" skoro tacy jak Ty podcinają im skrzydła. Nagadasz swoje, myśląc, że zaraz ludzie rzucą się do Ciebie z ofertami?. Jak młody człowiek, stawiający pierwsze kroki w swojej branży ma mieć całe portfolio zawalone, skoro Ty z góry uprzedzasz do niego ludzi, wiedząc, że sam zaczynałeś od zera. Proszę Cię, zwracając się do ludzi kliencie, myślę, że masz swoją agencje, jesteś fotografem i robisz pro elo elo zdjęcia, więc wetknij nosek w przerabianie swoich zdjęć, zamiast zrażać ludzi do amatorów panie "profesjonalisto" . Zazdroszczeniem werwy młodym, nie spaczonym jeszcze do swojego zawodu fotografom, nie pomagasz. Myślę, że osobiście wolałabym wynająć amatora, który nie dość, że z przyjemnością zajmie się moimi zdjęciami, to jeszcze dzięki mnie będzie miał już dajmy na to 6 zdjęć, a nie 3 ;). Więc darujcie sobie taką jazdę po 'młodych'. Część z Was jest pewnie fotografami, a zachowujecie sie jak dzieci konkurujące o łopatkę w piaskownicy. Macie zlecenia, to je realizujcie, powodzenia. Ale nie bawmy się egoistów, dajmy szansę innym, a niech pokarzą co umieją!. xyz

Gość

03-12-2012, 13:15
#5
[quote=Gość]Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy..... [/quote]Wiesz, rozśmieszasz mnie ;). Sam sobie zaprzeczasz. Jak może dodać więcej niż cytując "3 zdjęcia" skoro tacy jak Ty podcinają im skrzydła. Nagadasz swoje, myśląc, że zaraz ludzie rzucą się do Ciebie z ofertami?. Jak młody człowiek, stawiający pierwsze kroki w swojej branży ma mieć całe portfolio zawalone, skoro Ty z góry uprzedzasz do niego ludzi, wiedząc, że sam zaczynałeś od zera. Proszę Cię, zwracając się do ludzi kliencie, myślę, że masz swoją agencje, jesteś fotografem i robisz pro elo elo zdjęcia, więc wetknij nosek w przerabianie swoich zdjęć, zamiast zrażać ludzi do amatorów panie "profesjonalisto" . Zazdroszczeniem werwy młodym, nie spaczonym jeszcze do swojego zawodu fotografom, nie pomagasz. Myślę, że osobiście wolałabym wynająć amatora, który nie dość, że z przyjemnością zajmie się moimi zdjęciami, to jeszcze dzięki mnie będzie miał już dajmy na to 6 zdjęć, a nie 3 ;). Więc darujcie sobie taką jazdę po 'młodych'. Część z Was jest pewnie fotografami, a zachowujecie sie jak dzieci konkurujące o łopatkę w piaskownicy. Macie zlecenia, to je realizujcie, powodzenia. Ale nie bawmy się egoistów, dajmy szansę innym, a niech pokarzą co umieją!. xyz
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy..... [/quote]Wiesz, rozśmieszasz mnie ;). Sam sobie zaprzeczasz. Jak może dodać więcej niż cytując "3 zdjęcia" skoro tacy jak Ty podcinają im skrzydła. Nagadasz swoje, myśląc, że zaraz ludzie rzucą się do Ciebie z ofertami?. Jak młody człowiek, stawiający pierwsze kroki w swojej branży ma mieć całe portfolio zawalone, skoro Ty z góry uprzedzasz do niego ludzi, wiedząc, że sam zaczynałeś od zera. Proszę Cię, zwracając się do ludzi kliencie, myślę, że masz swoją agencje, jesteś fotografem i robisz pro elo elo zdjęcia, więc wetknij nosek w przerabianie swoich zdjęć, zamiast zrażać ludzi do amatorów panie "profesjonalisto" . Zazdroszczeniem werwy młodym, nie spaczonym jeszcze do swojego zawodu fotografom, nie pomagasz. Myślę, że osobiście wolałabym wynająć amatora, który nie dość, że z przyjemnością zajmie się moimi zdjęciami, to jeszcze dzięki mnie będzie miał już dajmy na to 6 zdjęć, a nie 3 ;). Więc darujcie sobie taką jazdę po 'młodych'. Część z Was jest pewnie fotografami, a zachowujecie sie jak dzieci konkurujące o łopatkę w piaskownicy. Macie zlecenia, to je realizujcie, powodzenia. Ale nie bawmy się egoistów, dajmy szansę innym, a niech pokażą co umieją!. xyz [/quote]tam miało być "pokażą" nie "pokarzą" mój błąd z rozmachu ^^.  

Gość

03-12-2012, 13:23
#6
[quote=Gość][quote=Gość]Mnie najbardziej rozśmiesza fakt że wielu samo reklamujących się tu mistrzów fotografii ślubnej wygląda tak: Zrobił jeden ślub w rodzinie, starał się bardzo i obrabiał go ze 3 miesiące, zaraz potem zakłada stronę na jakimś iportfolio i od razu reklama na eostrołeka. Oki. Do rzeczy. Klienci drodzy. To że ktoś ma 3 zdjęcia ślubne na stronie które wam się spodobają nie oznacza że wasze będą równie dobre. Fotograf z doświadczeniem ma zazwyczaj co najmniej kilka ślubów w porfolio. Te trzy zdjęcia mogą być po prostu szczęściem nowicjusza. Nie oznacza to że gość ma już wypracowaną technikę oraz że wogóle ma czym ten wasz ślub pstrykać. Trzy udane zdjęcia to może wam wujek zrobić jak będzie cała noc uparcie pstrykał i ma trochę wiedzy z zakresu fotografii. Tak wiec panowie początkujący fotografowie. Trochę pokory na początku. Klienci zażądajcie pokazania trochę więcej niz trzech zdjęć ze ślubu...no chyba że tyle w razie czego wam wystarczy..... [/quote]Wiesz, rozśmieszasz mnie ;). Sam sobie zaprzeczasz. Jak może dodać więcej niż cytując "3 zdjęcia" skoro tacy jak Ty podcinają im skrzydła. Nagadasz swoje, myśląc, że zaraz ludzie rzucą się do Ciebie z ofertami?. Jak młody człowiek, stawiający pierwsze kroki w swojej branży ma mieć całe portfolio zawalone, skoro Ty z góry uprzedzasz do niego ludzi, wiedząc, że sam zaczynałeś od zera. Proszę Cię, zwracając się do ludzi kliencie, myślę, że masz swoją agencje, jesteś fotografem i robisz pro elo elo zdjęcia, więc wetknij nosek w przerabianie swoich zdjęć, zamiast zrażać ludzi do amatorów panie "profesjonalisto" . Zazdroszczeniem werwy młodym, nie spaczonym jeszcze do swojego zawodu fotografom, nie pomagasz. Myślę, że osobiście wolałabym wynająć amatora, który nie dość, że z przyjemnością zajmie się moimi zdjęciami, to jeszcze dzięki mnie będzie miał już dajmy na to 6 zdjęć, a nie 3 ;). Więc darujcie sobie taką jazdę po 'młodych'. Część z Was jest pewnie fotografami, a zachowujecie sie jak dzieci konkurujące o łopatkę w piaskownicy. Macie zlecenia, to je realizujcie, powodzenia. Ale nie bawmy się egoistów, dajmy szansę innym, a niech pokażą co umieją!. xyz [/quote]tam miało być "pokażą" nie "pokarzą" mój błąd z rozmachu ^^.  
Gość napisał(a):fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????

Gość

03-12-2012, 14:16
#7
fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????
Gość napisał(a):"fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????"Kolego zawodem to jest to wtedy kiedy płacisz ZUS, pracujesz na ORYGINALNYM oprogramowaniu i masz doświadczenie a nie lecisz na chybił trafił na ślub bo może uda się zarobić. Nie opowiadaj mi bzdur o tej kreatywności bo najpierw to trzeba znać podstawy a potem dopiero coś improwizować. I nie broń się głupio bo później dość często poprawiam plenery po tych młodych telentach (niestety wesela poprawić się nie da)Skoro pytasz o młodą konkurencję to ci napiszę.Kiedyś robiło się tak. Człowiek który chciał się tym zajmować szedł z doświadczonym kolegą na ślub za darmo. Tylko po to żeby mieć zdjęcia do portfolio i UCZYĆ SIĘ. Żeby nie spie...rzyć komuś tego jedynego dnia. Miał dwie korzyści: WIEDZĘ I PORTFOLIO... Takie trudne do ogarnięcia? Poza tym mam cichą nadzieję ze wreszcie urząd skarbowy weźmie się za tych wszystkich "fotografów" pracujących na czarno. A wy przyszli klienci: Jak zamierzacie dochodzić w razie czego roszczeń od takiego pstrykacza? Od zarejstrowanej firmy można...jak najbardziej. może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zanieść taka listę do skarbówki. Zobaczymy ilu tych młodych utalentowanych artystów pozostanie żeby spróbować z tego żyć...GŁUPOTA I NAIWNOŚĆ NIE MAJĄ JEDNAK GRANIC....

Gość

03-12-2012, 16:48
#8
"fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????"Kolego zawodem to jest to wtedy kiedy płacisz ZUS, pracujesz na ORYGINALNYM oprogramowaniu i masz doświadczenie a nie lecisz na chybił trafił na ślub bo może uda się zarobić. Nie opowiadaj mi bzdur o tej kreatywności bo najpierw to trzeba znać podstawy a potem dopiero coś improwizować. I nie broń się głupio bo później dość często poprawiam plenery po tych młodych telentach (niestety wesela poprawić się nie da)Skoro pytasz o młodą konkurencję to ci napiszę.Kiedyś robiło się tak. Człowiek który chciał się tym zajmować szedł z doświadczonym kolegą na ślub za darmo. Tylko po to żeby mieć zdjęcia do portfolio i UCZYĆ SIĘ. Żeby nie spie...rzyć komuś tego jedynego dnia. Miał dwie korzyści: WIEDZĘ I PORTFOLIO... Takie trudne do ogarnięcia? Poza tym mam cichą nadzieję ze wreszcie urząd skarbowy weźmie się za tych wszystkich "fotografów" pracujących na czarno. A wy przyszli klienci: Jak zamierzacie dochodzić w razie czego roszczeń od takiego pstrykacza? Od zarejstrowanej firmy można...jak najbardziej. może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zanieść taka listę do skarbówki. Zobaczymy ilu tych młodych utalentowanych artystów pozostanie żeby spróbować z tego żyć...GŁUPOTA I NAIWNOŚĆ NIE MAJĄ JEDNAK GRANIC....
Gość napisał(a):[quote=Gość]"fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????"Kolego zawodem to jest to wtedy kiedy płacisz ZUS, pracujesz na ORYGINALNYM oprogramowaniu i masz doświadczenie a nie lecisz na chybił trafił na ślub bo może uda się zarobić. Nie opowiadaj mi bzdur o tej kreatywności bo najpierw to trzeba znać podstawy a potem dopiero coś improwizować. I nie broń się głupio bo później dość często poprawiam plenery po tych młodych telentach (niestety wesela poprawić się nie da)Skoro pytasz o młodą konkurencję to ci napiszę.Kiedyś robiło się tak. Człowiek który chciał się tym zajmować szedł z doświadczonym kolegą na ślub za darmo. Tylko po to żeby mieć zdjęcia do portfolio i UCZYĆ SIĘ. Żeby nie spie...rzyć komuś tego jedynego dnia. Miał dwie korzyści: WIEDZĘ I PORTFOLIO... Takie trudne do ogarnięcia? Poza tym mam cichą nadzieję ze wreszcie urząd skarbowy weźmie się za tych wszystkich "fotografów" pracujących na czarno. A wy przyszli klienci: Jak zamierzacie dochodzić w razie czego roszczeń od takiego pstrykacza? Od zarejstrowanej firmy można...jak najbardziej. może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zanieść taka listę do skarbówki. Zobaczymy ilu tych młodych utalentowanych artystów pozostanie żeby spróbować z tego żyć...GŁUPOTA I NAIWNOŚĆ NIE MAJĄ JEDNAK GRANIC.... [/quote]Nie jestem fotografem od tego zacznijmy, ale mam okazję nie raz oceniać ich pracę, u Ciebie widzę tyle jadu i nienawiści, że zyczą powodzenia Twoim Klientom :D Jak ktoś z takim podejściem może mieć duszę artysty? Bo wydaje mi się, że większość z Was, wielcy fotografowie - zapomina o tym drobnym fakcie.  

Gość

03-12-2012, 17:02
#9
[quote=Gość]"fakt jest faktem, jezeli zawodowi fotografowie są tacy dobrzy to nie i powinni się obawiać młodej konkurencji a jeżeli czuja ciepły oddech na plecach to może czas pomyślec o zmianie zawodu????"Kolego zawodem to jest to wtedy kiedy płacisz ZUS, pracujesz na ORYGINALNYM oprogramowaniu i masz doświadczenie a nie lecisz na chybił trafił na ślub bo może uda się zarobić. Nie opowiadaj mi bzdur o tej kreatywności bo najpierw to trzeba znać podstawy a potem dopiero coś improwizować. I nie broń się głupio bo później dość często poprawiam plenery po tych młodych telentach (niestety wesela poprawić się nie da)Skoro pytasz o młodą konkurencję to ci napiszę.Kiedyś robiło się tak. Człowiek który chciał się tym zajmować szedł z doświadczonym kolegą na ślub za darmo. Tylko po to żeby mieć zdjęcia do portfolio i UCZYĆ SIĘ. Żeby nie spie...rzyć komuś tego jedynego dnia. Miał dwie korzyści: WIEDZĘ I PORTFOLIO... Takie trudne do ogarnięcia? Poza tym mam cichą nadzieję ze wreszcie urząd skarbowy weźmie się za tych wszystkich "fotografów" pracujących na czarno. A wy przyszli klienci: Jak zamierzacie dochodzić w razie czego roszczeń od takiego pstrykacza? Od zarejstrowanej firmy można...jak najbardziej. może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zanieść taka listę do skarbówki. Zobaczymy ilu tych młodych utalentowanych artystów pozostanie żeby spróbować z tego żyć...GŁUPOTA I NAIWNOŚĆ NIE MAJĄ JEDNAK GRANIC.... [/quote]Nie jestem fotografem od tego zacznijmy, ale mam okazję nie raz oceniać ich pracę, u Ciebie widzę tyle jadu i nienawiści, że zyczą powodzenia Twoim Klientom :D Jak ktoś z takim podejściem może mieć duszę artysty? Bo wydaje mi się, że większość z Was, wielcy fotografowie - zapomina o tym drobnym fakcie.  
dzoanakrupa napisał(a):Kulturą to Pan Fotograf nie grzeszy, chyba się domyślam kto to. {gafa}

dzoanakrupa

Wpisów: 1
Dołączył: 26.11.2012
03-12-2012, 17:11
#10
Kulturą to Pan Fotograf nie grzeszy, chyba się domyślam kto to. {gafa}
Gość napisał(a):A co w mojej wypowiedzi jest niekulturalnego? To że pokazuję w jaki sposób młodzi czasem popełniają błąd? Albo inaczej - dają się podpuścić z powodu niewiedzy? No bo niby skąd mają ją mieć ?  Jest na rynku wielu świetnych fotografów z doświadczeniem i mają pracę. Jest też wielu młodych, którzy zaczynają, ale nie testują swoich umiejętności na młodej parze. Są inicjatywy: OTF, różne kursy fotografii. Zapraszam. Zobacz jaka jest frekwencja... Nowych twarzy jak na lekarstwo...bo po co... Poświęcać czas, a może i pieniądze na wiedzę. Niestety kursy często są płatne, ale jakoś nikt nie neguje że prawo jazdy też kosztuje i dopiero ono daje prawną możliwość jazdy samochodem. pomimo że i tak potrzeba jeszcze czasu i doświadczenia żeby być dobrym kierowcą. Spokojnie fotografia ślubna to nie do końca moja działka, chociaż plenery robię z chęcią a najczęściej sesje indywidualne. Ale ważne jest to że aparat nie czyni cię fotografem. Tak jak patelnia nie czyni kucharzem. Niestety wielu młodych zaczynających prace w tej dziedzinie zupełnie nie chce tego rozumieć. liczy się to że można wyrwać kasę. Zmieniłabyś zdanie gdybyś sama tak trafiła. Wtedy głośno byś krzyczała na forum jaka to niesprawiedliwość cię dotknęła i jak zostałaś oszukana.  

Gość

03-12-2012, 18:51
#11
A co w mojej wypowiedzi jest niekulturalnego? To że pokazuję w jaki sposób młodzi czasem popełniają błąd? Albo inaczej - dają się podpuścić z powodu niewiedzy? No bo niby skąd mają ją mieć ?  Jest na rynku wielu świetnych fotografów z doświadczeniem i mają pracę. Jest też wielu młodych, którzy zaczynają, ale nie testują swoich umiejętności na młodej parze. Są inicjatywy: OTF, różne kursy fotografii. Zapraszam. Zobacz jaka jest frekwencja... Nowych twarzy jak na lekarstwo...bo po co... Poświęcać czas, a może i pieniądze na wiedzę. Niestety kursy często są płatne, ale jakoś nikt nie neguje że prawo jazdy też kosztuje i dopiero ono daje prawną możliwość jazdy samochodem. pomimo że i tak potrzeba jeszcze czasu i doświadczenia żeby być dobrym kierowcą. Spokojnie fotografia ślubna to nie do końca moja działka, chociaż plenery robię z chęcią a najczęściej sesje indywidualne. Ale ważne jest to że aparat nie czyni cię fotografem. Tak jak patelnia nie czyni kucharzem. Niestety wielu młodych zaczynających prace w tej dziedzinie zupełnie nie chce tego rozumieć. liczy się to że można wyrwać kasę. Zmieniłabyś zdanie gdybyś sama tak trafiła. Wtedy głośno byś krzyczała na forum jaka to niesprawiedliwość cię dotknęła i jak zostałaś oszukana.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela.Może zrobić fotoksiążkę [/quote] [/quote]

Gość

02-08-2017, 22:48
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Ja polecam dobrego fotografa u mnie robił na weselu jest z okolic Ostrołęki nazywa się Krzysztof podam telefon 533035302 , ma dużo pomysłów dla młodych w plenerze i w trakcie wesela.Może zrobić fotoksiążkę [/quote] [/quote]

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów